.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

اولین فرایند افزایش جذب-فوران قدردانی

اولین فرایند افزایش جذب-فوران قدردانی

فراوان قدردانی اولین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید از حالتی خوب به حالتی بهت بروید و یا رابطه تان را با کسی بهبود بخشید و یا به عمد و خودخواسته نقطه عطف احسلسی خود را حفظ کنید و یا وقتی در صف نانوایی ایستاده اید یا در حال رانندگی هستید و می خواهید کاری انجام دهید که ابتکاری ثمربخش باشد. و یا احساسی منفی دارید و می خواهید آنرا تغییر دهید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1395/12/19
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

فوران قدردانی اولین فرایند افزایش جذب


اکنون که با قانون جذب آشنا شده ایم می خواهیم بفهمیم چگونه می توانیم میزان جذب خود را افزایش دهیم و با خواسته هایمان ارتعاش هماهنگ بفرستیم. برای این منظور در بیست و دو روز در کنار یکدیگر با بیست و دو فرایند افزایش جذب آشنا می شویم و عملا آنها را در زندگی خود بکار می بریم تا سطح جذب مان را بالا بریم و بتوانیم روز به روز به خواسته هایمان نزدیک تر و نزدیک تر شویم.


فراوان قدردانی اولین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید از حالتی خوب به حالتی بهتر بروید و یا رابطه تان را با کسی بهبود بخشید و یا به عمد و خودخواسته نقطه عطف احساسی خود را حفظ کنید و یا وقتی در صف نانوایی ایستاده اید یا در حال رانندگی هستید و می خواهید کاری انجام دهید که ابتکاری ثمربخش باشد. و یا احساسی منفی دارید و می خواهید آنرا تغییر دهید.


وقتی نقطه عطف احساسی تان جایی بین سرور/ اگاهی/ توانمندی/ ازادی/ عشق/ قدردانی/شور/ اشتیاق/ آرزومندی/ خرسندی/ انتظار/ باور مثبت/ و خوش بینی قرار دارد فرایند فوران قدردانی بسیار ارزشمند خواهد بود. 


بازی فوران قدردانی می تواند در هر جایی انجام شود و به سادگی با هدایت افکار خوشایند به ذهن قابل اجراست. با نگریستن به پیرامونتان آغاز کنید. کافیست به موردی خوشایند توجه کنید و به آن بنگرید، روی آن تمرکز کنید تا احساس مثبت تان افزایش یابد. از آنجایی که طی روز هدف برترتان اینست که چیزهای تحسین برانگیز پیدا کنید ارتعاش مقاومت تان کمتر است و با منبع انرژی ارتباط محکم تری برقرار می کنید.


هرچه بیشتر قدردانی را تمرین کنید بسامدهای ارتعاشی تان مقاومت کمتری خواهد داشت. مقاومت کمتر زندگی بهتری برایتان به ارمغان می آورد. وقتی بیشتر تمرین کنید احساس تان بهتر می شود و میل بیشتری به انجام آن خوهید داشت. قانون جذب در زمانی اندک به افکارو احساسات شما قدرت می دهد و قلب تان مسرور و شادمان خواهد بود و چیزهای بهتری نصیب تان خواهد شد.


این مرحله موجب می شود هنر گشودن در را حتی بدون آگاهی تمرین کنید و همه خواسته هایتان در زندگی تان جاری خواهند شد. وقتی در حالت قدردانی قرار دارید هیچ مقاومتی در ارتعاشات شما وجود ندارد. مقاومت به خرج دادن تنها چیزی است که شما را از رسیدن به خواسته هایتان باز می دارد.

 


در ابتدای کار روزانه ده تا پانزده دقیقه برای انجام اینکار اختصاص دهید. پس از مدتی خواهید دید گاه و بی گاه آنرا انجام می دهید  فقط به این دلیل که برایتان دل انگیز است. می توانید بر موارد قدردانی ویژه تمرکز کنید و دلیل بیشتری برای سپاسگزاری پیدا کنید. وقتی فکرتان به دنبال چیزهایی برای قدردانی باشد روزهایتان از چنین چیزهایی سرشار می شود و احساس ارزشمندی و هیجان خواهید داشت.


وقتی از خداوند بخاطر داشتن چیزی قدردانی می کنید چیزهای دیگری برای سپاس پیدا می کنید و باز چیزهای بیشتر و بیشتر و آنوقت فوران قدردانی را مشاهده خواهید کرد. وقتی حس قدردانی در شما بیدار است نمی توانید در لاک دفاعی خود باشید.


وقتی فکر می کنید بهروزی و خوشبختی شما  به دیگران بستگی دارد آسیب پذیرتر می شوید. به هیچ وجه فرقی نمی کند که کسی چگونه با شما برخورد کند وگرنه مجبورید در لاک دفاعی باشید. در آن واحد نمی توانید هم حالت تدافعی به خود بگیرید و هم قدردان باشید.

وقتی بر قدردانی تمرکز کنید قدردانی نیز از راه می رسد.


زندگی به فردا مربوط نمی شود بلکه همین اکنون است. زندگی یعنی بطور معمول چگونه انرژی را شکل می دهید. با تمرین قدردانی آگاهی تان را از آنچه نمی خواهید بر آنچه می خواهید متمرکز نمایید و در کار رقم زدن سهیم باشید.

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA%20%D8%A8%DB%8C%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B2%D9%87%D8%B1%20%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA.mp3


اولین فرایند افزایش جذب-فوران قدردانی

موفقیت, قانون جذب, ارتعاشات, افزایش جذب, فرایند های افزایش جذب, فوران قدردانی, فرایند فوران قدردانی, فوران قدردانی اولین فرایند افزایش جذب, چگونه سطح جذب خود را بالا بریم,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.