.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

فعالیت جسمی کلید تقویت روحیه

فعالیت جسمی کلید تقویت روحیه

آیا آشنایی با علم موفقیت، هدفمندی و برنامه مدون برای موفقیت کافیست؟ استفاده از روش های بالابردن انگیزه در موفقیت ما چه نقشی دارد؟ چطور می توان روحیه خود را تقویت کرد؟ چه عواملی بر روحیه ما تاثیرگذار است؟ آیا فعالیت جسمی و ورزش می تواند روحیه ما را تقویت کند و در مسیر موفقیت پرقدرت تر پیش برد؟ 

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/05/17
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

فعالیت جسمی کلید تقویت روحیه

فعالیت جسمی از ابزارهای کلیدی نیرومندی است که بلافاصله روحیه ما را عوض می کند و نتیجه فوری آن ایجاد تحرک است. تغییر حالات جسمی یکی از ابزارهای نیرومند کنترل مغز است. وضعیت جسمی از حالات روحی ما جدا نیست، بلکه تأثیرات شگرفی در آن دارد.

 

هر قدر هم که شما با بهترین برنامه ریزی برای موفقیت خود داشته باشید باید انرژی فیزیکی لازم را داشته باشید. با افزایش انرژی فیزیکی شما انرژی احساسی تان هم بالا می رود و روحیه تان تقویت می شود. 

 

جسم قدرتمند، نتایج بزرگ

نتایج بزرگ حاصل قدم های کوچک هستند. برای رسیدن به نتایج بزرگ باید جسمتان نیرومند باشد. با ایجاد تغییرات جسمانی در خود یعنی ژست ها، حرکات، نحوه تنفس و لحن صدا می توانید روحیه تان را عوض کنید. شما می توانید در عرض چند ثانیه حالت جسمی خود را عوض کنید تا روحیه تان تغییر کند.

 

ورزش و فعالیت جسمی باعث افزایش ورود اکسیژن تازه به مغز شما می شود و حال شما بهتر می شود، روحیه تان تقویت می شود و انگیزه تان برای رسیدن به اهداف تان افزایش می یابد و در نتیجه عملکرد شما بهبود می یابد و نتایجی که از مجموعه فعالیت های خود می گیرید بزرگتر می شود. 

  

برای این کار راحت بایستید. شانه های خود را عقب بکشید، با تمام سینه نفس های عمیق بکشید و به طرف بالا نگاه کنید و از نظر جسمی خود را درحالت نیرومند قرار دهید، نمی توانید افسرده باشید. می بینید که با تغییر حالت جمی روحیه شما بهتر می شود. چون جسم شما پیام هایی به مغزتان می دهد تا هوشیار و شاداب و پرانرژی باشید و چنین می شوید.

 

سعی کنید ورزش و فعالیت جسمی را حتما در برنامه روزانه خود بگنجانید. به پاده روی بروید. هر روز نیم ساعت بدوید و یا در ورزش های تیمی شرکت کنید.هر وقت فکر کردید قادر به انجام کاری نیستید، طوری رفتار کنید که گوئی قادر به انجام آن هستید. نحوه نفس کشیدن، قیافه گرفتن، راه رفتن و کارتان را طوری کنید که انگار می توانید آنرا به انجام برسانید و این کار را از هم اکنون انجام دهید. فورا احساس قدرت می کنید چون توانائی تغییر و اصلاح حالت جسمی قدرتی شگفت انگیز به شما می دهد.

 

 

 

 

تاثیر تغییر حالت جسمی  بر رفتار و احساسات

تغییر حالات جسمانی و تصورات درونی، بر تغییر احساس و رفتار و حالت شیمیایی و الکتریکی بدن مؤثر است. هنگامی که احساس قدرت روحی می کنید میدان الکتریکی بدن تغییر می نماید و ما قادر به انجام کارهایی می شویم که قبلا غیرممکن بود.


محدودیت های وجودی ما( چه مثبت و چه منفی ) بسیار کمتر از آن است که به ما قبولانده اند. چنین نیست که ما هنگام شادی لبخند بزنیم، بلکه برعکس خنده موجب یک رشته جریانهای  زیست شناسی می شود که  به ما احساس شادی می دهد. در اثر خنده جریان خون افزایش می یابد و اکسیزن بیشتری به آن می رسد و رشته های عصبی بیشتر تحریک میشوند. دیگر حالات روحی مثل ترس، خشم، تهوع و تعجب  نیز چنین است.

 

شکسپیر: « وجود ما به منزله باغی است که اراده ی ما باغبان آن است. »

 

تلقین به نفس

ممکن است از کسی سؤالی کنید و او در جواب بگوید «بله»  ولی در همان حال سر خود را به علامت منفی تکان دهد. یعنی بخشی از وجود او مایل به انجام کاری است و بخش دیگر مخالف آن است. همه ما زیان این ناهماهنگی را دیده ایم.

 

هماهنگی رفتار نوعی قدرت است. کسانی که همیشه موفق هستند می توانند همه نیروهای جسمی و روحی خود را برای انجام کارها بسیج کنند. بعضی حالات جسمانی خاص مثل لحن صدا یا ژست ها یا نگاههای مخصوص را می توان در مردان موفق دید.

 

تلقین به نفس از بهترین کارها برای ایجاد هماهنگی است تا پیام های روشنی به مغز داده شود و مغز بلافاصله واکنش نشان دهد. 

 

 اگر به خود تلقین کنید که خسته اید نوعی تصورات درونی در شما ایجاد میشود که ایجاد خستگی می کند. و اگر دائما به خود تلقین کنید که دارای قدرت هستید و مسلط بر همه چیز می باشید و آگاهانه حالات جسمی خودرا تغییر دهید نیروی لازم در شما ایجاد می شود. پس باید هم در جسم خود و هم در روح خود تغییراتی ایجاد کنید.

 

اگر حالت جسمی خاصی را مدل قرار دهید به مراکز نیرومند مغز خود دسترسی می یابید و کم کم اطلاعات را مانند آنان تحلیل می کنید و حقیقتا مثل آنان حس می نمائید. تماشای خود این افراد از نزدیک یا دیدن فیل کمک زیادی به شما می کند. با تقلید رفتاری و احساسی فرد دیگر متوجه میشوید که می توان طور دیگر فکر کرد، احساس کرد و عمل کرد.

 

 

 

دانلود فایل آموزشی دوپینگ مخفی در مسیر موفقیت

 اگر این فایل همان چیزی است که لازم دارید همین الان کلیک کنید.

 


فعالیت جسمی کلید تقویت روحیه

فعالیت جسمی کلید تقویت روحیه, تقویت روحیه, کلید تقویت روحیه, فعالیت بدنی و روحیه, نقش سلامتی در موفقیت, فعالیت جسمانی و موفقیت, فعالیت جسمانی و تقویت روحیه, تغییر روحیه و فعالیت جسمی, تغییر روحیه, راه تقویت روحیه

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.