.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

جشنواره فروش ویژه کتاب های موفقیت طرح هدیه کتاب به جای سر رسید در سال تا 50درصد تخفیف

جشنواره فروش ویژه کتاب های موفقیت طرح هدیه کتاب به جای  سر رسید در سال  تا   50درصد تخفیف

 

اصلی‌ترین مزیت کتاب این است که چند ماه از سال گذشته عمرش تمام نمی‌شود و می‌تواند تا سال‌ها و دهه‌ها از شما و شرکتتان در کتابخانه خانه‌ای به یادگار بماند. ضمن اینکه تعطیلات طولانی نوروز معمولا بهترین فرصت برای کتاب‌ خواندن برای افراد شاغل است و احتمال اینکه هدیه شما در همان اولین روزها استفاده شود و خاطره‌ای خوب در ذهن گیرنده‌اش بگذارد، زیاد است.

 

 لیست کتاب ها کلیک کنید 

لیست کتاب ها تخفیف تا 50 درصد        

لیست کتاب ها   

 لیست کتاب ها   

هرگز کسی نقش تاثیرگذار یک کتاب خوب را فراموش نمی‌کند و اگر آن کتاب را شما به کسی هدیه کرده باشید، شما را هم فراموش نمی‌کند. پس به جای سررسید یا هدایای دیگر به دیگران کتاب هدیه کنیم تا هم نقش تاثیرگذار و مثبتی بر زندگی آنان و جامعه داشته باشیم و هم هیچ‌گاه از یاد و خاطره آنان نرویم.

 

دلیل استفاده از سررسید

احتمالا، با خودتان می‌گویید ما سررسید هدیه می‌دهیم چون این امکان را داریم که روی جلد یا در صفحه‌های اول آن، تبلیغ شرکتمان را کنیم و در واقع سرر رسید فراتر از هدیه، یک کالای تبلیغاتی است.

 

کتاب به جای سررسید

خبر خوب اینکه می‌توانید هر یک از کتاب‌های مدیر سبز که مدنظرتان باشد را با تغییرات تبلیغاتی خودتان سفارش دهید. این تغییرات معمولا بستگی به تعداد کتاب‌هایی دارد که شما سفارش می‌دهید.

 

سفارش 300 کتاب یا بیشتر

اگر سفارش شما حداقل سیصد نسخه باشد می‌توانید کل پشت جلد را به خودتان و تبلیغ‌تان اختصاص دهید. این تغییرات می‌تواند از آوردن آرم شرکت پشت جلد کتاب گرفته تا معرفی کسب‌و‌کارتان باشد.

 

سفارش کمتر از 300 کتاب

اگر سفارش شما کمتر از 300 نسخه است می‌توانیم برچسبی رنگی   با اطلاعات شما چاپ کنیم و داخل کتاب بچسبانیم تا مخاطب شما به محض باز کردن کتاب برند و اطلاعات شما را ببیند. 

 

 

 

سه پیشنهاد بسیار ویژه برای شما
ManagementBooks طرح عیدانه کتاب ManagementBooks
خرید طرح ۵۰ کتاب


خرید طرح ۱۰۰ کتاب


چند نکته
۱. لازم نیست کتاب‌هایی که سفارش می‌دهید شبیه هم باشند! یعنی اگر طرح زرد را خرید کردید و ۵۰ کتاب سفارش دادید، این کتاب‌ها می‌تواند متفاوت باشد. مثلا: از یک عنوان ۱۰ نسخه باشد، از عنوانی دیگر ۲۰ نسخه و از ۴ عنوان دیگر هرکدام ۵ نسخه.

 

۲. کتاب‌ها را می‌توانید از جدول بالا انتخاب کنید. صرفه‌نظر از قیمت پشت جلد آن‌ها می‌توانید هر کدام از کتاب‌ها را انتخاب کنید. قیمت پشت جلد آن‌ها فقط جهت اطلاع شما نوشته شده است.

۳. برچسبی رنگی با ابعاد نصف صفحه کتاب چاپ خواهد شد و برتمام کتاب‌های سفارشی شما اضافه می‌شود تا وقتی کتاب‌ها را هدیه می‌دهید نام و مشخصات برند شما روی کتاب موجود باشد. محل نصب برچسب می‌تواند به محض باز شدن کتاب پشت جلد روی کتاب، در انتهای کتاب یا هر جای دلخواه شما در کتاب اضافه شود.

۴. سفارشات حداکتر تا ۴۸ ساعت پس از ثبت در سایت آماده ارسال خواهد شد.

۵. ارسال تمامی سفارشات از طریق پست به تمامی نقاط ایران  است .

۶. درصورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال لطفا با شماره 09391602800تماس بگیرید.

7. حداقل سفارش 100هزار تومان که شمال تخفیف 30درصد شود .

پییشنهاد ویژه برای کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها
شما می‌توانید یک کتاب را با تیراژ حداقل 3۰۰ نسخه سفارش بدهید و پشت جلد کتاب به صورت اختصاصی برای شما طراحی شود. این نوع کتاب‌ها که اطلاعات شما بر آن درج شده است یکی از ارزشمندترین و بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می‌رود. چنین کتاب‌هایی مثل بروشورهای تبلیغاتی دور انداخته نمی‌شود و همیشه همراه مشتریان یا همکاران شما خواهد ماند.

کتاب به زودی کهنه نمی‌شود، پس پیشنهاد ما آن است که حداقل 3۰۰ نسخه سفارش بدهید و می‌توانید حتی سال‌های بعد يا در طول سال به عنوان هديه تولد از این هدیه ارزشمند استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا با شماره09391602800 تماس بگيريد

 

 

 


جشنواره فروش ویژه کتاب های موفقیت طرح هدیه کتاب به جای سر رسید در سال تا 50درصد تخفیف

کتاب فروش ویژه تخفیف جشنواره طرح کتاب به جای سر رسید

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.