.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

مقالات موفقیت

مرتب سازی بر اساس
     تانک های زره پوش

همه ما آرزوها و رؤیاهایی در سرداریم که بی تردید رسیدن به آن ها برایمان لذت بخش و مطلوب است. زمانی می توانیم به رؤیاهای خویش دست یابیم که آنها را به صورت اهدافی مشخص, قابل دستیابی, مدت دار و قابل ارزیابی تبدیل کنیم و برای اجرایی کردن این اهداف برنامه ریزی کنیم و سپس قدم برداریم. اما قدم برداشتن به سوی سرزمین آرزوها مستلزم تصمیم قاطع و محکمی است که حرکت ما را مداوم, پایدار و پرقدرت سازد.

1396/09/29 ادامه مطلب ...
     فرار از میدان جنگ

برای همه ما پیش‌آمده است که با دوستان، همکاران، همسر و یا دیگر اعضای خانواده خود بحث کنیم. وقتی افراد در مورد موضوعی اختلاف‌نظر دارند و یا اینکه به خاطر وجود ویژگی‌های خاص روحی و روانی هرکدام موضوعی را به نحو متفاوت بیان می‌کنند، ممکن است به خاطر عدم درک یکدیگر و نبود شناخت کافی از خواسته‌ها و واکنش‌های هم دچار اختلاف و یا بحث و مشاجره شوند.

1396/08/20 ادامه مطلب ...
     دو گور برای یک نفر_2

بخشیدن دیگران در بلوغ روحی روانی بسیار مهم است. گرچه تجربه شما از کسی که باعث رنجشتان شده است دردناک است، اما این چیزی بیشتر از فکر یا احساس نیست که دائم با خود می‌کشید. احساسات رنجش، خشم و نفرت انرژی تضعیف‌کننده‌ای دارند که اگر به آن‌ها اجازه دهید در ذهنتان جا بگیرند، آرام‌آرام توان شما را از بین خواهند برد. در بخش دوم مقاله از دیار بخشش تا سرزمین عشق سفر می کنیم.

1396/08/15 ادامه مطلب ...
     دو گور برای یک نفر_1

همه ما غالباً حس رنجش و آزردگی را احساس کرده‌ایم. شاید کسی که احساسات ما را جریحه‌دار کرده است هرگز متوجه نشود که ضربه‌ای به احساسات درونی ما وارد کرده است و رابطه که می‌توانست به دوستی و عشق‌ورزی منتهی شود به دشمنی و رنجش و گاهی کینه‌توزی مبدل ساخته است. رسیدن به آرامش درونی هدف غایی و مطلوب برای همه ماست اما در این میان بخشش دیگران بهترین راه برای رسیدن به این وضعیت احساسی مطلوب و دلپذیر است.

1396/08/13 ادامه مطلب ...
     دل سپردگان

عشق در خانواده چون باغی از گل نیاز به مراقبت و پرورش دارد. دائم باید برای رشد و پرورش و بهبودی آن تلاش کرد. هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است و البته هیچ چیزی نمی تواند دردی چون درد جدایی وفراق داشته باشد.

1396/08/01 ادامه مطلب ...
     سفر در میان امواج

بیشتر مردم‌ باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آن‌ها رویدادهای زندگی را به خوب و بد تقسیم می‌کنند اما اغلب نمی‌دانند که قدرت مهار کردن آن اتفاقات را هم دارند. بسیاری از افراد سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند موفقیت و خوشبختی خود را حفظ کنند؛ اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته‌ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته‌ها را بیشتر به زندگی داخل می‌کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته‌ها قوت می‌گیرد. نوع احساس شاخص شفاف و درستی از پیوند داشتن و نداشتن با فرایند خوشبختی است. احساستان به شما اجازه می‌دهد به این فرایند وصل شوید یا مقاومت کنید. با تمرکز بیشتر روی افکار تمرکز برایتان راحت‌تر می‌شود و احساس شما گسترده می‌شود و ازنظر ارتعاشی به نقطه عطف می‌رسید.

1396/08/29 ادامه مطلب ...
     جادوی جعبه رنگی

کلمات بارها برای خنداندن و گریاندن ما بکار رفته‌اند و می‌توانند به ما زخم بزنند یا ما را التیام بخشند، به ما امید دهند یا ما را نابود سازند. با کمک کلمات است که شریف‌ترین مقاصد ما احساس و عمیق‌ترین آرزوهای ما شناخته می‌شود. کلمات نه‌تنها باعث بروز عواطف، بلکه موجب عمل می‌شوند. به راستی نقش کلمات در زندگی ما چیست؟ آیا می توان از این نیرویی جادویی برای تقویت روحیه و ایجاد انگیزه و نشاط استفاده کرد؟ چگونه می توان ازکلمات به طور مؤثری استفاده کرد؟ راز این نیروی دگرگون کننده چیست؟

1396/08/17 ادامه مطلب ...
     بذرهای پاییزه

رؤیای شما چیست؟ آیا به آرزوهایتان خواهید رسید؟ مطمئنم آرزو دارید که برسید. بی شک امیدوارید که به رؤیاهایتان دست یابید. اما آیا موفق خواهید شد؟ فکر می کنید چقدر شانس موفقیت داشته باشید؟ بیست درصد؟ یک درصد؟ یک در میلیون؟ چطور می توانید بگویید خوش شانس خواهید بود یا رؤیاهایتان تا ابد یک آرزو خواهند ماند؟ آیا می خواهید امتحانش کنید؟

