.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

باورها بال های قدرتمند پرواز

باورها بال های قدرتمند پرواز

   126000  تومان اضافه به سبد خرید

باورها بال های قدرتمند پرواز؛ ماه سوم دوره هفت رازخلق شاهکار زندگی؛  مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: 259 مگابایت

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

چگونه نیروی ایمان و باورهای درون خویش را فعال کنیم و هنر ورود خوشبختی را کسب کنیم؟   

 

وقتی آرزوها و رویاهای خود را به یاد می آورید چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟ در مورد رسیدن به آرزوی خود چه باورها و اعتقاداتی دارید؟خوب فکر کنید. رویاهای خود را مرور کنید. آیا فکر می کنید رسیدن به آنها امکان پذیر است؟ چه موانعی سر راه شما وجود دارد؟ فکر غالب شما در مورد این رویاها چیست؟

 

می توانید شیرینی رسیدن به آنها را احساس کنید؟ یا اینکه مدام افکار منفی و محدودکننده به فکرتان می رسد؟ این افکار که دائما در ذهن شما می گذرند همان باورهای شما هستند. اما آنها چه تاثیری در موفقیت شما دارند؟ آیا پای اتراده تان را سست می کنند؟ آیا این باورها قدرت تصمیم گیری و اقدام شما را فلج کرده اند؟

 

تا کی می خواهید با این باورهای محدودکننده زندگی کنید؟ آیا می خواهید دست روی دست بگذرید و  تا ابد در حسرت رویاهای خود بمانید؟ یعنی رویاهای شما فقط در این حد هستند؟ آیا لیاقت رسیدن به آرزوهایتان را ندارید؟ آیا شما لایق زندگی خوشبختی، آرامش، عشق، ثروت، سلامت و رشد معنوی نیستید؟ آیا قدرت و توانایی لازم را ندارید؟ آیا پشتکار کافی ندارید؟

 

فکر می کنید افراد دیگری نیستند که در شرایط سخت تر از شرایط شما بوده اند ولی موفق شده اند؟ خب، پس چه چیزی یا چه کسی جلوی شما را گرفته است؟ درست است. باورهایتان قدرت و ابتکار عمل را از شما سلب کرده است. اما چرا؟ تا کی می خواهید تسلیم باورهای محدود کننده شوید و خود را اسیر غل و زنجیر این باورها سازید؟

 

آیا اهداف شما ارزش آن را ندارد که برخیزید و در برابر این اعتقادات منفی و باورهای محدود کننده قد علم کنید و این بار شما باورهای منفی را غل و زنجیر کنید و باورهای قدرت بخشی در وجود خویش ایجاد کنید؟ آیا وقت آن نرسیده است که به خود و خدای خود ایمان بیاورید؟ 

 

چه کسی است که نخواهد رویاهای خویش را در واقعیت ببیند؟ اما این شمایید که تصمیم گیرنده نهایی هستید. فکر می کنید به اندازه کافی قدرت تصمیم گیری برای تغییر دارید؟ چگونه می توانید باورهای نیروبخشی برای خود ایجاد کنید؟ چگونه می توانید باور رسیدن به روابط عالی، ثروت، نعمت، سلامت و فتح قله های بلند موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را در وجود خود ایجاد کنید و تا اخرین لحظه زندگی قدرتمند به پیش روید، یا نه، به پیش بتازید؟

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

راه چاره چیست؟

مسلم است که ساخت باورهای قدرتمند کار ساده ای نیست. باورهایی که هم اکنون دارید در طول سالیان دراز از کودکی تا امروز در ذهم شما شکل گرفته اند. شما باید مدام آموزش ها را مرور کنید و روی باورهای خود کار کنید.

مجموعه حاضر با ۱۲ فایل آموزشی به شما کمک می کند با شناخت نقش معجزه گر باورهای خویش دلایل اتفاقات خواسته و ناخواسته زندگی خویش را کشف کنیم و با تغییر باورها و ایجاد باورهای قدرتمند و سازنده هنر ورود خوشبختی به زندگی خویش را کسب کنیم و با قدرت ایمان و باور در آسمان رؤیاهای خویش به پرواز درآییم.

