.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

نیروی ایمان و باور

نیروی ایمان و باور

ایمان عبارت است از هر نوع اصل راهنما، باور یقین و یا گرایش که به زندگی معنا می‌بخشد و آن را جهت می‌دهد. ایمان همچون قطب نمایی است که ما را به‌سوی هدف راهنمایی می‌کند.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/09/04
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

ایمان دری به‌سوی خوشبختی می‌گشاید و بزرگ‌ترین نیرویی است که منشأ خیر و نیکی در زندگانی می‌شود.

 

ایمان همچون قطب نمایی است که ما را به‌سوی هدف راهنمایی می‌کند. نوعی تصور درونی است که رفتارهای انسان را اداره می‌کند. اگر به موفقیت عقیده داشته باشید نیروی لازم برای رسیدن به آن در شما ایجاد می‌شود و اگر به شکست ایمان داشته باشید، آن پیام‌های ذهنی شمارا به شکست می‌کشاند.

 

سرآغاز خوشبختی  این است که بدانیم باورهای ما اختیاری است. برخلاف فکر ما عقیده چیزی است که آگاهانه انتخاب می‌کنیم. پس باید عقایدی را انتخاب کنید که شما را به پیروزی رهنمون شود و برعکس از عقایدی که جلوی حرکت شمارا می‌گیرند دوری‌کنید.

 

اولین منبع ایمان محیط است. اینجاست که دور تسلسل ایجاد می‌شود. به‌طوری‌که هر موفقیت موجب موفقیت دیگر می‌شود؛ و هر شکست، شکستی دوباره به بار می‌آورد.

 

دومین منبع ایمان وقایع کوچک و بزرگ است. هر یک از ما تجربیاتی داریم که هرگز از یاد نمی‌بریم. این تجربیات در ما باورهایی ایجاد می‌کنند که هرگز از یاد نمی‌بریم.

 

سومین راه ایجاد ایمان علم است. تجربه مستقیم، دیدن و شنیدن و خواندن شرح موفقیت دیگران و یا استفاده از جهان‌بینی آن‌ها راه کسب علم است.

 

چهارمین راه توقعات گذشته ماست. مطمئن‌ترین راه آن است که قبلاً، ولو شده یک‌بار آن کار را انجام داده باشید. باور به توانایی انجام کار به انسان قدرت پیشگویی می‌دهد.

 

پنجمین راه این است که برنامه‌های آتی را هم‌اکنون در ذهن خود پیاده کنیم. اگر هدف به‌اندازه کافی بزرگ باشد رسیدن به آن آسان‌تر می‌شود؛ زیرا هدف بزرگ، شور و هیجان بیشتری ایجاد می‌کند، نیروهای نهفته را بیدار می‌کند و موتور وجود را به حرکت درمی‌آورد.

 

هر موفقیت، موفقیت تازه ایجاد می‌کند؛ و باز موجب موفقیت‌های روزافزون می‌شود.

 

هر توفیقی باور شما به قابلیت‌هایتان را افزایش می‌دهد تا آنجا که اهداف بزرگ‌تری برای خود در نظر بگیرید. اگر دانش‌آموزی انتظار مردودی داشته باشد چقدر از توانایی‌های خود را بکار می‌گیرد؟ آیا استعدادهای واقعی خود را نمایان خواهد کرد؟ بعید است. پس انتظار شکست، شکست‌های بیشتری را برای ما خواهد آورد و آثار مخربی بر باورها و اعتقادات ما دارد.

 

راه موفقیت این است که هدفمان را بدانیم، دست به عمل بزنیم، بدانیم که به چه نتایجی دست‌یافته‌ایم و قدرت انعطاف‌پذیری داشته باشیم تا به موفقیت برسیم. باید باورهای قدرتمندی را بیابید که شما را دلگرم کند و به مقصودی که می‌خواهید برساند، سپس آن‌ها را مدل‌سازی کنید.

 

 برای دریافت نسخه کامل این مقاله اینجا کلیک کنید.

 


نیروی ایمان و باور

موفقیت,موفقیت، رشد شخصی، قانون جذب، انگیزه، انگیزشی، فایل های انگیزشی، سعید پورندی، قرار عاشقی، ویدئو موفقیت، عاشقانه ها، عاشقانه با خدا، هدف گذاری، قانون جاذبه، تغییر، نجواهای عاشقانه، ارتباط با خدا، مقاله، مقاله موفقیت، روانشناسی، کسب و کار، خوشبختی، تصمیم، روابط، تحول، صبح شاد، انگیزشی صبح, دهکده جهانی موفقیت, ایمان, باور, نیروی ایمان, نیروی ایمان و باورها, راه موفقیت, توفیق در کارها, راههای کسب ایمان, کسب ایمان, ایمان و موفقیت, سرآغاز بهروزی, بهروزی, منبع ایمان, منشأ باورها, موفقیت روزافزون, توفیق, توفیق در کارها, باورها و اعتقادات, هفت باور قدرتمند, باورهای قدرتمند

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.