.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی

مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی

   1162000  تومان اضافه به سبد خرید

دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی ; مجموعه کامل دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب مدرسین موفقیت

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

چگونه در ۹ ماه با استفاده از قانون جذب  به موفقیت های بزرگ برسیم و شاهکار زندگی خویش را خلق کنیم؟  

 

همه ما در زندگی خویش ناکامی هایی داشته ایم، شکست های بسیار خورده ایم، به درهای بسته زیادی خورده ایم، گره های بزرگی در زندگی خویش داشته ایم و رویاهای قشنگی داریم. همه ما تلاش های بسیاری کرده ایم، اما علیرغم کوشش طاقت فرسا موفق نشده ایم و هنوز هم تلخی این ناکامی ها را در زندگی خویش احساس می کنیم.آیا می توان فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاها یافت و آینده ای ساخت که هیچ شباهتی به گذشته مان نداشته باشد؟ اولین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه می تواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟

 

شما کدام قسمت این پازل زندگی را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟ وقتی به رؤیاهای تان فکر می کنید چه باورهایی دارید که رسیدن به آن ها را غیرممکن جلوه می دهد؟ آیا براستی این باورها حقیقت دارند؟ پس چگونه است که عده ای با محدودیت های بیشتر از شما توانسته اند موفق تر باشند؟

 

قانون ارتعاش چیست؟ ارتعاشات ما چه تاثیری در سرنوشت ما دارند؟ آیا احساسات شما هم فرکانس با آرزوهای قلبی تان است؟ آیا می توان دائما ارتعاش فقر و بدبختی و ترس و ناراحتی را فرستاد و منتظر ورود ثروت و خوشبختی و ایمان و شادی بود؟ چرا کسی که دائما غر می زند و از قرض و بدهی و بیماری می نالد زندگی اش چیزی جز همین ناخواسته ها نیست؟

 

وقتی از خواسته هایتان صحبت می کنید تصور ذهنی شما از آن خواسته ها چیست؟ چقدر بر خواسته هایتان تمرکز می کنید؟ رابطه شما با اطرافیان تان در چه شرایطی استبرای روابط بهتر حاضرید چه بهایی را بپردازید و از چه چیزهایی بگذرید؟ چگونه می توانید دیگران را ببخشید و نسبت به آنها احساس عشق و محبت داشته باشید وعشق و علاقه آن ها را نسبت به خودتان جذب کنید؟


چگونه می توان به شادی درونی رسید؟ رازهای شادی درونی شما چیست؟ چقدر عاشق خودتان هستید؟ برای شادمانی خودتان چه کارهایی انجام می دهید؟ چگونه با کنترل افکار و احساسات خالق زندگی و سرنوشت خویش باشید؟ آیا می خواهید بر افکار و احساسات اطرافیان تان تاثیرگذار باشید؟

 

 دانلود ماه اول دوره 

 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

    نام محصول:         دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی 

    مدرس:                سعید پورندی

    نوع محصول:         دانلودی

    حجم محصول:      ۲۳۸۵ مگابایت

    قیمت محصول:      ۱۱۶۲۰۰۰ تومان

 

   این مجموعه پکیج شامل ۱۱۰ فایل آموزشی استاد سعید پورندی است که به شما کمک می کند با هدفگذاری صحیح، باورسازی، آشنایی با قانون ارتعاش و احساسات، تجسم، شکرگزاری و دوپینگ انرژی در مسیر موفقیت همیشه پرانرژی و با انگیزه باشید و با افزایش قدرت فیزیکی احساسی، فکری و ذهنی خود در مسیر موفقیت ها محکم تر گام بردارید و موانع ذهنی خود را بشناسید و آنها را برطرف نمایید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

محتوای پکیج فیزیکی:

 ۷ ماه آموزش های موفقیت + ۲ ماه آموزش های دوپینگ موفقیت و رازهای نهان شادی 

 به همراه سمینارهای موفقیت برترین اساتید موفقیت دنیا 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اگر می خواهید قوانین حاکم بر نظام هستی را فرا گیرید و با استفاده از این قوانین به سمت رویاهایتان قدم های بزرگی بردارید تعلل نکنید همین الان تصمیم بگیرید و به خودتان قول دهید این قوانین را یادبگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. شما لایق رؤیاهای تان هستید!.