1396/09/27 ادامه مطلب ...
     رمز گاو صندوق مدیر عامل

آیا تاکنون اندیشیده اید که مدیر عامل شرکت شما، قهرمان بدمیتون جهان و یا رئیس شرکت مایکروسافت چگونه به چنین موفقیت هایی رسیده است؟ راز موفقیت این افراد چیست؟ آن ها برای نیل به اهداف خود چه مسیری طی کرده اند و یا چه عادت ها و رفتارهایی دارند؟ آیا با الگوبرداری از رفتار این افراد می توان به موفقیت های مشابهی رسید؟

1396/09/20 ادامه مطلب ...
     امپراطوری افکار

آیا تاکنون اندیشیده اید که چگونه می توانیم هر زمان که بخواهیم روحیات خود را تغییر دهیم و به خواسته‌های خود برسیم؟ آیا می توان امپراطوری افکار و تصورات درونی خویش را به دست گرفت؟ واقعیت این است که برای تغییر روحیه، نیاز به یادآوری دردها و رنج‌ها نیست. کافی است تصورات درونی منفی را به تصورات مثبت تبدیل کنیم و این تصورات مثبت به‌طور خودکار، ما را به نتیجه موردنظر می‌رساند. تصورات درونی با دو عامل قابل‌تغییر است. نوع تصورات و نحوه ایجاد تصورات ذهنی.

1396/09/18 ادامه مطلب ...
     نیروی ایمان و باور

ایمان عبارت است از هر نوع اصل راهنما، باور یقین و یا گرایش که به زندگی معنا می‌بخشد و آن را جهت می‌دهد. ایمان همچون قطب نمایی است که ما را به‌سوی هدف راهنمایی می‌کند.

1396/09/04 ادامه مطلب ...
     روحیه عالی

کارهای کوچک جمع می‌شوند و کارهای بزرگ می‌سازند؛ اما چه چیزی باعث می‌شود کارهای کوچک انجام دهید، چه کارهای مثبت و چه کارهای منفی؟ این نیروی اراده شما نیست که تعیین می‌کند چه‌کاری انجام دهید. نیروی اراده به این معنی است که خود را وادار کنید کاری کنید که نمی‌خواهید انجام دهید.

1396/06/30 ادامه مطلب ...
     وسواس فکری

آیا تاکنون برای تان پیش آمده است که برنامه های زیادی برای خود داشته باشید، آرزوهای دور و درازی در سر بپرورانید، تلاش کنید، اما به اهداف دلخواه نرسید؟ اگر به نتایجی که می خواهید و یا باید برسید دست نمی یابید احتمالاً مشکل شما مربوط به روند افکار شماست.

1396/06/26 ادامه مطلب ...
     به دنبال شادمانی

برای اینکه شاد باشید و به روحیه ای قوی و پرنشاط دست یابید اطراف خود را با افرادی پر کنید که حال شما را بهتر می کنند، افرادی که در کنار آنها می توانید شادتر باشید و ذهن تان می تواند احساس آرامش کند. اگر با افراد شاد و خوشحال معاشرت نمایید بعد از مدتی شما هم مثل افرادی می شوید که با آنها نشست وبرخاست می کنید.

1396/06/23 ادامه مطلب ...
     پل های پیوسته

ما انسانها موجودات اجتماعی هستیم. نه تنها پیوندهای اجتماعی با یکدیگر داریم بلکه موفقیت ما به عنوان یک گونه می تواند تا حدودی با میزان ارتباطات توصیف شود. همچنین می دانیم که اتحاد و به هم پیوستگی گروه های تولیدی بهتر و در نتیجه کار تجاری موفق تری می سازد. و با این وجود، در دنیای اجتماعی ما که پر از رسانه های جمعی مختلف است هر روز بیشتر از پیش به جای کارهای اجتماعی بر فردی گرایی ، خود پرستی و گرفتن عکس های سلفی تمرکز می کنیم

1396/09/15 ادامه مطلب ...
     ثروت اندوز

اگر بیشتر اوقات در مورد پول نگرانی و استرس دارید، تنها نیستید. بیشتر مردم مشکل مالی دارند. دخل و خرجشان با هم نمی خواند و یا بیشتر از درآمدشان خرج می کنند. جاهایی هست که می توانید پس انداز بیشتر و خرج کمتری داشته باشید. به جای اینکه منتظر باشید تا موقعیت تان بهتر شود روی عادت های پولی خود کار کنید که در طول سالها کسب کرده اید.

1396/07/24 ادامه مطلب ...
     خوش شانس و بدشانس

چرا یک روز کارتان روی غلطک است و یک روز می لنگید؟تفاوت این دو حالت در وضعیت جسمی_عصبی شماست.

1396/03/10 ادامه مطلب ...
     شکاف

فرق بین دارا و ندار چیست؟ بین توانا و ناتوان چه تفاوتی است؟ و بین آنها که کاری می کنند و آنها که نمی کنند چه اختلافی وجود دارد؟

1396/02/23 ادامه مطلب ...
     پیوسته به پیش برو!

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است.موفقیت امری اتفاقی نیست. هفت خصلت اساسی مردان موفق

1396/02/20 ادامه مطلب ...
     رؤیا و قسمت

بیشتر مردم نمی دانند اگر همه نیروهای خود را بر یک جنبه واحد زندگی متمرکز کنند چه قدرت عظیمی بلافاصله در اختیارشان قرار می گیرد. تمرکز کنترل شده همچون اشعه لیزر از تمام موانع غیر قابل نفوذ عبور می کند. اینکه اغلب ما به خواسته های خود دست نمی یابیم، یک دلیلش اینست که تمرکز خود را درست جهت نمی دهیم و نیروهای خود را هرگز متمرکز نمی کنیم.

