.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

   89000  تومان اضافه به سبد خرید

نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف ؛ ماه ششم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی ؛ مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: ۳۴۱ مگابایت

برایان تریسی می‌گوید:

 «تنها 10 درصد از افراد جامعه حاضر هستند برای رشد و پیشرفت شخصی خود سرمایه‌گذاری کنند،

و البته در نهایت همین 10 درصد هستند که در جامعه اثرگذار خواهند بود.»

توضیحات

اثر معجزه آسای شناخت خدا و شکرگزاری در خلق خواسته ها، آرزوها و اهداف

 

 

شکرگزاری چه نقشی در موفقیت های ما دارد؟ ناسپاسی داشته ها چه تاثیری می تواند در زندگی شما داشته باشد؟ شکرگزاری چگونه می تواند باعث افزایش ورود نعمت ها در زندگی شما شود؟ آیا شکرگزاری در تغییر مدارها و ارتعاش و فرکانس ما تاثیرگذار است؟

 

 آیا دانستن اینکه از زندگی چه می خواهید برای رسیدن به ٖآن ها کافیست؟ گام بعدی خلق شاهکار زندگی چیست؟ آیا شما فقط موفقیت موقتی می خواهید یا طالبید شاهکار زندگی خود را خلق کنید؟ خلق شاهکار زندگی مستلزم چه قدم هایی است؟

 

آیا شناخت کافی از خود تان دارید؟ چه چیزهایی به شما احساس خوبی می دهد؟ چه چیزهایی حال شما را بد می کند؟ چقدر برای رسیدن به اهداف خود جدی هستید؟ آیا ممکن است خواسته های شما سریع تر از آنچه فکر میکنید قابل دستیابی باشند؟ وقتی حتی نمی دانید چطور به آنها برسید چگونه حل مشکلات زندگی، رفع موانع و رسیدن سریع تر به آرزوها ممکن است؟ 

 

آیا می دانستید که نظام جهان هستی به فکر و احساس شما پاسخ می دهد و برای آن فرقی ندارد که شما چه شرایطی دارید؟ ایا فکرش را می کردید که جهان هستی تفاوتی بین افکاری که در اثر مشاهده واقعیت بیرونی از ذهن شما می گذرد و افکاری که نتیجه قوه تخیل و تجسم شماست قائل نمی شود؟ بله، این یک حقیقت مسلم است! جهان هستی انعکاس دهنده افکار شماست چه واقعی و چه خیالی!

 

شما چه خواسته هایی دارید؟ خواسته های خود را از چه کسی طلب می کنید؟ نوع نگاه شما به خداوند چگونه است؟ چقدر از خداوند شناخت دارید؟ چقدر به قدرت او ایمان دارید؟ فکر می کنید انسان هایی که شناخت درستی از خداوند دارند چه اندازه درخواست های بهتری از او می کنند؟ شناخت خدا چه اندازه در نوع اشتیاق، باورها، ارتعاشات و تجسم رویاهای شما اثر دارد؟ 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

شما در این مجموعه که شامل  ۱۳ فایل صوتی آموزشی  است یاد می گیرید چگونه با رسیدن به شناخت خدا و شکرگزاری داشته ها حال و آینده گام بزرگی در خلق آرزوها و اهداف خویش بردارید. 

 

محتوای این پکیج :

    خلق زندگی شاد

    فاصله میانی قانون جذب

    شناخت خدا

    شکرگزاری روابط

    شکرگزاری تندرستی

    شکرگزاری ثروت

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.

شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد هدفگذاری:

آموزش های جامع هدفگذاری در ۳۰ روز به عنوان اولین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید.

۲ـ برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید.

۳ـ در مسیر اهداف خود به خود و خدای خود ایمان داشته باشید و باورهای درستی برای خود بسازید.

۴ـ روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و به خود ارزش قائل باشید.

۵ـ مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار: رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید.

۶ـ برای تغییر زندگی خویش قبل از هر چیز از خودتان شروع کنید.

۷ـ در نهایت یه همه آزوها و اهداف خود دست یابید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 


محصولات مرتبط

نظرات و پیشنهادات
نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

دوره های موفقیت، کلاس های موفقیت، سعید پورندی،دوره 7 راز، ثبت نام کلاس های موفقیت، دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی، نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف، ثبت نام دوره 7 راز

نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف ؛ ماه ششم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی ؛ مدرس: سعید پورندی ؛ نوع محصول: دانلودی ؛ فرمت: MP3 ؛ حجم محصول: ۳۴۱ مگابایت


نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

قیمت ما : 89,000 تومان

اثر معجزه آسای شناخت خدا و شکرگزاری در خلق خواسته ها، آرزوها و اهداف

 

 

شکرگزاری چه نقشی در موفقیت های ما دارد؟ ناسپاسی داشته ها چه تاثیری می تواند در زندگی شما داشته باشد؟ شکرگزاری چگونه می تواند باعث افزایش ورود نعمت ها در زندگی شما شود؟ آیا شکرگزاری در تغییر مدارها و ارتعاش و فرکانس ما تاثیرگذار است؟

 