اصول کلی موفقیت را فرا گیرید و دست به اقدام بزنید و انقدر تکرار و تکرار کنید تا جزئی از باورهای شما شوند و به نتایج درخشانی برسید. کافیست تصمیم بگیرید، تصمیمی قاطع برای تغییر سرنوشت خویش و با شرکت در دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی و اجرای این آموزش ها با ما همراه شوید تا نه تنها به آرزوهایتان برسید بلکه به الگوی بزرگی برای دیگران تبدیل شوید و خود مدرس موفقیت شوید.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آموزش های این دوره چه چیزهایی به شما یاد می دهد؟

 

۱ـ اهداف و آرزوهای بزرگی برای خود داشته باشید!
مجموعه آموزشی ماه اول شامل ۱۴ فایل صوتی است و با بررسی مواردی چون شناخت هدف، ابعاد مختلف هدفگذاری، تفاوت اهداف و آرزوها، آموزش نحوه نوشتن اهداف و راه های رسیدن به شما کمک می کند جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز دنیا باشید.

 

۲ـ شما لایق خوشبختی و نعمت و ثروت هستید!
آموزش های ماه دوم با ۱۰ فایل صوتی آموزشی به مباحثی چون قانون لیاقت، اعتماد به نفس می پردازد و به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان و دیگران عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید، رسالت خود را بیابید و برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق اماده شوید.


۳ـ قدرت ایمان و باورهای خود را بشناسید!
آموزش های ماه سوم با ۱۲ فایل صوتی می تواند به شما یاد دهد با شناخت نقش معجزه گر باورهای خویش دلایل اتفاقات خواسته و ناخواسته زندگی خویش را کشف کنید و با تغییر باورها و ایجاد باورهای قدرتمند و سازنده هنر ورود خوشبختی به زندگی خویش را کسب نمایید و در آسمان رؤیاهای خویش به پرواز درآیید.

 

۴ـ برای جذب ثروت، سلامت و خوشبختی ارتعاشات خود را مدیریت کنید!
محتوای مجموعه ماه چهارم با ۱۳ فایل آموزشی صوتی شما را در شناخت قانون ارتعاش، قانون جذب، نقش احساسات و هماهنگی ارتعاشات با خواسته ها در نیل به آرزوها و جذب ثروت و پول و دیگر خواسته ها یاری می رساند.

 

۵ـ رؤیاهایتان را تجسم کنید و تجلی آنها را در زندگی تان ببینید!
مجموعه ماه پنجم دارای ۱۲فایل صوتی آموزشی است که شما با گوش دادن به آن ها با قدرت بیکران نیروی تجسم و تخیل خویش آشنا می شوید و می توانید با تمرکز و توجه و سؤالات امکان آفرین و بکارگیری نیروی تجسم خلاق تجلی رؤیاهای خویش را در واقعیت ببینید.

 

۶ـ هم اکنون شکرگزار اهداف بزرگ خویش باشید!
شما در سری آموزش های ماه ششم با ۱۳ فایل صوتی یاد می گیرید چگونه با رسیدن به شناخت خدا و شکرگزاری داشته ها و نداشته ها به روابط عالی، سلامت کامل و ثروت برسید و گام بزرگی در خلق آرزوها و اهداف خویش بردارید.

 

۷ـ با کنترل احساسات خویش سرنوشت رؤیایی تان را رقم بزنید!
محتوای ماه هفتم با ۱۵ فایل صوتی آموزشی به شما کمک می کند به احساسات خود توجه کنید، نقش غم و نگرانی را در زندگی تان بشناسید، با ترس هایتان رودررو شوید، رازهای زندگی شاد را کشف کنید با جریان انرژی هستی همسو شوید و با استفاده از ذهن و خویش و کنترل و هدایت درست احساسات خود تعیین کننده سرنوشت خویش باشید.

