.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

   35000  تومان اضافه به سبد خرید

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی اثر: جول اوستین؛ سخنران خنده‌رویی که ما را با ایمان الهی آشنا می‌سازد. کاری بی نظیر از تیم ترجمه دهکده جهانی موفقیت 31 سخن معجزه‌گر در 31 روز متوالی معجزه‌آسا کتاب صوتی شگفت‌انگیزی برای تغییر باورها و باور سازی صحیح 31 باور زیبا در مسیر رشد شخصی، اجتماعی، معن

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

اثر: جول اوستین؛ سخنران خنده‌رویی که ما را با ایمان الهی آشنا می‌سازد. 

کاری بی نظیر از تیم ترجمه دهکده جهانی موفقیت

 

31 سخن معجزه‌گر در 31 روز متوالی معجزه‌آسا

کتاب صوتی شگفت‌انگیزی برای تغییر باورها و باور سازی صحیح

31 باور زیبا در مسیر رشد شخصی، اجتماعی، معنوی، فرهنگی و انسانی به‌سوی کامیابی

در زندگی و موفقیت‌های فوق‌العاده

 

در این کتاب صوتی  فوق العاده جول اوستین از برکات بی‌نظیر خداوند، انفجار خوبی‌ها، عظمت لطف الهی و ایمان به دریافت آن، باورها و تغییر اوضاع زندگی سخن می‌گوید. او می‌گوید ایمان به برکات الهی گاهی به‌تدریج و گاهی به‌صورت انفجاری باعث افزایش وسیع می‌شود و ما را صدها قدم جلو می‌برد.

هرگز تلخ اندیش نباشید و همه را ببخشید. خداوند درهای رحمتش را خواهد گشود. شاید تا لحظه‌ی سوارشدن به‌ قطار بلیط را به شما ندهد تا اینکه درست در لحظه آخر به یاری‌تان می‌آید تا از واحه‌های تاریک ترس و ناامید بگذرید و به سرزمین ایمان و آرامش و شادمانی و خوشبختی قدم بگذارید.

 آرزوهایی را که در دل دارید فراموش نکنید. به وعده‌های خداوند ایمان بیاورید. به یاد داشته باشید تحقق وعده‌های الهی زمان‌بر است و ممکن است دلسرد و ناامید شوید. احساسات خوب را باور کنید. شاید شرایط به نظر غیرممکن بیاید اما خداوند در کنار شماست تا به آرزوهایتان برسید.

شکرگزار باشید و داشته‌هایتان را ببینید و اگر چیزی ندارید گلایه نکنید. قلبی سپاس گذار داشته باشید و از لحظه‌لحظه زندگی‌تان لذت ببرید.

تنها به این اکتفا نکنید بلکه رحمت الهی را برای خود و فرزندانتان ذخیره نمایید. با انجام کارهای خیر و عشق و محبت به دیگران، احترام، احساس و نیکی، دوری از گناه رحمت خداوند را ذخیره کنید و به خاطر داشته باشید شکست، ناامیدی، بیماری و محرومیت تکه‌ای از پازل زندگی شماست و اگر این چالش‌ها برایتان رخ نمی‌داد هرگز نمی‌توانستید به چیزهای فوق‌العاده دست پیدا کنید.

 

 

تنها با پرداخت کمتر از 1200 تومان در روز باورهای قدرتمندی در وجود خود بسازید.

 

با این باورهای درست و سازنده زندگی رو به جلویی برای خود بسازید. با این سخنان معجزه‌گر روزهای خود را برکت ببخشید. با باور سازی درست و ایجاد تغییرات اساسی در باورهای شخصی‌تان زندگی خود را متحول سازید.

 

 

نام محصول:31 سخن معجزه‌گر برای زندگی

اثر: جول اوستین

تاریخ انتشار: 2013

مترجم: تیم دهکده جهانی موفقیت

نوع محصول: دانلودی

میزان سرمایه‌گذاری شما: فقط 35000 تومان

حجم کل محصول: 153 مگابایت

مدت زمان محصول: 218 دقیقه

 

 

* 31 سخن معجزه‌گر برای زندگی چیست؟

این کتاب صوتی آموزش‌های الهام بخشی است که برای 31 روز پیاپی یاد می‌گیرید.

