.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

برو سر اصل مطلب!

برو سر اصل مطلب!

هنگامی‌که آگاهید گفته‌هایتان متضاد خواسته‌هایتان است، یا می‌خواهید میزان جذب خود را ارتقا دهید، یا احساس می‌کنید به نسبت حال خوشی دارید، اما می‌توانید بهتر از این باشید و قصد دارید هم‌اکنون با صرف وقت حالتان را بهبود بخشید دقیقاً وقت انست که دیگر باید تصمیم خود را بگیرید و بروید سر اصل مطلب!

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/12
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

برو سر اصل مطلب!


هنگامی‌که آگاهید گفته‌هایتان متضاد خواسته‌هایتان است، یا می‌خواهید میزان جذب خود را ارتقا دهید، یا احساس می‌کنید به نسبت حال خوشی دارید، اما می‌توانید بهتر از این باشید و قصد دارید هم‌اکنون با صرف وقت حالتان را بهبود بخشید دقیقاً وقت انست که دیگر باید تصمیم خود را بگیرید و بروید سر اصل مطلب!


 وقتی‌که نقطه عطف احساسی‌تان جایی بین احساس ملالت، بدبینی، ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس و ناامیدی، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی، خشم قرار داشته باشد، فرایند رفتن به سر اصل مطلب برایتان ارزشمند می‌شود.


 ممکن است بی‌آنکه بدانید بر ارتعاشی متضاد خواسته‌تان تمرکز کنید. این کار درست مانند دو سر عصاست. وقتی عصایی را بلند می‌کنید، هر دو سر آن را بلند می‌کنید. فرایند رفتن به سر اصل مطلب به شما کمک خواهد کرد تا بهتر بدانید به‌طورمعمول کدام سر عصا را بکار می‌برید: آن سری که به خواسته‌تان مربوط است، یا سری که به نبود خواسته‌تان ربط دارد.


هرگاه بدانید چه چیزی را نمی‌خواهید و مشخص کنید که چه چیزی را می‌خواهید و این دو را باهم مقایسه کنید تمرکز شما تقویت می‌شود و اولویت‌ها و خواسته‌هایی تازه ایجاد می‌کند.


 رفتن به سر اصل مطلب، اغلب نخستین گام برای تغییر عادت ارتعاشی‌تان است، زیرا فرایندی است که به شما کمک می‌کند خواسته‌تان را هر چه شفاف‌تر تعریف کنید؛ اما ازآنجاکه ارتعاش این سر عصا با آن سر عصا فرق دارد، معمولاً تنها به‌صرف اظهار خواسته‌تان، بلافاصله ارتعاشتان عوض نمی‌شود.


برای مثال وقتی پول کافی ندارید روشن است که پول بیشتری می‌خواهید. حال با تغییر کانون توجهتان و تمرکز بر آنچه می‌خواهید ارتعاش آن را افزایش می‌دهید.

ازآنچه نا خواستنی است به سراغ آنچه خواستنی است بروید.


 وقتی خواسته‌تان را به زبان می‌آورید، ممکن است ارتعاشتان با کلامتان همساز نباشد؛ اما با استفاده از فرایند رفتن سر اصل مطلب ارتعاش شما تغییر می‌کند و به‌تدریج با هدایت ارتعاشات بهتر بر آنچه می‌خواهید متمرکزتر می شوید؛ یعنی هرگاه احساسی منفی دارید که همانا کمک می‌کند بدانید بر چیزی ناخواسته تمرکز کرده‌اید، مکث می‌کنید و می‌گویید: «حال می‌دانم چه چیزی را نمی‌خواهم، پس آنچه می‌خواهم چیست؟» و در صورت لزوم ارتعاشتان را به‌تناسب این موضوع تغییر خواهید داد. اگر فکری در سر بپرورانید افکار دیگر به دنبال هم می‌آیند و نهایتاً تجلی آن خواسته چیزی را جذب می‌کند که در فکرتان بوده است.


آنچه باعث احساس منفی می‌شود واردکردن فکری به ذهن است که فاقد ارتعاش هماهنگ با خواسته درونی شماست.


هر فکر به فکر دیگر می‌پیوندد و همان نیز به افکار دیگر می‌پیوندد. پس باید افکاری به ذهن خود راه دهید که هماهنگی بالایی با خواسته‌هایتان داشته باشند. پس خواسته‌هایتان را تعریف کنید و آنگاه به شیوه‌ای سنجیده افکارتان را در مسیر خواسته‌هایتان حفظ کنید.


وقتی حال بدی دارید چیزی را جذب می‌کنید که شمارا خشنود نمی‌کند چون بر ناخواسته تمرکز دارید. این هشداری برای شماست تا بیندیشید که نیت اصلی شما چیست و سررشته افکارتان را به دست‌گیرید و به خواسته خود بیندیشید و افکارتان را در جهت آفرینشی مثبت روان‌سازید و از فکر و ایده‌ای کوچک به سمت افکار و ایده‌های بزرگ‌تر حرکت نمایید.


در این فکر نباشید که دنیا را نجات دهید؛ خودتان را از بند افکار منفی رهاسازید.

این فرایند را به‌عنوان محملی برای تغییر تدریجی میزان جذبتان بپندارید و بر چیزهایی تمرکز کنید که احساس خوشی در شما می‌انگیزد و از نتایج مثبتی که ناگزیر به دنبال آن می‌آید، لذت ببرید.

 


برو سر اصل مطلب!

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و افزایش جذب, برو سر اصل مطلب!, فرایند برو سر اصل مطلب!

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.