1396/02/17 ادامه مطلب ...
     قلاب

اگر نتیجه نهایی را مشخص کنید، بسوی آن قدم بردارید، اقدامات خود را کنترل کنید تا بدانید به کجا می روید. نرمش و انعطاف داشته باشید و رفتارهای خود را عوض کنید تا شیوه مؤثر را بیابید و سرانجام به موفقیت نهایی دست یابید. اگر به نتیجه مورد نظر نرسیدید بدانید که شکست نخورده اید بلکه باید مانند یک سکان بان مرتبا مسیر خود را عوض کنید تا به مقصد برسید.

1396/02/18 ادامه مطلب ...
     حستو بشناس!

وقتی احساس خشم، تلافی، تنفر، غضب، حسادت، ناامنی، گناه، بی‌ارزشی، ترس، غصه، افسردگی، نومیدی، درماندگی داشته باشد و برایتان ضروری است که بحرانی را سروسامان دهید یا بیماری خطرناکی را در شما یا یکی از عزیزانتان تشخیص داده باشند، یا حال خوشی ندارید و برای احساس بهتر زحمت می‌کشید یا یکی از اعضای خانواده‌تان دچار ضربه روحی شده و یا دوران سختی را سپری می‌کند بهترین کار این است که احساسات خود را بشناسید.

1396/01/26 ادامه مطلب ...
     فصل چیدن سیب

آنگاه‌که حال خوشی ندارید، نشانه بیماری ناراحت‌کننده‌ای در شما تشخیص داده‌شده است، احساس درد دارید، می‌خواهید نیرومندتر باشید و یا در مورد جسمتان دچار ترسی ناشناخته هستید بهترین کار این است که به باغ بروید و سیب‌ها را بچینید.

1396/01/23 ادامه مطلب ...
     کار را به کاردان بسپارید!

شاید برایتان پیش بیاید که بخواهید به همان موجود قدرتمندی تبدیل شوید که هدف تولدتان بوده است، یا احساس کنید باید کارهای زیادی انجام دهید و یا برای انجام کارهایی که از آن‌ها لذت می‌برید به‌وقت بیشتری نیاز داشته باشید. اگر چنین چیزی را تجربه کردید به شما پیشنهاد می‌کنم کار را به کاردان بسپارید!

1396/01/21 ادامه مطلب ...
     ستون بدهی ها

اگر می‌خواهید طعم رها بودن از بدهی ها را بچشید یا می خواهید احساس بهتری نسبت به پول داشته باشید یا جریان پول را در زندگی تان افزایش دهید و یا بین درآمد و مخارج خود فرشی عظیم بگسترانید از فرایند ستون بدهی‌ها استفاده نمایید.

1396/01/19 ادامه مطلب ...
     تجسم یک رؤیا

اگر در اوج یکی از احساسات بدبینی، ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی و یا خشم قرار داشته باشید و می‌خواهید شرایط را بهبود بخشید‌ تجسم رؤیا برایتان مؤثر واقع خواهد شد.

1396/01/16 ادامه مطلب ...
     تکه های ساعت

تکه‌های ساعت بهترین ابزاری است که می‌تواند به شما کمک کند بر اعتقادی پل بزنید که با خواسته‌تان هم‌راستا شود؛ یعنی خواسته‌تان را شناسایی کنید و با تمرکز بر خواسته‌ها وبیان آن به‌صورت مثبت و انرژی‌بخش در خود انگیزه قوی‌تری ایجاد کنید تا هماهنگی ارتعاشی با آن را به دست آورید.

1396/01/14 ادامه مطلب ...
     برو سر اصل مطلب!

هنگامی‌که آگاهید گفته‌هایتان متضاد خواسته‌هایتان است، یا می‌خواهید میزان جذب خود را ارتقا دهید، یا احساس می‌کنید به نسبت حال خوشی دارید، اما می‌توانید بهتر از این باشید و قصد دارید هم‌اکنون با صرف وقت حالتان را بهبود بخشید دقیقاً وقت انست که دیگر باید تصمیم خود را بگیرید و بروید سر اصل مطلب!

1396/01/12 ادامه مطلب ...
     کیف پول چرمی

کیست که از پول خوشش نیاید؟ آیا شما هم می خواهید پول بیشتری کسب کنید یا احساس می کنید در زندگی با کمبود پول مواجهید و یا قصد دارید احساساتتان را نسبت به پول بهبود بخشید؟ آیا می خواهید پول بیشتری جذب زندگی تان کنید؟آیا می خواهید به ثروت و پول هنگفتی برسید؟ اگر چنین است باید یک کیف پول چرمی تازه ای برای خود بخرید...

1396/01/11 ادامه مطلب ...
     جعبه های جادویی

محیطی شلوغ و درهم‌ریخته می‌تواند موجب درهم‌ریختگی ذهنی و کاهش میزان جذب شود. کارهای ناتمام، برنامه‌های پایان نیافته، قبض‌های پرداخت‌نشده، محیط بی‌نظم و بی‌سلیقگی و یا بدهی‌های معوق می‌توانند در زندگی‌تان تأثیر منفی بگذارند. ازآنجاکه هر چیزی ارتعاش خود را دارد و شما با هر چیزی در زندگی‌تان رابطه‌ای ارتعاشی دارید، متعلقات شخصی‌تان نیز در نحوه احساس و میزان جذبتان تأثیر می‌گذارند...

1396/01/08 ادامه مطلب ...
     یک حس بهتر

فرایند جدیدی که برای افزایش جذب معرفی می‌کنیم فرایند احساس بهتر است. منظور از این فرایند این است که بدانیم انجام چه‌کارهایی حالمان را بهتر می‌کند و به ما انگیزه و انرژی می‌دهد. این فرایند رازمانی بکار ببرید که می‌خواهید احساستان را درباره موضوعی بدانید یا می‌خواهید نقطه عطف احساسی معمولتان را تعیین کنید.

