.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

مقالات موفقیت

مرتب سازی بر اساس
     چهار روش برای خلق شادمانی

ما سرمایه گذاری می کنیم، پس انداز می کنیم، مکمل های غذایی می خوریم، ورزش می کنیم و امید واریم این پیش گیری ها با بالا رفتن سن از ما مراقبت کنند اما هرچه مراقب پول و سلامتی و فشار خون خود هستیم چیزی که می تواند زندگی ما را متفاوت سازد فراموش می کنیم و آن شادمانی است.

1397/04/04 ادامه مطلب ...
     عادات پولی متفاوت افراد ثروتمند و فقیر

یک ایده هیجان انگیز! چرا تمام وقت کار می کنید ولی ثروتمند نمی شوید؟ چرا هیچ وقت نمی گویید کار می کنم تا ثروتمند شوم؟ فقط کار نمی کنم که قبض هایم را پرداخت کنم؟ اگر برنامه ثروت اندوزی داشته باشید انگیزه پیدا می کنید بعد. اما چگونه ؟

1397/03/28 ادامه مطلب ...
     روزه فکری راه مقابله با افکار منفی

طرز فکری که ما را به سطح کنونی زندگی رسانده است ما را به مقصدی که در نظر داریم نخواهد رساند. برای بالا بردن سطح فکری خود باید برای همیشه دیوارهای ترس خود را فرو ریزیم و تمرکز فکری خود را تحت کنترل درآوریم. نباید خود را درگیر مشکلات آنی کنیم، بلکه به موقع به راه حل ها توجه نماییم.

1397/03/24 ادامه مطلب ...
     هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

همه تلاشهای ما برای اینست که به دستاوردهایی که می خواهیم دست یابیم. ما اهدافی برای خود داریم اما همیشه موفق نیستیم. دلیل این شکست ها چیست؟ کجای کار می لنگد؟

1397/03/19 ادامه مطلب ...
     پنج عادت شادی در افراد موفق

وقتی در زندگی به جایی رسیدم که باید تصمیمات سختی می گرفتم فهمیدم موفقیت ها، عنوان ها و داشته ها شادی نمی آورند. شروع به مطالعه کتاب های رشد شخصی کردم. به سرعت در حالیکه داشتم زندگی افراد موفقی را مطالعه می کردم که همیشه در زندگی شاد و راضی بودند فهمیدم شادی چیزی نیست که با یک ورد جادویی وارد زندگی ما شود یا کسی آن را به ما بدهد. شادی چیزی است که باید خودمان ایجاد کنیم. اما با انجام کارهای ساده که در ازدحام کارهای روزانه از آنها غافل می شویم می توان به شادی رسید.

1397/03/17 ادامه مطلب ...
     پنج کلید انقلاب در کسب و کار

وقتی سخن از یک برند، شرکت و یا سازمان موفق پیش می آید همه قبول می کنیم شرکتهایی موفق هستند که کاری نو و انقلابی انجام دهند و در میان بقیه شرکت ها برجسته باشند. اما با وجود تولید محصولات و خدمات نو و به روز که در چند ثانیه ایجاد می شوند انجام این کار ساده نیست. در حقیقت در عرصه تجارت یکی از سخت ترین کارها همین است. با وجود رقبای زیاد در بازار سرمایه گذاری و مدیریت در یک فضای پر جمعیت در حوزه کاری مربوطه شجاعت می خواهد.

1397/03/12 ادامه مطلب ...
     جادوی جعبه رنگی

کلمات بارها برای خنداندن و گریاندن ما بکار رفته‌اند و می‌توانند به ما زخم بزنند یا ما را التیام بخشند، به ما امید دهند یا ما را نابود سازند. با کمک کلمات است که شریف‌ترین مقاصد ما احساس و عمیق‌ترین آرزوهای ما شناخته می‌شود. کلمات نه‌تنها باعث بروز عواطف، بلکه موجب عمل می‌شوند. به راستی نقش کلمات در زندگی ما چیست؟ آیا می توان از این نیرویی جادویی برای تقویت روحیه و ایجاد انگیزه و نشاط استفاده کرد؟ چگونه می توان ازکلمات به طور مؤثری استفاده کرد؟ راز این نیروی دگرگون کننده چیست؟

1397/03/09 ادامه مطلب ...
     قانون جذب و احساس درونی

بیشتر مردم باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آنها نمی دانند که قدرت مهار کردن اتفاقات خوب و بد زندگی را دارند و سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند بهروزی و خوشبختی خود را حفظ کنند. اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته ها را بیشتر به زندگی داخل می کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته ها قوت می گیرد.