 *پس‌ازاین 31 روز چه اتفاقی در زندگی شما رخ خواهد داد؟

شناسایی باورهای نادرست و بیمار، دریافت باورهای صحیح و جایگزینی آن‌ها کار بسیار بزرگی است که زندگی شما را از این‌سو به آن‌سو خواهد کرد. ریشه همه موفقیت‌های بزرگ در باورهای قدرتمندی است که هر انسان موفقی برای خود می‌سازد.

 

از همین امروز شروع کنید. مطمئناً بسیار زودتر از اینکه به پایان این 31 روز برسید نتایج بزرگی در نوع نگرش خود به اتفاقات زندگی‌تان و جذب برکات عظیم الهی دریافت خواهید کرد.

کافی است تصمیم بگیرید و حجم زیادی از باورهای نادرستی که زندگی شمارا به سمت فقدان، محرومیت تلخی ناامیدی شکست افسردگی و فقر و بدبختی می‌کشاند از ذهنتان بزدایید و باورهای امیدبخش ثروت و آرامش و خوشبختی و برکت و لطف الهی را وارد حیات جدید خود سازید.

 

آن‌کس را که خداوند یاری کند هیچ‌کس یارای خواری‌اش را ندارد و آن‌کس را که خداوند

خفیفش کند کیست که بتواند یاری کند.

سوره آل‌عمران آیه 60

 

 

مروری بر 31 سخن معجزه گر برای زندگی:

*روز اول: من انفجاری از برکات بی‌حد خداوند را خواهم دید که به ناگهان زیاد و زیادتر می‌شود. من عظمت بی‌پایان خداوند را تجربه خواهم کرد.

حجم: 10/06 مگابایت

مدت زمان: 08:41 دقیقه

 

*روز دوم: هیچ شکی ندارم، به خداوند توکل می‌کنم و می دانم که مأیوس نمی‌شوم. من به وعده‌های خداوند جان می‌بخشم و همان چیزی می‌شوم که خداوند مرا به خاطر آن آفریده است.

حجم: 65/50 مگابایت

مدت زمان:  08:01 دقیقه

                                                

*روز سوم: من سرشار از قدرت، توان و هدفمندی هستم و بر هر مانعی پیروزمندانه غلبه می‌کنم و بهتر از گذشته بر مشکلات زندگی غلبه می‌کنم.

حجم: 40/50 مگابایت

مدت زمان: 07:39دقیقه

 

*روز چهارم: من ایمان‌دارم که برای تحقق بخشیدن به آنچه خداوند در قلبم نهاده است هرگز دیر نیست.

حجم: 30/50 مگابایت

مدت زمان: 07:31دقیقه

 

*روز پنجم: من ایمان‌دارم که به خاطر حضور خداوند در زندگی‌ام شکرگزار هستم. من برای آنچه دارم خداوند را سپاس می‌گویم و برای آنچه ندارم شکوه‌ای نمی‌کنم.

حجم: 90/40 مگابایت

مدت زمان 06:58دقیقه

 

*روز ششم: من ایمان‌دارم که میراث ایمان در سراسر زندگی‌ام جاری است و تمام برکات را برای نسل آینده ذخیره خواهم کرد. زندگی من با تعالی و کمال برجسته شده است.

حجم: 45/50 مگابایت

مدت زمان: 07:44 دقیقه

 

*روز هفتم: من ایمان‌دارم که خداوند طرحی عالی برای زندگی من دارد. خداوند گام‌های مرا هدایت می‌کند هرچند هیچ‌وقت نمی‌دانم چگونه این کار را انجام می‌دهد.

حجم: 0/5 مگابایت

مدت زمان: 07:04دقیقه

 

*روز هشتم: من ایمان‌دارم که آرزوی خداوند برای زندگی من در شرف تحقق است وهیچ انسان یا احساس یأس و بدبختی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. من سرنوشتم را به بهترین نحو می‌سازم!

