.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

جعبه های جادویی

جعبه های جادویی

محیطی شلوغ و درهم‌ریخته می‌تواند موجب درهم‌ریختگی ذهنی و کاهش میزان جذب شود. کارهای ناتمام، برنامه‌های پایان نیافته، قبض‌های پرداخت‌نشده، محیط بی‌نظم و بی‌سلیقگی و یا بدهی‌های معوق می‌توانند در زندگی‌تان تأثیر منفی بگذارند. ازآنجاکه هر چیزی ارتعاش خود را دارد و شما با هر چیزی در زندگی‌تان رابطه‌ای ارتعاشی دارید، متعلقات شخصی‌تان نیز در نحوه احساس و میزان جذبتان تأثیر می‌گذارند...

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/08
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

جعبه های جادویی


زمانی که به دلیل درهم‌ریختگی‌ها، دچار فشار عصبی شده‌اید یا احساس می‌کنید وقت زیادی برای جستجوی چیزی صرف کرده‌اید و یا می‌خواهید از خانه دور شوید چون در جای دیگر احساس بهتری دارید؛ یا اینکه فکرمی کنید برای انجام کارهایی که لازم است انجام دهید وقت کافی ندارید، بهتر است از فرایند جعبه های جادویی استفاده کنید.


وقتی‌که احساساتی مثل انتظار، باور مثبت، خوش‌بینی و امیدواری دارید و یا نقطه عطف احساسی‌تان یکی از احساسات قناعت، ملالت، بدبینی، ناکامی، رنجش یا بی‌صبری است و یا در حالت استیصال، یأس و ناامیدی، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسرد شدن و یا خشم به سر می‌برید، برای سروسامان بخشیدن به درهم‌ریختگی‌های ذهنی و سرحال شدن فرایند جعبه های جادویی  بسیار ارزشمند خواهد بود.


محیطی شلوغ و درهم‌ریخته می‌تواند موجب درهم‌ریختگی ذهنی و کاهش میزان جذب شود. کارهای ناتمام، برنامه‌های پایان نیافته، قبض‌های پرداخت‌نشده، محیط بی‌نظم و بی‌سلیقگی و یا بدهی‌های معوق می‌توانند در زندگی‌تان تأثیر منفی بگذارند. ازآنجاکه هر چیزی ارتعاش خود را دارد و شما با هر چیزی در زندگی‌تان رابطه‌ای ارتعاشی دارید، متعلقات شخصی‌تان نیز در نحوه احساس و میزان جذبتان تأثیر می‌گذارند.


دو مانع در سروسامان دادن به درهم‌ریختگی‌ها وجود دارد: ممکن است چیزی را دور بیندازید و خیلی زود بفهمید که به آن احتیاج دارید. دیگری اینکه می‌فهمید که سروسامان دادن اساسی هر چیزی وقت‌گیر است و ناچارید برنامه‌ریزی کنید؛ بنابراین، هر وقت که سعی کرده‌اید مرتب کنید موقع دسته‌بندی کردن گیر افتاده‌اید و اوضاع بدتر از قبل شده است.


 فرایند جعبه های جادویی این موانع را کاهش می‌دهد، چون نوعی برنامه دسته‌بندی است که به‌سرعت قابل انجام است، بی‌آنکه احتمال دور ریختن چیزهایی وجود داشته باشد که ممکن است بعدها به آن‌ها احتیاج داشته باشید.


برای شروع چندین جعبه مقوایی دردار محکم تهیه کنید و جعبه‌ها را شماره‌گذاری کنید. بعد به دوروبرتان نگاه کنید و بر هر چیزی تمرکز کنید و از خودتان بپرسید «آیا این برای الآن من موردنیاز است؟ یا وجود این چیز اکنون ضروری است؟» اگر پاسخ مثبت بود بگذارید همان‌جا بماند و اگر جواب منفی بود دریکی از جعبه‌ها قرار دهید.


موقع دسته‌بندی صدای خود را ضبط کنید و بگویید که کدام وسیله را در کدام جعبه قرار می‌دهید؛ یا اینکه در کاغذی محل قرارگیری آن‌ها را یادداشت کنید تا در صورت نیاز راحت‌تر بتوانید آن‌ها را پیدا کنید. هیچ‌چیز به در بخور را دور نیندازید. می‌توانید جعبه‌ها را بر اساس شماره و یا فهرست الفبایی دسته‌بندی کنید.


فایده فرایند جعبه های جادویی این است که درآن‌واحد مقدار زیادی از کار دسته‌بندی را انجام نمی‌دهید. درواقع این فرایندی است که طی آن درهم‌ریختگی‌ها را از دوروبرتان دور می‌کنید. ازآنجاکه تماماً به دسته‌بندی نمی‌پردازید روند سروسامان دادن بسیار سریع پیش می‌رود.


احساس غم و اندوه، احساس خلأ است. افراد عادت دارند این خلأ را با چیزهای مختلف پر کنند. برای همین اشیاء و ابزار زیادی را می‌خرند و به خانه می‌آورند تا به کمک آن‌ها احساس پوچی خود را پر کنند. پس فراموش نکنید: هر چیزی را که برای اکنون ضروری نیست رها کنید.


خود را در محیطی عاری از درهم‌ریختگی تصور کنید. چیزهای بی‌خود از هر نوع را دسته‌بندی کنید یا دور بریزید چون‌که باید در مورد آن‌ها کاری انجام دهید. پس خود را در محیطی بسیار واضح و شفاف تصور کنید. این چیزی است که شمارا در مورد هدف قرار می‌دهد: احساس رهایی و خرسندی وافر.


قدرت این فرایند انجام بسیار سریع آن است؛ بنابراین توصیه ما این است که اگر می‌خواهید حال بهتری داشته باشید، محیطی جمع‌وجور و مرتب برای خودتان درست کنید. با انجام این کار و رفع مقاومت در حقیقت به شفافیت  و آرامش ذهنی دست می‌یابید و خواسته‌های شما زودتر محقق می‌شوند.

 

 فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی

 


جعبه های جادویی

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن,جعبه های جادویی, فرایند جعبه های جادویی

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.