.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

توانگر

توانگر

قانون جذب می‌گوید به هر چیز توجه کنید چه مثبت و چه منفی، آن را به سمت خود جلب می‌کنید. برای افزایش میزان جذب خواسته‌ها راه‌های بسیاری وجود دارد تا با توجه و تمرکز بیشتر آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/23
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

توانگر

قانون جذب می‌گوید به هر چیز توجه کنید چه مثبت و چه منفی، آن را به سمت خود جلب می‌کنید. برای افزایش میزان جذب خواسته‌ها راه‌های بسیاری وجود دارد تا با توجه و تمرکز بیشتر آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید. برای اینکه میزان جذب خود را بالا ببرید یا توانایی تجسم خویش را افزایش دهید یا خواسته‌تان را شفاف‌تر نمایید و یا اگر می‌خواهید جریان پول و فراوانی را در زندگی‌تان افزایش دهید می‌توانید از بازی توانگر استفاده نمایید.

زمانی که مسرورید یا در اوج احساس آگاهی، توانمندی، آزادی، عشق، قدردانی، شور، اشتیاق، آرزومندی، خرسندی، انتظار باور مثبت قرار دارید و یا خوش‌بین، امیدوار، قانع، ملول، بدبین، ناکام یا رنجور هستید یا در حالت ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش و دلسردی به سر می‌برید می‌توانید از فرایند توانگر استفاده کنید.

با ایجاد حساب بانکی خیالی آغاز کنید؛ یعنی بانکی در کار نیست. ولی شما سپرده می‌گذارید و چک می‌کشید انگار حساب بانکی دارید. می‌توانید از دفترچه قدیمی‌تان استفاده کنید یا در رایانه‌تان برنامه حسابداری را بکار ببرید.

مهم این است که این فرایند را هرچه بیشتر برای خودتان واقعی سازی کنید.

در روز نخست هزار دلار در حسابتان قرار دهید. سپس یک چک هزار دلاری بکشید و همه آن پول را همان روز خرج کنید. در روز دوم دو هزار دلار، روز سوم سه هزار دلار، روز چهارم چهار هزار دلار. وقتی به‌روز پنجاهم رسیدید پنجاه‌هزار دلار به‌حساب سپرده‌تان می‌گذارید و بدین ترتیب در روز سیصدم سیصد هزار دلار؛ و تا پایان سال بیش از ششصدوشش هزار دلار به‌حساب خود گذاشته و از آن خرج کرده‌اید.

اگر هفته‌ها این بازی را انجام دهید متوجه می‌شوید که به‌تدریج برای خرج کردن آن پول زیاد به‌طور واقعی تمرکز می‌کنید؛ بنابراین توانایی‌تان برای تمرکز کردن به‌شدت افزایش می‌یابد. در حقیقت توانایی تجسم کردن را تمرین می‌کنید و جهان هستی که جهان وفور و فراوانی است به داده‌های ارتعاشی‌تان پاسخ می‌دهد.

با نوشتن چک‌ها، بکار بردن قدرت تجسم، نوشتن یادداشت‌ها، تمرکز به هنگام نوشتن و نبود احساس مقاومت به هنگام نوشتن چک‌ها آنچه را که لازمه به دست آوردن است به دست می‌آورید. شما میل و خواسته‌ای ایجاد کرده‌اید درحالی‌که مقاومتی نشان نمی‌دهید؛ به‌عبارت‌دیگر در را به روی خواسته‌تان می‌گشایید.

اگر توجهتان را به جایگاه معمولتان معطوف کنید بیشتر به همان شکل تکامل می‌یابد؛ اما اگر توجهتان را به اندیشه‌های گسترده بی‌نظیری معطوف کنید که این بازی از درونتان بیرون می‌کشد کائنات نیز به ارتعاشات همان فکرتان پاسخ می‌دهد. وقتی توانایی تصویرسازی ذهنی‌تان افزایش یابد و بر روح شوخ‌طبعی و افزایش تمرکز نمایید میزان جذبتان تغییر می‌کند. این فرایند روشی قدرتمند برای افزایش میزان جذب شماست.

بیشترین تلاشتان را به خرج دهید و تجسم سازی را تمرین کنید.

دست‌هایتان را در خاک خودتان فروبرید و انرژی را به‌سوی قدرت خواسته‌تان فراخوانید و باقدرت تخیل آن را شکل دهید. بازی توانگری به شما کمک می‌کند بیشتر مواقع تمرکز کنید و به خواسته‌تان اجازه جاری شدن در زندگی را بدهید.

 

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

 http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%AD%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86_%D8%A8%D9%87_%D8%AE%D8%B1%DA%86%D9%86%DA%AF_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86_%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%87.mp3


توانگر

موفقیت, قانون جذب, ارتعاشات, افزایش جذب, فرایند های افزایش جذب, فوران قدردانی, توانگر, فرایند توانگر, راه های افزایش جذب, چگونه سطح جذب خود را بالا بریم,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.