.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

هدفگذاری

هدفگذاری

   126000  تومان اضافه به سبد خرید

هدف گذاری ؛ ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکارزندگی ؛ مدرس:سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: 269 مگابایت

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

چگونه در ۳۰ روز تکنیک های هدفگذاری را یاد بگیریم و به انسانی موفق تبدیل شویم؟

 

 

آیا می توانید فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاهایتان بیابید و با استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری آینده ای بسازید که هیچ شباهتی به گذشته تان نداشته باشد؟

آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستند که رؤیاهای زیادی در سردارید اما تاکنون نتوانسته اید اهداف خویش را در زندگی واقعی محقق سازید؟

چگونه می توانید یکی از ۳٪ مردم موفق و ثروتمند جامعه باشید و تمام آرزوهای خود را تیک بزنید؟

ثروتمندان، قهرمانان ورزشی المپیک، سیاستمداران، و صاحبان برندهای برتر جهانی از چه روش هایی برای هدفگذاری استفاده می کنند؟

چگونه می توانید از این زندگی خسته کننده که توام با شکست و ناکامی است خلاص شوید و با هدفگذاری اصولی به زندگی سرشار از موفقیت، ثروت و کامیابی دست یابید؟

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 پکیج هدف گذاری ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شامل ۱۴ فایل صوتی آموزشی است که به شما کمک کند با ابعاد مختلف هدف گذاری درست آشنا شوید و نحوه نوشتن اهداف خویش و راه های رسیدن به آنها را فراگیرید و جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز جامعه باشید. 

 

محتوای این دوره:

    شناخت هدف

    ابعاد مختلف هدف گذاری

    تفاوت اهداف و آرزو

    نحوه نوشتن اهداف

    راه های رسیده به هدف

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همه ما در زندگی خویش ناکامی هایی داشته ایم. شکست های بسیار خورده ایم. به درهای بسته زیادی خورده ایم. گره های بزرگی در زندگی خویش داشته ایم. همه ما رویاهای قشنگی داریم تلاش های بسیاری کرده ایم، اما علیرغم کوشش طاقت فرسا موفق نشده ایم و هنوز هم تلخی این ناکامی ها را در زندگی خویش احساس می کنیم. 

 اگر واقعا تشنه موفقیت هستید؟ اگر می خواهید در زندگی خویش تغییرات بزرگی ایجاد کنید؟ اگر برای رسیدن به اهداف خویش متعهد هستید و حاضرید بهای موفقیت های بزرگ را بپردازید؟ اگر حقیقتا خواستار رسیدن به این آرزوها و اهداف خویش هستید این مجموعه یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.

اگر میخواهید قوانین حاکم بر نظام هستی را فرا گیرید و با استفاده از این قوانین به سمت رویاهایتان قدم های بزرگی بردارید تعلل نکنید همین الان تصمیم بگیرید و به خودتان قول دهید این قوانین را یادبگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. شما لایق رؤیاهای تان هستید. 

کافیست تصمیم بگیرید، تصمیمی قاطع برای تغییر سرنوشت خویش و تا با یادگیری و اجرای این آموزش ها با ما همراه شوید تا نه تنها به آرزوهایتان برسید بلکه به الگوی بزرگی برای دیگران تبدیل شوید و خود مدرس موفقیت شوید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.

شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد هدفگذاری:

آموزش های جامع هدفگذاری در ۳۰ روز به عنوان اولین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید.

۲ـ برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید.

۳ـ در مسیر اهداف خود به خود و خدای خود ایمان داشته باشید و باورهای درستی برای خود بسازید.

۴ـ روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و به خود ارزش قائل باشید.

۵ـ مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار: رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید.

۶ـ برای تغییر زندگی خویش قبل از هر چیز از خودتان شروع کنید.

۷ـ در نهایت یه همه آزوها و اهداف خود دست یابید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

 دانلود ماه دوم دوره 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

  سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

 دانلود ماه دوم دوره 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 


محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
 

موضوع : تشکر

نویسنده : (شمس)
سلام. مدتیه حالم خیلی آرومه خیلی آروم. فقط خواستم تشکر کنم از آقای پورندی. گمشده من خدا بود و من اونقدر آرومم که نمیدونم بجز «سپاسگذارم و سکوت عمیق» چی میتونم بگم.
 پاسخ :

سلام. سپاس از شما.

خداروشکر. همیشه زیر چتر مهربانی خداوند باشید.

موضوع : خداراسپاس

نویسنده : (گیتی ازاده)
سلام اقای پورندی من فقط بعضی ازفایلهای شماروتوکانالهای مختلف شنیدم فقط بگم باخدااونطورحرف میزنیدکه من دوست دارم خیلی بی ریا وعاشقانه وهمش حرفهای دل منومیگیدخداحفظتون کنه وهمیشه موفق وسلامت باشید
 پاسخ :

سلام و سپاس از شما 

بزرگوارید.