1397/03/07 ادامه مطلب ...
     امپراطوری افکار

آیا تاکنون اندیشیده اید که چگونه می توانیم هر زمان که بخواهیم روحیات خود را تغییر دهیم و به خواسته‌های خود برسیم؟ آیا می توان امپراطوری افکار و تصورات درونی خویش را به دست گرفت؟ می‌رساند. تصورات درونی با دو عامل قابل‌تغییر است. نوع تصورات و نحوه ایجاد تصورات ذهنی.

1397/03/03 ادامه مطلب ...
     هدف والا

والاترین هدف شما در زندگی‌تان چیست؟ چه توانایی ها و قابلیت هایی دارید؟ چه موانع و محدودیت‌هایی بر سر راهتان وجود دارد؟ چه عاملی شما را عقب نگه‌داشته است؟ آیا خواسته‌های قطعی خود را در زمینه‌های فکری، جسمی، احساسی، روحی و مالی مشخص کرده اید و برنامه دقیقی برای رسیدن به این خواسته‌ها دارید؟

1397/02/31 ادامه مطلب ...
     نظام باور ها

آنچه شکل و نحوه زندگانی مارا مشخص میکند، نه وقایع بیرونی، بلکه نظام اعتقادی و تعبیر و تفسیری است که از وقایع بیرونی می کنیم. عقاید ما نیروهایی هستند که ما را راهنمایی می کنند و به ما می گویند چه عملی منتهی به درد و رنج و چه کاری منجر به خوشی و لذت می شود. تعیین خوب یا بد بودن اتفاقات چیزی است که بر اساس باورهای ما و از طریق تعمیم تجربه های گذشته انجام می شود. اساس تعمیم شباهت بین الگوهاست. وقتی چیزی را قبلا تجربه کرده باشیم در ما احساس اطمینان ایجاد می شود و در صورت تکرارآن یا وقوع موارد مشابه ذهن آنرا تعمیم می دهد. گاهی ممکن است تعمیم باعث ایجاد عقاید محدود کننده شود. مثلا وقتی چندبار با کوشش به نتیجه دلخواه نمی رسید، این اعتقاد در شما ایجاد می شود که فرد نالایقی هستید. مشکل اینگونه اعتقادات این است که نمی گذارند بفهمید واقعا چه کسی هستید و چه توانایی هایی دارید. در این زمینه سه مشکل اساسی وجود دارد:

1397/01/11 ادامه مطلب ...
     هفت خصلت اساسی مردمان موفق

موفقیت امری ساده، ناگهانی و یا شانسی نیست.انسان های بسیار موفق ویژگی های منحصر بفردی دارند که آنها را از افراد عادی متمایز می کند. موفقیت فرمول مشخص و ثابتی ندارد اما ویژگی هایی را می طلبد. عشق، ایمان، ارزش ها، انرژی درونی، برنامه ریزی، جلب دوستی و تسلط بر فن ارتباط از مهم ترین ویژگی های مردمان موفق است.

1396/12/21 ادامه مطلب ...
     سفر از بدبختی تا خوشبختی

سفر شما از هرجایی که هستید به هر جایی که می روید، از هر آنچه دارید به آنچه که واقعا خواستار آن هستید ساده است. آنچه باعث می شود سفر از بدبختی به خوشبختی، از ورشکستگی به رفاه مادی، از طلاق به رابطه ای عاشقانه، از خشم و نفرت به دوستی و محبت و از بیماری به سلامت کامل و شادابی برایتان سخت باشد عدم آگاهی شما از قدرت افکار و گفتارتان است.

1396/12/14 ادامه مطلب ...
     هرگز از او غفلت مکن!

یک رابطه زناشوئی موفق رابطه ایست که همسرتان را در اولویت قرار دهید. باید دائم تلاش کنید تا به همسرتان توجه کنید ورابطه تان را بهتر کنید. اندکی غفلت ممکن است باعث سستی ارتباط بین زوجین شود.

