مقالات موفقیت و روانشناسی

مرتب سازی بر اساس

قانون جذب 1

قانون جدب می گوید هر دو چیزی که شبیه هم باشند به سوی هم کشیده می شوند. وقتی رادیو را روشن و آگاهانه روی موج 101 اف ام تنظیم کنید موسیقی پخش می شود. چنانچه روی موج97 اف ام تنظیم کنید دیگر نمی توانید انتظار پخش موسیقی داشته باشید.

روزه فکری

طرز فکری که ما را به سطح کنونی زندگی رسانده است ما را به مقصدی که در نظر داریم نخواهد رساند. برای بالا بردن سطح فکری خود باید برای همیشه دیوارهای ترس خود را فرو ریزیم و تمرکز فکری خود را تحت کنترل درآوریم. نباید خود را درگیر مشکلات آنی کنیم، بلکه به موقع به راه حل ها توجه نماییم.

روش های هدف گذاری 2

برای اینکه رسیدن به هدف بطور قطع تضمین شود، لازم است پیشاپیش ذهن خود را طوری شرطی کنید که از رسیدن به هدف ها لذت زیادی احساس کنید.

روش های هدف گذاری 1

تعیین هدف اساس همه موفقیت های زندگی است. نکته مهم در هدف گذاری اینست که هدف هایی بزرگ و قابل دستیابی داشته باشیم. هدف های ما شاید در نگاه اول غیر ممکن بنظر برسند، اما وقتی به امکان رسیدن به آنها فکر کنیم حس شور و هیجان فوق العاده ای در خود حس می کنیم.

تعیین هدف 2

داشتن هدف می تواند قابلیت های ما را افزون سازد و رسیدن به یک هدف ممکن است موجب رسیدن به موفقیت های بزرگتری شود. به یاد داشته باشید برای رسیدن به هدف باید تعهد و الزام در کار باشد. بزرگترین پاداش ها را به کسانی می دهند که تا رسیدن به هدف دست از تلاش بی وقفه برندارند.

تعیین هدف 1

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک شما ناشی از هدف های بزرگ شماست. اولین قدم در مسیر موفقیت آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

عواطف و احساسات 3

همه ما دارای عواطف مثبت ومنفی هستیم. هرکدام از عواطف در وجود ما کارایی دارند. عواطف مثبت به ما نیرو می بخشند و با تغییر احساسات منفی و از بین بردن آنها زندگی ما را به سمت بهروزی و خوشبختی می برند.

هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

همه تلاشهای ما برای اینست که به دستاوردهایی که می خواهیم دست یابیم. ما اهدافی برای خود داریم اما همیشه موفق نیستیم. دلیل این شکست ها چیست؟ کجای کار می لنگد؟

ارتباطات و تأثیر جادوی کلام 2

کلمات دارای بار عاطفی هستند. استفاده از کلمات پراحساس می تواند تأثیر شگفت انگیزی بر روحیه شما و افراد دیگر بگذارد. با تغییر کلمات بلافاصله تغییری در احساس فرد بوجود می آید که غالبا تغییر در رفتار را به دنبال دارد. در این مقاله به طور عملی نحوه استفاده از کلمات را با هم تمرین می کنیم.

چهار روش برای خلق شادمانی

ما سرمایه گذاری می کنیم، پس انداز می کنیم، مکمل های غذایی می خوریم، ورزش می کنیم و امید واریم این پیش گیری ها با بالا رفتن سن از ما مراقبت کنند اما هرچه مراقب پول و سلامتی و فشار خون خود هستیم چیزی که می تواند زندگی ما را متفاوت سازد فراموش می کنیم و آن شادمانی است.

هشت ویژگی روابط سالم

گردونه دنیا دور روابط می چرخد اما کار های زیادی می توان برای تغییرروابط بد به روابط کامل، هیجان انگیز، بامعنا، شاد و عاشقانه انجام داد. روابط انسانی مبتنی بر اصول است. هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است.

پنج روش پیشرفت در کسب و کار

وقتی سخن از یک برند، شرکت و یا سازمان موفق پیش می آید همه قبول می کنیم شرکتهایی موفق هستند که کاری نو و انقلابی انجام دهند و در میان بقیه شرکت ها برجسته باشند. اما با وجود تولید محصولات و خدمات نو و به روز که در چند ثانیه ایجاد می شوند انجام این کار ساده نیست. در حقیقت در عرصه تجارت یکی از سخت ترین کارها همین است. با وجود رقبای زیاد در بازار سرمایه گذاری و مدیریت در یک فضای پر جمعیت در حوزه کاری مربوطه شجاعت می خواهد.

