.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

جایگاه اعتماد به نفس

جایگاه اعتماد به نفس

بعضی افراد اعتماد به نفس را در یک رابطه می بینند. وقتی رابطه ای خوب پیش می رود، آنها نیز پیشرفت می کنند. اما اگر مشکلی در رابطه باشد آنها نیز متزلزل می شوند. بعضی از افراد نیز اعتماد به نفس را در در کار و حرفه خود پیدا می کنند. اما اگر در محل کارشان اوضاع بر وفق مراد نباشد تمام کارهایشان به هم می ریزد.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/04/23
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 جایگاه اعتماد به نفس

 « هر آنکس که به خدا توکل کند خداوند برای او کافی است. »

 
امروزه جایگاه اعتماد به نفس کجاست؟ چه چیزی به شما قدرت می دهد؟ امید؟ تشویق؟

 بعضی افراد اعتماد به نفس را در یک رابطه می بینند. وقتی رابطه ای خوب پیش می رود، آنها نیز پیشرفت می کنند. اما اگر مشکلی در رابطه باشد آنها نیز متزلزل می شوند. بعضی از افراد نیز اعتماد به نفس را در در کار و حرفه خود پیدا می کنند. اما اگر در محل کارشان اوضاع بر وفق مراد نباشد تمام کارهایشان به هم می ریزد. 

 

  اعتماد به نفس کلید موفقیت شماست.

اگر به توانایی های خود ایمان داشته باشید و دست از تلاش برندارید، در برابر ناملایمات خم به ابرو نمی آورید تا به اهداف خود برسید. خود باوری از ارکان موفقیت است. وقتی به خود ایمان داشته باشید و با توکل به خداوند قدم بردارید هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد.

 ارزش ما انسان ها نه بر اساس عملکرد و توانایی های مان تعیین می شود و نه با تایید دیگران به دست می آید.  اگر فکر کنید که ارزش و اعتبار شما با معروفیت و شناخته شدن تان توسط و دیگران و یا با حمایت های آنها تعیین می شود باز هم در اشتباه هستید. دارایی های ما مثل خانه، اتومبیل، موقعیت اجتماعی و شغل و منصب ما نیز نمی تواند ارزش وجودی ما را تعیین کند.

همه ما انسان ها ذاتا ارزشمند هستیم چون مخلوق خداوندی هستیم که تک تک ما را به عنوان یک اثر منحصرفرد و شگفت انگیز خلق کرده است. ما با ارزشیم چون آفریده خداوند هستیم و هیچ کس و یا هیچ چیزی مثل شرایط محیطی، فرهنگی، خانوادگی، زبام و یا ملیت و قومیت نمی تواند تعیین کننده ارزشمندی ما باشد.

 

 من بر این باورم که خداوند می خواهد به ما بیاموزد که به او اعتماد کنیم.

او می خواهد منشأ قدرت ما باشد. اما بیشتر مردم در توکل کردن به خدا مشکل دارند چون فکر می کنند خداوند از آنها خشمگین است یا از آنها مأیوس شده است. همیشه به یاد داشته باشید خداوند از شما خشمگین نیستٰٰٔ او دیوانه وار عاشق شماست.

 

خداوند با نگاهی زیبا، و با چشمانی عاشق و مهربان در شما می نگرد. او اشتباهات شما را نمی بیند. او به کارهای خوب شما نگا می کند. خداوند، نه تنها عشق می ورزد، بلکه او خود عشق است و امروز دستان او به سوی شما گشوده شده است.
 


اکنون لحظه ای درنگ کنید و در مورد این حقیقت بیندیشید. بگذارید به اعماق قلبتان رخنه کند. زمانی که حقیقتا درک می کنید که خداوند چگونه شما را نظاره می کند، اعتماد به نفس شما به گونه ای تازه تحت تأثیر قرار می گیرد.  


اکنون شانه هایتان را صاف بگیرید و به عشق خداوند اعتماد کنید. بر او توکل کنید. تکیه بر خداوند را برگزینید، چون او برای شماست. خداوند با شما مخالف نیست. او آماده است که در هر بخشی از زندگی شما را به سوی پیروزی رهنمون شود.

 

 دانلود ویدیو اعتماد بنفس 

 دانلود دوره ۴ بال قدرتمند پرواز در فن بیان و اعتماد به نفس سعید پورندی 

برای دریافت مقالات بیشتر برو پایین! 

  


جایگاه اعتماد به نفس

موفقیت, رشد شخصی, اعتماد به نفس, نقش اعتماد به نفس در موفقیت، جایگاه اعتماد به نفس, خودباری, اعتماد به نفس کلید موفقیت, چگونه اعتماد به نفس خود را بالا ببریم,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.