مقالات موفقیت و روانشناسی

مرتب سازی بر اساس

موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه پایان رسیدن

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است.موفقیت امری اتفاقی نیست. هفت خصلت اساسی مردان موفق

تفاوت بین افراد موفق و نا موفق

فرق بین دارا و ندار چیست؟ بین توانا و ناتوان چه تفاوتی است؟ و بین آنها که کاری می کنند و آنها که نمی کنند چه اختلافی وجود دارد؟

بدشانسی یا خوش شانسی

چرا یک روز کارتان روی غلطک است و یک روز می لنگید؟ تفاوت این دو حالت در وضعیت جسمی_عصبی شماست. اعتماد به نفس،عشق، قدرت درونی، شادی در ما باعث حرکت می شوند و حالاتی چون ترس، افسردگی، غم و یأس نیرو را از ما می گیرند

هفت باور قدرتمندکه باعث موفقیت می شود

راه موفقیت این است که هدفمان را بدانیم، دست به عمل بزنیم، بدانیم که به چه نتایجی دست یافته ایم و قدرت انعطاف پذیری داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. در مورد اعتقادات نیز چنین است. باید باورهایی را بیابید که شما را دلگرم کند و به مقصودی که می خواهید برساند. برای مدلسازی بهروزی باید نظام باورها را مدلسازی کرد.

کنترل افکار دوری از منفی نگری

چگونه هر زمان که بخواهیم روحیات خود را تغییر دهیم و به خواسته های خود برسیم؟ برای تغییر روحیه، نیاز به یادآوری درد ها و رنج ها نیست. کافیست تصورات درونی منفی را به تصورات مثبت تبدیل کنیم و این تصورات مثبت به طور خودکار، ما را به نتیجه مورد نظر می رساند.

فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

انرژی سوخت موتور موفقیت و خوشبختی

هر روز با آنتونی رابینز هر چه انرژی شما بیشتر باشد بدن شما کارآیی بیشتری دارد، و هر چه کارآیی بدنتان بهتر باشد احساس و روحیه شما بهتر می شود و بهتر می توانید استعداد های خود را برای رسیدن به نتایج عالی بکار گیرید.

شما چه می خواهید

اگر نتیجه نهایی را مشخص کنید، بسوی آن قدم بردارید، اقدامات خود را کنترل کنید تا بدانید به کجا می روید. نرمش و انعطاف داشته باشید و رفتارهای خود را عوض کنید تا شیوه مؤثر را بیابید و سرانجام به موفقیت نهایی دست یابید. اگر به نتیجه مورد نظر نرسیدید بدانید که شکست نخورده اید بلکه باید مانند یک سکان بان مرتبا مسیر خود را عوض کنید تا به مقصد برسید.

رؤیای سرنوشت

درواقع دلیل شکست اغلب مردم پرداختن به مسائل کم اهمیت و غرق شدن در آن و عدم تمرکز قوا بر روی اهداف اصلی است.

راز های ارتباطات موفق

کلمات می توانند بصورت دیواری غیر قابل نفوذ یا پلی ارتباطی ظاهر شوند. مهم آنست که از کلمات برای ایجاد رابطه و نه بمنظور جدا کردن افراد از یکدیگر استفاده شود.

معجزه صمیمیت

قدرت ایجاد رابطه یکی از مهمترین مهارت هائی است که یک فرد می تواند داشته باشد. رابطه صمیمانه با دیگران، تقریبا هر کاری را سهل تر و لذت بخش تر می کند. هر هدفی که داشته باشید، از رسیدن به مقامات معنوی و روحی، تا کسب درآمد بالا، حتما افرادی هستند که شما را در این راه کمک کنند و راه استفاده از امکانات این فرد ایجاد رابطه صمیمانه است.

چارچوب های ذهنی

پرمغزترین مطالب، زیباترین افکار و هوشمندانه ترین انتقادات مطلقا بی معنی هستند، مگر آنکه مخاطب آنها را از نظر معنا و احساس بفهمد. اگر با هر فرد از راهش وارد شوید هر کاری می توانید بکنید والا هیچ کاری نمی توانید بکنید.

