.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

قانون لیاقت و عشق به خویشتن

قانون لیاقت و عشق به خویشتن

   126000  تومان اضافه به سبد خرید

قانون لیاقت و عشق به خویشتن ؛ ماه دوم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی؛ مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول:دانلودی ؛ فرمت:MP3

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

 اثر فوق العاده عشق به خویشتن در موفقیت، نیل به رؤیاها و اهداف، قانون لیاقت، اعتماد به نفس و خلق ذهن قدرتمند

 

 

  اولین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه میتواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ قرار است چکار خوبی انجام دهید؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟

 

آیا می دانید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟ چگونه می توان با عشق به خویشتن پله های ترقی را با سرعت بیشتری بالا رفت؟ در انتخاب های بزرگ و کوچک زندگی چقدر به خودتان و خواسته هایتان اهمیت می دهید؟

 

چقدر به خودتان، ارزش و شایستگی هایتان ایمان دارید؟ آیا می توانید هم اکنون بیست تا از ویژگی های پسندیده خود را نام ببرید و وجود آنها را در خودتان اثبات کنید؟ با همه این ویژگی ها آیا حقیقتا لایق رسیدن به آرزوهایتان هستید؟ چقدر در اتفاقات و انتخاب های گذشته تان خود را مقصر می دانید؟

 

چطور می توانید ذهن موفقی داشته باشید؟ تاکنون فکر کرده بودید که قبل از اینکه شرایط و امکانات لازم برای رسیدن به یک خواسته را فراهم کنید باید ذهنیت موفقی برای خودتان بسازید؟ منظور از ذهنیت موفق چیست؟ برای ایجاد ذهن موفق باید چه مسائلی را در نظر بگیرید؟

 

 شما کدام قسمت این پازل زندگی خودتان را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چرا تا یک مرحله ای جلو می روید اما بعد از مدتی  وسط راه درجا می زنید؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 

این مجموعه شامل ۱۰ فایل صوتی آموزشی  می باشد که به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید و به دیگران نیز عشق ورزی نمایید و  برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق اماده شوید.

 

    محتوای این پکیج :

    رسالت من و خدا

    شناخت قانون لیاقت

    نحوه عشق ورزیدن به خود

    راه های افزایش اعتماد به نفس

    راه های پرورش ذهن قدرتمند

    راه های ایجاد ذهن موفق

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره ساده است.

شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. شاید دوره های موفقیت زیادی قبل از این شرکت کرده اید اما تا این اندازه به اهمیت عشق به خویشتن اشاره ای نشده باشد. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.

 

شما در این دوره یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. شما در این مجموعه برای اولین بار می فهمید که برای خلق زندگی موفق و توام با رفاه و خوشبختی برای عزیزان تان و جلب رضایت آنها اول به رضایت، آرامش، خوشبختی، شادی، سلامت و رفاه و خواسته های عمیق خودتان توجه نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد این دوره:

آموزش های جامع قانون لیاقت و عشق به خویشتن در ۳۰ روز به عنوان دومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به اهمیت وجودی شخص خودتان پی ببرید.

۲ـ  با خود و خدای خود آشتی کنید.

۳ـ رسالت خود را در این زندگی پیدا کنید و مسیر دلخواه تان را بیابید.

۴ـ  به خود ارزش قائل باشید و روابط خود را با دیگران بهبود بخشید. 

۵ـ دریچه جدیدی از زندگی به روی تان گشوده می شود و در آن خواسته های حقیقی خود را کشف کنید و برای تصمیم های زندگی تان قاطع تر عمل نمایید.

