.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

تانک های زره پوش

تانک های زره پوش

همه ما آرزوها و رؤیاهایی در سرداریم که بی تردید رسیدن به آن ها برایمان لذت بخش و مطلوب است. زمانی می توانیم به رؤیاهای خویش دست یابیم که آنها را به صورت اهدافی مشخص, قابل دستیابی, مدت دار و قابل ارزیابی تبدیل کنیم و برای اجرایی کردن این اهداف برنامه ریزی کنیم و سپس قدم برداریم. اما قدم برداشتن به سوی سرزمین آرزوها مستلزم تصمیم قاطع و محکمی است که حرکت ما را مداوم, پایدار و پرقدرت سازد.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/09/29
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

تانک های زره پوش

همه ما آرزوها و رؤیاهایی در سرداریم که بی تردید رسیدن به آن ها برایمان لذت بخش و مطلوب است. زمانی می توانیم به رؤیاهای خویش دست یابیم که آنها را به صورت اهدافی مشخص, قابل دستیابی, مدت دار و قابل ارزیابی تبدیل کنیم و برای اجرایی کردن این اهداف برنامه ریزی کنیم و سپس قدم برداریم. اما قدم برداشتن به سوی سرزمین آرزوها مستلزم تصمیم قاطع و محکمی است که حرکت ما را مداوم, پایدار و پرقدرت سازد.

 

تصمیم بگیرید و معیارهای بالاتری برای خود انتخاب کنید. با ایجاد هدف‌های تازه تغییراتی در خود به وجود آورید و چیزهایی را که باید داشته باشید روی کاغذ بیاورید. قضاوت در مورد توانایی‌های خود را برای مدت کوتاهی کنار بگذارید. همه افکار مخرب را رها کنید و بدون در نظر گرفتن موقعیت و امکانات فعلی‌تان هرچه به ذهنتان می‌آید بنویسید. همه هدف‌های درازمدت خود را در زمینه‌های معنوی، فکری، جسمی، عاطفی و مالی خود یادداشت کنید. آنگاه برای هدف‌های خود مهلت تعیین کنید.

 

 اکنون قدم اول را بردارید و نادیدنی‌ها را به دیدنی‌ها و رؤیاها را به سرنوشت تبدیل کنید. این کار را در چهار زمینه انجام دهید:

1_ هدف‌های مربوط به رشد شخصی

2_ هدف‌های شغلی و اقتصادی

3_ هدف‌های تفریحی و ماجراجویانه

4_ هدف‌های خیرخواهانه.

در مورد هر زمینه فکر کنید و هر چه به نظرتان می‌آید بنویسید. مدام از خود بپرسید: «اگر می‌دانستم هر چیزی را که بخواهم به دست می‌آورم چه چیزهایی را می‌خواستم؟ اگر می‌دانستم هرگز شکست نمی‌خورم به دنبال چه هدفی می‌رفتم؟» 

 

1-هدف‌های مربوط به خودسازی:

هر تغییری را که می‌خواهید در خود به وجود آورید روی کاغذ بیاورید. در مورد وضعیت جسمی و تناسب‌اندام، توسعه فکری اجتماعی، زمینه‌های احساسی، ویژگی‌های رفتاری، فعالیت‌های انسان دوستانه و ارتباط با خداوند هر چیزی که به ذهنتان می‌رسد بنویسید و جلو جریان فکر خود را نگیرید. اکنون برای این هدف‌ها مهلت معینی در نظر بگیرید. 

 

2-هدف‌های شغلی و اقتصادی:           

کلیه خواسته‌های خود را در زمینه شغلی، اقتصادی، بازرگانی و مالی روی کاغذ بیاورید. برای هدف‌هایتان زمان تعیین کنید. مهم‌ترین هدف یک‌ساله خود را تعیین کنید و در یک‌بند بنویسید چرا می‌خواهید خود را به این هدف ملزم کنید.

 

3-هدف‌های تخیلی و ماجراجویانه:

اگر ازنظر مالی هیچ‌گونه مضیقه و محدودیتی نداشته باشید چه چیزهایی برای خود تهیه می‌کنید؟ چه‌کارهایی انجام می‌دهید؟ در این جهان چه چیزی را بیشتر از همه دوست دارید؟

 

 4-هدف‌های خیرخواهانه:

پنج دقیقه فکر کنید و سپس هدف‌های خود را بر روی کاغذ بیاورید. برای آن‌ها زمان تعیین کنید و مهم‌ترین آن‌ها را که می‌خواهید در یک سال آینده به آن دست‌یابید انتخاب کنید. دلایل خود را برای رسیدن به آن هدف در زمان یک سال بنویسید.

 

هرروز به این هدف‌ها نگاه کنید. آن‌ها را در معرض دیدتان قرار دهید تا مدام به خودتان یادآوری کنید. تصمیم بگیرید که به دنبال آن هدف‌ها باشید و این کار را از همین لحظه شروع کنید.

 

ویکتور هوگو: «هیچ‌چیز به‌اندازه رؤیا در ساختن آینده مؤثر نیست. مدینه‌های فاضله امروز، واقعیت‌های فردایند.»

 

تعقیب یک هدف موجب جریان‌های زنجیره‌ای دیگری می‌شود که ممکن است پیامدهایی بهتر و بزرگ‌تر از هدف و مقصود اولیه داشته باشد. مهم‌ترین کاری که برای رسیدن به هدف بکنید این است که به‌محض تعیین هدف، بلافاصله حرکتی برای رسیدن به آن انجام دهید. رسیدن به یک هدف هیچ ارزشی نخواهد داشت، مگر اینکه پیش از رسیدن به آن هدف‌های تازه‌تر و بزرگ‌تری برای خود در نظر گرفته باشید.

 

وقتی اهدافتان را تعیین کردید مانند یک تانک زره‌پوش در خود احساس قدرت و اطمینان کنید و خود را متعهد کنید و هدف‌های تازه خود را بارها و بارها مجسم کنید تا متجلی شوند. خود انگیزه‌های خویشتن را طراحی کنید و همه امکانات را بکار گیرید تا هدف‌های خود را به نتیجه برسانید.

 

برای دریافت نسخه کامل این مقاله اینجا کلیک نمایید.

 


تانک های زره پوش

موفقیت، رشد شخصی، قانون جذب، انگیزه، انگیزشی، فایل های انگیزشی، سعید پورندی، هدف, رؤیا, قرار عاشقی، ویدئو موفقیت، عاشقانه ها، عاشقانه با خدا، هدف گذاری، قانون جاذبه، تغییر، نجواهای عاشقانه، ارتباط با خدا، مقاله، مقاله موفقیت، روانشناسی، کسب و کار، خوشبختی، تصمیم، روابط، تحول، صبح شاد، انگیزشی صبح,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.