حجم:53/4 مگابایت

مدت زمان: 06:23 دقیقه

 

*روز نهم: من ایمان‌دارم که برکات غیرمنتظره‌ای در حال حرکت به‌سوی من است. من با گام‌های روبه‌جلو سعی می‌کنم این برکات را به نحو احسنت استفاده کنم.

حجم: 51/4 مگابایت

مدت زمان:  06:22 دقیقه

 

*روز دهم: من ایمان‌دارم که به‌محض اینکه به خداوند توکل کنم خداوند برنامه‌اش را برای زندگی من تسریع می‌بخشد. من زودتر ازآنچه فکرش را بکنم به آرزوهایم خواهم رسید.

حجم: 20/62 مگابایت

مدت زمان:   03:37 دقیقه

 

*روز یازدهم: من ایمان‌دارم که خداوند از همه‌چیزهایی که فکر می‌کنم خیلی بیشتر و بی‌حدتر به من می‌بخشد چون خداوند را تقدیس می‌کنم.

حجم:   40/91 مگابایت

مدت زمان: 06:56 دقیقه

 

*روز دوازدهم: من ایمان‌دارم که انسان خاص و فوق‌العاده‌ای هستم. انسانی متوسط نیستم. بی‌نظیرم. خداوند از میان تمام آفریده‌هایش بیشتر از همه به من افتخار می‌کند.

حجم:  40/83 مگابایت                 

مدت زمان:  06:50 دقیقه

 

*روز سیزدهم: من ایمان‌دارم که خداوند مرا با فصل جدیدی از رشد روبه‌رو خواهد کرد. من راکد نیستم و به عادت‌های قدیمی نمی‌چسبم. من آماده تغییرم.

حجم:  50/83 مگابایت

مدت زمان:  08:17 دقیقه

 

*روز چهاردهم: من ایمان‌دارم که از کلاس خود استفاده می‌کنم تا مردم را متبرک کنم. من با خانواده و دوستان و عزیزانم از لطف و پیروزی صحبت می‌کنم.

حجم:  40/98 مگابایت

مدت زمان: 07:03 دقیقه

 

*روز پانزدهم: من ایمان‌دارم که ذهنی سالم و انباشته از افکار خوب دارم. در ذهن من افکار بد جایی ندارند. من با نیروی خود از پس هر کاری به‌خوبی برمی‌آیم.

حجم:  50/54 مگابایت

مدت زمان: 07:52 دقیقه

 

*روز شانزدهم: من ایمان‌دارم مثل شفادهنده زندگی خواهم کرد. من نسبت به نیازهای افراد اطرافم می‌ایستم و دست فرد افتاده را می‌گیرم.

حجم:  50/20 مگابایت

زمان:  07:22 دقیقه

 

*روز هفدهم: من ایمان‌دارم که همه اعمالم بر اساس ایمانم خواهد بود و فردی  منفعل  و بی‌اعتماد نخواهم بود. من ایمانم را با برداشتن گام‌های جسورانه به‌سوی آنچه خداوند در قلبم نهاده است نشان خواهم داد.

حجم: 64/50 مگابایت

مدت زمان:   08:00 دقیقه

 

*روز هیجدهم: من ایمان‌دارم که گشایش ناگهانی زندگی‌ام را فرا خواهد گرفت.  الطاف الهی ناگهان فوران می‌کند.

حجم: 40/85 مگابایت

مدت زمان:  06:51 دقیقه

 

*روز نوزدهم: من ایمان‌دارم که کارهایم روی غلتک افتاده است. خداوند قبل از من ناهمواری‌ها را صاف می‌کند.

حجم:  40/44 مگابایت

مدت زمان:  06:16 دقیقه

 

*روز بیستم: من ایمان‌دارم که در صلح و آرامش هستم. به هیچ‌کس و هیچ‌چیز اجازه نمی‌دهم ناراحتم کند و از پس هر مشکلی بر خواهم آمد.

