.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

هشت اصل مهم روابط ماندگار

هشت اصل مهم روابط ماندگار

راز روابط ماندگار چیست؟ چگونه می توان از رابطه بد به یک رابطه شاد و سالم و توام با عشق رسید؟ چه عواملی باعث ماندگاری عشق در روابط انسانی می شود؟ هشت اصل مهم در روابط ماندگار چیست؟

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/05/22
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

هشت اصل مهم روابط ماندگار

 

هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است و البته هیچ چیزی نمی تواند دردی چون درد جدایی و فراق داشته باشد. 

 

عشق در خانواده چون باغی از گل نیاز به مراقبت و پرورش دارد.

دائم باید برای رشد و پرورش و بهبودی آن تلاش کرد. هیچ چیزی مثل روابط خوب نمی تواند شادمانی را به زندگی بیاورد. عمق معنا، درک و تحسینی که این گونه روابط به همراه دارند ژرف و غیر قابل سنجش است و البته هیچ چیزی نمی تواند دردی چون درد جدایی وفراق داشته باشد.

 
در هر حال گردونه دنیا دور روابط می چرخد اما جالب این است که کار های زیادی می توان برای تغییر روابط بد به روابط کامل، هیجان انگیز، بامعنا، شاد و عاشقانه انجام داد. روابط انسانی مبتنی بر اصول است. در این مقاله هشت اصل مهم روابط ماندگار را بررسی می کنیم:


اصل اول: عشق

برای داشتن روابط سالم و ماندگار باید عاشق همه باشیم. شاید با توجه به احساساتمان علاقه ای به کسی نداشته باشیم اما با توجه به تعریف عشق که نحوه ی برخورد ما با کسی را معیین می کند باید عاشق دیگران باشیم.

 

 

اصل دوم: قلب خدمت گذار

زیگ زیگلار همیشه می گوید: « اگر به مردم کمک کنید تا هر آنچه از زندگی می خواهند به دست آوردند می توانید در زندگی هر چه می خواهید داشته باشید. »در واقع منظور او این است که باید قلب و زندگی خود را وقف کمک به مردم کرد.

 
اصل سوم: روابط صادقانه

اهمیت ارتباط صادقانه به این خاطر است که وسیله تبدیل احساس درون ما به کلمات است و ما را قادر به ایجاد ارتباط با دیگران می کند. جالب نیست؟ یک فرد حسی دارد و با ارتباط با فرد دیگر احساس او را می فهمد.

 

اصل چهارم: دوستی و رفاقت

به زبان ساده روابط فقط زمانی خوب می شوند که با دیگران رفیق و دوست باشیم. دوستی می تواند ایجاد رابطه را آسان تر کند.

 

اصل پنجم: صبوری

زمان زیادی داریم تا صبوری را تمرین کنیم هیچ کس کامل نیست و ممکن است افراد مارا مایوس کنند. ماهم بلعکس ممکن است آنها را ناامید کنیم.

 

اصل ششم: وفاداری

اگر بدانید که کسی که با او در ارتباط هستید به شما وفادار است  و شما هم نسبت به او وفادارید و هرچند که شرایط سخت باشد هیچ کدام دیگری را رها نمی کنید و حس امنیت و قدرتمندی می کنید.

 

اصل هفتم: هدف مشترک

پیوند حاصل از هدف مشترکی که شمارا کنار هم آورده و پیش هم نگه داشته است همکاری، تولید یک محصول مشترک، شکست و یا موفقیت مشترک چیزی است که روابط را می سازد.

 

 

اصل هشتم: تفریح و سرگرمی

همه روابط خوب عنصری از تفریح و سرگرمی دارند. این ضرورتا به معنی یک سرگرمی پرسرو صدا نیست گرچه در بعضی از روابط این نوع سرگرمی هم مناسب است. اما حتی در روابط تجاری نیز باید تا حدودی تفریح و سرگرمی باشد.

 

در ایجاد و حفظ یک رابطه ی ماندگار عناصر کلیدی زیادی هستند هر یک از این هشت عنصر روابط مارا پویا و یگانه می سازند پس از آنها استفاده کنید و شاهد وقوع معجزه در روابط خود باشید.

 

 این فایل آموزشی را حتما گوش کنید:

رازهای پنهان عشق استاد پورندی

 

برای دانلود مجموعه کامل این آموزش کلیک کنید

 


هشت اصل مهم روابط ماندگار

هشت اصل مهم روابط ماندگار, هشت راز رابطه ماندگار, چگونه روابط ماندگاری داشته باشیم, روابط ماندگار, روابط سالم, رابطه, موفقیت, رابطه سالم, روابط خوب, روابط سالم, عشق, روابط انسانی, هشت اصل روابط انسانی , اصول روابط سالم, اصول روابط انسانی سالم, اصول روابط انسانی, عشق, صداقت, وفاداری, دل سپردگی, صبوری در رابطه, صبرو ارتباط, هدف مشترک, نقش تفریح در روابط, هدف مشترک در روابط, دوستی و رفاقت, نقش روابط دوستانه در زندگی,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.