.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

تحقق خواسته ها

تحقق خواسته ها

تنها چیزی که مانع تحقق خواسته های شما می شود تفاوت عادتهای فکری با خواسته تان است. هر واقعیتی از این رو رخ می دهد که کسی بر بودنش تمرکز کرده است. وقتی توجه اولیه خود را بر چیزها آنگونه که هستند معطوف کنید مانع گسترش آنچه به واقع هست می شوید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/16
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

تحقق خواسته ها

 

 تنها چیزی که مانع تحقق خواسته های شما می شود تفاوت عادتهای فکری با خواسته تان است. هر واقعیتی از این رو رخ می دهد که کسی بر بودنش تمرکز کرده است. وقتی توجه اولیه خود را بر چیزها آنگونه که هستند معطوف کنید مانع گسترش آنچه به واقع هست می شوید. ناخواسته ها نمی توانند ناخوانده و بدون دعوت وارد زندگی شما شوند.

 

شرط کامل و بی نقص رقم زدن اینست که به راستی و درستی خواهان چیزی باشید که از ته دل معتقدید امکان پذیر است.


زندگی همیشه جریان دارد بنابراین شما نمی توانید بی حرکت بایستید و به یک نقطه بچسبید. همیشه همه چیز در حال تغییر است. وقتی بطور مداوم همان افکار را در سر بپرورانید بازهم همه چیز تغییر می کند، اما همیشه به همان صورت پیشین تغییر شکل می دهد. وقتی انتخاب کنید و درخواست نمایید همیشه اجابت می شود اما باید قبل از ورود آن به زندگیتان در هماهنگی ارتعاشی با چیزی باشید که درخواست می کنید.


معیار توفیق یافتن مقدار شادی و سروری است که احساس می کنید. هدف زندگی سرور و شادی است. اتفاق اصلی وقوع خواسته ها نیست بلکه احساس تان در آن لحظه است. هنگام سرور و قدردانی دست از مقاومت می کشید. سپاسگذاری از دیگران و خودتان نزدیکترین نظیرهای ارتعاشی به منشأ هرچیزی است که در عالم هستی دیده ایم.


اگر کسی را تحسین کنید و از او قدردانی کنید هیچ مقاومتی نشان نمی دهید، بنابراین احساس خوبی دارید. اما اگر از کسی انتقاد کنید یا آنها را مقصر بدانید احساس تان خوب نخواهد بود، زیرا ارتعاش این فکر انتقادی با منشأتان فرق زیادی دارد و با خود واقعی تان همخوان نیست.

 

وقتی با تحسین و قدردانی در مسیری متمرکز شوید به خود واقعی تان وصل می شوید. وقتی اجازه دهید این اتصال برقرار باشد رشد می کنید و موفق می شوید.


کسی که عظمت بودن خود را درک کند و در صدد مهار دیگران نباشد و به منشأ بهروزی وصل باشد به هیچ وجه به دیگری آسیب نمی رساند. اگر همه به منشأ بهروزی وصل باشند و با خود دوست باشند هیچ تجاوز و تهاجمی وجود نخواهد داشت. ناامنی و نفرت  ناشی از عدم پیوند با خویشتن واقعی است و تنها ثمر این پیوند بهروزی و خوشبختی است.  


آنچه اهمیت دارد این است که درباره باورتان از «فراتر از اینجا » حرف بزنید و سعی کنید احساس برخاسته از بودن در «فراتر از اینجا» را درک کنید. زیرا تا وقتی شخص درباره «اینجا» حرف بزند و «اینجا» را احساس کند نمی تواند به « فراتر از اینجا» برسد.


فقط با چند ثانیه تمرکز بر موضوعی ارتعاش آن را در درونتان فعال می کنید  و بلافاصله قانون جذب پاسخ می دهد. با توجه بیشتر و ادامه تمرکز افکار و ارتعاشاتی را جذب می کنید که منشأ آن افکاری هستند که با آنها آغاز کرده اید. حتی تلاشی اندک برای افکاری بهتر نتایج آشکاری نصیب تان خواهد کرد. وقتی برای پیشبرد این مرحله اقدام کنید و احساسی بهتر بیابید هشیارانه ازاد هستید در هر زمینه  به هر جا می خواهید بروید.

 

 

فایل انگیزشی امروز:

باصدای سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/video_2017-03-06_06-59-55.mov

 


تحقق خواسته ها

قانون جذب, ارتعاشات, خواسته ها و ارتعاش, تحقق خواسته ها,قانون جذب و تحقق خواسته ها, قانون جذب وتمرکز بر خواسته ها,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.