.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

همه تلاشهای ما برای اینست که به دستاوردهایی که می خواهیم دست یابیم. ما اهدافی برای خود داریم اما همیشه موفق نیستیم. دلیل این شکست ها چیست؟ کجای کار می لنگد؟

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/1
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 

هفده ویژگی دستاوردهای شخصی


هر آنچه که ذهن انسان آن را درک و باور می کند قابل دستیابی است.


ما انسانها در جستجوی آرزوها و امال خود دائم در تلاش و تکاپو هستیم. گاهی دستمان پر است و گاهی شکست مفتضحانه ای می خوریم. انتخاب و خواستن هدف کافی نیست. همه دستاوردهای ما ویژگی هایی دارند که مستلزم یکدیگرند. در اینجا هفده ویزگی دستاوردها را با هم مرور می کنیم.


1- وضوح هدف: وضوح هدف نقطه شروع همه موفقیت هاست. افراد بدون هدف و برنامه در زندگی مسیر بی مقصدی را می پیمایند.


2- وحدت و هماهنگی در ابتکار: وحدت در ابتکار به این معنی است که دو یا سه ذهن در نیل به یک هدف مشخص با هم هماهنگ باشند. موفقیت بدون همکاری دیگران ممکن نیست.


3- ایمان: ایمان حالتی از ذهن است که در آن اهداف، آرزوها، برنامه ها و نقشه های ما به معادل جسمی خود تبدیل می شوند.


4- یک گام جلوتر باشید: پیشروی یک گام بیشتر در ارائه خدمات بهتر و ببیشتر از چیزی که هزینه آن پرداخت شده است باعث می شود قانون انتظار پاسخ بدهد.


5- شخصیت خشنود و راضی: شخصیت مجموعه ای از ویژگی های روحی، ذهنی، جسمی و عادت هایی است که یک فرد را از فرد دیگر متمایز می سازد. عاملی که معین می کند کسی دوست داشتنی هست یا نه.


6- ابتکار عمل شخصی: ابتکار عمل قدرتی است که به انسان انگیزه به پایان رساندن کاری را می دهد که شروع کرده است. هیچ کس آزاد نیست مگر تا زمانی که یاد بگیرد خود دارای فکر و ایده باشد و برای اجرای آنها شجاعت به خرج دهد.

 


7- گرایش ذهنی مثبت: گرایش ذهنی مثبت یک گرایش ذهنی درست در هر شرایطی است. موفقیت، موفقیت های بیشتری  جذب میکند و شکست ناکامی های بیشتر می آورد.


8- اشتیاق: اشتیاق ایمان موقع عمل است. اشتیاق حس شدید عاطفی و آرزویی سوزان است؛ حس درونی که به صورت صدای درونی و حالت فردی بروز پیدا می کند.


9- انضباط شخصی: اگر افکارتان را کنترل نکنید نمی توانید نیازهایتان را کنترل نمایید. نظم شخصی مهارت در کنترل افکار و اندیشه هاست. با نظم و انضباط عواطف قلبی شما به وسیله قوه استدلال مغزتان متعادل می شود.


10- افکار درست: قدرت اندیشه با توجه به نحوه استفاده از آن خطرناک ترین و یا مفید ترین قدرت بشری است .


11- توجه کنترل شده: توجه کنترل شده منجر به مهارت در هر نوع تلاشی می شود چون فرد را قادر به تمرکز ذهنی در رسیدن به اهداف معین و هدایت آن بر اساس اراده می کند.


12- کار تیمی: کار تیمی هماهنگ، ارادی و داوطلبانه است. هرگاه روحیه کار تیمی بر تجارت یا صنعت غالب باشد موفقیت اجتناب ناپذیر است. همکاری هماهنگ ثروتی گرانبهاست که در ازای آنچه می دهید به دست می آورید.


13- شکست و ناملایمات: موفقیت معادل دقیق ناکامی هایی است که فرد تجربه می کند و از آنها درس می گیرد. شکست چیزی جز ناکامی موقت و موهبتی پوشیده در لفافه نیست.


14- خلاقیت: خلاقیت حاصل تقویت استفاده آزاد و جسورانه از تخیلات است. خلاقیت ویژگی معجزه گری نیست که موقع تولد به کسی داده شده باشد.


15- سلامتی: سلامت جسمی و ذهنی نشأت گرفته از هوشیاری سالم است؛ همچنانکه تجارت موفق حاصل هوشیاری موفقیت آمیز است.


16- برنامه ریزی زمان و پول: زمان و پول منابع ارزشمندی هستند. هر فرد موفق باید برای زمان و پولی که در اختیار دارد برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.


17- عادت ها: پرورش و پایه ریزی عاد ت های مثبت منجر به آرامش ذهنی و سلامت و امنیت ما می شود. شما اینجا هستید چون عادت ها و افکار و اعمال شکل گرفته ای دارید.


هفده ویژگی دستاوردهای شخصی

رشد شخصی, هفده ویژگی های دستاوردهای شخصی, چگونه به اهداف خود برسیم؟, ویزگی اهداف, چگونه به ارزوهای خود برسیم؟ تعیین اهداف و موفقیت

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.