.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

کیف پول چرمی

کیف پول چرمی

کیست که از پول خوشش نیاید؟ آیا شما هم می خواهید پول بیشتری کسب کنید یا احساس می کنید در زندگی با کمبود پول مواجهید و یا قصد دارید احساساتتان را نسبت به پول بهبود بخشید؟ آیا می خواهید پول بیشتری جذب زندگی تان کنید؟آیا می خواهید به ثروت و پول هنگفتی برسید؟ اگر چنین است باید یک کیف پول چرمی تازه ای برای خود بخرید...

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/11
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 کیف پول چرمی


کیست که از پول خوشش نیاید؟ آیا شما هم می خواهید پول بیشتری کسب کنید یا احساس می کنید در زندگی با کمبود پول مواجهید و یا قصد دارید احساساتتان را نسبت به پول بهبود بخشید؟ آیا می خواهید پول بیشتری جذب زندگی تان کنید؟آیا می خواهید به ثروت و پول هنگفتی برسید؟ اگر چنین است باید یک کیف پول چرمی تازه ای برای خود بخرید و با انجام این بازی جدید یاد بگیرید میزان جذب مالی خو را بالا ببرید و به تحقق پیوستن خواسته‌تان را هر چه زودتر ببینید.


وقتی نقطه عطف احساسی‌تان جایی بین امیدواری، قناعت، ملالت، بدبینی، ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی، قرار دارد کیف پول قرمز برایتان ارزشمند خواهد بود.


شاید در فرهنگ شما به‌غیراز پول ارتعاش پربسامدتر دیگری وجود نداشته باشد زیرا بسیاری از افراد پول را منشأ مناسب جریان مادی بهتر زندگی کردنشان می‌دانند. باوجوداین، بسیاری از افراد، به‌جای اینکه به‌وفور پول در زندگی‌شان توجه کنند ناآگاهانه بر نبود پول تمرکز می‌کنند؛ بنابراین هرچند اغلب بااینکه چیزهایی را که می‌خواهند، شناسایی می‌کنند، اما بازهم خود را از خواسته‌هایشان دور نگاه می‌دارند چون عادت دارند بیشتر به نبود پول توجه کنند نه به‌وفور آن. بازهم دو موضوع مطرح است: آنچه می‌خواهیم و نبود آن خواسته.


 جریان آزادانه وفور نعمت و فراوانی‌ها در زندگی امری طبیعی است و کیف پول چرمی به شما کمک خواهد کرد ارتعاشی ساطع کنید که با دریافت پول همساز است نه اینکه با فشار آن را از خود دورنمایید.


این فرایند چنین است: نخست یک کیف پول چرمی برای خود تهیه کنید یا در هر رنگ و جنسی که دوست دارید و یک چک مسافرتی صدهزارتومانی را در آن قرار دهید. در هر موقعیتی آن را با خود داشته باشید و وقتی این‌سو و آن‌سو می‌روید، به خاطر داشته باشید که چک مسافرتی صدهزارتومانی کجاست. از بودن آن در آنجا احساس رضایت کنید و حس امنیتی را که برای شما می‌آورد، به خود یادآور شوید.


 وقتی چک مسافرتی صدهزارتومانی دارید و آن را بلافاصله خرج نمی‌کنید، هر بار که به آن می‌اندیشید، مزیت ارتعاشی آن را دریافت می‌کنید. هر بار که تائید می‌کنید درست در آنجا، در کیف پولتان برای خرید قدرت دارید، بارها و بارها بر حس بهزیستی مالی‌تان می‌افزایید، بنابراین، میزان جذبتان شروع به تغییر می‌کند.


درواقع با انجام این فرایند می‌فهمید مجبور نیستید ثروتمند باشید تا ثروت را به‌سوی خود جذب کنید اما باید احساس ثروتمندی کنید. می‌توانید در اولین فرصت این مقدار را دو برابر کنید تا احساس بهتری داشته باشید. احساس نبود وفور و فراوانی مقاومتی ایجاد می‌کند که به فراوانی اجازه ورود نمی‌دهد.


وقتی بارها و بارها این پول را در ذهنتان خرج می‌کنید ارتعاش فراوانی و ثروت و توانگر و امنیت مالی شما افزایش می‌یابد و اتفاقی جادویی برایتان می‌افتد. پولی که به‌طورمعمول به دست می‌آوردید به‌طور ناباورانه بیشتر می‌شود. ترفیع می‌یابید، خریدی باقیمت کمتر انجام می‌دهید و چیزهایی که قصد خریدشان را داشتید بدون پرداخت پول به سمتتان می‌آیند و سیل بند فراوانی و ثروت گشوده می‌شود.


این فرایند بسیار ساده، اما قدرتمند است و میزان جذب مالی‌تان را تغییر خواهد داد. هشیارانه افکاری در سر بپرورانید که انرژی‌های وفور و فراوانی را سرازیر کند؛ افکاری سنجیده‌تر به ذهن راه دهید – هشیارانه، انرژی غیرمادی بیشتری را به‌سوی دارایی موردنظرتان سوق دهید.


وقتی طی روز درباره این فکر می‌کنید که با صد هزار تومان چه چیزها می‌توانستید بخرید، به‌عمد و خودخواسته، انرژی غیرمادی را برای افزایش حس توانگری‌تان به کار می‌برید. فرایند کیف پول چرمی وسیله دیگری است برای آنکه به آنچه در شما احساسی خوب برمی‌انگیزد، توجهی عامدانه و هشیارانه نشان دهید و می‌بینید که هیچ محدودیتی وجود برای ورود ثروت در زندگی‌تان وجود ندارد.

 

 

 فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی

 


کیف پول چرمی

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن,کیف پول چرمی, فرایند کیف پول چرمی

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.