1396/01/06 ادامه مطلب ...
     یک بازی دل انگیز

در ادامه آموزش فرایندهای افزایش جذب می خواهیم با فرایند دیگری به نام یک بازی دل انگیز شویم. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که دوست دارید چیزهای منفی را به مثبت تبدیل کنید یا می‌خواهید تمرکز دقیق‌تری بر حوزه‌های زندگی‌تان داشته باشید.

1396/01/05 ادامه مطلب ...
     پنجره نو

اکنون‌که قدم‌به‌قدم باهم به‌سوی نیل به خواسته ها و اهداف پیش می رویم و هرروز چیزی نو جهت افزایش میزان جذب فرا میگیریم تا هرچه زودتر به خواسته هایمان دست یابیم نوبت به فرایند دیگری رسیده است. پنجره نو! اما چه زمانی این فرایند را بکار ببرید؟

1395/12/29 ادامه مطلب ...
     زیربشقابی

وقتی خواسته ای دارید و می‌خواهید میزان جذب خود را افزایش دهید و از عالم هستی هرچه مؤثرتر استفاده کنید و جریان انرژی واقعیتتان را بیشتر رقم بزنید و وقت بیشتری صرف پرداختن به انجام کارهای خوشایندتان نمایید از فرایند زیر بشقابی استفاده کنید.

1395/12/28 ادامه مطلب ...
     نمایشنامه زندگی

وقتی واضح و شفاف بر آنچه می‌خواهید تمرکز کنید و هیچ ارتعاش منفی ایجادکننده مقاومت را نگه ندارید، خواسته‌تان هر چه باشد تحقق خواهد یافت؛ زیرا وقتی درخواست کنید، همیشه و هر وقت، بدون استثناء متجلی می‌شود.

1395/12/27 ادامه مطلب ...
     نقطه های انرژی

زمانی که احساس مثبتی دارید و مایلید هرچه بیشتر بر موج احساس خوب و مثبت سوار باشید؛ یا وقتی آگاهید که موضوعی در شما احساسی خوب برنمی‌انگیزد و می‌خواهید ارتعاشتان را در آن بالا ببرید پیشنهاد ما اینست که از فرایند نقطه‌های انرژی استفاده کنید.

1395/12/26 ادامه مطلب ...
     رؤیا

آنچه درباره‌اش می‌اندیشید و آنچه در زندگی‌تان متجلی می‌شود، همیشه هماهنگی ارتعاشی دارند. همین‌طور هر آنچه درباره‌اش فکر می‌کنید و آنچه در قالب رؤیا ظاهر می‌شود همیشه دارای هماهنگی ارتعاشی هستند. خوب است از افکارتان آگاه باشید. در این صورت پیش از تجلی هر چیزی ازآنچه می‌آفرینید آگاه هستید.

1395/12/25 ادامه مطلب ...
     چوب پنبه

بسیاری از اندیشه‌ها شما خدمتگزاران قابلی برایتان هستند؛ افکار که با فطرت انسانی هماهنگ هستند و با خواسته‌ها سازگار می‌باشند. اما برخی از افکار چنین نیستند. افکاری چون ناشایستگی و بی‌کفایتی و بی‌ارزشی نمونه‌ای از این افکار می‌باشند.

1395/12/24 ادامه مطلب ...
     توانگر

قانون جذب می‌گوید به هر چیز توجه کنید چه مثبت و چه منفی، آن را به سمت خود جلب می‌کنید. برای افزایش میزان جذب خواسته‌ها راه‌های بسیاری وجود دارد تا با توجه و تمرکز بیشتر آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید.

1395/12/23 ادامه مطلب ...
     بخواه وبساز!

بخوا و بساز از راه های فزایش جذب است و زمانی بکار می رود که احساس خوبی دارید و می خواهید ارتعاش گشودن در را تمرین کنید و یا می خواهید احساس خوبی که از یک تجربه دل انگیز داشتید تداوم بخشید.

1395/12/22 ادامه مطلب ...
     سومین فرایند افزایش جذب-کارگاه آفرینش

فرایند کارگاه آفرینش در راستای افزایش جذب و زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید بر چیزی که می خواهید تمرکز کنید یا هنر گشودن در را در خود تقویت کنید تا چیزهای شگفت انگیز بتوانند در شما جاری شوند و یا اینکه می خواهید با تمرین بیشتر میزان جذب تان را افزایش دهید.

1395/12/21 ادامه مطلب ...
     دومین فرایند افزایش جذب-جعبه آفرینش جادویی

جعبه آفرینش جادویی دومین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار می رود که در حال و هوای انجام کاری خوشایند هستید تا انرژی خود را برای چیزی صرف کنید که دنیای تان را در مسیر ویژه ای قرار دهد.

1395/12/20 ادامه مطلب ...
     اولین فرایند افزایش جذب-فوران قدردانی

فراوان قدردانی اولین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید از حالتی خوب به حالتی بهت بروید و یا رابطه تان را با کسی بهبود بخشید و یا به عمد و خودخواسته نقطه عطف احسلسی خود را حفظ کنید و یا وقتی در صف نانوایی ایستاده اید یا در حال رانندگی هستید و می خواهید کاری انجام دهید که ابتکاری ثمربخش باشد. و یا احساسی منفی دارید و می خواهید آنرا تغییر دهید.

1395/12/19 ادامه مطلب ...
     راه های افزایش جذب 2

احساسات ما نشانه میزان جذب ما هستند. با شناخت نوع احساسی که داریم می توانیم بفهمیم چه ارتعاشی می دهیم و چه چیزی جذب می کنیم.برای کنترل میزان جذب خود کافی است نوع احساس خود را تغییر دهیم تا مطابق با خواسته تان شود.