حجم:  40/31 مگابایت

مدت زمان:  06:04 دقیقه

 

*روز بیست و یکم: من ایمان دارم که الطاف خارق العاده پروردگار در زندگی ام جاری است و کاری را که خودم نمی توانم انجام دهم خداوند برایم انجام میدهد.

حجم:  50/42 مگابایت

مدت زمان:  07:42 دقیقه

 

*روز بیست و دوم: من ایمان دارم که پیروز مندانه خواهم زیست. من تاجی از لطف خداوند را بر سر دارم.

حجم: 50/34 مگابایت

مدت زمان:   07:35 دقیقه

 

*روز بیست و سوم: من ایمان‌دارم که فرد مردم سازی هستم و به دنبال فرصت‌هایی می‌گردم تا از طریق آن‌ها مردم را تشویق کنم که بهترین ویژگی خودشان را پیدا کنند و به آرزوهایشان برسند.

حجم: 50/13 مگابایت

مدت زمان: 07:16 دقیقه

 

*روز بیست و چهارم: من ایمان‌دارم که فقط کلمات سرشار از ایمان و پیروزی را در مورد خودم، خانواده‌ام و آینده‌ام به کارخواهم برد. من از کلماتم نه برای تعریف که برای تغییر شرایط استفاده کنم.

حجم: 40/70 مگابایت

مدت زمان: 06:39 دقیقه

 

*روز بیست و پنجم: من ایمان‌دارم که فقط زنده نیستم بلکه کامروایم. من برخلاف تمام مشکلات سر راهم سعادتمند خواهم شد.

حجم:  50/36 مگابایت

زمان: 07:36 دقیقه

                

*روز بیست و ششم: من ایمان‌دارم که شجاعت را انتخاب می‌کنم نه ترس را. من فقط در مورد نقاط مثبت موفقیت خود فکر می‌کنم.

حجم:  40/78 مگابایت

مدت زمان:   06:45 دقیقه

 

             

*روز بیست و هفتم: من ایمان‌دارم که برای انجام هر کار خوبی که خداوند برایم مقدر فرموده مجهز هستم. خالق هستی مرا قدرتمند ساخته و هر قیدوبندی از من در برداشته‌شده است. اکنون زمان درخشش من است.

حجم:  40/16 مگابایت

مدت زمان:  05:51 دقیقه

 

*روز بیست و هشتم: من ایمان‌دارم که خداوند می‌داند خواستار اتفاقات بزرگی در زندگی‌ام هستم. من بزرگ‌ترین‌ها را باور دارم.

حجم:  40/40 مگابایت

مدت زمان:  06:20 دقیقه

 

*روز بیست و نهم: من ایمان‌دارم که خداوند هر کاری می‌کند که همه‌چیز دست‌به‌دست هم دهند تا به خیر و صلاح من تمام شوند. من می‌دانم که همه قطعات پازل روزی جور خواهد شد.

حجم:  50/07 مگابایت

مدت زمان:  07:11 دقیقه

 

*روز سی‌ام: من ایمان‌دارم که قبل از دست به کار شدنم خداوند خودش چاله‌ها را پر می‌کند. خداوند پیشاپیش افراد خوب، فرصت های مناسب و راه‌حل‌ها را برای مشکلاتی که قبلاً نداشتم آماده کرده است.

حجم: 40/42 مگابایت

مدت زمان:  05:58 دقیقه

 

*روز سی و یکم: من ایمان‌دارم که هر چیزی که در زندگی‌ام مغایر خواست خداست تغییر می‌کند. من نه بر اساس آنچه می‌بینم بلکه بر اساس آنچه می دانم به جلو حرکت خواهم کرد.

حجم:  05/02 مگابایت

مدت زمان:  07:06 دقیقه

                                                 

 

 دوستان عزیز هر گونه سؤالی در مورد این محصول داشتید با شماره تلفن 09376961734 یا آی دی @vipmovafaghiat در تماس باشید.

موفق باشید.

محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی اثر: جول اوستین؛ سخنران خنده‌رویی که ما را با ایمان الهی آشنا می‌سازد. کاری بی نظیر از تیم ترجمه دهکده جهانی موفقیت 31 سخن معجزه‌گر در 31 روز متوالی معجزه‌آسا کتاب صوتی شگفت‌انگیزی برای تغییر باورها و باور سازی صحیح 31 باور زیبا در مسیر رشد شخصی، اجتماعی، معن


سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

قیمت ما : 35,000 تومان

سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

اثر: جول اوستین؛ سخنران خنده‌رویی که ما را با ایمان الهی آشنا می‌سازد. 

کاری بی نظیر از تیم ترجمه دهکده جهانی موفقیت

 

31 سخن معجزه‌گر در 31 روز متوالی معجزه‌آسا

کتاب صوتی شگفت‌انگیزی برای تغییر باورها و باور سازی صحیح

31 باور زیبا در مسیر رشد شخصی، اجتماعی، معنوی، فرهنگی و انسانی به‌سوی کامیابی

در زندگی و موفقیت‌های فوق‌العاده

 

در این کتاب صوتی  فوق العاده جول اوستین از برکات بی‌نظیر خداوند، انفجار خوبی‌ها، عظمت لطف الهی و ایمان به دریافت آن، باورها و تغییر اوضاع زندگی سخن می‌گوید. او می‌گوید ایمان به برکات الهی گاهی به‌تدریج و گاهی به‌صورت انفجاری باعث افزایش وسیع می‌شود و ما را صدها قدم جلو می‌برد.

هرگز تلخ اندیش نباشید و همه را ببخشید. خداوند درهای رحمتش را خواهد گشود. شاید تا لحظه‌ی سوارشدن به‌ قطار بلیط را به شما ندهد تا اینکه درست در لحظه آخر به یاری‌تان می‌آید تا از واحه‌های تاریک ترس و ناامید بگذرید و به سرزمین ایمان و آرامش و شادمانی و خوشبختی قدم بگذارید.

 آرزوهایی را که در دل دارید فراموش نکنید. به وعده‌های خداوند ایمان بیاورید. به یاد داشته باشید تحقق وعده‌های الهی زمان‌بر است و ممکن است دلسرد و ناامید شوید. احساسات خوب را باور کنید. شاید شرایط به نظر غیرممکن بیاید اما خداوند در کنار شماست تا به آرزوهایتان برسید.

شکرگزار باشید و داشته‌هایتان را ببینید و اگر چیزی ندارید گلایه نکنید. قلبی سپاس گذار داشته باشید و از لحظه‌لحظه زندگی‌تان لذت ببرید.

تنها به این اکتفا نکنید بلکه رحمت الهی را برای خود و فرزندانتان ذخیره نمایید. با انجام کارهای خیر و عشق و محبت به دیگران، احترام، احساس و نیکی، دوری از گناه رحمت خداوند را ذخیره کنید و به خاطر داشته باشید شکست، ناامیدی، بیماری و محرومیت تکه‌ای از پازل زندگی شماست و اگر این چالش‌ها برایتان رخ نمی‌داد هرگز نمی‌توانستید به چیزهای فوق‌العاده دست پیدا کنید.

 

 

تنها با پرداخت کمتر از 1200 تومان در روز باورهای قدرتمندی در وجود خود بسازید.

 

با این باورهای درست و سازنده زندگی رو به جلویی برای خود بسازید. با این سخنان معجزه‌گر روزهای خود را برکت ببخشید. با باور سازی درست و ایجاد تغییرات اساسی در باورهای شخصی‌تان زندگی خود را متحول سازید.

 

 

نام محصول:31 سخن معجزه‌گر برای زندگی

اثر: جول اوستین

تاریخ انتشار: 2013

مترجم: تیم دهکده جهانی موفقیت

نوع محصول: دانلودی

میزان سرمایه‌گذاری شما: فقط 35000 تومان

حجم کل محصول: 153 مگابایت

مدت زمان محصول: 218 دقیقه

 

 

* 31 سخن معجزه‌گر برای زندگی چیست؟

این کتاب صوتی آموزش‌های الهام بخشی است که برای 31 روز پیاپی یاد می‌گیرید.