 

  محتوای این پکیج :

     شناخت باور

     رازهایی در زمینه باور

     دلیل تکرار اتفاقات ناخواسته در زندگی شما

     تاثیرات همنشین در زندگی شما

     هنر ورود خوشبختی به زندگی شما

     ایمان و باور دو بال قدرتمند پرواز

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره باورسازی ساده است!

آیا قبلا در دوره های موفقیت شرکت کرده اید؟ آیا مقالات یا کتاب های زیادی خوانده اید ولی نتیجه دلخواه را نگرفته اید؟ آموزش های باورسازی این دوره به شما کمک می کند باورهای بازدارنده خود را بشناسید، راز ایجاد باورهای قدرتمند را دریابید و زندگی خود را حقیقتا دگرگون نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره شگفت انگیز باورها بال های قدرتمند پرواز:

آموزش های جامع باورسازی در ۳۰ روز به عنوان سومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به شناخت عمیقی از قدرت باورهای محدودکننده و باورهای قدرتمند کننده برسید. 

۲- مهمترین رازهای باور خواسته هایی چون ثروت، سلامت و عشق در روابط را دریابید.

۳ـ مفهوم ایمان واقعی به خود و خدای  خود را با همه وجود درک کنید.

۴ـ  تکنیک های تغییر باورهای منفی به باورهای عمیق مثبت را فراگیرید.

۵ـ با کنترل افکار و احساسات تکار شونده در ذهن خود اتفاقات مطلوب را وارد زندگی خود کنید.

۶ـ در صورت وقوع اتفاقات ناخواسته و نامطلوب با کنترل واکنش ها و باروهای خود به جای برخورد نادرست به دنبال بهترین راه حل ها باشید.

۷ـ با تمرین و تکرار در ایجاد باورهای مثبت دنیا را از نگاه جدیدی ببینید و با ارتباط با خدای قدرتمند و منبع لایزال هستی خودتان هنر ورود خوشبختی را کسب کنید و به رضایت و آرامش و عشق و خوشبختی برسید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 


محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

باورها بال های قدرتمند پرواز

دوره های موفقیت، دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی، کلاس های موفقیت، سعید پورندی،دوره 7 راز، ثبت نام کلاس های موفقیت، باورها بال های قدرتمند پرواز، ثبت نام دوره 7 راز

باورها بال های قدرتمند پرواز؛ ماه سوم دوره هفت رازخلق شاهکار زندگی؛  مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: 259 مگابایت


باورها بال های قدرتمند پرواز

قیمت ما : 126,000 تومان

چگونه نیروی ایمان و باورهای درون خویش را فعال کنیم و هنر ورود خوشبختی را کسب کنیم؟   

 

وقتی آرزوها و رویاهای خود را به یاد می آورید چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟ در مورد رسیدن به آرزوی خود چه باورها و اعتقاداتی دارید؟خوب فکر کنید. رویاهای خود را مرور کنید. آیا فکر می کنید رسیدن به آنها امکان پذیر است؟ چه موانعی سر راه شما وجود دارد؟ فکر غالب شما در مورد این رویاها چیست؟

 

می توانید شیرینی رسیدن به آنها را احساس کنید؟ یا اینکه مدام افکار منفی و محدودکننده به فکرتان می رسد؟ این افکار که دائما در ذهن شما می گذرند همان باورهای شما هستند. اما آنها چه تاثیری در موفقیت شما دارند؟ آیا پای اتراده تان را سست می کنند؟ آیا این باورها قدرت تصمیم گیری و اقدام شما را فلج کرده اند؟

 

تا کی می خواهید با این باورهای محدودکننده زندگی کنید؟ آیا می خواهید دست روی دست بگذرید و  تا ابد در حسرت رویاهای خود بمانید؟ یعنی رویاهای شما فقط در این حد هستند؟ آیا لیاقت رسیدن به آرزوهایتان را ندارید؟ آیا شما لایق زندگی خوشبختی، آرامش، عشق، ثروت، سلامت و رشد معنوی نیستید؟ آیا قدرت و توانایی لازم را ندارید؟ آیا پشتکار کافی ندارید؟

 

