.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

سومین فرایند افزایش جذب-کارگاه آفرینش

سومین فرایند افزایش جذب-کارگاه آفرینش

فرایند کارگاه آفرینش در راستای افزایش جذب و زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید بر چیزی که می خواهید تمرکز کنید یا هنر گشودن در را در خود تقویت کنید تا چیزهای شگفت انگیز بتوانند در شما جاری شوند و یا اینکه می خواهید با تمرین بیشتر میزان جذب تان را افزایش دهید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1395/12/21
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

قانون جذب_فرایند سوم_کارگاه آفرینش


فرایند کارگاه آفرینش در راستای افزایش جذب و زمانی بکار گرفته می شود که می خواهید بر چیزی که می خواهید تمرکز کنید یا هنر گشودن در را در خود تقویت کنید تا چیزهای شگفت انگیز بتوانند در شما جاری شوند و یا اینکه می خواهید با تمرین بیشتر میزان جذب تان را افزایش دهید.


 این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که نقطه عطف احساسی تان جایی بین سرور/ آگاهی/ توانمندی/ آزادی/ عشق/ قدردانی/شور/ اشتیاق/ آرزومندی/ خرسندی/ انتظار/ باور مثبت/ و خوش بینی قرار دارد. این فرایند به شکل مکتوب بسیار مؤثر است. اما می توانید به صورت ذهنی هم  انجام دهید.


این فرایند را با چهار صفحه کاغذ آغاز کنید و در هر صفحه یکی از این عناوین را قرار دهید: جسم من، خانه من، روابط من و کار من. سپس به ترتیب بر هر یک از آنها تمرکز کنید  و فهرست کوتاهی از چیزهایی که به ذهنتان می رسد تهیه کنید. برای مثال:


دلم می خواهد به وزن مورد نظرم برسم.
می خواهم موهایم را کوتاه کنم.
دلم می خواهد چند دست لباس جدید زیبا داشته باشم.
می خواهم احساس قدرت و تناسب اندام داشته باشم.


سپس دلایل هر یک از خواسته های خود را بنویسید:
دلم می خواهد به وزن مورد نظرم برسم چون...
چون در آن وزن احساس خوبی پیدا می کنم.
چون می توانم لباس های دلخواهم را بپوشم.فرایند کارگاه آفرینش به شما کمک می کند بر چیزهایی تمرکز کنید که برای زندگیتان ضروری است. وقتی چهار موضوع اصلی زندگی خود را مشخص می کنید، انرژی متمرکزی ایجاد می نمایید. با تعیین خواسته ها انرژی پیرامون آن موضوع را تقویت می کنید. وقتی در مورد دلیل خواستن آنها تمرکز می کنید حس مقاومت تان سست تر می شود و حتی افکارتان شفاف تر و قوی تر می گردد.


کارگاه آفرینش به شما کمک می کند جوهرتان را به سوی انرژی چهار عنوان تجربه شخصی تان متمرکز کنید و چیزهای مورد توجهتان فعالیتی فزاینده بیابند و شما بلافاصله نشانه های این فعالیت های فزاینده  را در رویدادهای زندگیتان ببینید. به یاد د اشته باشید فقط چیزهایی را بنویسید که در ذهنتان فوریت بیشتری دارند.


شما چون آهنربا افکار خود مردم، حوادث، و شیوه زندگی را جذب می کنید. بنابراین وقتی چیزها را همانطور که هستند می بینید آنها را آنگونه که می خواهید باشند جذب می کنید. در نتیجه هر چه بهتر به دست آورید بهتر نصیبتان می گردد، یا برعکس هر چه چیزهای بدتری به دست آورید بدتر نصیبتان شود.


هیچ چیزی نیست که نتوانی باشی، انجام دهی، یا داشته باشی. تو مخلوقی هستی که چون آهنربایی و بواسطه میل و خواسته قدرتمند و خود خواسته ات، برای اینکه در اینجا باشی، اینجا هستی.


پیش برو و زندگیت را جذب کن، برای اینکه به تو کمک کند تا آنچه را می خواهی تعیین کنی. کار اصلی تو اینست که خواسته ات را تعیین کنی و آنگاه بر آن تمرکز کنی، زیرا با تمرکز بر خواسته ات، آنرا جذب خواهی کرد. این فرایند رقم زدن است.


هر روز پانزده تا بیست دقیقه کافی است تا به کارگاهتان بروید. در جایی بنشینید و بنویسید. جایی که حواستان پرت نشود و کارتان را انجام دهید. بطور شفاف در مورد خواسته هایتان فکر کنید تا احساسی مثبت در شما برانگیزد. با احساسی متعالی و در حالیکه خوش و خرم هستید به کارگاهتان بروید.


 در این کارگاه باید از زندگی واقعی و جنبه های ویژه ای که برایتان خوشایند است اطلاعات جمع کنید و آنها را به شکل تصویر درآورید. ایجاد تصاویر واضح از خواسته ها و آوردن آنها به کارگاه ابزاری قدرتمند است که کمک می کند زندگی کاملی برای خود بیافرینید.

 

 

 فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C%20%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%A8%D8%AE%D8%AA%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86%DB%8C%D9%87%20%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3.mp3

 


سومین فرایند افزایش جذب-کارگاه آفرینش

قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب, افزایش جذب, راه های افزایش جذب, فرایند افزایش جذب, موفقیت و قانون جذب, سومین فرایند افزایش جذب, بالابردن میزان جذب, کارگاه آفرینش, سومین فرایند افزایش جذب کارگاه آفرینش

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.