عواطف و احساسات 2

هر یک از احساسات ما دارای پیامی هستند. احساسات منفی نشانه های عمل هستند که می گویند باید تغییری ایجاد کنیم و احساسات مثبت نیز به ما نیرو می دهند تا به اهداف خود دست یابیم. ما باید احساسات خود و راه مقابله با آنها را بشناسیم تا با تسلط بر آنها زندگی زیبایی برای خود بسازیم.

عادات پولی متفاوت افراد ثروتمند و فقیر

یک ایده هیجان انگیز! چرا تمام وقت کار می کنید ولی ثروتمند نمی شوید؟ چرا هیچ وقت نمی گویید کار می کنم تا ثروتمند شوم؟ فقط کار نمی کنم که قبض هایم را پرداخت کنم؟ اگر برنامه ثروت اندوزی داشته باشید انگیزه پیدا می کنید بعد. اما چگونه ؟

چگونه براساس علائق، ارزش و رؤیا های خود شغلی رضایت بخش پیدا کنیم؟

هر کس باید هنگام انتخاب شغل تمام جوانب و شرایط را بسنجد تا بر اساس علائق، خواسته و آرزوها و ارزش های خود انتخاب درستی انجام دهد و بخاطر انتظارات و آرزوهای دیگران و فشار آنها از خواسته های درونی اش دور نشود.

هشت عنصر موفقیت در کسب و کار

راز موفقیت در تجارت داشتن یک برنامه کاری منسجم است. برنامه ریزی به سرمایه گذاران کمک می کند هوشمندانه تر عمل کنند و آماده رفع موانع باشند، ایده های جدیدی را پیدا کنند و انتظارات سرمایه گذاران و سهامداران را در نظر بگیرند و با انگیزه برای کاهش فشار و استرس عمل نمایند.

جایگاه اعتماد به نفس

بعضی افراد اعتماد به نفس را در یک رابطه می بینند. وقتی رابطه ای خوب پیش می رود، آنها نیز پیشرفت می کنند. اما اگر مشکلی در رابطه باشد آنها نیز متزلزل می شوند. بعضی از افراد نیز اعتماد به نفس را در در کار و حرفه خود پیدا می کنند. اما اگر در محل کارشان اوضاع بر وفق مراد نباشد تمام کارهایشان به هم می ریزد.

عواطف و احساسات 1

بسیاری از افراد گمان می کنند عواطف و احساسات از اختیار آنان خارج است و خودبخود و بدون اراده در مقابل حوادث زندگی بروز می کند. در حقیقت همه عواطف از خود شما سرچشمه می گیرند و این شما هستید که آنها را می آفرینید. می توانید در هر لحظه، هر نوع احساسی که بخواهید در خود ایجاد کنید.

ارتباطات و تأثیر جادوی کلام

ممکن است ندانید که کلماتی که بکار می برید بر نحوه ارتباط شما با خودتان و احساس تان از زندگی مؤثرند. اگر احساسات خود را با کلمات تازه ای بازگو کنیم عواطف ما فورا دگرگون می شوند. اما اگر بر این کلمات مسلط نباشیم و بگذاریم عادات ناآگاهانه ما کلمات را انتخاب کنند ممکن است احساسی که از زندگی داریم خراب شود.

راز ازدواج موفق

یک رابطه زناشوئی موفق رابطه ایست که همسرتان را در اولویت قرار دهید. باید دائم تلاش کنید تا به همسرتان توجه کنید ورابطه تان را بهتر کنید. اندکی غفلت ممکن است باعث سستی ارتباط بین زوجین شود.

پنج علت شادی افراد موفق

وقتی در زندگی به جایی رسیدم که باید تصمیمات سختی می گرفتم فهمیدم موفقیت ها، عنوان ها و داشته ها شادی نمی آورند. شروع به مطالعه کتاب های رشد شخصی کردم. به سرعت در حالیکه داشتم زندگی افراد موفقی را مطالعه می کردم که همیشه در زندگی شاد و راضی بودند فهمیدم شادی چیزی نیست که با یک ورد جادویی وارد زندگی ما شود یا کسی آن را به ما بدهد. شادی چیزی است که باید خودمان ایجاد کنیم. اما با انجام کارهای ساده که در ازدحام کارهای روزانه از آنها غافل می شویم می توان به شادی رسید.

