.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

قانون جذب 2

قانون جذب 2

همیشه برای شما جریان نامتناهی فراوانی هر چیزی از هر قسمی وجود دارد اما باید با دریافت آن چیز همراه و همنوا شوید. اگر مقاومت نشان دهید در همان دم آنرا دریافت نمی کنید. سعی کنید تجسم کنید که در برابر جریانی از بهروزی و نیکبختی قرار دهید لبخند بزنید و بپذیرید که شایسته آن هستید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/10
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

قانون جذب2

همیشه برای شما جریان نامتناهی فراوانی هر چیزی از هر قسمی وجود دارد اما باید با دریافت آن چیز همراه و همنوا شوید. اگر مقاومت نشان دهید در همان دم آنرا دریافت نمی کنید. سعی کنید تجسم کنید که در برابر جریانی از بهروزی و نیکبختی قرار دهید لبخند بزنید و بپذیرید که شایسته آن هستید.

درست به اندازه ای که نیکبختی احساس کنید و انتظار داشته باشید خوبی ها در شما جاری شوند، به همان اندازه هم به نیکبختی اجازه ورود می دهید. فقط به خودتان بستگی دارد که به آن جریان اجازه ورود دهید یا ندهید.


برای رسیدن به آنجا، اینجا در موقعیت درست قرار دارید. لازم نیست چیزی در اطراف شما تغییر کند تا بخواهید آگاهانه به جریان بهروزی متصل شوید. شما در هر موقعیتی باشید این جریان جاریست؛ خواه در زندان باشید، خواه دچار ورشکستگی و چه در آستانه طلاق، باز هم هم اکنون برای آغاز کردن در جایگاه درست قرار دارید.

 


 هنگامی که می خواهید با خودروتان سفر کنید می دانید بین نقطه مبدأ و مقصد فاصله ای وجود دارد، بنابراین به حرکت خود به سمت مقصد ادامه می دهید و آنچه را که لازم است درک می کنید و انجام می دهید. هرگز از میانه راه دور نمی زنید و برنمی گردید  تا سفرتان به پایان نرسد. این طی طریق بین هر جا که هستید و جایی که می خواهید باشید –هرجا- به آسانی قابل درک است.


شما فرستنده ارتعاش هستید و در هر لحظه زندگی پیام هایتان را منتشر می کنید و تمام جهان تحت تأثیر آنچه ارسال می کنید قرار می گیرد. نوع احساسات شما نشانه درستی است از هماهنگی شما با منشأ و نیات تان پیش از تولد تا مرگ.


تنها راه خنثی کردن یک فکر اینست که فکری دیگر را فعال کنید و ذهنتان را به آن معطوف کنید. وقتی به هر فکری توجه بیشتر و بیشتر نشان دهید و بر آن متمرکز شوید و ارتعاش آنرا بکار اندازید آن فکر قدرتمندتر می شود و آنرا دعوت می کنید وارد شود.

توجه ماهرانه و کارآمد به هر موضوعی همه چیزهایی را رقم می زند که با ارتعاش غالب همیشگی تان موافق است.


احساسات شما نشانه میزان جذب تان هستند. وقتی از احساسات تان آگاه می شوید می توانید از ارتعاشی که دارید آگاه شوید.

وقتی آگاهی تان از قانون جذب را با آگاهی لحظه ای از ارتعاشی که دارید تلفیق کنید آنگاه می توانید میزان جذب تان را کنترل نمایید.


وقتی فکری به ذهنتان راه می دهید که با آن کسی که واقعا هستید هم صدا بنظر می رسد، از جاری بودن در جسم مادی تان احساس مثبت دارید و با آن هماهنگ هستید. هر چه بیشتر روی آن تمرکز کنید انرژی شما متمرکز می شود و احساسات تان با بهروزی پیوند می خورد و با آن سازگار می شود و می توانید تجلی خواسته هایتان را ببینید.

 

دانلود فایل انگیزشی امروز:

با صدای: سعید پورندی

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C%20%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF.mp3


قانون جذب 2

قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب و افکار, ارتعاشات و قانون جذب, هماهنگی ارتعاشی, تجسم و قانون جذب,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.