.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

پنجره نو

پنجره نو

اکنون‌که قدم‌به‌قدم باهم به‌سوی نیل به خواسته ها و اهداف پیش می رویم و هرروز چیزی نو جهت افزایش میزان جذب فرا میگیریم تا هرچه زودتر به خواسته هایمان دست یابیم نوبت به فرایند دیگری رسیده است. پنجره نو! اما چه زمانی این فرایند را بکار ببرید؟

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1395/12/29
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 
 پنجره نو


اکنون‌که قدم‌به‌قدم باهم به‌سوی نیل به خواسته ها و اهداف پیش می رویم و هرروز چیزی نو جهت افزایش میزان جذب فرا میگیریم تا هرچه زودتر به خواسته هایمان دست یابیم نوبت به فرایند دیگری رسیده است. پنجره نو! اما چه زمانی این فرایند را بکار ببرید؟


وقتی در زندگی‌تان داشتن چیزی برایتان حائز اهمیت می‌شود مثل زمان یا پول فرایند تصمیم‌گیری را بکار می‌برید. وقتی‌که منتظر هستید، باور مثبتی دارید، خوش‌بین هستید، امیدوار هستید، قانع هستید و قناعت‌پیشه می‌کنید، دچار ملالت یا دل‌تنگی شده‌اید، نسبت به کسی یا چیزی بدبین هستید، احساس ناکامی می‌کنید، رنجیده‌خاطر شده‌اید، بی‌صبر و بی‌قرار شده‌اید، مستأصل هستید یا احساس ناتوانی و درماندگی برایتان دست داده است استفاده از این فرایند مشکلتان را حل خواهد کرد.


در ابتدا باید به موضوع جدیدی فکر کنید و روی همان موضوع تمرکز کنید و سعی کنید آن را گسترش دهید؛ به‌عبارت‌دیگر ایجاد وضع آتی اصلاح‌شده آسان‌تر از تغییر وضع موجود و متداول است. اگر در حال و هوای بدی هستید معنی‌اش این است که اضطراب و دل‌نگرانی‌های مکررتان مقاوم هستند.


ما کاربرد فرایند پنجره نو را وقتی توصیه می‌کنیم که حال و هوای خوشی دارید. وقتی حال بهتری دارید می‌توانید به سراغ فرایند قدرتمند پنجره نو بروید. این فرایند به شما کمک می‌کند در تمرکز افکارتان سنجیده‌تر باشید. به شما کمک خواهد کرد تا از جایگاه افکار جاری‌تان باخبر باشید و افکاری را که در سر می‌پرورانید سنجیده‌تر انتخاب کنید.


هر بار که تصمیمتان تغییر کند وارد مقطع و یا پنجره جدیدی می‌شوید: به‌عنوان‌مثال اگر مشغول شستن ظروف هستید و زنگ تلفن به صدا درمی‌آید به مقطع تازه‌ای داخل می‌شوید. وقتی سوار خودروتان می‌شوید به پنجره تازه‌ای وارد می‌شود وقتی کسی وارد اتاق می‌شود به پنجره جدیدی وارد می‌شوید.


شما درواقع رویدادها و احساسات آینده‌تان را پیش هموار می‌کنید بی‌آنکه از انجام چنین کاری آگاه باشید. شما پیوسته انتظاراتتان را در رویدادهای آینده طراحی می‌کنید و فرایند پنجره نو به شما کمک می‌کند هشیارانه آنچه را طراحی می‌کنید موردتوجه قرار دهید- و با این کار مقاطع آینده‌تان را در مهار می‌گیرید.


اگر مقطع جدید شامل چیزی باشد که هرگز از انجامش لذت نبرده‌اید به کار گرفتن این فرایند مؤثر نخواهد بود. البته بهتر از آن است که هیچ تصمیم سنجیده و آگاهانه‌ای نگرفته باشید. آنچه در فرایند مذکور اهمیت دارد این است که خواسته‌هایتان را به‌صورت واضح شناسایی کنید تا عامدانه و آگاهانه جاذبه چیزی را که می‌خواهید به کار اندازید.


ارزش فرایند پنجره نو این است که شمارا تشویق کند بارها در روز بازایستید و بگویید: «این چیزی است که از سپری کردن این برهه زندگی‌ام می‌خواهم. آن را می‌خواهم و انتظار دارم.» وقتی این کلمات قدرتمند را ادا می‌کنید به همان چیزی تبدیل می‌شوید که می‌خواهید.


 شما هر آنچه را که می‌خواهید در زندگی‌تان موردتوجه قرارمی دهید. به هر صورت علت مؤثر بودن پنجره‌های نو این است که در دنیا چیزهای زیادی وجود دارند که می‌خواهید موردتوجه قرار دهید وقتی سعی کنید به همه آن‌ها درآن‌واحد توجه کنید مستأصل و سردرگم می‌شوید.


 ارزش تصمیم گرفتن به شیوه پنجره نو این است که مجبور نیستید در یک بعد زمانی درباره چیزهای متعدد فکر کنید. شما می‌گویید: «چیزی که اکنون می‌خواهم چیست؟» نکته فرایند پنجه نو این است: وقتی به مقطع جدیدی وارد می‌شوید بازایستید و آنچه را بسیار خواهان آن هستید شناسایی کنید درنتیجه ممکن است به آن توجه نشان دهید (و بنابراین آن را جذب کنید و به آن قدرت دهید.


 بازشناسی مقاطع جدید و پنجره‌های نو و اتخاذ تصمیم و شناسایی آنچه در این مقاطع اهمیت بسیار دارد شمارا در جایگاهی قرار خواهد داد که در هریک از مقاطع طی روزتان جذب‌کننده باشید. وقتی به‌عمد و سنجیده تصمیم می‌گیرید به خرسندی وافری دست خواهید یافت؛ و این‌گونه میزان جذب شما به‌طور فوق‌العاده‌ای افزایش می‌یابد.

 

 

 فایل انگیزشی امروز_ یادتون نره شما بینظیرید_سعید پورندی


پنجره نو

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, پنجره نو, فرایند پنجره نو, ارتعاشات, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.