.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

نمایشنامه زندگی

نمایشنامه زندگی

وقتی واضح و شفاف بر آنچه می‌خواهید تمرکز کنید و هیچ ارتعاش منفی ایجادکننده مقاومت را نگه ندارید، خواسته‌تان هر چه باشد تحقق خواهد یافت؛ زیرا وقتی درخواست کنید، همیشه و هر وقت، بدون استثناء متجلی می‌شود.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1395/12/27
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

نمایشنامه زندگی


این فرایند را هنگامی بکار ببرید که احساس خوبی دارید و می‌خواهید ویژگی‌هایی را به آنچه در زندگی‌تان رقم می‌زنید بیفزایید و یا می‌خواهید هشیارانه قدرت تمرکز خود را بالا ببرید. وقتی نقطه عطف احساسی‌تان جایی بین شور/ اشتیاق/ آرزومندی/ خرسندی/ انتظار/ باور مثبت/ خوش‌بینی/ امیدواری است می‌توانید از این فرایند استفاده کنید.


وقتی واضح و شفاف بر آنچه می‌خواهید تمرکز کنید و هیچ ارتعاش منفی ایجادکننده مقاومت را نگه ندارید، خواسته‌تان هر چه باشد تحقق خواهد یافت؛ زیرا وقتی درخواست کنید، همیشه و هر وقت، بدون استثناء متجلی می‌شود. اگر چیزی درخواست می‌کنید و نمی‌آید ازاین‌روست که به سبب افکار مغایر با خواسته تان به آن اجازه ورود نمی‌دهید. هیچ‌چیز دیگری مانع تحقق رؤیای شما نمی‌شود.


برای دستیابی به هر چیزی دو کار ضروری است: عدسی‌های دوربین را روی خواسته‌تان ثابت کنید و هیچ مقاومتی نشان ندهید.

هر چه بیشتر بر موضوعی تمرکز کنید و جزئیاتی بیشتر را برای آن برشمارید و آن را باورکنید، مقاومت شما کمتر می شود و انرژی با سرعت بیشتری حرکت خواهد کرد. آنگاه با تمرین به قدرت خواسته‌هایتان پی خواهید برد.


شما نویسندگان ارتعاشی نمایشنامه زندگی‌تان هستید و هر فرد دیگری در کائنات نقشی را که شما به او داده‌اید ایفا می‌کند. شما می‌توانید لفظ به لفظ هر زندگی را که می‌خواهید به نمایش درآورید و کائنات، مردم و مکان‌ها و رویدادها را به همان‌گونه که ترسیم کرده‌اید به شما ارائه می‌دهد؛ زیرا شما رقم زننده رویدادهای زندگی‌تان هستید – فقط شما هستید که باید برای آن تصمیم بگیرید و به آن اجازه تحقق بدهید.


نوشتن نمایشنامه زندگی یکی از فرایندهایی است که به شما کمک می‌کند به کائنات بگویید می‌خواهید دنیایتان چگونه باشد. اگر از پیش در هماهنگی ارتعاشی با خواسته‌هایتان باشید آن را می‌شناسید زیرا خواسته‌تان پیشاپیش واقعیتی مادی است؛ اما اگر خواسته‌ای دارید که هنوز به ثمر نرسیده است، نمایشنامه‌نویسی شیوه کارسازی برای سرعت بخشیدن به آن است.

فرایند نمایشنامه زندگی به شما کمک می‌کند تا به‌عمد و سنجیده ارتعاشتان را ساطع کنید. طرحی را که دوست دارید زندگی کنید به رشته تحریر درآورید، زیرا نوشتن قدرتمندترین نقطه تمرکز است.


هدف این فرایند این است که احساس زندگی کردن را به‌گونه‌ای که دوست دارید، به تمرین درمی آورید. کائنات نمی‌داند یا اهمیت نمی‌دهد آنچه را به ارتعاش درمی‌آورید در پاسخ به چیزی است که تصور می‌کنید- در هر دو حالت کائنات آن را به شما خواهد داد و خواسته تان را دریافت خواهید کرد.

اگر بیشتر اوقات نمایشنامه‌تان را تصور کنید، آن را به واقعیت خواهید پذیرفت و وقتی آن را همچون واقعیت بپذیرید کائنات آن را باور می‌کند و همان‌گونه پاسخ می‌دهد. تصور کنید که بازیگر نقش زندگی خویش هستید و به روی صحنه خواهید رفت. دائم آنرا مرور و تصور خود را به پرواز درآورید تا همه مقاومت ها را از بین ببرید و آن ها را به حقیقت تبدیل نمایید.


 

 

 فایل انگیزشی امروز_بوی نوروز حیات مجدد من و تو سعید پورندی

 


نمایشنامه زندگی

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, چوب پنبه, فرایند نمایشنامه زندگی, ارتعاشات, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب, نمایشنامه زندگی, موفقیت و خواستن, تمرکز بر خواسته ها, افکارو اندیشه ها,, افزایش جذب و خواستن

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.