 *پس‌ازاین 31 روز چه اتفاقی در زندگی شما رخ خواهد داد؟

شناسایی باورهای نادرست و بیمار، دریافت باورهای صحیح و جایگزینی آن‌ها کار بسیار بزرگی است که زندگی شما را از این‌سو به آن‌سو خواهد کرد. ریشه همه موفقیت‌های بزرگ در باورهای قدرتمندی است که هر انسان موفقی برای خود می‌سازد.

 

از همین امروز شروع کنید. مطمئناً بسیار زودتر از اینکه به پایان این 31 روز برسید نتایج بزرگی در نوع نگرش خود به اتفاقات زندگی‌تان و جذب برکات عظیم الهی دریافت خواهید کرد.

کافی است تصمیم بگیرید و حجم زیادی از باورهای نادرستی که زندگی شمارا به سمت فقدان، محرومیت تلخی ناامیدی شکست افسردگی و فقر و بدبختی می‌کشاند از ذهنتان بزدایید و باورهای امیدبخش ثروت و آرامش و خوشبختی و برکت و لطف الهی را وارد حیات جدید خود سازید.

 

آن‌کس را که خداوند یاری کند هیچ‌کس یارای خواری‌اش را ندارد و آن‌کس را که خداوند

خفیفش کند کیست که بتواند یاری کند.

سوره آل‌عمران آیه 60

 

 

مروری بر 31 سخن معجزه گر برای زندگی:

*روز اول: من انفجاری از برکات بی‌حد خداوند را خواهم دید که به ناگهان زیاد و زیادتر می‌شود. من عظمت بی‌پایان خداوند را تجربه خواهم کرد.

حجم: 10/06 مگابایت

مدت زمان: 08:41 دقیقه

 

*روز دوم: هیچ شکی ندارم، به خداوند توکل می‌کنم و می دانم که مأیوس نمی‌شوم. من به وعده‌های خداوند جان می‌بخشم و همان چیزی می‌شوم که خداوند مرا به خاطر آن آفریده است.

حجم: 65/50 مگابایت

مدت زمان:  08:01 دقیقه

                                                

*روز سوم: من سرشار از قدرت، توان و هدفمندی هستم و بر هر مانعی پیروزمندانه غلبه می‌کنم و بهتر از گذشته بر مشکلات زندگی غلبه می‌کنم.

حجم: 40/50 مگابایت

مدت زمان: 07:39دقیقه

 

*روز چهارم: من ایمان‌دارم که برای تحقق بخشیدن به آنچه خداوند در قلبم نهاده است هرگز دیر نیست.

حجم: 30/50 مگابایت

مدت زمان: 07:31دقیقه

 

*روز پنجم: من ایمان‌دارم که به خاطر حضور خداوند در زندگی‌ام شکرگزار هستم. من برای آنچه دارم خداوند را سپاس می‌گویم و برای آنچه ندارم شکوه‌ای نمی‌کنم.

حجم: 90/40 مگابایت

مدت زمان 06:58دقیقه

 

*روز ششم: من ایمان‌دارم که میراث ایمان در سراسر زندگی‌ام جاری است و تمام برکات را برای نسل آینده ذخیره خواهم کرد. زندگی من با تعالی و کمال برجسته شده است.

حجم: 45/50 مگابایت

مدت زمان: 07:44 دقیقه

 

*روز هفتم: من ایمان‌دارم که خداوند طرحی عالی برای زندگی من دارد. خداوند گام‌های مرا هدایت می‌کند هرچند هیچ‌وقت نمی‌دانم چگونه این کار را انجام می‌دهد.

حجم: 0/5 مگابایت

مدت زمان: 07:04دقیقه

 

*روز هشتم: من ایمان‌دارم که آرزوی خداوند برای زندگی من در شرف تحقق است وهیچ انسان یا احساس یأس و بدبختی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. من سرنوشتم را به بهترین نحو می‌سازم!

حجم:53/4 مگابایت

مدت زمان: 06:23 دقیقه

 

*روز نهم: من ایمان‌دارم که برکات غیرمنتظره‌ای در حال حرکت به‌سوی من است. من با گام‌های روبه‌جلو سعی می‌کنم این برکات را به نحو احسنت استفاده کنم.

