.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

پیوسته به پیش برو!

پیوسته به پیش برو!

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن. وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است.موفقیت امری اتفاقی نیست. هفت خصلت اساسی مردان موفق

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1398/02/20
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

پیوسته به پیش یرو!

بی تردید، هریک ازما رویاهایی داریم که میخواهیم به آنها برسیم. موفقیت جریان مداومی است که ضمن آن مشتاق موفقیت های بیشتر هستیم. فرصتی برای رشد احساسی، اجتماعی، روحی، جسمی،علمی ومالی و درعین حال داشتن یک همکاری مثبت است.

موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن.

 افراد زیادی به توفیقات بزرگی دست یافته اند که قبل از آن غیر قابل تصور بود. در این افراد بجز موفقیت چشمگیر چه چیزی مشترک است؟جواب، قدرت است. قدرت این است که اندیشه های خود را شکل دهید. خواسته های خود را عملی سازید و به نتایج دلخواه دست یابید. زندگی و افکارتان را تغییر دهید. نیازهای خود و اطرافیانتان را بشناسید و برای رفع آنها کاری بکنید. در دنیای مدرن جریان عظیم اطلاعات است که در واقع ابزار قدرتمندان است.

کتابهای فراوانی در مورد موفقیت در بازار موجود است. پس چرا فقط تعدادی از مردم به نتایج افسانه ای میرسند؟ در حقیقت تنها داشتن اطلاعات کافی نیست. هر موفقیت بزرگی در اثر عمل به دست می آید. دانش فقط نیروی بالقوه ایست در دست آنان که میدانند چگونه عمل مؤثری انجام دهند. افراد زیادی دانش استیو جابزو تد ترنر را داشتند، اما فقط آنها دست به عمل زدند.

 

هریک از ما با برقراری دو نوع ارتباط تجارب خویش را شکل میدهیم.

ارتباط درونی: یعنی چیزهایی که در درون تصور و احساس میکنیم.

ارتباط بیرونی: یعنی استفاده از کلمات، لحن صدا،تغییرات چهره و حرکات بدن. هر ارتباطی نوعی عمل است و روی ما و دیگران اثرگزار است.

 

وجه مشترک مردان موفق تسلط بر فن ارتباط است. میزان موفقیت شما در گرو مهارت در ارتباط است. و مهمتر از آن توفیق درونی شما، یعنی احساس سعادت و خوشی و شور و عشق نتیجه ارتباطی است که باخود دارید. نوع احساس شما نتیجه حوادث نیست بلکه حاصل تفسیری است که از حوادث می کنید. آنچه کیفیت زندگی را تعیین می کند واکنش ما در برابر آن اتفاقات است.

 

مردان برتر راه ثابتی برای موفقیت دارند که من آنرا فرمول نهایی موفقیت مینامم.

اولین قدم آن است که نتیجه دلخواه را بدانید.

قدم دوم انجام عمل است.

و قدم سوم یافتن راهی برای کنترل کارها و بازتاب اقدامات است.

قدم چهارم ایجاد نرمش برای تغییر رفتار جهت دستیابی به نتایج مطلوب است.

 

موفقیت امری اتفاقی نیست. تفاوت آنها که به نتایج مثبت میرسند و آنها که نمیرسند شانسی نیست. شیوه های ثابت و منطقی برای اقدام به عمل و ترقی وجود دارد.

 

هفت خصلت اساسی مردان موفق

اول: عشق! همه افراد موفق هدفی دارند تقریبا آزاردهنده که آنها را ازدرون می خورد، و در عین حال انرژی می دهد و به سوی عمل می برد. عشق به زندگی نیرو و رنگ و معنی می بخشد. همچون سوخت، قطار موفقیت را به حرکت در می آورد و تواناییهای بالقوه را بکار می گیرد.

دوم: ایمان! میان آنان که شکست میخورند و آنان که موفق می شوند تفاوت عظیمی در اعتقادات وجود دارد. عقیده ما درباره آنچه هستیم و آنچه می توانیم باشیم مشخص کننده آینده ماست. به معجزه معتقد باشیم یا محدودیت ها، ناگهان در زندگی ما رخ می دهند.

سوم: برنامه ریزی! برنامه ریزی راهی برای سازمان دادن منابع و نیروهاست. هر فرد موفقی می داند که در اختیار داشتن منابع، برای رسیدن به موفقیت کافی نیست. باید با برنامه ریزی و یافتن مسیر صحیح از آنها به مؤثرترین وجه استفاده کرد.

چهارم: مشخص بودن ارزش ها! ارزش قضاوت اساسی، اخلاقی و عملی در مورد چیزهای مهم است. بسیاری از مردم قضاوت روشنی در مورد آنچه در زندگی برایشان مهم است ندارند. غالبا افراد کارهایی می کنند که بعدا موجب ناخشنودی شان می شود.چون بظئر ناخود آگاه، اموری را برای خود و دیگران صحیح می دانند، ولی برای خودشان روشن نیست. درک ارزش ها از نکات کلیدی پیشرفت و ترقی است.

پنجم: انرژی! انرژی گاهی به صورت خروش و هیاهوی شادمانه است و گاهی به صورت میل به سازندگی و شادی عمومی. افراد پیشرو همیشه در پی فرصت هستند و معتقدند انسان هیچ وقت به اندازه کافی وقت ندارند.

ششم: جلب دوستی! افراد موفقی چون کندی ها، لوترکینگ ها، و گاندی ها همه دارای قدرت جلب دیگران و همراه کردن آنها و پیوند زدن نیروی خود با میلیون ها انسان بودند.

بزرگترین پیروزی ها در عرصه جهان نیست. بلکه در عمیق ترین زوایای قلب شماست.

هفتم: تسلط به فن ارتباط! افرادی که در زندگی موفقند می دانند چگونه با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و آنگاه آن تجربیات را به گونه ای به خود انتقال دهند تا تغییرات لازم برای موفقیت را انجام دهند.

 

بانکرهانت، میلیاردر صاحب نفت تگزاس راز موفقیت را چنین بیان می کند: « موفقیت امر ساده ای است. اول تصمیم بگیرید که دقیقا چه می خواهید، آنگاه تصمیم بگیرید که در صورت رسیدن به آرزوها، بهای آنرا بپردازید، و بعد هم آن بها را پرداخت کنید.»

 

فایل_انگیزشی_امروز_با_صدای_سعید_پورندی

 

 


پیوسته به پیش برو!

موفقیت, هفت خصلت مردان موفق, پیوسته به پیش برو, فرمول نهایی موفقیت, موفقیت به پیش رفتن است, ویژگی های افراد موفق، افراد موفق

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.