.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

سفر در میان امواج

سفر در میان امواج

بیشتر مردم‌ باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آن‌ها رویدادهای زندگی را به خوب و بد تقسیم می‌کنند اما اغلب نمی‌دانند که قدرت مهار کردن آن اتفاقات را هم دارند. بسیاری از افراد سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند موفقیت و خوشبختی خود را حفظ کنند؛ اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته‌ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته‌ها را بیشتر به زندگی داخل می‌کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته‌ها قوت می‌گیرد. نوع احساس شاخص شفاف و درستی از پیوند داشتن و نداشتن با فرایند خوشبختی است. احساستان به شما اجازه می‌دهد به این فرایند وصل شوید یا مقاومت کنید. با تمرکز بیشتر روی افکار تمرکز برایتان راحت‌تر می‌شود و احساس شما گسترده می‌شود و ازنظر ارتعاشی به نقطه عطف می‌رسید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/08/29
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

سفر در میان امواج

بیشتر مردم‌ باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آن‌ها رویدادهای زندگی را به خوب و بد تقسیم می‌کنند اما اغلب نمی‌دانند که قدرت مهار کردن آن اتفاقات را هم دارند. بسیاری از افراد سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند موفقیت و خوشبختی خود را حفظ کنند؛ اما هر چه بیشتر در برابر ناخواسته‌ها تلاش کنند ارتعاش ناخواسته‌ها را بیشتر به زندگی داخل می‌کنند و باورشان در مورد بد بودن ناخواسته‌ها قوت می‌گیرد.

با توجه کردن به هر چیزی سرانجام تجلی مادی ان را می بینیم و این تجلی چه دلخواه باشد چه نباشد «حقیقت» نامیده می‌شود. 

 

نوع احساس شاخص شفاف و درستی از پیوند داشتن و نداشتن با فرایند خوشبختی است. احساستان به شما اجازه می‌دهد به این فرایند وصل شوید یا مقاومت کنید. با تمرکز بیشتر روی افکار تمرکز برایتان راحت‌تر می‌شود و احساس شما گسترده می‌شود و ازنظر ارتعاشی به نقطه عطف می‌رسید.

 

هرگاه هر موضوعی در درونتان تحت تأثیر محیط فعال شود بی‌درنگ ارتعاشتان به بهترین مکان ارتعاشی یا نقطه عطفتان جهش می‌یابد. عادت فکرتان در مورد هر خواسته یا همان نقطه عطف احساسی‌تان چیزی است که سال‌ها فکر شما در مورد آن خواسته بوده است. 

 

ما قدرت انتخاب آگاهانه افکار را داریم. وقتی در انتظار چیزی باشید همان از راه خواهد رسید. ممکن است جزئیات آن به شکلی متفاوت انجام شود اما ماهیت ارتعاشی آن همیشه در هماهنگی دقیق قرار دارد

 

احساسات قوی هستند چه خوب و چه بد؛ وقتی احساستان ضعیف است میل و خواسته‌تان قوی نیست. اگر احساس خوب باشد امکان شکوفایی خواسته فراهم می‌شود و اگر بد باشد- قوی یا ضعیف – نمی‌گذارید خواسته‌تان شکوفا شود. احساسات کمک می‌کنند بفهمید آیا به خواسته‌تان امکان شکوفایی می‌دهید یا نه.

 

وقتی خواهان چیزی باشید که گمان نمی‌کنید امکان دستیابی به آن فراهم باشد با آن همساز نیستید. وقتی خواهان چیزی هستید اما از نداشتن آن آزرده هستید باز با آن هماهنگ نیستید. 

 

آنچه باعث می‌شود سفر شما از ورشکستگی به رفاه مادی، از طلاق به رابطه‌ای عاشقانه، از خشم و نفرت به دوستی و محبت و از بیماری به‌سلامت کامل و شادابی برایتان سخت باشد عدم آگاهی شما از قدرت افکار و گفتارتان است. با آگاهی در مسیر حرکت می‌کنید و از سفر خود لذت می‌برید.

  

 وقتی عالم گسترش می‌یابد گوناگونی و میل و خواسته شما افزایش می‌یابد و اجابت خواسته‌هایتان گسترده می‌شود و با اجابت هر خواسته دیدگاهی تازه به دست می‌آورید و خودبه‌خود دوباره درخواست می‌کنید. اگر قدرت تجسم داشته باشید یا حتی درباره آن فکر کنید کائنات از این فکر و توان برخوردار است که آن را به‌تمامی به شما بگستراند.

 

برای دریافت نسخه کامل این مقاله اینجا کلیک کنید.

 


سفر در میان امواج

موفقیت، رشد شخصی، قانون جذب، انگیزه، انگیزشی، فایل های انگیزشی، سعید پورندی، قرار عاشقی، ویدئو موفقیت، عاشقانه ها، عاشقانه با خدا، هدف گذاری، قانون جاذبه، تغییر، نجواهای عاشقانه، ارتباط با خدا، مقاله، مقاله موفقیت، روانشناسی، سفر در میان امواج, کسب و کار، خوشبختی، تصمیم، روابط، تحول، صبح شاد، انگیزشی صبح,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.