1395/12/18 ادامه مطلب ...
     راه های افزایش جذب 1

در درون همه ی ما سامانه ی هدایت گری وجود دارد که کمک می کند بدانیم در هر لحظه چقدر اجازه می دهیم با منشأ پیوند داشته باشیم. هرچه احساس بهتری داشته باشید بیشتر با آن کسی که به واقع هستید پیوند دارید. چیزی نیست که نتوانید باشید، نتوانید انجام دهید، یا نتوانید در اختیار داشته باشید.

1395/12/17 ادامه مطلب ...
     تحقق خواسته ها

تنها چیزی که مانع تحقق خواسته های شما می شود تفاوت عادتهای فکری با خواسته تان است. هر واقعیتی از این رو رخ می دهد که کسی بر بودنش تمرکز کرده است. وقتی توجه اولیه خود را بر چیزها آنگونه که هستند معطوف کنید مانع گسترش آنچه به واقع هست می شوید.

1395/12/16 ادامه مطلب ...
     سفر به سرزمین آرزوها

شما هرگز به مقصد نخواهید رسید پس از سفر لذت ببرید. وقتی باورتان این باشد که موجودی ابدی هستید و آرزوها هیچ گاه پایانی ندارد و در درون هر خواسته ای این قدرت نهفته است که همه چیزهای لازم را برای شکوفایی جذب کند؛ آنگاه ایمان می آورید که عالم هستی برپایه بهروزی و خوشبختی بنا شده است؛ پس آرام می گیرید و از سفرتان لذت می برید.

1395/12/15 ادامه مطلب ...
     هماهنگی خواسته ها

وقتی خواهان چیزی باشید که گمان نمی کنید دستیابی به آن ممکن باشد با آن همساز نیستید. وقتی خواهان چیزی هستید اما از نداشتن آن آزرده هستید باز با آن هماهنگ نیستید. باید توجه خود را به هم تراز کردن با آن خواسته و اولویت های خود معطوف کنیم و هوشیارانه مسیرمان را به جانب همسویی بکشیم.

1395/12/14 ادامه مطلب ...
     قانون جذب و احساس درونی

بیشتر مردم باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آنها نمی دانند که قدرت مهار کردن اتفاقات خوب و بد زندگی را دارند و سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند بهروزی و خوشبختی خود را حفظ کنند. اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته ها را بیشتر به زندگی داخل می کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته ها قوت می گیرد.

1395/12/13 ادامه مطلب ...
     شما سرنوشت خود را رقم میزنید

اساس زندگی آزادی مطلق است. شما با این دانش فطری خلق شده اید که خودتان فکرتان را ایجاد کنید. اگر کسی بخواهد شما را از ابراز خلاقیت بازدارد بلافاصله در درونتان احساس ناهمخوانی می کنید. شما خودتان سرنوشتتان را رقم می زنید.

1395/12/11 ادامه مطلب ...
     قانون جذب 2

همیشه برای شما جریان نامتناهی فراوانی هر چیزی از هر قسمی وجود دارد اما باید با دریافت آن چیز همراه و همنوا شوید. اگر مقاومت نشان دهید در همان دم آنرا دریافت نمی کنید. سعی کنید تجسم کنید که در برابر جریانی از بهروزی و نیکبختی قرار دهید لبخند بزنید و بپذیرید که شایسته آن هستید.

1395/12/10 ادامه مطلب ...
     قانون جذب 1

قانون جدب می گوید هر دو چیزی که شبیه هم باشند به سوی هم کشیده می شوند. وقتی رادیو را روشن و آگاهانه روی موج 101 اف ام تنظیم کنید موسیقی پخش می شود. چنانچه روی موج97 اف ام تنظیم کنید دیگر نمی توانید انتظار پخش موسیقی داشته باشید.

1395/12/9 ادامه مطلب ...
     جهان هستی جهان ارتعاشات

جهان ما جهان فراوانی و وفور نعمت است. میلیاردها انسان از آغاز روی این کره خاکی زندگی کرده اند و از نعمتهای آن بهره برده اند. وقتی آگاهانه از افکارتان باخبر باشید و اگاهانه ارتعاش آنرا بفرستید، آگاهانه سرنوشت خود را رقم می زنید.

1395/12/12 ادامه مطلب ...
     روزه فکری

طرز فکری که ما را به سطح کنونی زندگی رسانده است ما را به مقصدی که در نظر داریم نخواهد رساند. برای بالا بردن سطح فکری خود باید برای همیشه دیوارهای ترس خود را فرو ریزیم و تمرکز فکری خود را تحت کنترل درآوریم. نباید خود را درگیر مشکلات آنی کنیم، بلکه به موقع به راه حل ها توجه نماییم.

1395/12/07 ادامه مطلب ...
     روش های هدف گذاری 2

برای اینکه رسیدن به هدف بطور قطع تضمین شود، لازم است پیشاپیش ذهن خود را طوری شرطی کنید که از رسیدن به هدف ها لذت زیادی احساس کنید.

1395/12/6 ادامه مطلب ...
     روش های هدف گذاری 1

تعیین هدف اساس همه موفقیت های زندگی است. نکته مهم در هدف گذاری اینست که هدف هایی بزرگ و قابل دستیابی داشته باشیم. هدف های ما شاید در نگاه اول غیر ممکن بنظر برسند، اما وقتی به امکان رسیدن به آنها فکر کنیم حس شور و هیجان فوق العاده ای در خود حس می کنیم.