1396/12/09 ادامه مطلب ...
     انرژی انفجاری یک تصمیم

تصمیم صحیح نیروی عظیمی برای تغییر در اختیار ما قرار می دهد. تصمیم واقعی بیان آرزوها نیست بلکه این است که هر گونه امکان و احتمال دیگری را منتفی بدانیم و کنار بگذاریم. یعنی اگر تصمیم شما واقعی باشد دیگر حتی به فکر اینکه سیگار بکشید نمی افتید، بلکه به کلی آن را فراموش می کنید. اغلب افراد پس از گرفتن تصمیم واقعی آرامش فوق العاده ای در خود احساس می کنند. وقتی هدف روشنی در پیش داشته باشیم که کمترین تردیدی در مورد آن نداریم احساس عالی به ما دست می دهد.

1396/12/08 ادامه مطلب ...
     هرگز در حصار شرایط نمانید!

زندگینامه نیک وویی چیچ ؛ برای یک لحظه چشمانتان را ببندید و فکر کنید هیچ دستی ندارید و نمی‌توانید چیزی را با انگشتانتان لمس کنید یا با دوستانتان دست بدهید و یا حتی عزیزانتان را در آغوش بگیرید. اگر هیچ پایی برای راه رفتن نداشته باشید چه؟ آری! نمی‌توانید با دوستانتان پیاده‌روی کنید. دوچرخه‌سواری کنید یا پا به پای فرزندتان بدوید. هر کدام از این شرایط بسیار دشوارند. فقط کافی است یک لحظه به این فکر کنید که دست و پا ندارید! حتی فکر کردن به این موضوع تن آدم را به لرزه می‌اندازد.

1396/12/07 ادامه مطلب ...
     علم تداعی عصبی شرطی

اگر من و شما بخواهیم رفتار خود را تغییر دهیم، تنها راه ممکن، این است که احساس رنجی فوری و غیر قابل تحمل را با رفتار گذشته و احساس لذتی فوری و فوق العاده را با رفتار تازه همراه سازیم.

1396/12/06 ادامه مطلب ...
     با آدمایی بچرخ که از خودت بهترن

وارن بافِت متولد ۳۰ اوت ۱۹۳۰ معروف به باهوش اوماها یا دانشمند اوماها ، یک آمریکایی سرمایه‌گذار، تاجر و یک انسان خیرخواه و بشردوست می‌باشد. او مدیر عامل و بیشترین سهام‌دار شرکت برکشایر هاتاوی می‌باشد. دارایی خالص او در حال حاضر ۵۲ میلیارد دلار برآورد شده‌است و در رتبه‌بندی فوربس در سپتامبر سال ۲۰۰۸ میلادی، به عنوان ثروتمندترین مرد جهان شناخته شده‌است. از نظر وارن بافت موفقیت در کسب و کار بر ۲۳ اصل استوار است.

1396/12/05 ادامه مطلب ...
     هرگز انگشت شست‌تان را نمکید!

وارن بافِت متولد ۳۰ اوت ۱۹۳۰ معروف به باهوش اوماها یا دانشمند اوماها ، یک آمریکایی سرمایه‌گذار، تاجر و یک انسان خیرخواه و بشردوست می‌باشد. او مدیر عامل و بیشترین سهام‌دار شرکت برکشایر هاتاوی می‌باشد. دارایی خالص او در حال حاضر ۵۲ میلیارد دلار برآورد شده‌است و در رتبه‌بندی فوربس در سپتامبر سال ۲۰۰۸ میلادی، به عنوان ثروتمندترین مرد جهان شناخته شده‌است. از نظر وارن بافت موفقیت در کسب و کار بر ۲۳ اصل استوار است.

1396/12/01 ادامه مطلب ...
     تانک های زره پوش

همه ما آرزوها و رؤیاهایی در سرداریم که بی تردید رسیدن به آن ها برایمان لذت بخش و مطلوب است. زمانی می توانیم به رؤیاهای خویش دست یابیم که آنها را به صورت اهدافی مشخص, قابل دستیابی, مدت دار و قابل ارزیابی تبدیل کنیم و برای اجرایی کردن این اهداف برنامه ریزی کنیم و سپس قدم برداریم. اما قدم برداشتن به سوی سرزمین آرزوها مستلزم تصمیم قاطع و محکمی است که حرکت ما را مداوم, پایدار و پرقدرت سازد.

