.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

پل های پیوسته

پل های پیوسته

ما انسانها موجودات اجتماعی هستیم. نه تنها پیوندهای اجتماعی با یکدیگر داریم بلکه موفقیت ما به عنوان یک گونه می تواند تا حدودی با میزان ارتباطات توصیف شود. همچنین می دانیم که اتحاد و به هم پیوستگی گروه های تولیدی بهتر و در نتیجه کار تجاری موفق تری می سازد. و با این وجود، در دنیای اجتماعی ما که پر از رسانه های جمعی مختلف است هر روز بیشتر از پیش به جای کارهای اجتماعی بر فردی گرایی ، خود پرستی و گرفتن عکس های سلفی تمرکز می کنیم

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/09/15
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

پل های پیوسته


به یمن وجود فن آوری ، بی شک ما تنها انسان هایی هستیم که تا کنون روی این کره خاکی اینقدر با هم در ارتباط بوده ایم. این چیز خوبی است. ما انسانها موجودات اجتماعی هستیم . نه تنها پیوندهای اجتماعی با یکدیگر داریم بلکه موفقیت ما به عنوان یک گونه می تواند تا حدودی با میزان ارتباطات توصیف شود. همچنین می دانیم که اتحاد و به هم پیوستگی گروه های تولیدی بهتر و در نتیجه کار تجاری موفق تری می سازد.

با این وجود، در دنیای اجتماعی ما که پر از رسانه های جمعی مختلف است هر روز بیشتر از پیش به جای کارهای اجتماعی بر فردی گرایی، خود پرستی و گرفتن عکس های سلفی تمرکز می کنیم . روابط واقعی انسانی کمتر و کمتر می شود.

چطور چنین چیزی ممکن است؟ چرا انزوا طلبی حاد دایم در بین ما رو به افزایش است؟ چرا ایجاد ارتباط با دیگران اینقدر مشکل شده است؟ چرا دیگر به نظر می رسد میل به انتخاب کاندیدهای سیاسی داریم که بیشتر به منافع شخصی اهمیت می دهند و به جای خدمت به مردم و خواسته های آنها به فکر افتخارات شخصی هستند؟

 


اولین پاسخ به این سوال تفاوت فاحش بین پیوستگی و ایجاد ارتباط است. یکی زودگذر و اعتیاد آور است، و دیگری به ایجاد ارتباطات طولانی مدت و احساس شادمانی واقعی و موفقیت کمک می کند. و ما بیشتر از این که به فکر ایجاد ارتباط بیشتر و بیشتر باشیم به فکر پیوستگی هستیم. در این مقاله درباره نحوه تمرکز بر ایجاد ارتباط و مزایای باور نکردنی آن در تجارت و زندگی صحبت خواهیم کرد.


در بعضی موارد فرهنگ و آموزش ما باعث می شود نسبت به روابط انسانی بد بین باشیم. زمانیکه داشتم بزرگ می شدم درست مثل فرزندان خودم بسیار هوشیار بودم. اگرچه ظاهر سازی می کردم و طوری عمل می کردم که برایم اهمیتی نداشت. در واقع من به اینکه دیگران در مورد من چه فکری می کنند بسیار اهمیت می دادم.

حتی در بیست سالگی هم این احساس را داشتم تا اینکه یکی از اساتیدم این پیشنهاد را به من داد:« وقتی بیست ساله می شوی به افکار دیگران خیلی اهمیت می دهی، وقتی سی ساله شدی بیشتر به خودت مطمئن می شوی و اهمیت زیادی به افکار دیگران نمی دهی. وقتی چهل ساله شدی می فهمی اصلاً دیگران در مورد تو فکر نمی کردند.»

در پشت این گفته خردی نهان است که من آن را گم کرده بودم. فکر کردم خوب اگر دیگران در مورد من فکر نمی کنند باید مطمئن باشم که خودم در مورد خودم فکر می کنم. احساس تنهایی کردم و برای اینکه موفق شوم باید سرم را پایین می انداختم و از همه جلو می زدم. من با این گفته قدیمی به جلو پرش می کردم که : « اگر می خواهی کارت را درست انجام دهی ، خودت دست به کار شو !» می گویند این گفته از ناپلئون بناپارت است، یعنی یکی از خود شیفته ترین مردان تاریخ نه کسی که در مورد روابط انسانی ارزش تقلید کردن داشته باشد.


برای دریافت نسخه کامل این مقاله اینجا کلیک کنید.

 

 


پل های پیوسته

پل های پیوسته، روابط اجتماعی،پیوند های اجتماعی، روابط اجتماعی، روابط اجتماعی و موفقیت کاری، فردگرایی، پیوستگی در ارتباطات، پیوستگی در روابط، روابط انسانی

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.