پنج کلید خوشبختی

زندگی هر چه بخواهی همان را به تو می دهد. اگر یک دلار بخواهید، یک دلار گیرتان می آید. اگر در پی شادمانی باشید به آن می رسید. اگر یادبگیرید روحیات خود را کنترل کنید می توانید همه چیز را تغییر دهید و به هر آنچه می خواهید برسید.

اهداف فانوس راه زندگی

مهمترین کاری که برای رسیدن به هدف بکنید اینست که به محض تعیین هدف، بلافاصله حرکتی برای رسیدن به آن انجام دهید. هرگز اهداف خود را روی زمین نگذارید مگر اینکه عمل مثبتی را در جهت رسیدن به آن انجام داده باشم.

تعیین هدف و نحوه هدف گذاری استاندارد

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک ما ناشی از هدف های بزرگ ماست، هدفهایی هیجان انگیز که از آنها الهام می گیریم و قوای خود را بکار می بریم و از هر چه در قلمرو نفوذ ماست بهره برداری می کنیم. اگر هدفهای کوچکی داشته باشیم چنین احساسی در ما بیدار نمی شود. اولین قدم آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

علم تداعی عصبی شرطی

اگر من و شما بخواهیم رفتار خود را تغییر دهیم، تنها راه ممکن، این است که احساس رنجی فوری و غیر قابل تحمل را با رفتار گذشته و احساس لذتی فوری و فوق العاده را با رفتار تازه همراه سازیم.

تغییر در یک چشم به هم زدن

همه تغییرات لحظه ای هستند. علت طول کشیدن تغییر اینست که ما ابتدا منتظر می شویم که یک رشته اتفاقاتی بیفتد و سرانجام تصمیم می گیریم که تغییر لازم را ایجاد نمائیم.

بهترین مقاله در زمینه باور ها

آنچه شکل و نحوه زندگانی مارا مشخص میکند، نه وقایع بیرونی، بلکه نظام اعتقادی و تعبیر و تفسیری است که از وقایع بیرونی می کنیم. عقاید ما نیروهایی هستند که ما را راهنمایی می کنند و به ما می گویند چه عملی منتهی به درد و رنج و چه کاری منجر به خوشی و لذت می شود. تعیین خوب یا بد بودن اتفاقات چیزی است که بر اساس باورهای ما و از طریق تعمیم تجربه های گذشته انجام می شود. اساس تعمیم شباهت بین الگوهاست. وقتی چیزی را قبلا تجربه کرده باشیم در ما احساس اطمینان ایجاد می شود و در صورت تکرارآن یا وقوع موارد مشابه ذهن آنرا تعمیم می دهد. گاهی ممکن است تعمیم باعث ایجاد عقاید محدود کننده شود. مثلا وقتی چندبار با کوشش به نتیجه دلخواه نمی رسید، این اعتقاد در شما ایجاد می شود که فرد نالایقی هستید. مشکل اینگونه اعتقادات این است که نمی گذارند بفهمید واقعا چه کسی هستید و چه توانایی هایی دارید. در این زمینه سه مشکل اساسی وجود دارد:

اهرم رنج و لذت قدرتمند ترین نیروی تغییر

رابینز:« راز موفقیت آنست که بدانید چگونه از نیروهای رنج و لذت استفاده کنید و نگذارید این نیروها شما را در اختیار بگیرند. اگر چنین کنید بر زندگی مسلط می شوید، در غیر این صورت زندگی بر شما مسلط خواهد شد».

تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت قسمت 2

گوته: « در مورد همه نوآوریها و خلاقیت ها یک حقیقت ابتدائی وجود دارد: از لحظه ای که شخص به طور قطع مصمم به کاری می شود، امدادهای غیبی به کمک او می آیند.»

تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت

من معتقدم در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت شما شکل می گیرد. تصمیم هائی که امروز و هر روز می گیرید، وضع امروز و سالهای آتی شما را مشخص می کند.

پنج کلید ثروت و خوشبختی

زندگی، هر چه بخواهی همان را به تو می دهد. اگر یک دلار بخواهید، یک دلار گیرتان می آید. اگر در پی شادمانی باشید به آن می رسید. اگر یادبگیرید روحیات خود را کنترل کنید می توانید همه چیز را تغییر دهید و به هر آنچه می خواهید برسید.

بازسازی چارچوب های ذهنی

ورت دیرکسن: « زندگی پدیده ای ایستا نیست. تنها دو گروه نمی توانند خود را تغییر دهند: مردگان و دیوانگان تیمارستان.»