1395/12/05 ادامه مطلب ...
     تعیین هدف 2

داشتن هدف می تواند قابلیت های ما را افزون سازد و رسیدن به یک هدف ممکن است موجب رسیدن به موفقیت های بزرگتری شود. به یاد داشته باشید برای رسیدن به هدف باید تعهد و الزام در کار باشد. بزرگترین پاداش ها را به کسانی می دهند که تا رسیدن به هدف دست از تلاش بی وقفه برندارند.

1395/12/4 ادامه مطلب ...
     تعیین هدف 1

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک شما ناشی از هدف های بزرگ شماست. اولین قدم در مسیر موفقیت آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

1395/12/3 ادامه مطلب ...
     عواطف و احساسات 3

همه ما دارای عواطف مثبت ومنفی هستیم. هرکدام از عواطف در وجود ما کارایی دارند. عواطف مثبت به ما نیرو می بخشند و با تغییر احساسات منفی و از بین بردن آنها زندگی ما را به سمت بهروزی و خوشبختی می برند.

1395/12/02 ادامه مطلب ...
     هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

همه تلاشهای ما برای اینست که به دستاوردهایی که می خواهیم دست یابیم. ما اهدافی برای خود داریم اما همیشه موفق نیستیم. دلیل این شکست ها چیست؟ کجای کار می لنگد؟

1395/12/1 ادامه مطلب ...
     ارتباطات و تأثیر جادوی کلام 2

کلمات دارای بار عاطفی هستند. استفاده از کلمات پراحساس می تواند تأثیر شگفت انگیزی بر روحیه شما و افراد دیگر بگذارد. با تغییر کلمات بلافاصله تغییری در احساس فرد بوجود می آید که غالبا تغییر در رفتار را به دنبال دارد. در این مقاله به طور عملی نحوه استفاده از کلمات را با هم تمرین می کنیم.

1395/11/30 ادامه مطلب ...
     چهار روش برای خلق شادمانی

ما سرمایه گذاری می کنیم، پس انداز می کنیم، مکمل های غذایی می خوریم، ورزش می کنیم و امید واریم این پیش گیری ها با بالا رفتن سن از ما مراقبت کنند اما هرچه مراقب پول و سلامتی و فشار خون خود هستیم چیزی که می تواند زندگی ما را متفاوت سازد فراموش می کنیم و آن شادمانی است.

1395/11/29 ادامه مطلب ...
     هشت ویژگی روابط سالم

گردونه دنیا دور روابط می چرخد اما کار های زیادی می توان برای تغییرروابط بد به روابط کامل، هیجان انگیز، بامعنا، شاد و عاشقانه انجام داد. روابط انسانی مبتنی بر اصول است. هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است.

1395/11/28 ادامه مطلب ...
     پنج روش پیشرفت در کسب و کار

وقتی سخن از یک برند، شرکت و یا سازمان موفق پیش می آید همه قبول می کنیم شرکتهایی موفق هستند که کاری نو و انقلابی انجام دهند و در میان بقیه شرکت ها برجسته باشند. اما با وجود تولید محصولات و خدمات نو و به روز که در چند ثانیه ایجاد می شوند انجام این کار ساده نیست. در حقیقت در عرصه تجارت یکی از سخت ترین کارها همین است. با وجود رقبای زیاد در بازار سرمایه گذاری و مدیریت در یک فضای پر جمعیت در حوزه کاری مربوطه شجاعت می خواهد.

1395/11/27 ادامه مطلب ...
     عواطف و احساسات 2

هر یک از احساسات ما دارای پیامی هستند. احساسات منفی نشانه های عمل هستند که می گویند باید تغییری ایجاد کنیم و احساسات مثبت نیز به ما نیرو می دهند تا به اهداف خود دست یابیم. ما باید احساسات خود و راه مقابله با آنها را بشناسیم تا با تسلط بر آنها زندگی زیبایی برای خود بسازیم.

1395/11/26 ادامه مطلب ...
     عادات پولی متفاوت افراد ثروتمند و فقیر

یک ایده هیجان انگیز! چرا تمام وقت کار می کنید ولی ثروتمند نمی شوید؟ چرا هیچ وقت نمی گویید کار می کنم تا ثروتمند شوم؟ فقط کار نمی کنم که قبض هایم را پرداخت کنم؟ اگر برنامه ثروت اندوزی داشته باشید انگیزه پیدا می کنید بعد. اما چگونه ؟

1395/11/25 ادامه مطلب ...
     چگونه براساس علائق، ارزش و رؤیا های خود شغلی رضایت بخش پیدا کنیم؟

هر کس باید هنگام انتخاب شغل تمام جوانب و شرایط را بسنجد تا بر اساس علائق، خواسته و آرزوها و ارزش های خود انتخاب درستی انجام دهد و بخاطر انتظارات و آرزوهای دیگران و فشار آنها از خواسته های درونی اش دور نشود.

1395/11/24 ادامه مطلب ...
     هشت عنصر موفقیت در کسب و کار

راز موفقیت در تجارت داشتن یک برنامه کاری منسجم است. برنامه ریزی به سرمایه گذاران کمک می کند هوشمندانه تر عمل کنند و آماده رفع موانع باشند، ایده های جدیدی را پیدا کنند و انتظارات سرمایه گذاران و سهامداران را در نظر بگیرند و با انگیزه برای کاهش فشار و استرس عمل نمایند.

1395/11/23 ادامه مطلب ...
     جایگاه اعتماد به نفس

بعضی افراد اعتماد به نفس را در یک رابطه می بینند. وقتی رابطه ای خوب پیش می رود، آنها نیز پیشرفت می کنند. اما اگر مشکلی در رابطه باشد آنها نیز متزلزل می شوند. بعضی از افراد نیز اعتماد به نفس را در در کار و حرفه خود پیدا می کنند. اما اگر در محل کارشان اوضاع بر وفق مراد نباشد تمام کارهایشان به هم می ریزد.

