.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

سفر به سرزمین آرزوها

سفر به سرزمین آرزوها

شما هرگز به مقصد نخواهید رسید پس از سفر لذت ببرید. وقتی باورتان این باشد که موجودی ابدی هستید و آرزوها هیچ گاه پایانی ندارد و در درون هر خواسته ای این قدرت نهفته است که همه چیزهای لازم را برای شکوفایی جذب کند؛ آنگاه ایمان می آورید که عالم هستی برپایه بهروزی و خوشبختی بنا شده است؛ پس آرام می گیرید و از سفرتان لذت می برید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/15
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات


شما هرگز به مقصد نخواهید رسید پس از سفر لذت ببرید. وقتی باورتان این باشد که موجودی ابدی هستید و خواسته هایتان هیچ گاه پایانی ندارد  و در درون هر خواسته ای این قدرت  نهفته است که  همه چیزهای لازم را برای شکوفایی جذب کند؛ آنگاه ایمان می آورید که عالم هستی برپایه بهروزی و خوشبختی بنا شده است؛ پس آرام می گیرید و از سفرتان لذت می برید.


تناقض ها موجب می شوند خواسته های جدید درون شما ایجاد شود و چون ارتعاش خواسته جدید را می دهید هر با که درخواست کنید اجابت می شود. تداوم عقاید تازه برای بهبود زندگی همواه از درونتان ساطع  و اجابت می شود. هر میزان هوشیاری، حتی هوشیاری یک سلول بدنتان می تواند پیشروی را درخواست کند و از آن برخورار شود.


همه خواسته ها تحقق می یابند و هیچ کس پاسخ نگرفته نمی ماند. وقتی با جریان انرژی تان هماهنگ باشید همیشه برنده اید و لازم نیست دیگری ببازد تا برنده شوید، چون به اندازه کافی وجود دارد. کمبود نشان دهنده فقدان نیست، بلکه نشانه گشوده نشدن در به اجابت خواسته هاست. مرحله اول رخ داده است و در خواست وجود د ارد. اما مر حله سوم یعنی گشوده شدن در صورت نگرفته است.


اگر کسی به آنچه در خواست کرده نرسیده است به دلیل فقدان آن یا نخواستن خداوند نیست، فقط به خاطر ناهماهنگی شخص خواهان با خواسته است. فقط باید در را بگشایید.


سیستم موقعیت یاب جی پی اس در وسیله نقلیه به شما می گوید در کجا هستید و به کجا می روید. احساسات شما نیز به مانند سیستم موقعیت یاب عمل می کند و شما را در پیمودن فاصله مکانی که هستید تا مکانی که می خواهید بروید یاری می کنند. وقتی تصمیم به سفر گرفتید تشخیص جایی که هستید و جایی که می خواهید بروید مهم است.


اما اگر شما از نفوذهای بیرونی برای هدایت خود استفاده می کنید ممکن نیست بتوانید در مسیر بین جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید  قرار داشته باشید. اغلب وقتی به این سو و آن سو کشیده می شوید تا دیگران را راضی کنید درمی یابید با وجود همه تلاش ها نمی توانید در مسیر رضایت بخش حرکت کنید.


بزرگترین ارمغانی که می توانید به کسی بدهید شادمانی است؛ چون وقتی شاد و قدردان هستید به منشأ بهروزی وصل می شوید و هر چیزی مورد توجه قرار گیرد از توجهتان بهره می برد. شادمانی شما به توازن ارتعاشی خودتان بستگی دارد نه کارهایی که دیگران انجام می دهند. شیوه کار شما بوضوح نشانه توازن خواسته ها و ارتعاشات ساطع شده از شماست.


وقتی به احساستان توجه کنید می توانید خود را محکم و استوار به سوی اهداف تان هدایت کنید. وقتی انتظار چیزی را دارید در مسیرش قرار می گیرید. وقتی به چیزی معتقد یاشید همان در راه خواهد بود و از هر چه بترسید به سرتان خواهد آمد.


اگر در زندگی تان چیزهایی هست که آنرا نمی خواهید یا جای بعضی چیزها خالی است، باید باورتان را تغییر دهید. هیچ شرایطی آنقدر سخت نیست که نتوانید با انتخاب افکاری متفاوت آنرا تغییر دهید.

 

برای دریافت فایل صوتی آموزشی استاد سعید پورندی روی دانلود فایل کلیک کنید.


سفر به سرزمین آرزوها

قانون جذب, ارتعاشات, خواسته ها و ارتعاش, سفر به سرزمین آرزوها, رسیدن به خواسته ها,قانون جذب و خواسته ها, قانون جذب و نحوه درخواست, قانون جذب و احساسات,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.