چارچوب های ذهنی

پرمغزترین مطالب، زیباترین افکار و هوشمندانه ترین انتقادات مطلقا بی معنی هستند، مگر آنکه مخاطب آنها را از نظر معنا و احساس بفهمد. اگر با هر فرد از راهش وارد شوید هر کاری می توانید بکنید والا هیچ کاری نمی توانید بکنید.

معجزه صمیمیت

قدرت ایجاد رابطه یکی از مهمترین مهارت هائی است که یک فرد می تواند داشته باشد. رابطه صمیمانه با دیگران، تقریبا هر کاری را سهل تر و لذت بخش تر می کند. هر هدفی که داشته باشید، از رسیدن به مقامات معنوی و روحی، تا کسب درآمد بالا، حتما افرادی هستند که شما را در این راه کمک کنند و راه استفاده از امکانات این فرد ایجاد رابطه صمیمانه است.

راز های ارتباطات موفق

کلمات می توانند بصورت دیواری غیر قابل نفوذ یا پلی ارتباطی ظاهر شوند. مهم آنست که از کلمات برای ایجاد رابطه و نه بمنظور جدا کردن افراد از یکدیگر استفاده شود.

رؤیای سرنوشت

درواقع دلیل شکست اغلب مردم پرداختن به مسائل کم اهمیت و غرق شدن در آن و عدم تمرکز قوا بر روی اهداف اصلی است.

شما چه می خواهید

اگر نتیجه نهایی را مشخص کنید، بسوی آن قدم بردارید، اقدامات خود را کنترل کنید تا بدانید به کجا می روید. نرمش و انعطاف داشته باشید و رفتارهای خود را عوض کنید تا شیوه مؤثر را بیابید و سرانجام به موفقیت نهایی دست یابید. اگر به نتیجه مورد نظر نرسیدید بدانید که شکست نخورده اید بلکه باید مانند یک سکان بان مرتبا مسیر خود را عوض کنید تا به مقصد برسید.

انرژی سوخت موتور موفقیت و خوشبختی

هر روز با آنتونی رابینز هر چه انرژی شما بیشتر باشد بدن شما کارآیی بیشتری دارد، و هر چه کارآیی بدنتان بهتر باشد احساس و روحیه شما بهتر می شود و بهتر می توانید استعداد های خود را برای رسیدن به نتایج عالی بکار گیرید.

فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

کنترل افکار دوری از منفی نگری

چگونه هر زمان که بخواهیم روحیات خود را تغییر دهیم و به خواسته های خود برسیم؟ برای تغییر روحیه، نیاز به یادآوری درد ها و رنج ها نیست. کافیست تصورات درونی منفی را به تصورات مثبت تبدیل کنیم و این تصورات مثبت به طور خودکار، ما را به نتیجه مورد نظر می رساند.

هفت باور قدرتمندکه باعث موفقیت می شود

راه موفقیت این است که هدفمان را بدانیم، دست به عمل بزنیم، بدانیم که به چه نتایجی دست یافته ایم و قدرت انعطاف پذیری داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. در مورد اعتقادات نیز چنین است. باید باورهایی را بیابید که شما را دلگرم کند و به مقصودی که می خواهید برساند. برای مدلسازی بهروزی باید نظام باورها را مدلسازی کرد.

بدشانسی یا خوش شانسی

چرا یک روز کارتان روی غلطک است و یک روز می لنگید؟ تفاوت این دو حالت در وضعیت جسمی_عصبی شماست. اعتماد به نفس،عشق، قدرت درونی، شادی در ما باعث حرکت می شوند و حالاتی چون ترس، افسردگی، غم و یأس نیرو را از ما می گیرند

تفاوت بین افراد موفق و نا موفق

فرق بین دارا و ندار چیست؟ بین توانا و ناتوان چه تفاوتی است؟ و بین آنها که کاری می کنند و آنها که نمی کنند چه اختلافی وجود دارد؟

موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه پایان رسیدن

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است.موفقیت امری اتفاقی نیست. هفت خصلت اساسی مردان موفق

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت می توانید از جدیدترین مقالات و مطالب اضافه شده به وب سایت با خبر شوید.
پست الکترونیک :   تلفن همراه :  
   

فروش ویژه جشنواره موفقیت با تخفیفات استثنایی

حتما از صفحه محصولات موفقیت دیدن فرمایید  برای اولین بار تخفیفات ویژه