زیر چتر مهربانی خداوند باشید دوست عزیز.

موضوع : iZvZBc

نویسنده : (mJqING)
EFJode https://goldentabs.com/
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (nazanin)
وای استاد نمیتونم نگم من یک دوره گذروندم ولی نمدونید که چقد برکت وارد زندگیم شده عجیبه مهیبه فهمم از کتابها بیشتر شده اونجایی مسیح میگه ای کم ایمانان چرا هراسانید؟ استاد یه برکتی اومده که اصلا حالمو نمیتونم بگم چقد مهربونی خدارو حس کردم و اینکه چقد کریمه ووووو ....اصلا نمیتونم بیان کنم .من یه دختر که واقانم معنی اسمش هدیه خداند هست گرفتم یک سالشه تازه الان چشمام باز شد که چقد خدا عاشقم بوده که این چیزارو بهم داده میدونسته که بیدار میشم که بهم اینارو داده ...شاید باور نکنید بگید جو منو گرفته مگه میشه با ۱ جلسه اینهمه دریافت کنه ولی با خدا همه چیز ممکنه خواسته که من اینجوری باشم راهشو بلد نبودم و حالا شما استاد ای راهنمای من ای که نور خداوندو به من نشون دادی ...و خدا رسالت اینو به شما واگذار کرده که منو و ادمهای تشنه رو بیدار کنی و خداوندم از لطف و مهربانبش مارو سیراب کنه.....من میترسم بیام دوره های بعدی که نتونم دیگه حضم کنم میمیرم دیگه باور کنید اخه اینهمه مهربونی مگه میشه.......ترسم از ...اصلا نمیدونم ترسی که گفتم از ترسه عامیانه نیست نمیدونم چی بگم اصلا چه جوری بگم فقط اینو میدونم که خدا دمه در نشسته بود سالها منتظر من😢😢😢😢😢😢😓😓😢😢😢خداروشکر اصلا شکر کمه نمیدونم دلم میخواد یه اسمه دیگه بزارم براش چون شکر خالی کمه واسه خدا اخ که چقد خوبه حالم ...ازتون ممنونم ..ببخشید منو حالم انقد خوبه خوبه خوبه که نتونستم ازتون تشکر نکنم و مطمئنم وقتی حاله من خوب باشه باید به شما تبریک گفت چون شماهم خوشحال میشید و انگیزه برای شماهم هست که به این کار پر برکت ادامه بدید با قدرت پروردگارمون شکر پدر اسمانیم را.... ترس من از دورها نیست منظورم نبود که نمیام یعنی با اشتیاق میام چون هدیه خداوندم این کلاسا ....😁😁😁😁ترس از اینکه از عقل من نفهمه این بزرگیو مهربونیو بازم نمیدونم چقد درست گفتم ...اینو میدونم که زندگیم عوض شده انگار خدا حجتشو میخوام واسم تموم کنه شکر خدای زیبایی که از گوشه زیباییت به من یه دختری دادی که بوی تورو میده خدای من....ممنون به شما راهنمای دلسوز و من مطمئنم هر انچه خداوند برای شما تمام کرده با جسارت منو ببخشید چندین برابرش را برای من خواهد کردً ایمان دارم استاد
 پاسخ :