1395/11/22 ادامه مطلب ...
     عواطف و احساسات 1

بسیاری از افراد گمان می کنند عواطف و احساسات از اختیار آنان خارج است و خودبخود و بدون اراده در مقابل حوادث زندگی بروز می کند. در حقیقت همه عواطف از خود شما سرچشمه می گیرند و این شما هستید که آنها را می آفرینید. می توانید در هر لحظه، هر نوع احساسی که بخواهید در خود ایجاد کنید.

1395/11/21 ادامه مطلب ...
     ارتباطات و تأثیر جادوی کلام

ممکن است ندانید که کلماتی که بکار می برید بر نحوه ارتباط شما با خودتان و احساس تان از زندگی مؤثرند. اگر احساسات خود را با کلمات تازه ای بازگو کنیم عواطف ما فورا دگرگون می شوند. اما اگر بر این کلمات مسلط نباشیم و بگذاریم عادات ناآگاهانه ما کلمات را انتخاب کنند ممکن است احساسی که از زندگی داریم خراب شود.

1395/11/20 ادامه مطلب ...
     راز ازدواج موفق

یک رابطه زناشوئی موفق رابطه ایست که همسرتان را در اولویت قرار دهید. باید دائم تلاش کنید تا به همسرتان توجه کنید ورابطه تان را بهتر کنید. اندکی غفلت ممکن است باعث سستی ارتباط بین زوجین شود.

1395/11/19 ادامه مطلب ...
     پنج عادت شادی افراد موفق

وقتی در زندگی به جایی رسیدم که باید تصمیمات سختی می گرفتم فهمیدم موفقیت ها، عنوان ها و داشته ها شادی نمی آورند. شروع به مطالعه کتاب های رشد شخصی کردم. به سرعت در حالیکه داشتم زندگی افراد موفقی را مطالعه می کردم که همیشه در زندگی شاد و راضی بودند فهمیدم شادی چیزی نیست که با یک ورد جادویی وارد زندگی ما شود یا کسی آن را به ما بدهد. شادی چیزی است که باید خودمان ایجاد کنیم. اما با انجام کارهای ساده که در ازدحام کارهای روزانه از آنها غافل می شویم می توان به شادی رسید.

1395/11/18 ادامه مطلب ...
     پنج کلید خوشبختی

زندگی هر چه بخواهی همان را به تو می دهد. اگر یک دلار بخواهید، یک دلار گیرتان می آید. اگر در پی شادمانی باشید به آن می رسید. اگر یادبگیرید روحیات خود را کنترل کنید می توانید همه چیز را تغییر دهید و به هر آنچه می خواهید برسید.

1395/11/17 ادامه مطلب ...
     اهداف فانوس راه زندگی

مهمترین کاری که برای رسیدن به هدف بکنید اینست که به محض تعیین هدف، بلافاصله حرکتی برای رسیدن به آن انجام دهید. هرگز اهداف خود را روی زمین نگذارید مگر اینکه عمل مثبتی را در جهت رسیدن به آن انجام داده باشم.

1395/11/14 ادامه مطلب ...
     تعیین هدف و نحوه هدف گذاری استاندارد

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک ما ناشی از هدف های بزرگ ماست، هدفهایی هیجان انگیز که از آنها الهام می گیریم و قوای خود را بکار می بریم و از هر چه در قلمرو نفوذ ماست بهره برداری می کنیم. اگر هدفهای کوچکی داشته باشیم چنین احساسی در ما بیدار نمی شود. اولین قدم آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

1395/11/05 ادامه مطلب ...
     علم تداعی عصبی شرطی

اگر من و شما بخواهیم رفتار خود را تغییر دهیم، تنها راه ممکن، این است که احساس رنجی فوری و غیر قابل تحمل را با رفتار گذشته و احساس لذتی فوری و فوق العاده را با رفتار تازه همراه سازیم.

1396/07/15 ادامه مطلب ...
     تغییر در یک چشم به هم زدن

همه تغییرات لحظه ای هستند. علت طول کشیدن تغییر اینست که ما ابتدا منتظر می شویم که یک رشته اتفاقاتی بیفتد و سرانجام تصمیم می گیریم که تغییر لازم را ایجاد نمائیم.

1395/11/02 ادامه مطلب ...
     نظام باور ها

آنچه شکل و نحوه زندگانی مارا مشخص میکند، نه وقایع بیرونی، بلکه نظام اعتقادی و تعبیر و تفسیری است که از وقایع بیرونی می کنیم. عقاید ما نیروهایی هستند که ما را راهنمایی می کنند و به ما می گویند چه عملی منتهی به درد و رنج و چه کاری منجر به خوشی و لذت می شود. تعیین خوب یا بد بودن اتفاقات چیزی است که بر اساس باورهای ما و از طریق تعمیم تجربه های گذشته انجام می شود. اساس تعمیم شباهت بین الگوهاست. وقتی چیزی را قبلا تجربه کرده باشیم در ما احساس اطمینان ایجاد می شود و در صورت تکرارآن یا وقوع موارد مشابه ذهن آنرا تعمیم می دهد. گاهی ممکن است تعمیم باعث ایجاد عقاید محدود کننده شود. مثلا وقتی چندبار با کوشش به نتیجه دلخواه نمی رسید، این اعتقاد در شما ایجاد می شود که فرد نالایقی هستید. مشکل اینگونه اعتقادات این است که نمی گذارند بفهمید واقعا چه کسی هستید و چه توانایی هایی دارید. در این زمینه سه مشکل اساسی وجود دارد:

1396/03/10 ادامه مطلب ...
     اهرم رنج و لذت

رابینز:« راز موفقیت آنست که بدانید چگونه از نیروهای رنج و لذت استفاده کنید و نگذارید این نیروها شما را در اختیار بگیرند. اگر چنین کنید بر زندگی مسلط می شوید، در غیر این صورت زندگی بر شما مسلط خواهد شد».

