.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

کار را به کاردان بسپارید!

کار را به کاردان بسپارید!

شاید برایتان پیش بیاید که بخواهید به همان موجود قدرتمندی تبدیل شوید که هدف تولدتان بوده است، یا احساس کنید باید کارهای زیادی انجام دهید و یا برای انجام کارهایی که از آن‌ها لذت می‌برید به‌وقت بیشتری نیاز داشته باشید. اگر چنین چیزی را تجربه کردید به شما پیشنهاد می‌کنم کار را به کاردان بسپارید!

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/21
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 کار را به کاردان بسپارید!

شاید برایتان پیش بیاید که بخواهید به همان موجود قدرتمندی تبدیل شوید که هدف تولدتان بوده است، یا احساس کنید باید کارهای زیادی انجام دهید و یا برای انجام کارهایی که از آن‌ها لذت می‌برید به‌وقت بیشتری نیاز داشته باشید. اگر چنین چیزی را تجربه کردید به شما پیشنهاد می‌کنم کار را به کاردان بسپارید!


هنگامی‌که نقطه عطف احساسی‌تان جایی بین ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی، سرزنش، دلسردی، خشم قرار داشته باشد فرایند کار را به کاردان بسپارید برایتان فوق‌العاده ارزشمند خواهد بود.


تصور کنید صاحب شرکتی بزرگ هستید و هزاران نفر برای شما کار می‌کنند. حالا تصور کنید رودررو با هیچ‌یک از این افراد کار نمی‌کنید، اما مدیری کاردان دارید که این کارها را انجام می‌دهد و آنان را می‌شناسد و راهنمایی‌شان می‌کند؛ بنابراین، هر وقت درباره چیزی نظری دارید، آن را به مدیرتان تفهیم می‌کنید و او نیز بلافاصله می‌گوید: «همین‌الان به آن رسیدگی می‌کنم.» و چنین هم می‌کند، مؤثر و سودمند و دقیق؛ درست همان‌طور که دوست داری.


ممکن است در دل بگویید «من هم دوست دارم مدیری این‌گونه داشته باشم – کسی که به سود من کار کند.» ماهم به شما می‌گوییم مدیری کاردان دارید که این‌گونه هست، حتی بیش از این. شما مدیری دارید که پیوسته به سود شما کار می‌کند و قانون جذب نامیده می‌شود.


کافی است که از این قانون درخواست کنید تا به خدمت حاضر شود؛ اما بسیاری از شما این مدیر را این‌گونه نمی‌بینید. هرچند چنین مدیری دارید، بازهم خودتان بار مسئولیت را بر دوش می‌کشید؛ به‌عبارت‌دیگر، می‌گویید، «آه، قانون جذب همین‌جاست، اما من مجبورم همه کارها را خودم انجام دهم.» اما ما هم می‌گوییم پس خوبی قانون جذب چیست؟


این کار درست مانند این است که مدیری کاردان داشته باشید و سالیانه پانصد هزار دلار به او بپردازید و فقط از شما بپرسد: «آیا کاری هست که بخواهید انجام دهم؟» و شما هم پاسخ دهید: «نه به‌هیچ‌وجه. من فقط از ای تکه کسی مثل تو را در اختیار داشته باشم خوشحالم.» بنابراین، تنظیم اهداف شبیه محول کردن وظایف به مدیر کائنات است.

دستیابی به ارتعاش گشودن در یعنی اینکه کنار بایستید و اعتماد کنید که مدیر کاردان همه‌چیز را تنظیم می‌کند و اطمینان کنید که وقتی چیزی از شما خواسته می‌شود، مدیر توجهتان را به آن جلب می‌کند. به‌بیان‌دیگر، وقتی لازم است تصمیمی دیگر اتخاذ کنید، مدیر شمارا از آن آگاه خواهد کرد.


شما زندگی‌تان را محول نمی‌کنید بلکه آن را رقم می‌زنید. در عالم هستی کاری دل‌نشین‌تر از این نیست که خواسته‌ای داشته باشید که بر اساس آن در پیوندی ارتعاشی قرار بگیرید و در آن پیوند که وجودتان به منشأ خیر و نیکی و بهروزی متصل می‌شود برای انجام کاری الهام بگیرید. این غایت فرایند رقم زدن است و در گستره هستی هیچ کاری دل‌نشین‌تر از انجام دادن کاری الهام شده نیست.


کار را به کاردان بسپارید!

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, کار را به کاردان بسپارید!, فرایندهای افزایش جذب, فرایند کار را به کاردان بسپارید!

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.