بازسازی چارچوب های ذهنی

ورت دیرکسن: « زندگی پدیده ای ایستا نیست. تنها دو گروه نمی توانند خود را تغییر دهند: مردگان و دیوانگان تیمارستان.»

پنج کلید ثروت و خوشبختی

زندگی، هر چه بخواهی همان را به تو می دهد. اگر یک دلار بخواهید، یک دلار گیرتان می آید. اگر در پی شادمانی باشید به آن می رسید. اگر یادبگیرید روحیات خود را کنترل کنید می توانید همه چیز را تغییر دهید و به هر آنچه می خواهید برسید.

تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت

من معتقدم در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت شما شکل می گیرد. تصمیم هائی که امروز و هر روز می گیرید، وضع امروز و سالهای آتی شما را مشخص می کند.

تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت قسمت 2

گوته: « در مورد همه نوآوریها و خلاقیت ها یک حقیقت ابتدائی وجود دارد: از لحظه ای که شخص به طور قطع مصمم به کاری می شود، امدادهای غیبی به کمک او می آیند.»

اهرم رنج و لذت قدرتمند ترین نیروی تغییر

رابینز:« راز موفقیت آنست که بدانید چگونه از نیروهای رنج و لذت استفاده کنید و نگذارید این نیروها شما را در اختیار بگیرند. اگر چنین کنید بر زندگی مسلط می شوید، در غیر این صورت زندگی بر شما مسلط خواهد شد».

بهترین مقاله در زمینه باور ها

آنچه شکل و نحوه زندگانی مارا مشخص میکند، نه وقایع بیرونی، بلکه نظام اعتقادی و تعبیر و تفسیری است که از وقایع بیرونی می کنیم. عقاید ما نیروهایی هستند که ما را راهنمایی می کنند و به ما می گویند چه عملی منتهی به درد و رنج و چه کاری منجر به خوشی و لذت می شود. تعیین خوب یا بد بودن اتفاقات چیزی است که بر اساس باورهای ما و از طریق تعمیم تجربه های گذشته انجام می شود. اساس تعمیم شباهت بین الگوهاست. وقتی چیزی را قبلا تجربه کرده باشیم در ما احساس اطمینان ایجاد می شود و در صورت تکرارآن یا وقوع موارد مشابه ذهن آنرا تعمیم می دهد. گاهی ممکن است تعمیم باعث ایجاد عقاید محدود کننده شود. مثلا وقتی چندبار با کوشش به نتیجه دلخواه نمی رسید، این اعتقاد در شما ایجاد می شود که فرد نالایقی هستید. مشکل اینگونه اعتقادات این است که نمی گذارند بفهمید واقعا چه کسی هستید و چه توانایی هایی دارید. در این زمینه سه مشکل اساسی وجود دارد:

تغییر در یک چشم به هم زدن

همه تغییرات لحظه ای هستند. علت طول کشیدن تغییر اینست که ما ابتدا منتظر می شویم که یک رشته اتفاقاتی بیفتد و سرانجام تصمیم می گیریم که تغییر لازم را ایجاد نمائیم.

علم تداعی عصبی شرطی

اگر من و شما بخواهیم رفتار خود را تغییر دهیم، تنها راه ممکن، این است که احساس رنجی فوری و غیر قابل تحمل را با رفتار گذشته و احساس لذتی فوری و فوق العاده را با رفتار تازه همراه سازیم.

تعیین هدف و نحوه هدف گذاری استاندارد

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک ما ناشی از هدف های بزرگ ماست، هدفهایی هیجان انگیز که از آنها الهام می گیریم و قوای خود را بکار می بریم و از هر چه در قلمرو نفوذ ماست بهره برداری می کنیم. اگر هدفهای کوچکی داشته باشیم چنین احساسی در ما بیدار نمی شود. اولین قدم آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه سایت می توانید از جدیدترین مقالات و مطالب اضافه شده به وب سایت با خبر شوید.
پست الکترونیک :   تلفن همراه :  
   

فروش ویژه جشنواره موفقیت با تخفیفات استثنایی

حتما از صفحه محصولات موفقیت دیدن فرمایید  برای اولین بار تخفیفات ویژه