فکر می کنید افراد دیگری نیستند که در شرایط سخت تر از شرایط شما بوده اند ولی موفق شده اند؟ خب، پس چه چیزی یا چه کسی جلوی شما را گرفته است؟ درست است. باورهایتان قدرت و ابتکار عمل را از شما سلب کرده است. اما چرا؟ تا کی می خواهید تسلیم باورهای محدود کننده شوید و خود را اسیر غل و زنجیر این باورها سازید؟

 

آیا اهداف شما ارزش آن را ندارد که برخیزید و در برابر این اعتقادات منفی و باورهای محدود کننده قد علم کنید و این بار شما باورهای منفی را غل و زنجیر کنید و باورهای قدرت بخشی در وجود خویش ایجاد کنید؟ آیا وقت آن نرسیده است که به خود و خدای خود ایمان بیاورید؟ 

 

چه کسی است که نخواهد رویاهای خویش را در واقعیت ببیند؟ اما این شمایید که تصمیم گیرنده نهایی هستید. فکر می کنید به اندازه کافی قدرت تصمیم گیری برای تغییر دارید؟ چگونه می توانید باورهای نیروبخشی برای خود ایجاد کنید؟ چگونه می توانید باور رسیدن به روابط عالی، ثروت، نعمت، سلامت و فتح قله های بلند موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را در وجود خود ایجاد کنید و تا اخرین لحظه زندگی قدرتمند به پیش روید، یا نه، به پیش بتازید؟

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

راه چاره چیست؟

مسلم است که ساخت باورهای قدرتمند کار ساده ای نیست. باورهایی که هم اکنون دارید در طول سالیان دراز از کودکی تا امروز در ذهم شما شکل گرفته اند. شما باید مدام آموزش ها را مرور کنید و روی باورهای خود کار کنید.

مجموعه حاضر با ۱۲ فایل آموزشی به شما کمک می کند با شناخت نقش معجزه گر باورهای خویش دلایل اتفاقات خواسته و ناخواسته زندگی خویش را کشف کنیم و با تغییر باورها و ایجاد باورهای قدرتمند و سازنده هنر ورود خوشبختی به زندگی خویش را کسب کنیم و با قدرت ایمان و باور در آسمان رؤیاهای خویش به پرواز درآییم.

 

  محتوای این پکیج :

     شناخت باور

     رازهایی در زمینه باور

     دلیل تکرار اتفاقات ناخواسته در زندگی شما

     تاثیرات همنشین در زندگی شما

     هنر ورود خوشبختی به زندگی شما

     ایمان و باور دو بال قدرتمند پرواز

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره باورسازی ساده است!

آیا قبلا در دوره های موفقیت شرکت کرده اید؟ آیا مقالات یا کتاب های زیادی خوانده اید ولی نتیجه دلخواه را نگرفته اید؟ آموزش های باورسازی این دوره به شما کمک می کند باورهای بازدارنده خود را بشناسید، راز ایجاد باورهای قدرتمند را دریابید و زندگی خود را حقیقتا دگرگون نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره شگفت انگیز باورها بال های قدرتمند پرواز:

آموزش های جامع باورسازی در ۳۰ روز به عنوان سومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به شناخت عمیقی از قدرت باورهای محدودکننده و باورهای قدرتمند کننده برسید. 

۲- مهمترین رازهای باور خواسته هایی چون ثروت، سلامت و عشق در روابط را دریابید.

۳ـ مفهوم ایمان واقعی به خود و خدای  خود را با همه وجود درک کنید.

۴ـ  تکنیک های تغییر باورهای منفی به باورهای عمیق مثبت را فراگیرید.

۵ـ با کنترل افکار و احساسات تکار شونده در ذهن خود اتفاقات مطلوب را وارد زندگی خود کنید.

۶ـ در صورت وقوع اتفاقات ناخواسته و نامطلوب با کنترل واکنش ها و باروهای خود به جای برخورد نادرست به دنبال بهترین راه حل ها باشید.

۷ـ با تمرین و تکرار در ایجاد باورهای مثبت دنیا را از نگاه جدیدی ببینید و با ارتباط با خدای قدرتمند و منبع لایزال هستی خودتان هنر ورود خوشبختی را کسب کنید و به رضایت و آرامش و عشق و خوشبختی برسید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 .:: باورها بال های قدرتمند پرواز

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.