.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

دومین فرایند افزایش جذب-جعبه آفرینش جادویی

دومین فرایند افزایش جذب-جعبه آفرینش جادویی

جعبه آفرینش جادویی دومین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار می رود که در حال و هوای انجام کاری خوشایند هستید تا انرژی خود را برای چیزی صرف کنید که دنیای تان را در مسیر ویژه ای قرار دهد.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/20
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

دومین فرایند افزایش جذب-جعبه آفرینش جادویی


جعبه آفرینش جادویی دومین فرایند افزایش جذب است. این فرایند زمانی بکار می رود که در حال و هوای انجام کاری خوشایند هستید تا انرژی خود را برای چیزی صرف کنید که دنیای تان را در مسیر ویژه ای قرار دهد. وقتی نقطه عطف احساسی تان جایی بین سرور/ آگاهی/ توانمندی/ آزادی/ عشق/ قدردانی/شور/ اشتیاق/ آرزومندی/ خرسندی/ انتظار/ باور مثبت/ و خوش بینی قرار دارد از این فرایند استفاده می کنید.


برای شروع کار جعبه ای زیبا تهیه کنید که برایتان خوشایند باشد و روی آن بنویسید: در این جعبه همه چیزز هست! پس تصاویری از خواسته های برگزیده تان را پیدا کنید و در این جعبه قرار دهید. اگر از جعبه تان دور بودید همچنان به جمع کردن تصاویر ادامه دهید. اگر شاهد چیزی هستید که می خواهید برایتان اتفاق بیفتد توصیفی از آنرا بنویسد و در جعبه قرار دهید.


هر چه چیزهایی بیشتری در جعبه قرار دهید چیزهای بیشتری که با آنها همخوانی دارد دریافت می کنید. هرچه خواسته های بیشتری درون آن بیندازید میل و خواسته تان بیشتر متمرکز می شود و بیشتر احساس زنده بودن می کنید.


اگر مقاومت کمتری به خرج دهید یا دست از مقاومت بکشید و شکی نداشته باشید که به خواسته تان می رسید آن تجربه در شما قوی می شود. هرچه تصاویر بیشتری داشته باشید به نشانه های آنها در زندگیتان نزدیک تر و نزدیک تر می شود. درها گشوده می شوند تا بسیاری از آنها بتوانند به سرعت و با آسودگی داخل شوند.


اگر معمولا احساس خوبی دارید و از به ثمر نرسیدن خواسته هایی که در جعبه گذاشته اید ناراحت نمی شوید بی درنگ نتیجه مثبت متمرکز بودن را خواهید دید و بلافاصله خواسته هایتان محقق خواهد شد. اگر مقاومت نکنید می توانید تمام چیزهایی را که می خواهید درخواست نمایید و به شما داده می شود.

این فرایند بطور قدرتمندی به شما کمک می کند بر چیزهایی که می خواهید متمرکز شوید و ارتعاشی را تمرین کنید که با خواسته تان جور است. احساس خوب تان به شما خواهد گفت که هم اکنون در مرحله ستاندن هستید. شما هنر گشودن در را تمرین می کنید.


شما می توانید خانه ای زیبا، احساس سرفرازی، شادی، کامجویی و همه چیزهایی که می خواهید در جعبه آفرینش جادویی قرار دهید. می توانید در گوشی موبایل یا کامپیوترتان فولدری برای اینکار باز کنید اما داشتن جعبه زیبا دل انگیزتر است. کاینات هر چیزی را که در جعبه زیبا قرار می دهید و فاقد الگوی مقاومت است بی درنگ برای تان خواهد آورد.


وقتی مجسم می کنید از قدرت خلاق کامل برخوردارید.


شاید فکر کنید این مرحله خیالبافی است اما مرحله ای قدرتمند است چون توانایی تجسم شما را افزایش می دهد. وقتی به عمد چیزی را در جعبه آفرینش قرار می دهید آگاه تر از زمانی خواهید بود که درباره چیزی که نمی خواهید به سرتان بیاید فکر می کنید.


اغلب وقتی چیزی را به دست می آورید که می خواستید حس شادی بسیار کوتاه است، اما این بازی به شما فرصت می دهد چیزهایی را که مدتی طولانی خواهان آن بوده اید درک کنید. آنگاه هیجان تجلی آن هرچند کوتاه، شیرین تر خواهد بود.

با انجام این بازی یاد میگیرید در را به روی تجلی خواسته تان بگشایید.

 

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

 http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/video_2017-02-23_21-57-58.mov


دومین فرایند افزایش جذب-جعبه آفرینش جادویی

قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب, افزایش جذب, راه های افزایش جذب, فرایند افزایش جذب, موفقیت و قانون جذب, 22 فرایند افزایش جذب, بالابردن میزان جذب, دومین فرایند افزایش جذب, جعبه آفرینش جادویی،آفرینش جادویی

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.