.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

چوب پنبه

چوب پنبه

بسیاری از اندیشه‌ها شما خدمتگزاران قابلی برایتان هستند؛ افکار که با فطرت انسانی هماهنگ هستند و با خواسته‌ها سازگار می‌باشند. اما برخی از افکار چنین نیستند. افکاری چون ناشایستگی و بی‌کفایتی و بی‌ارزشی نمونه‌ای از این افکار می‌باشند.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/24
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

چوب پنبه
اگر می خواهید میزان جذب خود را بالا ببرید و از مقاومت کردن خلاص شوید و ارتعاشتان را بالا ببرید و از وجود درونتان آگاه شوید می توانید از فرایند چوب پنبه استفاده کنید.


 زمانی که نقطه عطف احساسی شما یکی از احساسات سرور/ آگاهی/ توانمندی/ آزادی/ عشق/ قدردانی/ شور/ اشتیاق/ آرزومندی/ خرسندی/ انتظار/ باور مثبت/ خوش‌بینی/ امیدواری/ قناعت/ ملالت/ بدبینی/ ناکامی/ رنجش/ ناشکیبایی/ استیصال/ یأس/ تردید/ نگرانی/ سرزنش/ دلسردی/ خشم/ تلافی/ تنفر/ غضب/ حسادت/ ناامنی/ گناه/ بی‌ارزشی/ ترس/ غصه/ افسردگی/ نومیدی/ درماندگی باشد می‌توان از چوب پنبه استفاده کرد.


بسیاری از اندیشه‌ها شما خدمتگزاران قابلی برایتان هستند؛ افکار که با  فطرت انسانی هماهنگ هستند و با خواسته‌ها سازگار می‌باشند. اما برخی از افکار چنین نیستند. افکاری چون ناشایستگی و بی‌کفایتی و بی‌ارزشی نمونه‌ای از این افکار می‌باشند.


فرایند چوب پنبه در واقع مراقبه است. با این فرایند بسیاری از شما راحت‌تر می‌توانید ذهنتان را پاک‌کنید و فکری نداشته باشید تا اینکه افکاری مثبت و ناب در سر بپرورانید. وقتی ذهنتان را آرام می‌کنید فکری نمی‌کنید و درنتیجه مقاومتی نشان نمی‌دهید و ارتعاشات شما بالا ناب و سریع می‌گردد.


چوب‌پنبه‌ای را مجسم کنید که بر سطح آب بالا و پایین می‌رود. اگر آن را در زیرآب نگهدارید و سپس رها کنید به سطح آب‌باز می‌گردد. برای شما نیز طبیعی است که ارتعاشی بالا و سریع و ناب و عاری از مقاومت داشته باشید. اما لازم نیست که برای داشتن ارتعاشی بالا سخت تلاش کنید. فقط باید اجازه دهید چوب‌پنبه‌تان شناور باشد. اگر بر ناخواسته‌هایی که با خواسته نابتان مخالف است تمرکز کنید، ارتعاش مقاومت را فعال نخواهید کرد و طعم کامیابی و بهروزی را خواهید چشید.


تصمیم‌گیری یعنی تمرکز بر ارتعاش میل و خواسته و هنگامی‌که میل و خواسته‌تان از قدرت کافی برخوردار باشد تصمیم‌گیری ممکن می‌شود. فقط از یاد نبرید در تصمیم‌گیری چیزی مهم‌تر از احساس خوب داشتن نیست. شما به دنبال افکاری هستید که احساسی بهتر ایجاد کنند. شناور بودن چوب‌پنبه تنها قاعده‌ای است که اهمیت دارد.


مراقبه فرایندی است برای تغییر باورها، زیرا در نبود فکر مقاومتی در درون وجود ندارد. در مکانی آرام بنشینید و لباس راحتی بپوشید. مهم نیست روی زمین بنشینید یا روی صندلی، و یا دراز بکشید. مهم این است که جسمتان آسوده باشد. چشم‌ها را ببندید و نفس بکشید و به آهستگی هوا را وارد ریه‌های خود کنید و در آرامش آن هوا را خارج کنید. وقتی ذهنتان این‌سو و آن‌سو می‌رود با ملایمت هر فکری را رها کنید یا دست‌کم آن را تقویت نکنید و دوباره بر تنفستان تمرکز کنید.

 


شاید در ابتدا برایتان غیرعادی باشد و ذهنتان بخواهد بر افکاری که قبلاً موردتوجه شما بوده است تمرکز کند. در این صورت آسوده باشید، دوباره نفس بکشید و سعی کنید آن افکار را رها کنید. توجهتان را بر تنفس خود متمرکز کنید و به‌طور ذهنی دم و بازدمتان را بشمارید یا به صدای چکه آبی گوش کنید. با انتخاب افکاری ملایم و لطیف هر فکر مقاومت زایی را پشت سر می‌گذارید و ارتعاشتان به‌طور طبیعی اوج می‌گیرد.


