.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

راه های افزایش جذب 2

راه های افزایش جذب 2

احساسات ما نشانه میزان جذب ما هستند. با شناخت نوع احساسی که داریم می توانیم بفهمیم چه ارتعاشی می دهیم و چه چیزی جذب می کنیم.برای کنترل میزان جذب خود کافی است نوع احساس خود را تغییر دهیم تا مطابق با خواسته تان شود.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/06/17
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

راه های افزایش جذب 2

 

احساسات ما نشانه میزان جذب ما هستند. با شناخت نوع احساسی که داریم می توانیم بفهمیم چه ارتعاشی می دهیم و چه چیزی جذب می کنیم.برای کنترل میزان جذب خود کافی است نوع احساس خود را تغییر دهیم تا مطابق با خواسته تان شود.


همیشه وقتی درصدد مهار دیگران هستید شرایط مهار نشدنی دیگری هم وجود دارد. بیشترمردم زندگی شان را صرف تلاش برای مهار شرایط می کنند چون فکر می کنند احساس بهتری به آنها دست می دهد، اما همیشه شرایط مهار نشدنی وجود دارد.

 

نمی توانید در زندگی دیگران قدرتی رقم زننده داشته باشید زیرا آنان چیزی را جذب می کنند که با ارتعاشاتشان برابر است  و شما نیز ارتعاشاتی می دهید که برابر است با میزان جذبتان.


رقم زدن عمدی و خود خواسته به معنی تغییر شرایط و یافتن احساس بهتر نیست. رقم زدن خود خواسته یعنی انتخاب فکری که احساسی بهتر ایجاد می کند. چنین انتخابی باعث تغییر اوضاع و شرایط می شود برای مثال عشق نا مشروط یعنی اینکه بخواهید آنقدر با منشأ عشق باقی بمانید که عمدا افکاری انتخاب کنید که در هر شرایطی رابطه تان برقرار شود وقتی بتوانید سنجیده و عمدی افکاری انتخاب کنید که احساسی بهتر بر می انگیزند، بر میزان جذب تان تسلط داشته باشید باید شرایط تان تغییر یابد.


قانون جذب قدرتمند است و اگر نقطه ی عطف ارتعاشی تان با آن فکر متفاوت باشد محال است آن فکر را پیدا کنید و حفظ نمایید.

 

شما فقط به افکاری دسترسی دارید که ارتعاش آنها در برد ارتعاشی شما باشد هر فکری که در سر می پرورانید یا بر آن تمرکز می کنید پاسخ احساسی ایجاد می کند بنابراین در طول زمان روش هایی معیین در باره چیزهایی معین احساس می کنید این را نقطه ی عطف احساسی تان می نامیم مهم نیست احساس تان چه اندازه خوب یا بد است چیزی که اهمیت دارد این است که هر چند اندک، هوشیارانه به رهایی دست یابید و بدانید این رهایی نتیجه تلاشی عامدانه است.


در ادامه مباحث قانون جذب می خواهیم بیست و دو فرایندی را به شما ارئه دهیم تا به شما کمک کنند میزان جذب خود را افزایش دهید هر چه هماهنگی ارتعاشی شما با منشأ بهروزی بیشتر باشد. روش های اولیه به شما بیشتر کمک می کند تا به هماهنگی کتمل برسید. هرچه میزان هماهنگی ارتعاش شما و منشأ متفاوت باشد به فرایند های شماره های بالاتر نیاز خواهید داشت.

این فرایند ها بسیار قدرتمند اند و شما را در رسیدن به آنچه می خواهید یاری می کند. شما چه بدانید چه ندانید خالق زندگی خودتان هستید و زندگی با پاسخی دقیق به ارتعاشاتی رقم می خورد که نتیجه افکار شماست.


در سری مقاله های بعدی با این فرایند ها به صورت کامل آشنا می شوید.

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%AA%D8%B9%D9%87%D8%AF%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86%20%D8%A8%D9%87%20%D9%87%D8%AF%D9%81.mp3


راه های افزایش جذب 2

قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب, افزایش جذب, راه های افزایش جذب, فرایند افزایش جذب, موفقیت و قانون جذب, 22 فرایند افزایش جذب, بالابردن میزان جذب

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.