.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

انرژی انفجاری یک تصمیم

انرژی انفجاری یک تصمیم

تصمیم صحیح نیروی عظیمی برای تغییر در اختیار ما قرار می دهد. تصمیم واقعی بیان آرزوها نیست بلکه این است که هر گونه امکان و احتمال دیگری را منتفی بدانیم و کنار بگذاریم. یعنی اگر تصمیم شما واقعی باشد دیگر حتی به فکر اینکه سیگار بکشید نمی افتید، بلکه به کلی آن را فراموش می کنید. اغلب افراد پس از گرفتن تصمیم واقعی آرامش فوق العاده ای در خود احساس می کنند. وقتی هدف روشنی در پیش داشته باشیم که کمترین تردیدی در مورد آن نداریم احساس عالی به ما دست می دهد.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/12/08
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

انرژی انفجاری یک تصمیم

 

 آنچه در زندگی می افتد، چه خوشایند باشد و چه مایه دردسر، با یک تصمیم آغاز می شود. من معتقدم در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت شما شکل می گیرد. تصمیم هائی که امروز و هر روز می گیرید، وضع امروز و سالهای آتی شما را مشخص می کند. کسانی هستند که علیرغم تمام ناملایمات، با تصمیمات خود همه موانع را درنوردیده اند  و همه محدودیت های شرایط را شکسته اند و نمونه نیروی بیکران روح آدمی هستند.

 

اگر تصمیم بگیریم، من و شما هم می توانیم زندگی خود را به صورت نمونه ای الهام بخش درآوریم. کافیست امروز تصمیم بگیریم که نحوه زندگی خود را در دهه آتی و بعد از آن مشخص نماییم. اگر هم برای آینده تصمیمی نگیریم، این خود نوعی تصمیم است.


بنیامین دیزرائیلی: «انسان زائیده شرایط نیست، بلکه خالق آن است.»


نه فقط باید تصمیم بگیرید که به چه هدف هایی مقید باشید، بلکه باید تصمیم بگیرید که چگونه فردی می خواهید باشید. باید معیارهای پایه ای برای خود و دیگران قائل باشید. در غیر اینصورت بزودی دچار اعمال، افکار و نوعی زندگی می شوید که از سطح شایستگی شما بسیار پائین تر است. بعد از تصمیم گیری باید پابرجا باشید و در هر شرایطی پیش روید تا سطح زندگی خود را بالاتر ببرید.

  

 هم اکنون تصمیمی بگیرید که شما را در مسیری نو، مثبت و نیرومند از رشد و خوشبختی بیاندازد. باید بدانید در این لحظه قادر به گرفتن تصمیمی هستید که می تواند با سرعت زندگی شما را دگرگون کند.

 

مهارت در تصمیم گیری در اثر تمرین بدست می آید. تکرار ایجاد مهارت می کند. هر چه بیشتر تصمیم بگیرید، بیشتر متوجه می شوید که زمام امور زندگی را در کف دارید. سه نوع تصمیم است که در هر لحظه از زندگانی خود می گیریم و این تصمیمات سرنوشت ما را مشخص می کند:


۱ـ این که به چه اموری توجه کنیم.


۲ـ این که هر چیز را چگونه معنی کنیم.


۳ـ این که چه کنیم تا به نتایج دلخواه برسیم.

 

وقایع گذشته تعیین کننده سرنوشت شما نیست، بلکه سرنوشت شما بسته به تصمیم شماست که به چه چیزهایی توجه کنید و هر اتفاقی را چگونه معنی کنید وچه برنامه و ترتیبی  برای رسیدن به هدف خود در نظر بگیرید.

  

همیشه مقصد خود را پیشاپیش تعیین کنید و طرح ونقشه ای در دست داشته باشید که در مسیر زندگی بتوانید درست تصمیم بگیرید. اگر به مشکلات فعلی خود توجه کنید می بینید اگر قبل از آن که به مرحله سقوط برسید تصمیم بهتری می گرفتید از همه مشکلات جلوگیری می شد.

 

برای موفقیت باید به دراز مدت توجه داشته باشید. نه موفقیت و نه شکست هیچ کدام یک شبه ایجاد نمی شود. تصمیم به مقید شدن به اهداف دراز مدت از هر تصمیم دیگری مهم تر است.


در موقعیت های دشوار به یاد داشته باشید که رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد، اما حتمی است. با پایمردی همه امور غیر ممکن، ممکن می شود. هیچ فصلی همیشگی نیست. در زندگی دوره هایی برای کاشت، برداشت، استراحت و تجدید حیات وجود دارد. زمستان هم زیبایی های خود را دارد. میتوان در انتظار فصل دیگر بود یا از آن فصل خاطره ای به یاد ماندنی ساخت.


اگر شما تصمیم داشته باشید از دیوارها بگذرید می توانید از آنها بالا روید، آنها را خراب کنید، سوراخ کنید، و یا دری در آنها پیدا کنید. هیچ دیواری نمی تواند در مقابل اراده انسانی  مقاومت کند. روح انسانی تسخیر ناپذیر است، اما اراده به پیروزی، تغییر مسیر زندگی و مسلط بودن به آن، فقط هنگامی ایجاد می شود که تصمیم بگیرید و باور کنید که هیچ مشکل و مانعی نمی تواند مانع شما شود.

 نسخه کامل این مقاله را از بخش_اشتراک_ویژه دریافت کنید.

 

اگر آماده اید بمب انرژی شوید و مصمم هستید از دیوارهای پیش رو درگذرید این فایل آموزشی را از دست ندهید.

  


انرژی انفجاری یک تصمیم

موفقیت, رشد شخصی, قانون جذب, انگیزه, انگیزشی, فایل های انگیزشی, سعید پورندی, قرار عاشقی, ویدئو موفقیت, انرژی انفجاری یک تصمیم بزرگ, عاشقانه با خدا, هدف گذاری, قانون جاذبه, تغییر, نجواهای عاشقانه, ارتباط با خدا, مقاله, مقاله موفقیت, آهنگ انگیزشی، روانشناسی, کسب و کار, خوشبختی, تصمیم, روابط, تحول, صبح شاد, انگیزشی صبح,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.