1396/09/29 ادامه مطلب ...
     بذرهای پاییزه

رؤیای شما چیست؟ آیا به آرزوهایتان خواهید رسید؟ مطمئنم آرزو دارید که برسید. بی شک امیدوارید که به رؤیاهایتان دست یابید. اما آیا موفق خواهید شد؟ فکر می کنید چقدر شانس موفقیت داشته باشید؟ بیست درصد؟ یک درصد؟ یک در میلیون؟ چطور می توانید بگویید خوش شانس خواهید بود یا رؤیاهایتان تا ابد یک آرزو خواهند ماند؟ آیا می خواهید امتحانش کنید؟

1396/09/27 ادامه مطلب ...
     رمز گاو صندوق مدیر عامل

آیا تاکنون اندیشیده اید که مدیر عامل شرکت شما، قهرمان بدمیتون جهان و یا رئیس شرکت مایکروسافت چگونه به چنین موفقیت هایی رسیده است؟ راز موفقیت این افراد چیست؟ آن ها برای نیل به اهداف خود چه مسیری طی کرده اند و یا چه عادت ها و رفتارهایی دارند؟ آیا با الگوبرداری از رفتار این افراد می توان به موفقیت های مشابهی رسید؟

1396/09/20 ادامه مطلب ...
     پل های پیوسته

ما انسانها موجودات اجتماعی هستیم. نه تنها پیوندهای اجتماعی با یکدیگر داریم بلکه موفقیت ما به عنوان یک گونه می تواند تا حدودی با میزان ارتباطات توصیف شود. همچنین می دانیم که اتحاد و به هم پیوستگی گروه های تولیدی بهتر و در نتیجه کار تجاری موفق تری می سازد. و با این وجود، در دنیای اجتماعی ما که پر از رسانه های جمعی مختلف است هر روز بیشتر از پیش به جای کارهای اجتماعی بر فردی گرایی ، خود پرستی و گرفتن عکس های سلفی تمرکز می کنیم

1396/09/15 ادامه مطلب ...
     نیروی ایمان و باور

ایمان عبارت است از هر نوع اصل راهنما، باور یقین و یا گرایش که به زندگی معنا می‌بخشد و آن را جهت می‌دهد. ایمان همچون قطب نمایی است که ما را به‌سوی هدف راهنمایی می‌کند.

1396/09/04 ادامه مطلب ...
     سفر در میان امواج

بیشتر مردم‌ باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آن‌ها رویدادهای زندگی را به خوب و بد تقسیم می‌کنند اما اغلب نمی‌دانند که قدرت مهار کردن آن اتفاقات را هم دارند. بسیاری از افراد سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند موفقیت و خوشبختی خود را حفظ کنند؛ اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته‌ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته‌ها را بیشتر به زندگی داخل می‌کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته‌ها قوت می‌گیرد. نوع احساس شاخص شفاف و درستی از پیوند داشتن و نداشتن با فرایند خوشبختی است. احساستان به شما اجازه می‌دهد به این فرایند وصل شوید یا مقاومت کنید. با تمرکز بیشتر روی افکار تمرکز برایتان راحت‌تر می‌شود و احساس شما گسترده می‌شود و ازنظر ارتعاشی به نقطه عطف می‌رسید.

1396/08/29 ادامه مطلب ...
     فرار از میدان جنگ

برای همه ما پیش‌آمده است که با دوستان، همکاران، همسر و یا دیگر اعضای خانواده خود بحث کنیم. وقتی افراد در مورد موضوعی اختلاف‌نظر دارند و یا اینکه به خاطر وجود ویژگی‌های خاص روحی و روانی هرکدام موضوعی را به نحو متفاوت بیان می‌کنند، ممکن است به خاطر عدم درک یکدیگر و نبود شناخت کافی از خواسته‌ها و واکنش‌های هم دچار اختلاف و یا بحث و مشاجره شوند.