 

۸ـ با مدیریت انرژی های فکری، احساسی و فیزیکی در مسیر موفقیت دوپینگ کنید!
آموزش های ماه هشتم با ۱۰ فایل صوتی به شما کمک می کند با نقش عادت ها در خوشبختی یا بدبختی تان آشنا شوید، راههای غلبه بر مقاومت های ذهنی را یاد بگیرید، باشید موانع ذهنی خود را بشناسید و آنها را برطرف نمایید و با افزایش قدرت فیزیکی احساسی، فکری و ذهنی خود در مسیر موفقیت همیشه پرانرژی و با انگیزه حرکت کنید.

 

۹ـ رازهای پنهان عشق و ثروت و خوشبختی را کشف کنید!
مجموعه آموزشی ماه نهم شامل ۱۴ فایل صوتی آموزشی به همراه ۳ فایل صوتی تکمیلی است که با تکنیک های شادی درونی و روابط عالی آشنا شوید ، با خود دوست داشتنی تان بیشتر اشنا شوید رازهای پنهان عشق و ثروت را فراگیرید و درکنار عزیزان تان زندگی آرام و توام با خوشبختی بسازید.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعداد افراد شرکت کننده در این دوره تا امروز:

بیش از ۳۰۰۰ نفر تاکنون در این دوره شرکت کرده اند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

۱ـ شرایط لازم برای شرکت در این دوره چیست؟

شما برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ شرایط خاصی ندارید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

فراموش نکنید مهم ترین شرط موفقیت الزاما شرکت در این دوره نیست! برای اینکه جزو ۳٪ افراد موفق دنیا باشید باید مرد عمل شوید وآموزش ها را در زندگی خویش پیاده کنید!

 

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. کافیست طالب موفقیت باشید.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید و یا عضو کانال های ویژه تلگرامی دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید.

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما چسبی بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل شکست های خود را دریابید و راههای حل مشکلات و موانع موفقیت خود را بشناسید و در واقع زخم های خویش را درمان کنید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های جناب استاد پورندی نکته به نکته به همه مسائل می پردازد و در واقع جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. اما شما می توانید سؤالات خود را از طریق آی دی تلگرامی بپرسید.

 

۶ـ با شرکت در این دوره چه نتایجی عاید من می شود؟

شرکت در این دوره باعث می شود با شناخت قوانین موفقیت وعمل به آن ها و با سرمایه گذاری بسیار ناچیز سکان کشتی زندگی خویش را در این دریای طوفان زده به دست گیرید و ناخدایی باشید که کشتی زندگی تان را از میان طوفان ها به ساحل تم خوشبختی هدایت کنید.

 

۷ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

۸ـ سؤالاتم را از کجا بپرسم؟

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود ماه اول دوره 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آشنایی با مدرس دوره استاد سعید پورندی: 

استاد سعید پورندی مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و ۳ سال است که فایلهای انگیزشی رایگان صبحگاهی و قرارهای عاشقی شامگاهی را به صورت منظم و رایگان در کانال و سایت دهکده جهانی موفقیت ارائه می دهند و مرد انگیزشی سال ۹۵ و ۹۶ ایران هستند. ایشان با بهره گیری از علم روانشناسی روز دنیا و مطابق سازی آن با آموزش های مذهبی و فرهنگی ایرانی آموزش های صد در صد کاربردی ارائه می دهند که تاکنون توانسته است زندگی هزاران نفر را دگرگون کند.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود ماه اول دوره 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ضمانت نامه:

  

برای خرید این محصول از کلید اضافه به سبد خرید در ابتدای صفحه استفاده کنید.

 

موفق باشید.