 آیا دانستن اینکه از زندگی چه می خواهید برای رسیدن به ٖآن ها کافیست؟ گام بعدی خلق شاهکار زندگی چیست؟ آیا شما فقط موفقیت موقتی می خواهید یا طالبید شاهکار زندگی خود را خلق کنید؟ خلق شاهکار زندگی مستلزم چه قدم هایی است؟

 

آیا شناخت کافی از خود تان دارید؟ چه چیزهایی به شما احساس خوبی می دهد؟ چه چیزهایی حال شما را بد می کند؟ چقدر برای رسیدن به اهداف خود جدی هستید؟ آیا ممکن است خواسته های شما سریع تر از آنچه فکر میکنید قابل دستیابی باشند؟ وقتی حتی نمی دانید چطور به آنها برسید چگونه حل مشکلات زندگی، رفع موانع و رسیدن سریع تر به آرزوها ممکن است؟ 

 

آیا می دانستید که نظام جهان هستی به فکر و احساس شما پاسخ می دهد و برای آن فرقی ندارد که شما چه شرایطی دارید؟ ایا فکرش را می کردید که جهان هستی تفاوتی بین افکاری که در اثر مشاهده واقعیت بیرونی از ذهن شما می گذرد و افکاری که نتیجه قوه تخیل و تجسم شماست قائل نمی شود؟ بله، این یک حقیقت مسلم است! جهان هستی انعکاس دهنده افکار شماست چه واقعی و چه خیالی!

 

شما چه خواسته هایی دارید؟ خواسته های خود را از چه کسی طلب می کنید؟ نوع نگاه شما به خداوند چگونه است؟ چقدر از خداوند شناخت دارید؟ چقدر به قدرت او ایمان دارید؟ فکر می کنید انسان هایی که شناخت درستی از خداوند دارند چه اندازه درخواست های بهتری از او می کنند؟ شناخت خدا چه اندازه در نوع اشتیاق، باورها، ارتعاشات و تجسم رویاهای شما اثر دارد؟ 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

شما در این مجموعه که شامل  ۱۳ فایل صوتی آموزشی  است یاد می گیرید چگونه با رسیدن به شناخت خدا و شکرگزاری داشته ها حال و آینده گام بزرگی در خلق آرزوها و اهداف خویش بردارید. 

 

محتوای این پکیج :

    خلق زندگی شاد

    فاصله میانی قانون جذب

    شناخت خدا

    شکرگزاری روابط

    شکرگزاری تندرستی

    شکرگزاری ثروت

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.

شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد هدفگذاری:

آموزش های جامع هدفگذاری در ۳۰ روز به عنوان اولین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید.

۲ـ برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید.

۳ـ در مسیر اهداف خود به خود و خدای خود ایمان داشته باشید و باورهای درستی برای خود بسازید.

۴ـ روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و به خود ارزش قائل باشید.

۵ـ مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار: رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید.

۶ـ برای تغییر زندگی خویش قبل از هر چیز از خودتان شروع کنید.

۷ـ در نهایت یه همه آزوها و اهداف خود دست یابید.

  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 

جذب_ویزای_دلخواه_فرزند

جذب_یک_شبه_1272000_تومان

خرید_خانه_ایده_ال

رفتن_به_کانادا

رشد_شخصیتی_اعتماد_بنفس_بالا

 

  ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سوالات متداول:

 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.

  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.

همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت تهیه فرمایید. 

 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نحوه ثبت نام در این دوره:

شما می توانید این دوره را از سایت دهکده جهانی موفقیت دریافت نمایید. کافیست از منو بالا وارد صفحه دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید و از منو کاربری خود بلافلصله فایل ها را دانلود کنید.

 

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴در تماس باشید.

 

همچنین شما می توانید فایل های آموزشی این دوره را از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت به صورت آنلاین تهیه و دریافت کنید و یا پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نحوه دریافت فایل های آموزشی:

شما کاربر عزیز فایلهای آموزشی را از منو کاربری خود دریافت خواهید کرد. برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود و یا اینکه از طریق نصب و فعالسازی اپلیکیشن دریافت نمایید.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 مدت زمان دوره و مبلغ سرمایه گذاری برای رشد شخصی :

دوره هدفگذاری یک ماهه می باشد و شما در مدت ۳۰ روز با اصول و تکنیک های هدفگذاری اشنا می شوید. مجموعه کامل ۷ راز هلق شاهکار زندگی یک دوره هفت ماهه با دوماه فایل های آموزشی دوپینگ موفقیت می باشد که دوره بر دو ستون اصلی، یکی بهبود مجموعه عوامل در ارتباط با خود  (استرس افسردگی اشتیاق سوزان برای هدف احساس باور و رفع تمام دغدغه های درونی ...)و دیگری آشتی با خدا مجموعه عوامل بهتر کردن ارتباط با خدای مهربان برنامه ریزی شده است.

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 

 دانلود مجموعه هفت راز خلق شاهکار زندگی 

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 نکته مهم :

 (این دوره به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان میتواننددر این دوره شرکت کنند )

 

 همین الان دانلود می کنم 

 

 موفق باشید.

 

 .:: نقش شکرگزاری در رسیدن به اهداف

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.