وقتی ذهنتان آرام است به‌نوعی وارستگی جسمانی می‌رسید یعنی ممکن است تفاوتی بین نوک انگشت پا یا بینی‌تان احساس نکنید و یا گاه احساس انقباض یا خارش در زیرپوستتان داشته باشید. اغلب وقتی دست از مقاومت می‌کشید و در اوج ارتعاشات باشید نوعی جنبش ناخواسته در وجودتان حس کنید یا به‌آرامی پس‌وپیش بروید یاسرتان این‌سو و آن‌سو برود یا احساس خمودگی و بی‌قراری کنید. هر یک از این‌ها نشانه دستیابی به مقطع مراقبه است.

 

اکنون میزان جذب شما تغییریافته است و حالت گشودن در جایگزین آن خواهد بود. چیزهایی که درخواست کرده‌اید همه اجابت شده‌اند و اکنون به‌آرامی در زندگی‌تان جاری می‌شوند. وقتی از مقطع مراقبه خارج شوید مقطع گشودن در ادامه می‌یابد تا اینکه بر چیزی تمرکز کنید که بسامد ارتعاشی‌تان  را تغییر دهد.


جز مراقبه، گوش کردن به موسیقی‌ای که قلبتان را به نغمه‌خوانی وادارد، دویدم آرام در مکانی زیبا ، بوییدن یک گل، و تماشای طبیعت هریک می‌تواند ارتعاش شمارا بالا ببرند. یافتن انرژی ناب و مثبت آسان است.

فقط کافی است فکری را پیدا کنید که وقتی در ذهن شماست احساس خوبی به شما بدهد و آن را تکرار کنید تا وقتی‌که بتوانید آن آهنگ را در درونتان تنظیم کنید.


هرروز پانزده دقیقه یا بیشتر ، آرام و آسوده درجایی بنشینید که هیچ‌کس یا هیچ‌چیزی مزاحم شما نباشد و مراقبه را انجام دهید. در لحظه باشید و از تنفستان آگاه باشید. هیچ کاری جز نفس کشیدن انجام ندهید و به‌جز دم و بازدمتان به چیز توجه نکنید و نگران چیزی نباشید نه درباره امروز نه فردا. این مرحله گشودن در است.

وقتی فقط چند دقیقه دغدغه‌ها را رها کنید، از تلاش برای اتفاق افتادن چیزی بازمی‌ایستید و این همان لحظه‌ای است که با منشأ هستی و خداوند خویش می‌گویید: من اینجا هستم، در مقطع گشودن درو من اجازه می‌دهم جریان منشأ در من جاری شود.


به هنگام مراقبه از مقاومت کردن که مانع خواسته‌هاست رها می‌شوید و بازمی‌ایستید و در می‌گشایید و خواسته‌تان در زندگی‌تان جاری می‌شود. در پانزده دقیقه می‌توانی در را بگشایید، مجبور نیستید چیزی را خنثی و بی‌اثر کنید.


هرروز آن‌قدر خویش را دوست د رشته باشید که بگویید: « هیچ‌چیز مهم تراز این نیست که خوش و خرم باشم. امروز با مراقبه و پیوند با منشأ جهان هستی روش‌هایی برای این منظور پیدا می‌کنم. وقتی روزم را پیش می‌برم به دنبال فرصت‌هایی برای قدردانی کردن هستم بنابراین تمام‌روز به‌سوی منشأ بازخواهم گشت. اگر فرصتی برای تمجید و قدردانی باشد تمجید و قدردانی خواهم کرد و اگر فرصتی برای انتقاد باشد لب فرومی‌بندم  و سعی می‌کنم مراقبه کنم تا احساسم دور شود. »


در عرض سی روز کوشش ملایم می‌توانید از سخت‌گیرترین فرد جهان به شخصی تبدیل شوید که کمتر سخت‌گیری می‌کند. سپس آنان که شمارا می‌بینند از تجلی مادی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد شگفت‌زده می‌شوید. لحظه‌ای که در را بازکنید، همه خواسته‌ها به‌سوی خان جاری خواهد شد.

 

 

فایل انگیزشی امروز:

با صدای سعید پورندی:

 http://www.saeedpourandi.com/Files/MyDocuments/motivation/ESFAND95/%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D8%AD%D8%B3%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D9%87%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86_%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8_%D8%A8%D8%A7%D8%B4.mp3


چوب پنبه

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, چوب پنبه, فرایند چوب پنبه, ارتعاشات, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن, افکارو اندیشه ها,, افزایش جذب و خواستن

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.