.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

فصل چیدن سیب

فصل چیدن سیب

آنگاه‌که حال خوشی ندارید، نشانه بیماری ناراحت‌کننده‌ای در شما تشخیص داده‌شده است، احساس درد دارید، می‌خواهید نیرومندتر باشید و یا در مورد جسمتان دچار ترسی ناشناخته هستید بهترین کار این است که به باغ بروید و سیب‌ها را بچینید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/01/23
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

فصل چیدن سیب


آنگاه‌که حال خوشی ندارید، نشانه بیماری ناراحت‌کننده‌ای در شما تشخیص داده‌شده است، احساس درد دارید، می‌خواهید نیرومندتر باشید و یا در مورد جسمتان دچار ترسی ناشناخته هستید بهترین کار این است که به باغ بروید و سیب‌ها را بچینید.


وقتی‌که احساساتی چون ناکامی، رنجش، ناشکیبایی، استیصال، یأس، تردید، نگرانی و سرزنش دارید یا دلسرد و خشمگین هستید یا دلتان می‌خواهد انتقام بگیرید. یا متنفر و غضب‌آلودید و یا اینکه حس حسادت، ناامنی، گناه، بی‌ارزشی، ترس، غصه، افسردگی، نومیدی و درماندگی داشته باشد فرایند فصل چیدن سیب برایتان بسیار ارزنده خواهد بود.


این فرایند را در حالی دنبال کنید که در مکانی آسوده به مدت پانزده دقیقه دراز کشیده‌اید؛ هرچه آسوده‌تر، بهتر. سپس این جملات را به آهستگی برای خود بخوانید:


من نمی‌دانم چه‌کاری انجام دهم تا حالم بهتر شود، اما جسمم خود می‌داند.

برای جسمم بسیار طبیعی است که سلامت باشد.

لازم نیست بگویم تحمل این بیماری چگونه است.

من حامیانی قابل دارم.

تنها وظیفه من این است که بیاسایم و نفس بکشم.

اکنون می‌آسایم و اجازه می‌دهم بین جسمم و منشأ بهروزی و خیر و نیکی ارتباط برقرار شود.

من آن کار را انجام دهم.

من می‌توانم به‌آسانی آن را انجام دهم.


حال دراز بکشید و بر نفستان و دم و بازدمتان تمرکز کنید. هدف این است که تا حد ممکن آسوده و ریلکس باشید. در همین حالت تا آنجا که می‌توانید عمیق نفس بکشید، در انجام این کار اجباری در کار نیست.

سعی نکنید چیزی اتفاق بیفتد. هیچ کاری نباید انجام دهید جز آنکه بیاسایید و نفس بکشید. لبخند بزنید و شکی نداشته باشید که خداوند نیکویی‌ها به درخواست سلول‌های شما پاسخ می‌دهد و به اذن او شفا می‌گیرید. برای تشدید سرعت درمان و کمک به آن هیچ کاری نکنید. اگر در این حالت احساس دردی داشتید با خود بگویید:


این درد به من می‌گوید که خداوند به درخواست من پاسخ داده است. این درد نشانه شفا و بهبودی است و به من کمک می‌کند.

یا بگویید:

ناراحتی من چیزی نیست مگر آگاهی من از مقاومت کردن. اکنون می‌آسایم و آسوده نفس می‌کشم و

استراحت می‌کنم.


سلول های بدنتان با هشیاری لایتناهی خلاق رابطه‌ای مستقیم دارد و هر سلول به‌طور مستقل پاسخ می‌دهد. وقتی احساس سرور دارید، همه حوزه‌ها باز هستند؛ بنابراین هشیاری لایتناهی به‌طور کامل دریافت می‌شود. هیچ شرایطی وجود ندارد که نتوانید به بهتر از آن دست‌یابید، برخلاف نقاشی‌ای که نمی‌توانید دوباره آن را رنگ‌آمیزی کنید.


افکار محدودکننده را کنار بگذارید و به یاد داشته باشید دلیل درد و رنج و بیماری و هر مشکل دیگری این است که در را به روی خیر و نیکویی می‌بندید و به جریان بهروزی اجازه ورود نمی‌دهید. وقتی به بهزیستی اجازه ورود نمی‌دهید نبود آن باعث بروز بیماری و درد و مشکلات دیگر می‌شود.


وقتی بر بهزیستی در نگشایید، سایه‌ای بر زندگی‌تان می‌افتد که همانا بیماری جسمی و محرومیت از خواسته‌هایتان است. باگذشت زمان به این نتیجه می‌رسید که این پدیده واقعیتی است که درجایی ریشه دارد. آنگاه تمام اطلاعاتتان را بکار می‌برید تا خود را از بدی‌ها دور نگه‌دارید، حال‌آنکه چنین چیزی هرگز وجود نداشته است.


 اگر با نشانه بیماری ترسناکی مواجه شوید، اجازه ندهید مقطعی که در آن قرار دارید شمارا به هراس بیندازد. بیماری گستره احساس منفی است؛ اما هر نوع بیماری از هر دست می‌تواند ظرف چند روز درمان شود به شرطی که بتوانید از فکر آن منحرف شوید و ارتعاش متفاوت برقرار کنید. مدت شفا یابی نیز بستگی به میزان آشفتگی ذهنی ما بستگی دارد.


سعی کنید کمتر به اطراف بنگرید و بیشتر تجسم کنید تا وقتی‌که تجسم‌هایتان آشناترین ارتعاشی باشد که دارید. اگر اجازه دهید محیطتان پیوسته و بدون هیچ مقاومتی خواسته‌های جدید، مداوم، زندگی‌بخش و ناب ایجاد کند می‌توانید چنین دنیایی پر از شور و شوق و شعف و شیدایی داشته باشید.


اگر معتقد باشید چیزی خوب است و آن را انجام دهید به نفع شماست. هیچ کاری برایتان بدتر از این نیست که کاری کنید که معتقدید نادرست است. پس از هر انتخابی که دارید دلگرم و شادباشید زیرا تناقض شما باعث تناقض ارتعاشات شما می‌شود. پس تصمیم بگیرید و به آن توجه کنید و احساس خود را مشخص کنید تا بی‌درنگ در آنجا باشید.


 

فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی


فصل چیدن سیب

موفقیت, قانون جذب, افزایش جذب, , فرایندهای افزایش جذب, فصل چیدن سیب, فرایند فصل چیدن سیب, فصل چیدن سیب و درمان بیماری ها, قانون جذب و درمان بیماری ها

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.