.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

راه های افزایش جذب 1

راه های افزایش جذب 1

در درون همه ی ما سامانه ی هدایت گری وجود دارد که کمک می کند بدانیم در هر لحظه چقدر اجازه می دهیم با منشأ پیوند داشته باشیم. هرچه احساس بهتری داشته باشید بیشتر با آن کسی که به واقع هستید پیوند دارید. چیزی نیست که نتوانید باشید، نتوانید انجام دهید، یا نتوانید در اختیار داشته باشید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/17
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

راه های افزایش جذب 1


در درون همه ی ما سامانه ی هدایت گری وجود دارد که کمک می کند بدانیم در هر لحظه چقدر اجازه می دهیم با منشأ پیوند داشته باشیم. هرچه احساس بهتری داشته باشید بیشتر با آن کسی که به واقع هستید پیوند دارید. چیزی نیست که نتوانید باشید، نتوانید انجام دهید، یا نتوانید در اختیار داشته باشید.

 

اگر نیت واقعی شما داشتن یک حس خوب است و اگر سعی می کنید از موقعیتی که دارید بیشترین استفاده را بکنید می توانید به مرحله سرور و شادی برسید. قانون جذب عین عدالت است و آنچه به سوی شما می آید پاسخ به ارتعاشاتی است که ساطع می کنید.


بهروزی اساس دنیا یتان است و اگر کاری نکنید که مانع آن شود جز بهروزی نخواهید داشت. ممکن است در را برویش بگشایید یا در برابرش مقاومت کنید، اما فقط جریان نیکویی، فراوانی، شفافیت و هر چیز خوبی که می خواهید جاریست.

عادت مقاومت فکری تنها چیزیست که مانع تحقق خواسته ها می شود. اگر کاری نکنید که ارتعاشی متفاوت داشته باشد آن گاه هیچ چیزی در زندگی تان تغییر نمی کند.


فرض کنید با سرعت صد و شصت کیلومتر در ساعت رانندگی می کنید و به درختی برخورد می کنید، اگر سرعت شما هشت کیلومتر در ساعت باشد شدت برخورد شما بسیار متفاوت تر از سرعت قبلی خواهد بود.  درخت در اینجا مقاومتی است که به خواسته هایتان نشان می دهید. سرعت وسیله نقلیه تان برابر است با انرژی رقم زننده ای که به دلیل خواسته تان فرا می خوانید. اغلب مردم فکر می کنند بهتر است این است که آهسته برانند اما باید درخت ها را از سر راه بردارید.


بگذارید احساسات راهنمای شما باشند. شما نمی توانید شیوه احساستان را بدون دست کشیدن از مقاومت و در نتیجه تقویت کانون توجهتان بهبود بخشید. وقتی کانون توجه تان تقویت می شود قانون جزب برای شما شرایط، رخداد ها، رابطه ها، تجربه ها، احساسات و شواهدی قوی از تغییر ارتعاشتان ایجاد می کند. این قانون است.


برای تغییر دادن ارتعاشتان بر انرژی تمرکز کنید. وقتی به گذشته فکر می کنید بر نوعی انرژی تمرکز می نمایید. وقتی بر چیزی در آینده تمرکز می کنید باز بر نوعی انرژی تمرکز می کنید؛ و البته اگر چیزی را در اکنون ببینید برنوعی دیگر از انرژی تمرکز می کنید.

مهم نیست در گذشته، حال یا آینده تمرکز کنید؛ در هر صورت بر انرژی تمرکز دارید و میزان جذب و مرکز تمرکز شما موجب ارتعاشی می شود که تجربه می کنید.


وقتی زمانی را به اندیشیدن سپری می کنید یا چیزی تجسم می نمایید در درون شما ارتعاشی فعال می شود. هر چه آن اندیشه را بیشتر در سر بپرورانید ارتعاش آشنا تر می شود و راحت تر آن را فعال می کنید؛ تا اینکه در نهایت به الگوی ارتعاشی قدرتمندی در درونتان تبدیل می شود. وقتی آن فکر نقش بزرگی در الوی ارتعاشی تان داشته باشد در زندگی تان ظاهر می شود. برای درک ارتعاش باید توجه کنید چه اتفاقی در زندگیتان می افتد و احساستان چیست.


بسیار آسان است که قبل از تجلی مادی یک نا خواسته به عمد مسیر فکری خود را به سمت چیزی بکشید که احساس بهتر به شما می دهد. بدون برقراری هماهنگی بین افکار و احساسات و آنچه متجلی می شود نمی توانید بر اتفاقات زندگی تان آگاهانه دخل و تصرف نمایید.

 

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%20%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%85.mp3


راه های افزایش جذب 1

قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب, افزایش جذب, راه های افزایش جذب, فرایند افزایش جذب, موفقیت و قانون جذب, 22 فرایند افزایش جذب, بالابردن میزان جذب 2222

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.