.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

جهان هستی جهان ارتعاشات

جهان هستی جهان ارتعاشات

جهان ما جهان فراوانی و وفور نعمت است. میلیاردها انسان از آغاز روی این کره خاکی زندگی کرده اند و از نعمتهای آن بهره برده اند. وقتی آگاهانه از افکارتان باخبر باشید و اگاهانه ارتعاش آنرا بفرستید، آگاهانه سرنوشت خود را رقم می زنید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/12
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

جهان هستی جهان ارتعاشات


جهان ما جهان فراوانی و وفور نعمت است. میلیاردها انسان از آغاز روی این کره خاکی زندگی کرده اند و از نعمتهای آن بهره برده اند. شما با منشأ هستی یکی هستید و نمی توانید از آن جدا شوید. مقاومت یا به تعویق انداختن ارتباط تان با آنچه منشأ هستی نامیده می شود تنها و تنها از طریق شما و از منظر مادی تان رخ می دهد.

منشأ هستی، خداوند تبارک و تعالی است که تمام نعمت هایش همیشه در دسترس شماست اما گاه شما در دسترس نیستید. وقتی با خواسته تان همنوا شوید و به آن توجه می کنید، انرژی غیر مادی و هوشیاری لایزال در شما جاری می شود.


ارزش اولویت های خود را دست کم نگیرید. شما در جهانی زندگی می کنید که همه به سوی موفقیت می روید و خواسته های جدید به شکل نشانه های ارتعاشی پیوسته از شما ساتع می شوند و منشأ هستی آنرا دریافت می کند و به آن پاسخ می دهد. پس باید خود را در جایگاه دریافت همه خواسته هایتان قرار دهید.


وقتی آگاهانه از افکارتان باخبر باشید و آگاهانه ارتعاش آنرا بفرستید، آگاهانه سرنوشت خود را رقم می زنید.


خواسته ها و باورهای شما چیزی بجز افکار نیستند. شما از طریق توجه خواسته و میل تان را دریافت می کنید. چه بخواهید چنین باشد چه نخواهید شما اینگونه درخواست می کنید. فقط لازم است آنرا در وجودتان احساس کنید.


 

وقتی پیوسته و بی وقفه در ایده ای غوطه ور شوید، آن ایده مدام در شما منعکس خواهد شد و منشأ هستی هرگز از پاسخ دادن به خواسته هایتان باز نخواهد ایستاد. پس خوشبینانه چشم به راهش باشید، بی آنکه تردید نمایید واحساسی بد به دلتان راه دهید و عامدانه سرنوشت تان را رقم زنید.


جریانی وجود دارد که در همه چیز جاری است و در سراسر این جهان وجود دارد و منشأ حیات است. وقتی اساس این دنیا را درک کنید آنگاه حکمت همه رخدادهای اطرافتان را خواهید فهمید و قادر خواهید بود آینده تان را به خوبی پیش بینی کنید و دلیل اتفاقات گذشته را درک نمایید و زندگی تان در مهار مطلق خودتان خواهد بود.


شما موجودی ارتعاشی در محیطی ارتعاشی هستید. می توانید احساس کنید که رابطه ای کامل با منشأ بهروزی دارید یا خیر. هرچه احساس بهتری داشته باشید امکان برقراری ارتباط را بیشتر مهیا می کنید، هرچه احساس بدتری داشته باشید کمتر این ارتباط را قطع می کنید.

احساس بد داشتن به این معنی است که در برابر آن مقاومت می کنید. هرچیزی که در دنیای مادی تان درک می کنید ارتعاشی است. شما از طریق چشمانتان، بینی، زبان و انگشتان ارتعاش را به اجسام، بو و مزه و حس لامسه  تبدیل می کنید که به درک دنیای تان کمک می کند.


احساسات شما مفسر ارتعاشات شما هستند. با توجه نشان دادن به چگونگی احساس تان می توانید علت بودنتان را در اینجا پیدا کنید. با درک ارتباط عاطفی تان با آن کسی که واقع هستید نه تنها درک می کنید که در دنیای اطرافتان چه می گذرد و چرا، بلکه هر موجود زنده ای را که با آن ارتباط متقابل دارید درک خواهید کرد.

 

 

 

فایل انگیزشی امروز:

کلیپ تصویری خدا دستاتو میگیره سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/video_2017-02-23_21-57-58.mov


جهان هستی جهان ارتعاشات

ارتعاش چیست, قانون جذب و ارتعاش, ارتعاش خواسته ها, نقش افکار در موفقیت،

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.