.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

معجزه صمیمیت

معجزه صمیمیت

قدرت ایجاد رابطه یکی از مهمترین مهارت هائی است که یک فرد می تواند داشته باشد. رابطه صمیمانه با دیگران، تقریبا هر کاری را سهل تر و لذت بخش تر می کند. هر هدفی که داشته باشید، از رسیدن به مقامات معنوی و روحی، تا کسب درآمد بالا، حتما افرادی هستند که شما را در این راه کمک کنند و راه استفاده از امکانات این فرد ایجاد رابطه صمیمانه است.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/10/22
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

هر  روز با آنتونی رابینز_معجزه صمیمیت


 

قدرت ایجاد رابطه یکی از مهمترین مهارت هائی است که یک فرد می تواند داشته باشد. رابطه صمیمانه با دیگران، تقریبا هر کاری را سهل تر و لذت بخش تر می کند. هر هدفی که داشته باشید، از رسیدن به مقامات معنوی و روحی، تا کسب درآمد بالا، حتما افرادی هستند که شما را در این راه کمک کنند و راه استفاده از امکانات این فرد ایجاد رابطه صمیمانه است.


 
دیگران بزرگترین سرمایه و منبع قدرت شما هستند. صمیمیت، راه استفاده از این منبع قدرت است.


وجود علائق، زبان، ملیت، مذهب و آداب و رسوم مشترک تولید صمیمیت می کند.

ایجاد رابطه صمیمانه از طریق ایجاد یا کشف وجوه مشترک امکان پذیر است. یافتن وجوه مشترک با تطبیق سلیقه و تقلید ممکن است. بدین ترتیب که می توان سلائق و عقائد دیگران را مدلسازی کرد.

پایه اغلب این امورارتباط کلامی و شفاهی، یعنی استفاده از کلمات و از راه لحن ادای آنهاست. تقلید حرکات جسمانی، حالت چهره، ژست،حرکات دست و پا، طرز نگاه و یا نحوه تنفس نیز از بهترین راههای ایجاد صمیمیت است. البته منظور از این نوع تقلید تمسخر دیگران نیست، بلکه مهارتی برای ایجاد یک رابطه صمیمی است.


 تقلید دو جزء اساسی دارد. یکی مشاهده و مطالعه دقیق و دیگری خاصیت انعطاف پذیری. هرکسی می تواند مقلد خوبی باشد، ولی باید انواع حالات جسمی را بشناسید و به آنها دقت کنید تا موفق تر باشید.

در هر ارتباطی باید بفهمیم افراد از چه استراتژی هایی استفاده می کنند.
استراتژی عبارت از ترتیب تصورات ذهنی است که ممکن است از نوع احساسات بصری، سمعی و یا لمسی یا ترکیب هر سه باشد.

افراد بصری جهان را بصورت تصاویر ادراک می کنند، اغلب درمکالمات از «بنظر می رسد» و « تصور می شود» استفاده می کنند، بسرعت حرف می زنند و چندان توجهی به کلماتی که از دهانشان خارج می شود ندارند بلکه فقط می خواهند فقط افکارشان را بیان کنند.


افراد سمعی کلمات خود را به دقت انتخاب می کنند. صدایشان طنین بیشتری دارد و معمولا آرام و آهنگین حرف می زنندو از عباراتی چون« در گوشم زنگ میزند» و «بگوش می رسد» استفاده می کنند.


افراد لمسی کندتر و آرامتر هستند و اغلب بین کلمات زیاد مکث می کنند و لحن صدایشان پست و عمیق است. این افراد در گفتگوهایشان از کلمات«احساس می شود» و «تماس میگیرم»  و امثال آن زیاد استفاده می کنند.

هر کسی، بسته به اینکه کدام حالت روحی در او غالب باشد، میتواند توصیفی متفاوت از یک چیز ارائه دهد. ظرافت کار در این است که به هر سه اصل توجه کنیم، اما به عنصر غالب عنایت بیشتری داشته باشیم.

موفقیت های فرهنگی بزرگ، ناشی از رابطه صمیمانه با توده هاست.


 
 بزرگترین رهبران اجتماع، در هر سه نوع تصور قوی هستند. ما به کسانی که در هر سه سطح توجه ما را جلب می کنند بیشتر اعتماد می کنیم.


مردان موفق قدرت بی نظیری در ایجاد روابط صمیمانه دارند. دارای نرمش و انعطاف پذیری هستند و جاذبه خاصی دارند.

شما میتوانید با تمرین مداوم به دنیای کسانی که با آنها تماس دارید وارد شوید. وقتی در این کار مهارت کافی یافتید متوجه می شوید که اهمیت آن بیشتر از ایجاد صمیمیت و درک و تفاهم با دیگران است.

رمز ایجاد ارتباط صمیمانه، انعطاف پذیری است، و بزرگترین سد در برابر صمیمیت این است که فکر کنید دیگران نیز جهان را مثل شما می بینند.
 
وقتی نمی توانیم با کسی ارتباط برقرار کنیم گمان می کنیم آن فرد کودن  است و به حرف کسی گوش نمی دهد. اما این طرز تفکر مانع ایجاد ارتباط کامل می شود. در این موارد بهتر است نوع کلمات و رفتار خود را تغییر دهیم تا نحوه ارائه مطلب با طرحی که طرف مقابل از جهان دارد هماهنگ شود.


این فن را هر کسی می تواند یاد بگیرد. تنها وسیله لازم چشم و گوش و زبان و سایر حواس است!

معجزه صمیمیت

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.