 

 


محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی

هفت راز خلق شاهکار زندگی, رازهای موفقیت, قانون جذب و موفقیت, هفت فرمول موفقیت, دوره های موفقیت، کلاس های موفقیت، سعید پورندی، هفت راز زندگی موفق, دوره ۷ راز، ثبت نام کلاس های موفقیت، دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی، هدفگذاری، ثبت نام دوره 7 راز, چگونه به فرد موفقی تبدیل شویم, موفقیت با قانون جذب,

دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی ; مجموعه کامل دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب مدرسین موفقیت


مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی

قیمت ما : 1,162,000 تومان

چگونه در ۹ ماه با استفاده از قانون جذب  به موفقیت های بزرگ برسیم و شاهکار زندگی خویش را خلق کنیم؟  

 

همه ما در زندگی خویش ناکامی هایی داشته ایم، شکست های بسیار خورده ایم، به درهای بسته زیادی خورده ایم، گره های بزرگی در زندگی خویش داشته ایم و رویاهای قشنگی داریم. همه ما تلاش های بسیاری کرده ایم، اما علیرغم کوشش طاقت فرسا موفق نشده ایم و هنوز هم تلخی این ناکامی ها را در زندگی خویش احساس می کنیم.آیا می توان فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاها یافت و آینده ای ساخت که هیچ شباهتی به گذشته مان نداشته باشد؟ اولین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه می تواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟

 

شما کدام قسمت این پازل زندگی را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟ وقتی به رؤیاهای تان فکر می کنید چه باورهایی دارید که رسیدن به آن ها را غیرممکن جلوه می دهد؟ آیا براستی این باورها حقیقت دارند؟ پس چگونه است که عده ای با محدودیت های بیشتر از شما توانسته اند موفق تر باشند؟

 

قانون ارتعاش چیست؟ ارتعاشات ما چه تاثیری در سرنوشت ما دارند؟ آیا احساسات شما هم فرکانس با آرزوهای قلبی تان است؟ آیا می توان دائما ارتعاش فقر و بدبختی و ترس و ناراحتی را فرستاد و منتظر ورود ثروت و خوشبختی و ایمان و شادی بود؟ چرا کسی که دائما غر می زند و از قرض و بدهی و بیماری می نالد زندگی اش چیزی جز همین ناخواسته ها نیست؟

 

وقتی از خواسته هایتان صحبت می کنید تصور ذهنی شما از آن خواسته ها چیست؟ چقدر بر خواسته هایتان تمرکز می کنید؟ رابطه شما با اطرافیان تان در چه شرایطی استبرای روابط بهتر حاضرید چه بهایی را بپردازید و از چه چیزهایی بگذرید؟ چگونه می توانید دیگران را ببخشید و نسبت به آنها احساس عشق و محبت داشته باشید وعشق و علاقه آن ها را نسبت به خودتان جذب کنید؟


چگونه می توان به شادی درونی رسید؟ رازهای شادی درونی شما چیست؟ چقدر عاشق خودتان هستید؟ برای شادمانی خودتان چه کارهایی انجام می دهید؟ چگونه با کنترل افکار و احساسات خالق زندگی و سرنوشت خویش باشید؟ آیا می خواهید بر افکار و احساسات اطرافیان تان تاثیرگذار باشید؟

 

 دانلود ماه اول دوره 

 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

    نام محصول:         دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی 

    مدرس:                سعید پورندی

    نوع محصول:         دانلودی

    حجم محصول:      ۲۳۸۵ مگابایت

    قیمت محصول:      ۱۱۶۲۰۰۰ تومان

 

   این مجموعه پکیج شامل ۱۱۰ فایل آموزشی استاد سعید پورندی است که به شما کمک می کند با هدفگذاری صحیح، باورسازی، آشنایی با قانون ارتعاش و احساسات، تجسم، شکرگزاری و دوپینگ انرژی در مسیر موفقیت همیشه پرانرژی و با انگیزه باشید و با افزایش قدرت فیزیکی احساسی، فکری و ذهنی خود در مسیر موفقیت ها محکم تر گام بردارید و موانع ذهنی خود را بشناسید و آنها را برطرف نمایید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

محتوای پکیج فیزیکی:

 ۷ ماه آموزش های موفقیت + ۲ ماه آموزش های دوپینگ موفقیت و رازهای نهان شادی 

 به همراه سمینارهای موفقیت برترین اساتید موفقیت دنیا 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اگر می خواهید قوانین حاکم بر نظام هستی را فرا گیرید و با استفاده از این قوانین به سمت رویاهایتان قدم های بزرگی بردارید تعلل نکنید همین الان تصمیم بگیرید و به خودتان قول دهید این قوانین را یادبگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. شما لایق رؤیاهای تان هستید!.