1396/07/10 ادامه مطلب ...
     تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت قسمت 2

گوته: « در مورد همه نوآوریها و خلاقیت ها یک حقیقت ابتدائی وجود دارد: از لحظه ای که شخص به طور قطع مصمم به کاری می شود، امدادهای غیبی به کمک او می آیند.»

1395/10/28 ادامه مطلب ...
     تصمیم گیری اولین گام بلند موفقیت

من معتقدم در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت شما شکل می گیرد. تصمیم هائی که امروز و هر روز می گیرید، وضع امروز و سالهای آتی شما را مشخص می کند.

1395/10/27 ادامه مطلب ...
     پنج کلید ثروت و خوشبختی

زندگی، هر چه بخواهی همان را به تو می دهد. اگر یک دلار بخواهید، یک دلار گیرتان می آید. اگر در پی شادمانی باشید به آن می رسید. اگر یادبگیرید روحیات خود را کنترل کنید می توانید همه چیز را تغییر دهید و به هر آنچه می خواهید برسید.

1396/05/30 ادامه مطلب ...
     چارچوب های ذهنی

پرمغزترین مطالب، زیباترین افکار و هوشمندانه ترین انتقادات مطلقا بی معنی هستند، مگر آنکه مخاطب آنها را از نظر معنا و احساس بفهمد. اگر با هر فرد از راهش وارد شوید هر کاری می توانید بکنید والا هیچ کاری نمی توانید بکنید.

1396/06/04 ادامه مطلب ...
     معجزه صمیمیت

قدرت ایجاد رابطه یکی از مهمترین مهارت هائی است که یک فرد می تواند داشته باشد. رابطه صمیمانه با دیگران، تقریبا هر کاری را سهل تر و لذت بخش تر می کند. هر هدفی که داشته باشید، از رسیدن به مقامات معنوی و روحی، تا کسب درآمد بالا، حتما افرادی هستند که شما را در این راه کمک کنند و راه استفاده از امکانات این فرد ایجاد رابطه صمیمانه است.

1395/10/22 ادامه مطلب ...
     راز ارتباط موفق

کلمات می توانند بصورت دیواری غیر قابل نفوذ یا پلی ارتباطی ظاهر شوند. مهم آنست که از کلمات برای ایجاد رابطه و نه بمنظور جدا کردن افراد از یکدیگر استفاده شود.

1396/06/06 ادامه مطلب ...
     رؤیای سرنوشت

درواقع دلیل شکست اغلب مردم پرداختن به مسائل کم اهمیت و غرق شدن در آن و عدم تمرکز قوا بر روی اهداف اصلی است.

1395/10/18 ادامه مطلب ...
     شما چه می خواهید

اگر نتیجه نهایی را مشخص کنید، بسوی آن قدم بردارید، اقدامات خود را کنترل کنید تا بدانید به کجا می روید. نرمش و انعطاف داشته باشید و رفتارهای خود را عوض کنید تا شیوه مؤثر را بیابید و سرانجام به موفقیت نهایی دست یابید. اگر به نتیجه مورد نظر نرسیدید بدانید که شکست نخورده اید بلکه باید مانند یک سکان بان مرتبا مسیر خود را عوض کنید تا به مقصد برسید.

1395/10/18 ادامه مطلب ...
     انرژی سوخت موتور موفقیت و خوشبختی

هر روز با آنتونی رابینز هر چه انرژی شما بیشتر باشد بدن شما کارآیی بیشتری دارد، و هر چه کارآیی بدنتان بهتر باشد احساس و روحیه شما بهتر می شود و بهتر می توانید استعداد های خود را برای رسیدن به نتایج عالی بکار گیرید.

1395/10/18 ادامه مطلب ...
     فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

1396/07/05 ادامه مطلب ...
     کنترل افکار دوری از منفی نگری

چگونه هر زمان که بخواهیم روحیات خود را تغییر دهیم و به خواسته های خود برسیم؟ برای تغییر روحیه، نیاز به یادآوری درد ها و رنج ها نیست. کافیست تصورات درونی منفی را به تصورات مثبت تبدیل کنیم و این تصورات مثبت به طور خودکار، ما را به نتیجه مورد نظر می رساند.

1395/10/18 ادامه مطلب ...
     هفت باور قدرتمندکه باعث موفقیت می شود

راه موفقیت این است که هدفمان را بدانیم، دست به عمل بزنیم، بدانیم که به چه نتایجی دست یافته ایم و قدرت انعطاف پذیری داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. در مورد اعتقادات نیز چنین است. باید باورهایی را بیابید که شما را دلگرم کند و به مقصودی که می خواهید برساند. برای مدلسازی بهروزی باید نظام باورها را مدلسازی کرد.

1395/10/18 ادامه مطلب ...
     تفاوت بین افراد موفق و نا موفق

فرق بین دارا و ندار چیست؟ بین توانا و ناتوان چه تفاوتی است؟ و بین آنها که کاری می کنند و آنها که نمی کنند چه اختلافی وجود دارد؟

1395/11/02 ادامه مطلب ...
     پیوسته به پیش برو!

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است.موفقیت امری اتفاقی نیست. هفت خصلت اساسی مردان موفق

1395/10/18 ادامه مطلب ...
سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.