.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

هفت اصل تجسم رویاهای زندگی

هفت اصل تجسم رویاهای زندگی

آیا می‌خواهید به اهداف خود برسید؟ آیا می‌توان دستاوردها را به چند مرحله تقسیم‌بندی کرد؟ همیشه راحت نیست اما معمولاً آن‌ها که به دستاوردهای بزرگی می‌رسند بیشتر اوقات این فرایند را با بسیاری از موارد که در زیر به‌عنوان بخش‌های این فرایند ذکر می‌کنیم انجام می‌دهند؛ بنابراین اگر در چالش و تلاش هستید به موارد زیر توجه کنید آن‌ها را به کار ببرید تا در مسیر دستیابی به رؤیاهای خویش قرار بگیرید.

دسته بندی : مقالات - کتاب های موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/06/26
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

هفت اصل تجسم رویاهای زندگی


هفت اصل تجسم رویاهای زندگی چیست؟  چگونه می توان رویاهای خود را تجسم و به واقعیت تبدیل کنید؟ آیا می‌خواهید به اهداف خود برسید؟ آیا می‌توانید دستاوردها را به چند مرحله تقسیم‌بندی کرد؟ از رؤیا تا واقعیت های زندگی چقدر فاصله هست؟ رسیدن به موفقیت چه ارتباطی با رویاهای ما دارد؟ اگر انسان هدفمندی هستید چقدر از نیروی تجسم و تخیل برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان استفاده می کنید؟ آیا تاکنون لحظه رسیدن به هدف خویش را تجسم کرده اید؟

 

«خیال چشم‌اندازی تماشایی است که به ما الهام می‌بخشد تا امور دنیوی را به سرانجام برسانیم.»

 

همیشه راحت نیست اما معمولاً آن‌ها که به دستاوردهای بزرگی می‌رسند از قدرت تجسم و تخیل برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند. هر ایده ای قبل از اینکه به واقعیت تبدیل شود ابتدا در ذهن یک فرد شکل گرفته است. این افراد از قدرت تخیل و تجسم خود استفاده کرده اند و ایده خود را در ذهن شان پرورانده اند تا یک روز توانسته اند آن را در واقعیت خلق کنند.

 

انسان های موفق در مسیر رسیدن به اهداف خود از هفت اصل مهم تجسم و تصور اهداف و ارزوها استفاده می کنند. بنابراین اگر در چالش و تلاش هستید به موارد زیر توجه کنید، آن‌ها را به کار ببرید تا در مسیر دستیابی به رویاهای خویش قرار بگیرید.


اصل اول: رویاپردازی کنید.

هر چیزی از قلب و ذهن شما شروع می‌شود. پنجره قلب و ذهن خود را بگشایید و به خیالتان اجازه پرواز دهید. بگذارید خیال شما تا هرجا که می خواهد پرواز کند. خواسته های عمیق قلبی تان را بخاطر آورید و به خیال و تجسم خود اجاره دهید آنها را همانطور که دوست دارد تصور و تجسم کند.


اصل دوم: رویاهایتان را باور کنید.

آری رویاهای شما باید بزرگ باشد. باید رؤیای چیزی را داشته باشید که ظاهراً فراتر از توانایی‌ها و قابلیت‌های شماست؛ اما رؤیای شما باید باورپذیر باشد. اگر باور کنید به رویاهای خود می رسید بی تردید به آنها دست خواهید یافت. تا رویای خود را باور نکنید نمی توانید آن را به واقعیت تبدیل نمایید.

 


اصل سوم: رویایتان را ببینید.

افراد همیشه پیروز یک عادت دارند. آن‌ها رویاهای خود را «می‌بینند». تجسم رویا فرایندی دل پذیر است که اشتیاق شما را برای رسیدن به آرزویتان بالا می برد. پس سعی کنید آن را به وضوح و روشنی ببینید.

 
اصل چهارم: از رویاهایتان حرف بزنید.

یک دلیلی که بسیاری از رویاهای شما هرگز به‌جایی نمی‌رسند این است که همه رویاهایتان را در دلتان نگه می‌دارید. حتی اگر کسی نبود که با او حرف بزنید یا دیگران به رویاهای شما خندیدند با خودتان یا در ذهنتان از رویاهایتان است.


اصل پنجم: برای رویایتان نقشه داشته باشید.

هر رویا باید به شکل یک نقشه باشد. شما باید طرح و برنامه ای برای رسیدن به رویای خود داشته باشید. تمام جزءیات دقیق طرح و نقشه خود را تجسم کنید.


اصل ششم: روی نقشه رویاهای خودکار کنید.

بدون عمل کردن و رها کردن این نکته زندگی عالی نخواهید داشت. دست به کار شوید و به پیش روید. شما برای رویاهای خود باید دست به کاری بزنید.


اصل هفتم: از رویای خویش لذت ببرید.

وقتی به هدف خود می‌رسید و با رویایتان زندگی می‌کنید از آن لذت ببرید. این حس لذت باعث تقویت رویا و ایمان شما برای رسیدن به رویایتان خواهد شد. لذت بردن از رویاها مهمتر از مسیری است که برای رسیدن به آن پیموده اید.

 

 دانلود فایل آموزشی قدرت تجسم سعید پورندی 

   


هفت اصل تجسم رویاهای زندگی

موفقیت, خلق شاهکار زندگی, خیال, رؤیاپردازی, هفت گام رؤیاپردازی, خوشبختی,رویاپردازی, هفت گام رویاپردازی, رویا و موفقیت, از رویا تا واقعیت, از رؤیا تا واقعیت, رؤیا و موفقیت

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.