اصول کلی موفقیت را فرا گیرید و دست به اقدام بزنید و انقدر تکرار و تکرار کنید تا جزئی از باورهای شما شوند و به نتایج درخشانی برسید. کافیست تصمیم بگیرید، تصمیمی قاطع برای تغییر سرنوشت خویش و با شرکت در دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی و اجرای این آموزش ها با ما همراه شوید تا نه تنها به آرزوهایتان برسید بلکه به الگوی بزرگی برای دیگران تبدیل شوید و خود مدرس موفقیت شوید.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آموزش های این دوره چه چیزهایی به شما یاد می دهد؟

 

۱ـ اهداف و آرزوهای بزرگی برای خود داشته باشید!
مجموعه آموزشی ماه اول شامل ۱۴ فایل صوتی است و با بررسی مواردی چون شناخت هدف، ابعاد مختلف هدفگذاری، تفاوت اهداف و آرزوها، آموزش نحوه نوشتن اهداف و راه های رسیدن به شما کمک می کند جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز دنیا باشید.

 

۲ـ شما لایق خوشبختی و نعمت و ثروت هستید!
آموزش های ماه دوم با ۱۰ فایل صوتی آموزشی به مباحثی چون قانون لیاقت، اعتماد به نفس می پردازد و به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان و دیگران عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید، رسالت خود را بیابید و برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق اماده شوید.


۳ـ قدرت ایمان و باورهای خود را بشناسید!
آموزش های ماه سوم با ۱۲ فایل صوتی می تواند به شما یاد دهد با شناخت نقش معجزه گر باورهای خویش دلایل اتفاقات خواسته و ناخواسته زندگی خویش را کشف کنید و با تغییر باورها و ایجاد باورهای قدرتمند و سازنده هنر ورود خوشبختی به زندگی خویش را کسب نمایید و در آسمان رؤیاهای خویش به پرواز درآیید.

 

۴ـ برای جذب ثروت، سلامت و خوشبختی ارتعاشات خود را مدیریت کنید!
محتوای مجموعه ماه چهارم با ۱۳ فایل آموزشی صوتی شما را در شناخت قانون ارتعاش، قانون جذب، نقش احساسات و هماهنگی ارتعاشات با خواسته ها در نیل به آرزوها و جذب ثروت و پول و دیگر خواسته ها یاری می رساند.

 

۵ـ رؤیاهایتان را تجسم کنید و تجلی آنها را در زندگی تان ببینید!
مجموعه ماه پنجم دارای ۱۲فایل صوتی آموزشی است که شما با گوش دادن به آن ها با قدرت بیکران نیروی تجسم و تخیل خویش آشنا می شوید و می توانید با تمرکز و توجه و سؤالات امکان آفرین و بکارگیری نیروی تجسم خلاق تجلی رؤیاهای خویش را در واقعیت ببینید.

 

۶ـ هم اکنون شکرگزار اهداف بزرگ خویش باشید!
شما در سری آموزش های ماه ششم با ۱۳ فایل صوتی یاد می گیرید چگونه با رسیدن به شناخت خدا و شکرگزاری داشته ها و نداشته ها به روابط عالی، سلامت کامل و ثروت برسید و گام بزرگی در خلق آرزوها و اهداف خویش بردارید.

 

۷ـ با کنترل احساسات خویش سرنوشت رؤیایی تان را رقم بزنید!
محتوای ماه هفتم با ۱۵ فایل صوتی آموزشی به شما کمک می کند به احساسات خود توجه کنید، نقش غم و نگرانی را در زندگی تان بشناسید، با ترس هایتان رودررو شوید، رازهای زندگی شاد را کشف کنید با جریان انرژی هستی همسو شوید و با استفاده از ذهن و خویش و کنترل و هدایت درست احساسات خود تعیین کننده سرنوشت خویش باشید.

