.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

تجسم یک رؤیا

تجسم یک رؤیا

اگر در اوج یکی از احساسات بدبینی، ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی و یا خشم قرار داشته باشید و می‌خواهید شرایط را بهبود بخشید‌ تجسم رؤیا برایتان مؤثر واقع خواهد شد.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/16
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

تجسم یک رؤیا


 موقعی که می‌خواهید شرایطی را بهبود بخشید‌ یا پول بیشتر می‌خواهید یا در جستجوی شغل بهتری هستید و یا می‌خواهید ازلحاظ جسمی در شرایط بهتری باشید می‌توانید از فرایند تجسم یک رؤیا استفاده کنید.


اگر در اوج یکی از احساسات بدبینی، ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی و یا خشم قرار داشته باشید فرایند تجسم یک رؤیا برایتان مؤثر واقع خواهد شد.


ازآنجاکه به جنبه‌های زندگی کنونی‌تان توجه فراوان نشان می‌دهید، زندگی‌تان اکنون هرگونه که هست، ازنظر ارتعاشی نسبت به آنچه می‌خواهید یا مجسم می‌کنید، به‌اصطلاح سنگینی بیشتری دارد. به‌بیان‌دیگر، اگر میل و خواسته‌تان این است که لاغر شوید هرچند در همین هنگام کلی اضافه‌وزن دارید، به‌احتمال‌زیاد وزن جنبه‌های منفی وضعیت کنونی‌تان، سنگین‌تر از ارتعاشات تجسم‌هایتان است.


مردم اغلب می‌گویند، «از وضعی که دارم راضی نیستم. ای‌کاش می‌توانستم آن‌گونه باشم.» اما وقتی از آنان می‌پرسید آن شرایطی که می‌گویید می‌خواهید چیست، معمولاً فقط اشکال وضعیتی را که در آن هستید، اظهار می‌کنند. هرچند جمله‌هایی مانند «من می‌خواهم در آن وضع باشم» یا «من اوضاع و شرایطی آن‌گونه را می‌خواهم» بر زبان می‌آورند، ارتعاششان بیشتر درباره حال‌وروز کنونی‌شان است، نه مقطعی که می‌خواهند در آن باشند.


وقتی احساس خوش بودن ندارید، لحن خوش و خرم هیچ فایده‌ای ندارد. قانون جذب به  گفته‌تان پاسخ نمی‌دهد، بلکه به ارتعاشاتی که از درونتان ساطع می‌شود پاسخ می‌گوید.

در شرایطی که نسبت به بهزیستی مقاومت شدید نشان می‌دهید، می‌توانید گفته‌هایی با لحنی نیکو به کار ببرید، زیرا کلماتی که به کار می‌برید اهمیتی ندارند احساستان مهم است.


 فرایند تجسم یک رؤیا، به دلیل آنکه ارتعاشی را بازمی‌تابانید که به نفعتان است و در ایجاد اطمینان بسیار مفید واقع می‌شود زیرا فرایندی است که به شما کمک می‌کند دریابید به‌واقع چه چیزی را جذب می‌کنید. این فرایند یکی از کاربردهای تجسم‌هایتان است، یعنی وانمود کنید خواسته‌تان پیشاپیش محقق شده است و اکنون به جزئیات آن خواسته توجه نشان می‌دهید.

 

وقتی بر احساس ناشی از توجه به خواسته‌تان تمرکز می‌کنید در همان هنگام نمی‌توانید احساس کنید خواسته‌تان تحقق‌نیافته است؛ بنابراین با تمرین می‌توانید به‌اصطلاح عزم خود را جزم کنید. درنتیجه هرچند میل و خواسته‌تان متجلی نشده ارتعاشی ساطع می‌کنید گویی چنین چیزی رخ‌داده است و آنگاه رخ می‌دهد.


میزان جذب شما معادل ارتعاشی است که معمولاً ساطع می‌نمایید و نوع احساساتتان نشانه‌ای است حاکی از اینکه میزان جذب شما چقدر است.


در این فرایند، هدفتان ایجاد تصاویری است که در شما احساسی خوب برانگیزند و موجب ساطع شدن ارتعاشی شود که پول اجازه ورود بدهد. سعی کنید زمانی را به یادآورید که پول بیشتری داشتید و گرفتار فشار عصبی نبودید و هر چه می‌خواستید توان تهیه‌اش را داشتید. سعی کنید جزئیات بیشتری به خاطر آورید تا بیشتر احساس کنید.


می‌توانید وانمود کنید پول بیش‌ازحد نیازی دارید. تصور کنید کرور پول‌دارید و آن‌ها را در انباری گذاشته‌اید یا صندوقی پر از پول در کنار تختان گذاشته‌اید و زیر تختتان نیز پرپول است. وانمود کنید کارت اعتباری‌تان پر از پول است و هر چه بخواهید برای خودتان و عزیزانتان می‌خرید.


 هر چه بازی فرایند جایگاه احساسی را بیشتر انجام دهید، مهارت بیشتری می‌یابید و برایتان سرگرم‌کننده‌تر می‌شود. وقتی وانمود می‌کنید ارتعاشات جدیدی را فعال می‌کنید و میزان جذبتان تغییر می‌کند و با توجه به هر موضوعی که برای آن جایگاه احساسی تازه یافته‌اید، بهبود خواهد یافت.

 

 فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی


تجسم یک رؤیا

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, چوب پنبه, فرایند نقطه های انرژی, ارتعاشات, تجسم یک رؤیا, خواستن و قانون جذب, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت و خواستن, فرایند تجسم یک رؤیا

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.