سلام

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (na na)
سلام این 3ماه تونستم عینگ استیگ ماه داشتم بزارم کنارم و جذب های ریز ممنونم ازتون انشالله از این ماه جذب های بیشتر
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (amin)
سلام روز بخير از اول دوره با شما بودم،بماند كه آشنايي با شما آقاي پورندي خودش داستان جدايي داره كه در نوع خودش نشانهء بزرگي برام نتيجه حضورم اما براي خودم مهمتره،اول امسال بعد از شكست احساسي در نوع خودش بدي كه داشتم نااميد بودم اول حضورم در دوره براي اين بود كه بتونم برگردونم رابطه با كسي كه دوسش داشتم و دارم،در ادامه اين ماجرا كنار رفت هر روز به خودم بيشتر نزديك شدم،آرزوهام بزرگ و بزرگتر شد،خيلي جالبه كه همه چي بهم ريخت،حتي كارم كه توي اون واقعا خوبم، داشتم شك ميكردم كه دوره كارارو بدتر كرد زندگيم زيرو رو شد روزاي كاريم رو كم كردن به خاطر افت بازار،درآمدم كم شد،بازم شكم بيشتر شد،تا اينكه تصميم داشتم بيخيال خيلي چيزا بشم،اما نشانه اي باعث شد كه بنويسم و نوشتم هرروز و هرشب،بيشتر وبيشتر،تمام اوقات فراغتم رو طولاني نكنم مطلب رو، الان در اوج آرامش،بااينكه اون دختر هيچ وقت برنگشت شعر مينويسم و زندگيم داره به جهتي ميره كه از بچه گي آرزوش رو داشتم همهء بهم ريختگي ها همين بود،مجبورم كردن كه آرزوي از ياد رفته زنده بشه در آخر ممنونم از خدا و شما آقاي پورندي بابت همه كارهايي كه براي من كردين كه عمقش تا ژرفترين آرزوهاي منه🙏🙏
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (n r)
به نام آفریدگار فراوانی😊😊😊 سلام خدای مهربان و قدرتمندم🌹🌹🌹 سلام استاد عزیز و توانمندم🌲🌻🌹 سلام به پنجره قلبم که بیش از چهار ماه است که به روی بهترین دانش جهان هستی گشوده شده است💖💖💖 سلام به طبیعت زیبا و دوست داشتنی جهان هستی که هر چه سپاس گویم باز هم فراوانی موجود در آن جای شکرگزاری دارد💝💝💝 سلام به صبح 🌞سلام به بیداری😘 سلام به عشق😍 سلام به زندگی💖 سلام به اتفاقات عالی💓 و سلام به انسان هایی که عطر و رنگ خدای مهربان و قدرتمند من را دارند 🙏 سلام معجزه های دوست داشتنی💕💕💕 که همه شما برایم بزرگ و باارزشید خداوندا بابت آنچه دادی و شکرگزاری کردم و بابت آنچه دادی و متوجهش نشدم هزاران هزاران هزار سپاس سپاس سپاس😍😍😍 استاد عزیز 💖و عاشق💓 و صادق💧 و شایسته🌻 و محبوب🌹 و توانمند 🌞و پرطرفدارم🌎🌍🌏 بابت تمام آموزش های بی نظیرتان که با سخن عشق🌻 بر جان ما می نشانید و زندگی ها را خداپسندانه عالی عالی عالی میکنید ممنونم و سپاسگزارم و قدردانم😊😊😊 برایتان حضور همیشگی خدای مهربان و قدرتمندم را که بهترین بهترین هاست آرزو دارم که به قول خودتون چونکه صد آید نود هم پیش ماست...😊
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (faranak)
با عرض سلام و ادب خدمت استاد عشق امیدوارم حال دلتون عالی باشه😊 استادم با سپاس از شما خواستم یه جذب عالی دیگمو براتون بگم استاد من یه بیماری داشتم که ۳ سال پیش ۱۰ تا پزشک کمسیون کردن و گفتن باید سریعا جراحی بشید من مقاومت کردم و درمان از طریق یک پزشک دیگه ای رو انجام دادم تا ۱۵ روز پیش به دکترم گفتم دستگاهی که داخل بدنم رو گذاشته رو در بیاره دکترم با عصبانیت این کارو انجام داد و گفت دوباره انقدر وضعیتت خراب میشه که این دفعه سریع باید جراحی بشی از یه طرف هم یه پزشک همیوپاتی هست که پیش ایشون درمان میشم به علت چند بیماری که دارم به دکترم خندیدم گفتم من مطمئنم که خوب میشم و دیگه پیش شما نمییام به خاطر ارتعاشاتی که به جهان هستی دادم که من خوبم و نیازی به جراحی ندارم امروز صبح سونو گرافی انجام دادم دکتر با تعجب گفت اثری از بیماری در شما نیست من واقعا به جذب و صحبتهای شما ایمان دارم و مطمئنم به همه خواسته هام میرسم از شما استاد پر انرژی نهایت سپاس رو دارم و شاکر خداوند که شما رو سر راهم قرار داد شبتون سرشار از فرشته ها و خدای بی همتا🙏🙏
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (عنایتی)
سلام خسته نباشید ممنونم ازاولین فایل آموزشی ماه سوم 🙏🙏🙏واقعاعالیه 👏👏خداقوت دست گلتون دردنکنه 🙏🙏🙏خداهرچی آرزوی خوبه قسمت استادبزرگوارجناب آقای پورندی وهمکاران زحمتکششون کنه الهی آمین.
 پاسخ :

موضوع : دوره 7 راز خلق شاهکار زندگی

نویسنده : (zari)
سلام وقت بخیر خدا قوت استاد عزیزم وهمه همکاران بی نهایت سپاسگزارم زندگیم سراسر جذب نعمت وفراوانی شده🌸 من فکر می کنم پشت بند هر ثبت نام وردی برای موفقیت ما خوانده می شود🌸 معجزاتی برایم رخ داده که مرا مات ومبهود کرده 🌸 خدارا بی نهایت شکر گزارم وازش می خواهم همین طور دستم را محکم نگهدارد🌸 اطرافیانم متوجه خوش اقبالی من شدن وبا اجازه شما از دوره اول ودوم یک نمونه فایل صوتی برایشان فرستادم🌸 درسته که ماه پنجم هستم ولی امروز تصمیم گرفتم دوباره دوباره دوباره از ماه اول ماه اول باتعمق گوش کنم 🌸 چه سفر لذت بخشی خدایا شکرت خدایاشکرت خدایا شکرت🌸
 پاسخ :
12345678910...
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