حجم: 51/4 مگابایت

مدت زمان:  06:22 دقیقه

 

*روز دهم: من ایمان‌دارم که به‌محض اینکه به خداوند توکل کنم خداوند برنامه‌اش را برای زندگی من تسریع می‌بخشد. من زودتر ازآنچه فکرش را بکنم به آرزوهایم خواهم رسید.

حجم: 20/62 مگابایت

مدت زمان:   03:37 دقیقه

 

*روز یازدهم: من ایمان‌دارم که خداوند از همه‌چیزهایی که فکر می‌کنم خیلی بیشتر و بی‌حدتر به من می‌بخشد چون خداوند را تقدیس می‌کنم.

حجم:   40/91 مگابایت

مدت زمان: 06:56 دقیقه

 

*روز دوازدهم: من ایمان‌دارم که انسان خاص و فوق‌العاده‌ای هستم. انسانی متوسط نیستم. بی‌نظیرم. خداوند از میان تمام آفریده‌هایش بیشتر از همه به من افتخار می‌کند.

حجم:  40/83 مگابایت                 

مدت زمان:  06:50 دقیقه

 

*روز سیزدهم: من ایمان‌دارم که خداوند مرا با فصل جدیدی از رشد روبه‌رو خواهد کرد. من راکد نیستم و به عادت‌های قدیمی نمی‌چسبم. من آماده تغییرم.

حجم:  50/83 مگابایت

مدت زمان:  08:17 دقیقه

 

*روز چهاردهم: من ایمان‌دارم که از کلاس خود استفاده می‌کنم تا مردم را متبرک کنم. من با خانواده و دوستان و عزیزانم از لطف و پیروزی صحبت می‌کنم.

حجم:  40/98 مگابایت

مدت زمان: 07:03 دقیقه

 

*روز پانزدهم: من ایمان‌دارم که ذهنی سالم و انباشته از افکار خوب دارم. در ذهن من افکار بد جایی ندارند. من با نیروی خود از پس هر کاری به‌خوبی برمی‌آیم.

حجم:  50/54 مگابایت

مدت زمان: 07:52 دقیقه

 

*روز شانزدهم: من ایمان‌دارم مثل شفادهنده زندگی خواهم کرد. من نسبت به نیازهای افراد اطرافم می‌ایستم و دست فرد افتاده را می‌گیرم.

حجم:  50/20 مگابایت

زمان:  07:22 دقیقه

 

*روز هفدهم: من ایمان‌دارم که همه اعمالم بر اساس ایمانم خواهد بود و فردی  منفعل  و بی‌اعتماد نخواهم بود. من ایمانم را با برداشتن گام‌های جسورانه به‌سوی آنچه خداوند در قلبم نهاده است نشان خواهم داد.

حجم: 64/50 مگابایت

مدت زمان:   08:00 دقیقه

 

*روز هیجدهم: من ایمان‌دارم که گشایش ناگهانی زندگی‌ام را فرا خواهد گرفت.  الطاف الهی ناگهان فوران می‌کند.

حجم: 40/85 مگابایت

مدت زمان:  06:51 دقیقه

 

*روز نوزدهم: من ایمان‌دارم که کارهایم روی غلتک افتاده است. خداوند قبل از من ناهمواری‌ها را صاف می‌کند.

حجم:  40/44 مگابایت

مدت زمان:  06:16 دقیقه

 

*روز بیستم: من ایمان‌دارم که در صلح و آرامش هستم. به هیچ‌کس و هیچ‌چیز اجازه نمی‌دهم ناراحتم کند و از پس هر مشکلی بر خواهم آمد.

حجم:  40/31 مگابایت

مدت زمان:  06:04 دقیقه

 

*روز بیست و یکم: من ایمان دارم که الطاف خارق العاده پروردگار در زندگی ام جاری است و کاری را که خودم نمی توانم انجام دهم خداوند برایم انجام میدهد.

