.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

زیربشقابی

زیربشقابی

وقتی خواسته ای دارید و می‌خواهید میزان جذب خود را افزایش دهید و از عالم هستی هرچه مؤثرتر استفاده کنید و جریان انرژی واقعیتتان را بیشتر رقم بزنید و وقت بیشتری صرف پرداختن به انجام کارهای خوشایندتان نمایید از فرایند زیر بشقابی استفاده کنید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/12/28
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 

زیر بشقابی


وقتی خواسته ای دارید و می‌خواهید میزان جذب خود را افزایش دهید و از عالم هستی هرچه مؤثرتر استفاده کنید و جریان انرژی واقعیتتان را بیشتر رقم بزنید و وقت بیشتری صرف پرداختن به انجام کارهای خوشایندتان نمایید از فرایند زیر بشقابی استفاده کنید.

 

زمانی که احساس احساس شور و اشتیاق دارید، و آرزومند و خرسند هستید و یا در انتظارچیزی می باشید، یا باور مثبت دارید و خوش‌بین و  امیدوارید و یا یکی از احساسات قناعت/ ملالت/ بدبینی/ ناکامی/ رنجش/ ناشکیبایی/ استیصال  را دارید استفاده از این فرایند بسیار مفید خواهد بود.

 

باید چیزی را که خواهان آن هستید شناسایی کنید و آنگاه کناره بگیرید و به آن اجازه وقوع دهید.


شاید فهرستی از کارهای روزانه برای خود داشته باشید که نتوانید همه آن‌ها را در یک روز کاری انجام دهید. شاید به خاطر طبیعت خواهنده خود مسئولیت‌های زیادی را برعهده‌گرفته باشید و حس آزادی‌تان زیر بار این مسئولیت خردشده باشد. اولین کاغذی که دم دستتان است بردارید، حتی اگر در رستورانی منتظر غذا نشسته‌اید و کاغذی ندارید می‌توانید زیر بشقابی‌تان را بردارید.


از وسط کاغذ خطی به پایین بکشید و در بالای سمت چپ بنویسید: کارهایی که امروز انجام می‌دهم و در قسمت راست در بالا بنویسید: کارهایی که مایلم کائنات انجام دهد. از میان کارهایی که باید امروز انجام دهم تمام‌کارهایی را که صرف‌نظر از هر چیزی می‌خواهید انجام دهید وارد کنید و بقیه کارها را در زیرستون سمت راست قرار دهید و همه را به خدا بسپارید تا جریان نیکویی جاری در جهان هستی به اذن خداوند همه را برای شما انجام دهد. با انتقال این وظایف به نیروهای خیر تحت فرمان خداوندی احساس سبکی بیشتری خواهید کرد.


به‌عبارت‌دیگر بخواهید و آنگاه راهی برای دستیابی به ارتعاشی که به آن اجازه ورود بدهد پیدا کنید، زیرا هر وقت درخواست کنید، همیشه داده می‌شود. وقتی فهرست بلند خود را بررسی می‌کنید بی‌گمان بخش درخواست معادله را تقویت می‌کنید، اما صدمات و احساسات استیصال نشانه معین احساسی بودند مبنی بر اینکه در حالت ارتعاش گشودن در به روی آنچه درخواست کرده‌اید قرار ندارید.


طی فرایند سپردن وظائف به خداوند مقاومت شما کمتر می‌شود وایمانی که به قدرت خداوند و اثرگذاری همه نیروهای خیر و جریان نیکویی جاری در عالم هستی ارتعاش شما شروع به بالا رفتن می‌کند. میزان جذب شما به‌صورت قابل‌توجهی افزایش می‌یابد و بلافاصله می‌توانید تحقق خواسته‌هایتان را نظاره‌گر باشید. این فرایند باعث می‌شود در خواسته‌هایتان بیشتر دقت کنید و برای نخستین بار دست از مقاومت بکشید.


وقتی درخواست کنید همیشه به شما داده می‌شود اما باید به آن اجازه ورود بدهید.


وقتی درک کنید جریان منظم و پیوسته بهروزی در شما جریان دارد کارها را این‌گونه انجام می‌دهید. لازم نیست دائم خواسته‌تان را تکرار کنید. کافی است فقط یک‌بار بگویید چه می‌خواهید، اما مزیت حرف زدن در مورد خواسته‌تان این است که ان خواسته برای شما شفاف‌تر می‌شود.


 وقتی خواسته‌تان شفاف باشد بر آن تمرکز بیشتری دارید و خواسته در مسیر رسیدن به شما قرار می‌گیرد و اجابت می‌شود. باوجوداین ممکن است تجلی ان دیرتر انجام پذیرد، زیرا در بیشتر موارد مقاومتتان چنان شدید است که فوری آن را دریافت نمی‌کنید.

 

 

فایل انگیزشی امروز_زندگی کنیم، مسابقه ندهیم_سعید پورندی

 


زیربشقابی

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, چوب پنبه, فرایند نقطه های انرژی, ارتعاشات, زیربشقابی, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن, افکارو اندیشه ها,فرایند زیربشقابی, توجه به نقاط مثبت

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.