هدفگذاری

هدفگذاری, راه های هدفگذاری, تکنیک های هدفگذاری, روش تعیین هدف در زندگی, موفقیت و هدفگذاری, هدفگذاری و برنامه ریزی, چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنیم, دوره های موفقیت، کلاس های موفقیت، iهدفگذاری در زندگی, سعید پورندی،دوره 7 راز، نقش هدف در موفقیت, ثبت نام کلاس های موفقیت، دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی، هدفگذاری، ثبت نام دوره 7 راز

هدف گذاری ؛ ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکارزندگی ؛ مدرس:سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: 269 مگابایت


هدفگذاری

قیمت ما : 126,000 تومان

چگونه در ۳۰ روز تکنیک های هدفگذاری را یاد بگیریم و به انسانی موفق تبدیل شویم؟

 

 

آیا می توانید فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاهایتان بیابید و با استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری آینده ای بسازید که هیچ شباهتی به گذشته تان نداشته باشد؟

آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستند که رؤیاهای زیادی در سردارید اما تاکنون نتوانسته اید اهداف خویش را در زندگی واقعی محقق سازید؟

چگونه می توانید یکی از ۳٪ مردم موفق و ثروتمند جامعه باشید و تمام آرزوهای خود را تیک بزنید؟

ثروتمندان، قهرمانان ورزشی المپیک، سیاستمداران، و صاحبان برندهای برتر جهانی از چه روش هایی برای هدفگذاری استفاده می کنند؟

چگونه می توانید از این زندگی خسته کننده که توام با شکست و ناکامی است خلاص شوید و با هدفگذاری اصولی به زندگی سرشار از موفقیت، ثروت و کامیابی دست یابید؟

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 پکیج هدف گذاری ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شامل ۱۴ فایل صوتی آموزشی است که به شما کمک کند با ابعاد مختلف هدف گذاری درست آشنا شوید و نحوه نوشتن اهداف خویش و راه های رسیدن به آنها را فراگیرید و جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز جامعه باشید. 

 

محتوای این دوره:

    شناخت هدف

    ابعاد مختلف هدف گذاری

    تفاوت اهداف و آرزو

    نحوه نوشتن اهداف

    راه های رسیده به هدف

 

 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همه ما در زندگی خویش ناکامی هایی داشته ایم. شکست های بسیار خورده ایم. به درهای بسته زیادی خورده ایم. گره های بزرگی در زندگی خویش داشته ایم. همه ما رویاهای قشنگی داریم تلاش های بسیاری کرده ایم، اما علیرغم کوشش طاقت فرسا موفق نشده ایم و هنوز هم تلخی این ناکامی ها را در زندگی خویش احساس می کنیم. 

 اگر واقعا تشنه موفقیت هستید؟ اگر می خواهید در زندگی خویش تغییرات بزرگی ایجاد کنید؟ اگر برای رسیدن به اهداف خویش متعهد هستید و حاضرید بهای موفقیت های بزرگ را بپردازید؟ اگر حقیقتا خواستار رسیدن به این آرزوها و اهداف خویش هستید این مجموعه یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.

اگر میخواهید قوانین حاکم بر نظام هستی را فرا گیرید و با استفاده از این قوانین به سمت رویاهایتان قدم های بزرگی بردارید تعلل نکنید همین الان تصمیم بگیرید و به خودتان قول دهید این قوانین را یادبگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. شما لایق رؤیاهای تان هستید. 

کافیست تصمیم بگیرید، تصمیمی قاطع برای تغییر سرنوشت خویش و تا با یادگیری و اجرای این آموزش ها با ما همراه شوید تا نه تنها به آرزوهایتان برسید بلکه به الگوی بزرگی برای دیگران تبدیل شوید و خود مدرس موفقیت شوید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.

شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد هدفگذاری:

آموزش های جامع هدفگذاری در ۳۰ روز به عنوان اولین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید.

۲ـ برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید.

۳ـ در مسیر اهداف خود به خود و خدای خود ایمان داشته باشید و باورهای درستی برای خود بسازید.

۴ـ روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و به خود ارزش قائل باشید.

۵ـ مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار: رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید.

۶ـ برای تغییر زندگی خویش قبل از هر چیز از خودتان شروع کنید.

۷ـ در نهایت یه همه آزوها و اهداف خود دست یابید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

 دانلود ماه دوم دوره 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

  سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

 دانلود ماه دوم دوره 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 .:: هدفگذاری

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.