.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

تعیین هدف 1

تعیین هدف 1

تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست. شور و تحرک شما ناشی از هدف های بزرگ شماست. اولین قدم در مسیر موفقیت آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/3
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

تعیین هدف 1


 
تنها چیزی که داشته های شما را در زندگی محدود می کند بزرگی آرزوها و میزان شوق و تعهد شما در رسیدن به رؤیاهاست.  شور و تحرک ما ناشی از هدف های بزرگ ماست؛ هدفهایی هیجان انگیز که از آنها الهام می گیریم و قوای خود را بکار می بریم و از هر چه در قلمرو نفوذ ماست بهره برداری می کنیم. اگر هدفهای کوچکی داشته باشیم چنین احساسی در ما بیدار نمی شود.

 

اولین قدم آنست که هدفی بزرگتر، الهام بخش تر و شورآفرین ترین داشته باشید.


چه عاملی شما را عقب نگه داشته است؟ ایا خواسته های قطعی خود را در زمینه های فکری، جسمی، احساسی، روحی و مالی مشخص و هدف های دقیقی  برای رسیدن به  این خواسته ها تعریف کرده اید؟ آیا می خواهید در زندگی خود شاهکاری بیافرینید یا اینکه ستایشگر شاهکارهای دیگران باشید؟


ذهن بشر همیشه در حال جستجو است و دست کم می خواهد از رنجها بکاهد و به دنبال راههایی برای لذت و خوشی بیشتر است. مشکل ما اینست که  نمی دانیم چگونه از نیروهای خود استفاده کنیم. هدف های ما هر چه باشند بر نحوه زندگی ما مؤثرند. ا

گر بخواهیم نیروی بی پایانی را که در درون ماست کشف کنیم باید هدف هایی آنچنان بزرگ و والا داشته باشیم که ما را به حرکت درآورد تا فراتر از حد معمول خود برویم و تواناییهای واقعی خود را کشف کنیم.


به یاد داشته باشید که شرایط فعلی شما نماینده حداکثر توانایی تان نیست بلکه بزرگی هدف هایی که در سر دارید نشان دهنده توانایی شماست!

 


نکته مهم در هدف گذاری اینست که هدف هایی بزرگ و الهام بخش داشته باشیم تا نیروهای درونی ما آزاد شود. هدف های ما شاید در نگاه اول غیر ممکن بنظر برسند، اما وقتی به امکان رسیدن به آنها فکر کنیم حس شور و هیجان فوق العاده ای در خود حس می کنیم. برای یافتن هدف های عالی باید نظام عقیدتی خودرا تغییر دهیم و به اینکه چه اموری از قدرت ما خارج است اعتنا نکنیم.


 تعیین هدف پایه همه موفقیت های زندگی و اولین قدم برای تبدیل ذهنیت ها به عینیت است.


کار هدف گذاری، به قدرت بینایی چشم شباهت دارد. هر چه به هدف مورد نظر نزدیکتر شوید آنرا با دقت  و روشنی بیشتری می بینید و نه تنها خود هدف بلکه جوانب و اطراف آنرا نیز دقیق تر می بینید. هنگامی که هدفی برای زندگی قرار می دهیم معنی اش اینست که خود را به پیشرفت و تعالی تدریجی و پایدار مقید کرده ایم.


احساس نارضایتی مهمترین کلید موفقیت است. این رنجی است که در زندگی به آن نیازمندیم و بلافاصله به کردارهای تازه و مثبت تبدیل می شود. در حقیقت شور و هیجان زندگی چیزی جز همین احساس فشار یا تنش درونی نیست. فشار ناشی از عدم رضایت دشمن شما نیست بلکه یارتان است.

 

ساده ترین راه اینست که در حضور جمع خود را متعهد کنید به هدف های خود برسید. در اینصورت خیلی مشکل است که به محض مواجه شدن با  موانع مأیوس شوید و از حرف خود برگردید. این ابزار مؤثری است که شما را به ادامه دادن تشویق می کند ولو اینکه راه کمی هم ناهموار باشد.


تنها داشتن هدف نیست که اهمیت دارد بلکه شیرینی های زندگی که در راه رسیدن به هدف نصیبتان می شود نیز به همان اندازه مهم است. اگر سعی کنیم زمان حال را به خوشی بگذرانیم، بهره بیشتری از زندگی خواهیم برد. درعین حال که هدف ها به زندگی ما جهت می دهند  باید به این فکر هم باشیم که از هر روز زندگی خود کمال استفاده و لذت را ببریم.

 

توجه کنید که داشتن هدف در زندگی مهم تر از دستاوردهای فردی است. اگر در مسیر صحیح حرکت کنیم نه تنها به هدف های خود می رسیم بلکه ممکن است به نتایج بزرگتری نیز دست یابیم.

 


تعیین هدف 1

موفقیت, تعیین هدف, نقش تعیین هدف در موفقیت، راههای تعیین هدف, هدف گذاری و موفقیت, مهمترین اصل موفقیت, اولین قدم در موفقیت

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.