 

۸ـ با مدیریت انرژی های فکری، احساسی و فیزیکی در مسیر موفقیت دوپینگ کنید!
آموزش های ماه هشتم با ۱۰ فایل صوتی به شما کمک می کند با نقش عادت ها در خوشبختی یا بدبختی تان آشنا شوید، راههای غلبه بر مقاومت های ذهنی را یاد بگیرید، باشید موانع ذهنی خود را بشناسید و آنها را برطرف نمایید و با افزایش قدرت فیزیکی احساسی، فکری و ذهنی خود در مسیر موفقیت همیشه پرانرژی و با انگیزه حرکت کنید.

 

۹ـ رازهای پنهان عشق و ثروت و خوشبختی را کشف کنید!
مجموعه آموزشی ماه نهم شامل ۱۴ فایل صوتی آموزشی به همراه ۳ فایل صوتی تکمیلی است که با تکنیک های شادی درونی و روابط عالی آشنا شوید ، با خود دوست داشتنی تان بیشتر اشنا شوید رازهای پنهان عشق و ثروت را فراگیرید و درکنار عزیزان تان زندگی آرام و توام با خوشبختی بسازید.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تعداد افراد شرکت کننده در این دوره تا امروز:

بیش از ۳۰۰۰ نفر تاکنون در این دوره شرکت کرده اند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

۱ـ شرایط لازم برای شرکت در این دوره چیست؟

شما برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ شرایط خاصی ندارید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

فراموش نکنید مهم ترین شرط موفقیت الزاما شرکت در این دوره نیست! برای اینکه جزو ۳٪ افراد موفق دنیا باشید باید مرد عمل شوید وآموزش ها را در زندگی خویش پیاده کنید!

 

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. کافیست طالب موفقیت باشید.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید و یا عضو کانال های ویژه تلگرامی دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید.

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما چسبی بر زخم های شما نمی گذارد بلکه با بررسی ریشه ای مسائل به شما کمک می کند علل شکست های خود را دریابید و راههای حل مشکلات و موانع موفقیت خود را بشناسید و در واقع زخم های خویش را درمان کنید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های جناب استاد پورندی نکته به نکته به همه مسائل می پردازد و در واقع جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. اما شما می توانید سؤالات خود را از طریق آی دی تلگرامی بپرسید.

 

۶ـ با شرکت در این دوره چه نتایجی عاید من می شود؟

شرکت در این دوره باعث می شود با شناخت قوانین موفقیت وعمل به آن ها و با سرمایه گذاری بسیار ناچیز سکان کشتی زندگی خویش را در این دریای طوفان زده به دست گیرید و ناخدایی باشید که کشتی زندگی تان را از میان طوفان ها به ساحل تم خوشبختی هدایت کنید.

 

۷ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

۸ـ سؤالاتم را از کجا بپرسم؟

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود ماه اول دوره 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آشنایی با مدرس دوره استاد سعید پورندی: 

استاد سعید پورندی مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و ۳ سال است که فایلهای انگیزشی رایگان صبحگاهی و قرارهای عاشقی شامگاهی را به صورت منظم و رایگان در کانال و سایت دهکده جهانی موفقیت ارائه می دهند و مرد انگیزشی سال ۹۵ و ۹۶ ایران هستند. ایشان با بهره گیری از علم روانشناسی روز دنیا و مطابق سازی آن با آموزش های مذهبی و فرهنگی ایرانی آموزش های صد در صد کاربردی ارائه می دهند که تاکنون توانسته است زندگی هزاران نفر را دگرگون کند.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود ماه اول دوره 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ضمانت نامه:

  

برای خرید این محصول از کلید اضافه به سبد خرید در ابتدای صفحه استفاده کنید.

 

موفق باشید.

 

 .:: مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.