.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

یک بازی دل انگیز

یک بازی دل انگیز

در ادامه آموزش فرایندهای افزایش جذب می خواهیم با فرایند دیگری به نام یک بازی دل انگیز شویم. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که دوست دارید چیزهای منفی را به مثبت تبدیل کنید یا می‌خواهید تمرکز دقیق‌تری بر حوزه‌های زندگی‌تان داشته باشید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/05
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

یک بازی دل انگیز


در ادامه آموزش فرایندهای افزایش جذب می خواهیم با فرایند دیگری به نام یک بازی دل انگیز  شویم. این فرایند زمانی بکار گرفته می شود که دوست دارید چیزهای منفی را به مثبت تبدیل کنید یا می‌خواهید تمرکز دقیق‌تری بر حوزه‌های زندگی‌تان داشته باشید.


وقتی درانتظاربه سرمی برید، باورهایتان مثبت است و یا نسبت به‌روزهایی که در پیش رودارید خوش‌بین هستید، امیدوارید، قناعت‌پیشه می‌کنید، حس ملالت و دلتنگی برایتان دست داده است، دچار بدبینی شده‌اید، ناکامی دامن‌گیرتان شده است، رنجیده‌اید، نمی‌توانید شکیبا باشید، مستأصل شده‌اید، مأیوس هستید، دچار شک و تردید شده‌اید، نگرانید، خودتان را سرزنش می‌کنید و یا نسبت به همه‌چیز دلسرد شده‌اید، فرایند دل انگیز نبود اگر...؟ برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود.


وقتی می‌گویید «من می‌خواهم این مورد که هنوز پیش نیامده است، رخ دهد»، نه‌فقط خواسته‌تان تکراری است بلکه باعث تکرار خواسته‌ای غائب می‌شوید؛ بنابراین هیچ‌چیز برای شما تغییر نمی‌کند. حتی وقتی قسمت دوم جمله را ادا نمی‌کنید و فقط می‌گویید «می‌خواهم این مورد رخ دهد» ارتعاشی ناگفته در درونتان هست که موجب می شود همچنان به خواسته‌تان اجازه ورود ندهید.


علت دل انگیز بودن بازی دل انگیز نبود اگر...؟ این است که شما چیزی را انتخاب می‌کنید که می‌خواهید و نسبت به آن منعطف و بی‌دغدغه هستید.

مثلاً فرض کنید می‌خواهید وزنتان را کم کنید مثال‌های دل انگیز نبود اگر...؟ برای شما چنین مطرح می شود:


•    دل انگیز نبود اگر می توانستم وزنم را در هر سن و سالی اصلاح کنم؟
•    دل انگیز نبود اگر شبیه به این عکسم بودم؟


منطقتان به شما می‌گوید: «هی، من زمانی دراز این‌گونه بوده‌ام. اگر می‌توانستم چگونه این کار را انجام دهم یا اگر آن‌گونه خوب بود، پیشاپیش آن کار را انجام داده بودم.» بنابراین خواسته‌تان را نقض می‌کنید درنتیجه خود را در همان ارتعاش پیشین نگه می‌دارید باوجوداین وقتی به بازی دل انگیز نبود اگر ...؟ می‌پردازید مقدار زیادی از آن ارتعاش فراتر می‌روید.


•    دل انگیز نبود اگر کالبد جسمانی‌ام با رؤیایم هماهنگ بود؟
•    دل انگیز نبود اگر کم‌کم احساس می‌کردم به ورزش کردن بسیار ترغیب می‌شوم؟


با انجام این بازی خود را در جایگاه هم ترازی و هماهنگی  با خواسته‌هایتان قرار می‌دهید. کار دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که اصلاً به این موضوع فکر نکنید؛ بنابراین چون زدودن آن از ذهنتان کاری دشوار است تقریباً مجبورید با توسل به دل انگیز نبود اگر...؟ افکارتان را خوشایند کنید.

مطلب دیگر این است که انتظار نتایج فوری نداشته باشید: مطمئن باشید که نتایج در وقت و موقعیت مناسب فرا خواهند رسید. پس با صبر و شکیبایی به کار خود ادامه دهید و منتظر نتایج مثبت آن باشید.


صرف‌نظر از خواسته‌تان نوعی ترتیب هماهنگی وجود دارد که باید در پاسخ به بازی دل انگیز نبود اگر...؟ هنگام پرداختن به آن موردتوجه قرار گیرد؛ بنابراین هرگاه به این بازی اقدام می‌کنید و اعتماد می‌کنید که بقیه چیزها به نظم خواهند رسید، خواسته‌تان  بی درنگ تحقق خواهد یافت.

 

 فایل انگیزشی امروز_ عامل شادی خود را بشناسید_سعید پورندی

 


یک بازی دل انگیز

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب,یک بازی دل انگیز, فرایند یک بازی دل انگیز, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.