حجم:  50/42 مگابایت

مدت زمان:  07:42 دقیقه

 

*روز بیست و دوم: من ایمان دارم که پیروز مندانه خواهم زیست. من تاجی از لطف خداوند را بر سر دارم.

حجم: 50/34 مگابایت

مدت زمان:   07:35 دقیقه

 

*روز بیست و سوم: من ایمان‌دارم که فرد مردم سازی هستم و به دنبال فرصت‌هایی می‌گردم تا از طریق آن‌ها مردم را تشویق کنم که بهترین ویژگی خودشان را پیدا کنند و به آرزوهایشان برسند.

حجم: 50/13 مگابایت

مدت زمان: 07:16 دقیقه

 

*روز بیست و چهارم: من ایمان‌دارم که فقط کلمات سرشار از ایمان و پیروزی را در مورد خودم، خانواده‌ام و آینده‌ام به کارخواهم برد. من از کلماتم نه برای تعریف که برای تغییر شرایط استفاده کنم.

حجم: 40/70 مگابایت

مدت زمان: 06:39 دقیقه

 

*روز بیست و پنجم: من ایمان‌دارم که فقط زنده نیستم بلکه کامروایم. من برخلاف تمام مشکلات سر راهم سعادتمند خواهم شد.

حجم:  50/36 مگابایت

زمان: 07:36 دقیقه

                

*روز بیست و ششم: من ایمان‌دارم که شجاعت را انتخاب می‌کنم نه ترس را. من فقط در مورد نقاط مثبت موفقیت خود فکر می‌کنم.

حجم:  40/78 مگابایت

مدت زمان:   06:45 دقیقه

 

             

*روز بیست و هفتم: من ایمان‌دارم که برای انجام هر کار خوبی که خداوند برایم مقدر فرموده مجهز هستم. خالق هستی مرا قدرتمند ساخته و هر قیدوبندی از من در برداشته‌شده است. اکنون زمان درخشش من است.

حجم:  40/16 مگابایت

مدت زمان:  05:51 دقیقه

 

*روز بیست و هشتم: من ایمان‌دارم که خداوند می‌داند خواستار اتفاقات بزرگی در زندگی‌ام هستم. من بزرگ‌ترین‌ها را باور دارم.

حجم:  40/40 مگابایت

مدت زمان:  06:20 دقیقه

 

*روز بیست و نهم: من ایمان‌دارم که خداوند هر کاری می‌کند که همه‌چیز دست‌به‌دست هم دهند تا به خیر و صلاح من تمام شوند. من می‌دانم که همه قطعات پازل روزی جور خواهد شد.

حجم:  50/07 مگابایت

مدت زمان:  07:11 دقیقه

 

*روز سی‌ام: من ایمان‌دارم که قبل از دست به کار شدنم خداوند خودش چاله‌ها را پر می‌کند. خداوند پیشاپیش افراد خوب، فرصت های مناسب و راه‌حل‌ها را برای مشکلاتی که قبلاً نداشتم آماده کرده است.

حجم: 40/42 مگابایت

مدت زمان:  05:58 دقیقه

 

*روز سی و یکم: من ایمان‌دارم که هر چیزی که در زندگی‌ام مغایر خواست خداست تغییر می‌کند. من نه بر اساس آنچه می‌بینم بلکه بر اساس آنچه می دانم به جلو حرکت خواهم کرد.

حجم:  05/02 مگابایت

مدت زمان:  07:06 دقیقه

                                                 

 

 دوستان عزیز هر گونه سؤالی در مورد این محصول داشتید با شماره تلفن 09376961734 یا آی دی @vipmovafaghiat در تماس باشید.

موفق باشید..:: سی‌ویک سخن معجزه‌گر برای زندگی

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما

تلفن تماس : 09172097686

پست الکترونیک : info@saeedpourandi.com

.هر گونه تماس با ما تنها از طریق ایمیل یا تماس تلفنی می باشد

مراجعه حضوری نداریم

لینک اصلی کانال ما در تلگرام

تماس با ما جهت مشاوره و تبلیغات در تلگرام

09172097686

پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.