۶ـ ذهنیت موفقی برای خود پرورش دهید و

۷ـ در نهایت از یک قربانی به انسان مقتدر و شاد تبدیل شوید و از زندگی خود لذت ببرید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 


محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

قانون لیاقت و عشق به خویشتن

عشق به خویشتن و قانون لیاقت, لیاقت و شایستگی, قانون لیاقت, قانون جذب و قانون لیاقت, ارزش و موفقیت, دوره های موفقیت، کلاس های موفقیت، سعید پورندی،دوره 7 راز، ثبت نام کلاس های موفقیت، دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی، قانون لیاقت و عشق به خویشتن، ثبت نام دوره 7 راز

قانون لیاقت و عشق به خویشتن ؛ ماه دوم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی؛ مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول:دانلودی ؛ فرمت:MP3


قانون لیاقت و عشق به خویشتن

قیمت ما : 126,000 تومان

 اثر فوق العاده عشق به خویشتن در موفقیت، نیل به رؤیاها و اهداف، قانون لیاقت، اعتماد به نفس و خلق ذهن قدرتمند

 

 

  اولین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه میتواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ قرار است چکار خوبی انجام دهید؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟

 

آیا می دانید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟ چگونه می توان با عشق به خویشتن پله های ترقی را با سرعت بیشتری بالا رفت؟ در انتخاب های بزرگ و کوچک زندگی چقدر به خودتان و خواسته هایتان اهمیت می دهید؟

 

چقدر به خودتان، ارزش و شایستگی هایتان ایمان دارید؟ آیا می توانید هم اکنون بیست تا از ویژگی های پسندیده خود را نام ببرید و وجود آنها را در خودتان اثبات کنید؟ با همه این ویژگی ها آیا حقیقتا لایق رسیدن به آرزوهایتان هستید؟ چقدر در اتفاقات و انتخاب های گذشته تان خود را مقصر می دانید؟

 

چطور می توانید ذهن موفقی داشته باشید؟ تاکنون فکر کرده بودید که قبل از اینکه شرایط و امکانات لازم برای رسیدن به یک خواسته را فراهم کنید باید ذهنیت موفقی برای خودتان بسازید؟ منظور از ذهنیت موفق چیست؟ برای ایجاد ذهن موفق باید چه مسائلی را در نظر بگیرید؟

 

 شما کدام قسمت این پازل زندگی خودتان را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چرا تا یک مرحله ای جلو می روید اما بعد از مدتی  وسط راه درجا می زنید؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 

این مجموعه شامل ۱۰ فایل صوتی آموزشی  می باشد که به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید و به دیگران نیز عشق ورزی نمایید و  برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق اماده شوید.

 

    محتوای این پکیج :

    رسالت من و خدا

    شناخت قانون لیاقت

    نحوه عشق ورزیدن به خود

    راه های افزایش اعتماد به نفس

    راه های پرورش ذهن قدرتمند

    راه های ایجاد ذهن موفق

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره ساده است.

شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. شاید دوره های موفقیت زیادی قبل از این شرکت کرده اید اما تا این اندازه به اهمیت عشق به خویشتن اشاره ای نشده باشد. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.

 

شما در این دوره یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. شما در این مجموعه برای اولین بار می فهمید که برای خلق زندگی موفق و توام با رفاه و خوشبختی برای عزیزان تان و جلب رضایت آنها اول به رضایت، آرامش، خوشبختی، شادی، سلامت و رفاه و خواسته های عمیق خودتان توجه نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد این دوره:

آموزش های جامع قانون لیاقت و عشق به خویشتن در ۳۰ روز به عنوان دومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به اهمیت وجودی شخص خودتان پی ببرید.

۲ـ  با خود و خدای خود آشتی کنید.

۳ـ رسالت خود را در این زندگی پیدا کنید و مسیر دلخواه تان را بیابید.

۴ـ  به خود ارزش قائل باشید و روابط خود را با دیگران بهبود بخشید. 

۵ـ دریچه جدیدی از زندگی به روی تان گشوده می شود و در آن خواسته های حقیقی خود را کشف کنید و برای تصمیم های زندگی تان قاطع تر عمل نمایید.

۶ـ ذهنیت موفقی برای خود پرورش دهید و

۷ـ در نهایت از یک قربانی به انسان مقتدر و شاد تبدیل شوید و از زندگی خود لذت ببرید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 .:: قانون لیاقت و عشق به خویشتن

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.