.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمی راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/07/05
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

فعالیت جسمی، راه بهروزی

فعالیت جسمانی از ابزارهای نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است.

تغییر حالات جسمانی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد. برای رسیدن به نتایج قوی باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان راعوض کنید.

 اگر به خود تلقین کنید که خسته اید نوعی تصورات درونی در شما ایجاد میشود که ایجاد خستگی می کند. و اگر دائما به خود تلقین کنید که دارای قدرت هستید و مسلط بر همه چیز می باشید و آگاهانه حالات جسمی خودرا تغییر دهید نیروی لازم در شما ایجاد می شود. پس باید هم در جسم خود و هم در روح خود تغییراتی ایجاد کنید.


شما می توانید در عرض چند ثانیه حالت جسمی خود را عوض کنید تا روحیه تان عوض شود. برای این کار راحت بایستید. شانه های خود را عقب بکشید، با تمام سینه نفس های عمیق بکشید و به طرف بالا نگاه کنید و از نظر جسمانی خود را درحالت نیرومند قرار دهید، نمی توانید افسرده باشید. چون جسم شما پیام هایی به مغزتان می دهد تا هوشیار و شاداب و پرانرژی باشید و چنین می شوید.

هر وقت فکر کردید قادر به انجام کاری نیستید، طوری رفتار کنید که گوئی قادر به انجام آن هستید. نحوه نفس کشیدن، قیافه گرفتن، راه رفتن و کارتان را طوری کنید که انگار می توانید آنرا به انجام برسانید و این کار را از هم اکنون انجام دهید. فورا احساس قدرت می کنید چون توانائی تغییر و اصلاح حالت جسمی قدرتی شگفت انگیز به شما می دهد.

 

 


تغییر حالات جسمانی  و تصورات درونی، بر تغییر احساس و رفتار، بر حالت شیمیائی و الکتریکی بدن مؤثر است. هنگامی که احساس قدرت روحی می کنید میدان الکتریکی بدن تغییر می نماید و ما قادر به انجام کارهایی می شویم که قبلآ غیرممکن بود.


محدودیت های وجودی ما( چه مثبت و چه منفی ) بسیار کمتر از آن است که به ما قبولانده اند. چنین نیست که ما هنگام شادی لبخند بزنیم، بلکه برعکس خنده موجب یک رشته جریانهای  زیست شناسی می شود که  به ما احساس شادی می دهد. در اثر خنده جریان خون افزایش می یابد و اکسیزن بیشتری به آن می رسد و رشته های عصبی بیشتر تحریک میشوند. دیگر حالات روحی مثل ترس، خشم، تهوع و تعجب  نیز چنین است.

 

شکسپیر: « وجود ما به منزله باغی است که اراده ی ما باغبان آن است. »


 
ممکن است از کسی سؤالی کنید و او در جواب بگوید «بله»  ولی در همان حال سر خود را به علامت منفی تکان دهد. یعنی بخشی از وجود او مایل به انجام کاری است و بخش دیگر مخالف آن است. همه ما زیان این ناهماهنگی را دیده ایم.
 
هماهنگی رفتار نوعی قدرت است. کسانی که همیشه موفق هستند میتوانند همه نیروهای جسمی و روحی خود را برای انجام کارها بسیج کنند.

تلقین به نفس از بهترین کارها برای ایجاد هماهنگی است تا پیام های روشنی به مغز داده شود و مغز بلافاصله واکنش نشان دهد. بعضی حالات جسمانی خاص مثل لحن صدا یا ژست ها یا نگاههای مخصوص را می توان در مردان موفق دید.

اگر حالت جسمی خاصی را مدل قرار دهید به مراکز نیرومند مغز خود دسترسی می یابید و کم کم اطلاعات را مانند آنان تحلیل می کنید و حقیقتا مثل آنان حس می نمائید. تماشای خود این افراد از نزدیک یا دیدن فیل کمک زیادی به شما می کند.

با تقلید رفتاری و احساسی فرد دیگر متوجه میشوید که میتوان طور دیگر فکر کرد، احساس کرد و عمل کرد.


فایل_انگیزشی_امروز_سعید_پورندی

 


فعالیت جسمی راه بهروزی

سعید پورندی, مرد انگیزشی سال, آنتونی رابینز, مقاله موفقیته سلامتی و موفقیت, نقش سلامتی در موفقیت, فعالیت جسمانی و موفقیت, فعالیت جسمانی و بهروزی, بهروزی, تغییر روحیه و فعالیت جسمیع تغییر روحیه

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.