1396/08/20 ادامه مطلب ...
     دو گور برای یک نفر_2

بخشیدن دیگران در بلوغ روحی روانی بسیار مهم است. گرچه تجربه شما از کسی که باعث رنجشتان شده است دردناک است، اما این چیزی بیشتر از فکر یا احساس نیست که دائم با خود می‌کشید. احساسات رنجش، خشم و نفرت انرژی تضعیف‌کننده‌ای دارند که اگر به آن‌ها اجازه دهید در ذهنتان جا بگیرند، آرام‌آرام توان شما را از بین خواهند برد. در بخش دوم مقاله از دیار بخشش تا سرزمین عشق سفر می کنیم.

1396/08/15 ادامه مطلب ...
     دو گور برای یک نفر_1

همه ما غالباً حس رنجش و آزردگی را احساس کرده‌ایم. شاید کسی که احساسات ما را جریحه‌دار کرده است هرگز متوجه نشود که ضربه‌ای به احساسات درونی ما وارد کرده است و رابطه که می‌توانست به دوستی و عشق‌ورزی منتهی شود به دشمنی و رنجش و گاهی کینه‌توزی مبدل ساخته است. رسیدن به آرامش درونی هدف غایی و مطلوب برای همه ماست اما در این میان بخشش دیگران بهترین راه برای رسیدن به این وضعیت احساسی مطلوب و دلپذیر است.

1396/08/13 ادامه مطلب ...
     دل سپردگان

عشق در خانواده چون باغی از گل نیاز به مراقبت و پرورش دارد. دائم باید برای رشد و پرورش و بهبودی آن تلاش کرد. هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است و البته هیچ چیزی نمی تواند دردی چون درد جدایی وفراق داشته باشد.

1396/08/01 ادامه مطلب ...
     ثروت اندوز

اگر بیشتر اوقات در مورد پول نگرانی و استرس دارید، تنها نیستید. بیشتر مردم مشکل مالی دارند. دخل و خرجشان با هم نمی خواند و یا بیشتر از درآمدشان خرج می کنند. جاهایی هست که می توانید پس انداز بیشتر و خرج کمتری داشته باشید. به جای اینکه منتظر باشید تا موقعیت تان بهتر شود روی عادت های پولی خود کار کنید که در طول سالها کسب کرده اید.

1396/07/24 ادامه مطلب ...
     اهرم رنج و لذت

 اهرم رنج و لذت؛ قدرتمندترین نیروی تغییر ؛ اولین قدم برای ایجاد هر تغییری، آگاهی از نیروی عظیم رنج و لذت و تأثیر این عواطف بر تصمیم‌ها و درنتیجه بر اعمال و کردار ماست. این آگاهی به این معنی است که بدانیم نظرات، کلمات، تصورها و صداها همیشه بااحساسی از رنج و لذت همراه است و ذهن ما دائماً آن‌ها را باهم تلفیق می‌کند.

1396/07/10 ادامه مطلب ...
     فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

1396/07/05 ادامه مطلب ...
     روحیه عالی

کارهای کوچک جمع می‌شوند و کارهای بزرگ می‌سازند؛ اما چه چیزی باعث می‌شود کارهای کوچک انجام دهید، چه کارهای مثبت و چه کارهای منفی؟ این نیروی اراده شما نیست که تعیین می‌کند چه‌کاری انجام دهید. نیروی اراده به این معنی است که خود را وادار کنید کاری کنید که نمی‌خواهید انجام دهید.

1396/06/30 ادامه مطلب ...
     وسواس فکری

آیا تاکنون برای تان پیش آمده است که برنامه های زیادی برای خود داشته باشید، آرزوهای دور و درازی در سر بپرورانید، تلاش کنید، اما به اهداف دلخواه نرسید؟ اگر به نتایجی که می خواهید و یا باید برسید دست نمی یابید احتمالاً مشکل شما مربوط به روند افکار شماست.

1396/06/26 ادامه مطلب ...
     به دنبال شادمانی

برای اینکه شاد باشید و به روحیه ای قوی و پرنشاط دست یابید اطراف خود را با افرادی پر کنید که حال شما را بهتر می کنند، افرادی که در کنار آنها می توانید شادتر باشید و ذهن تان می تواند احساس آرامش کند. اگر با افراد شاد و خوشحال معاشرت نمایید بعد از مدتی شما هم مثل افرادی می شوید که با آنها نشست وبرخاست می کنید.

1396/06/23 ادامه مطلب ...
سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.