.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

ستون بدهی ها

ستون بدهی ها

اگر می‌خواهید طعم رها بودن از بدهی ها را بچشید یا می خواهید احساس بهتری نسبت به پول داشته باشید یا جریان پول را در زندگی تان افزایش دهید و یا بین درآمد و مخارج خود فرشی عظیم بگسترانید از فرایند ستون بدهی‌ها استفاده نمایید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/19
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

ستون بدهی‌ها


اگر می‌خواهید طعم رها بودن از بدهی  ها را بچشید یا می خواهید احساس بهتری نسبت به پول داشته باشید یا جریان پول را در زندگی تان افزایش دهید و یا بین درآمد و مخارج خود فرشی عظیم بگسترانید از فرایند ستون بدهی‌ها استفاده نمایید.


وقتی نقطه عطف احساسی‌تان جایی بین ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی، خشم، تلافی، تنفر، غضب، حسادت، ناامنی، گناه، بی‌ارزشی، ترس، غصه، افسردگی، نومیدی، درماندگی قرار داشته باشد فرایند ستون بدهی‌ها برایتان بسیار ارزنده خواهد بود.


چند صفحه کاغذ ستون‌بندی شده با هر تعداد ستونی که برای هزینه ماهانه‌تان نیاز دارید، فراهم کنید. حال، از دورترین ستون سمت چپ آغاز کنید. عنوانی بنویسید که بزرگ‌ترین رقم خرج ماهانه‌تان را توصیف می‌کند. برای مثال، اگر سنگین‌ترین چکی که در هرماه می‌نویسید، بابت اجاره‌بهاست، بنویسید: «اجاره‌بها». آنگاه در زیر سطر عنوان، مقدار پول پرداختی را بنویسید.


سپس دور این مقدار خط بکشید که نشان‌دهنده مبلغی است که هرماه باید بپردازید. پس‌ازآن، در سطر سوم، کل بدهی مشخص برای این «اجاره‌بها» را داخل کنید. حال دومین پرداخت قابل‌توجه را در ستون دوم بنویسید، سومی در ستون سوم و به همین ترتیب ادامه دهید. در وسط بالای صفحه، این عبارت تأکیدی را بنویسید: «دوست دارم باوجود همه این محظورات مادی، به عهدم وفادار بمانم و در برخی موارد حتی دو برابر آنچه لازم است، می‌پردازم.»


ازآنجاکه به سرمایه‌تان به شیوه‌ای تازه نگاه می‌کنید، بی‌درنگ ارتعاشتان شروع به تغییر خواهد کرد. وقتی از وفا به عهد و پیمانتان، حتی ذره‌ای احساس غرور بیابید، ارتعاشتان تغییرمی کند. با این تغییر، هرچند کوچک، اوضاع مالی‌تان شروع به تغییر می‌کند.


با درج بدهی‌ها و تمرکز بر آن‌ها اوضاع مالی شما بهبود می‌یابد و با تغییر نگرش و ارتعاشتان همه‌چیز در چشم‌انداز مالی‌تان تغییر می‌کند. پولی که می‌خواستید به دستتان می‌رسد و معاملاتی برایتان جور می‌شود و یا اتفاقات مالی دیگری برایتان رخ می‌دهد. با دریافت پول هنگفت مشتاقانه بدهی‌ها را پرداخت می‌کنید و ستون‌ها حذف می‌شوند. شکاف بین درآمد و هزینه‌هایتان افزایش می‌یابد و حستان بهتر می‌شود.


اگر بدهی‌تان چون باری سنگین باشد ارتعاشات شما پیرامون پول مقاومت است؛ اما اگر این بار برداشته شود احساس سبکی و آزادی می‌کنید و دیگر مقاومتی در برابر پول نمی‌کنید و بهروزی و خوشبختی در زندگی تان جاری می‌شود.افرادی که تصمیم گرفته‌اند با وفور و فراوانی هماهنگی ارتعاشی بیابند- درنتیجه به‌سوی آنان و در آنان جاری شود- هیچ‌کس دیگر را از آن محروم نمی‌کنند. شما نمی‌توانید تنگدست شوید تا به پیشرفت افراد فقیر کمک کنید. فقط با سعی و تلاش خودتان است که می‌توانید چیزی داشته باشید و به دیگران عطا کنید.


موفقیت به احساس سرورتان مربوط می‌شود. موفقیت به معنی انجام دادن نیست، بلکه، یعنی همچنان به رؤیاپردازی پرداختن و نسبت به تحقق آن حسی مثبت داشتن. معیار توفیق یافتن در زندگی، پول یا چیزهای متفرقه نیست – معیار موفقیت به‌طور حتم سرور و نشاطی است که احساس می‌کنید.


منظور از شادی سرور حقیقی است. افراد مسرور کسانی هستند که روزشان را مشتاقانه سپری می کنند. این افراد آغاز سختی داشته اند اما  راهی پیدا کردند تا از حق مسلم بهروزی خود بهره برند.

موفقیت یعنی زندگی شاد داشتن و زندگی شاد یعنی قطاری از لحظات شاد. اما بسیاری از افراد اجازه سپری کردن لحظات شاد را به خود نمی دهند زیرا به شدت در تلاشند به زندگی شاد دست یابند.


به‌جای «به دست آوردن» وفور و فراوانی، به‌وفور و فراوانی خود «اجازه ورود» دهید.


کار شما به زیاد و فراوان داشتن ربطی ندارد! وفور و فراوانی پاسخی است به ارتعاشتان. البته باورتان نیز بخشی از ارتعاشتان است. هیچ‌چیز مهم نیست جز آنکه احساسی خوش داشته باشید. همین شیوه را پیش گیرید و شاهد نتایج باشید.

 

 

فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی


ستون بدهی ها

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, ستون بدهی ها, فرایندهای افزایش جذب, موفقیت مالی و قانون جذب, فرایند ستون بدهی ها

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.