.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

پنج عادت شادی در افراد موفق

پنج عادت شادی در افراد موفق

وقتی در زندگی به جایی رسیدم که باید تصمیمات سختی می گرفتم فهمیدم موفقیت ها، عنوان ها و داشته ها شادی نمی آورند. شروع به مطالعه کتاب های رشد شخصی کردم. به سرعت در حالیکه داشتم زندگی افراد موفقی را مطالعه می کردم که همیشه در زندگی شاد و راضی بودند فهمیدم شادی چیزی نیست که با یک ورد جادویی وارد زندگی ما شود یا کسی آن را به ما بدهد. شادی چیزی است که باید خودمان ایجاد کنیم. اما با انجام کارهای ساده که در ازدحام کارهای روزانه از آنها غافل می شویم می توان به شادی رسید.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/03/17
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 پنج عادت شادی در افراد موفق

 « لحظه ای می آید و لختی بعد میرود.» سالها تعریف من از شادی این بود. من اموال زیادی جمع کردم و به اهداف مختلفی دست یافتم تا به شادی برسم. اما شادی ماندگار از من دوری می کرد. اگر هوشیار نباشیم خسته و مضطرب و اندوهگین می شویم چون به دنبال آرزوها و رویاهای خود نمی رویم.همه ما می خواهیم زندگی شادتری داشته باشیم اما خوب گفتن آن راحت است.

 

وقتی در زندگی به جایی رسیدم که باید تصمیمات سختی می گرفتم فهمیدم موفقیت ها، عنوان ها و داشته ها شادی نمی آورند. شروع به مطالعه کتاب های رشد شخصی کردم. به سرعت در حالیکه داشتم زندگی افراد موفقی را مطالعه می کردم که همیشه در زندگی شاد و راضی بودند فهمیدم شادی چیزی نیست که با یک ورد جادویی وارد زندگی ما شود یا کسی آن را به ما بدهد.

 

 شادی چیزی است که باید خودمان ایجاد کنیم. اما با انجام کارهای ساده که در ازدحام کارهای روزانه از آنها غافل می شویم می توان به شادی رسید.پنج عادت انسان های شاد :


۱ـ افراد موفق خود را قبول دارند و عاشق خودشان هستند.

نحوه رفتار شما با خودتان درست مانند فشار سنجی است که سطح انتظار شما از رفتار جهان با خودتان را معین میکند.اولین قدم برای دوست داشتن خود اولویت دادن به سلامتی است. افراد موفق می دانند که سلامتی کامل شامل سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی است و نقش حیاتی در شادی دارد.

 
افراد موفق با کنترل و هدایت زبان دنیای درونی شان خود را آنگونه که هستند می پذیرند، به خود اعتماد دارند و علی رغم تردیدهایی که هنگام دنبال کردن رؤیاهایشان با آنها مواجه می شوند به پیش می روند.

 
۲ـ  افراد موفق در زمان سفر نمی کنند.

انسانهای موفق می دانند که زندگی در گذشته فقط موجب حسرت و حس گناه در مورد موقعیت های غیر قابل تغییر می شود و فکر روزهای آینده باعث می شود زندگی حال از بین برود و دائم نگران باشند. آنها می دانند راه رسیدن به زندگی شاد و اهداف رویایی شان تمرکز بر لحظه حال و همین لحظه ایست که می توانند آن را کنترل کنند.

 هر بار که وقت خود را صرف افسوس گذشته و نگرانی آینده می کنید خاطرات بالقوه ای را محو می کنید که می توانید همین لحظه خلق کنید . پس با اینجا و آنجا بردن افکارتان شادی را از خود دور نکنید.  

 

۳ـ افراد موفق به کار خود ارزش قائل هستند نه داشته هایشان.

زندگی در دنیای امروز وسوسه ای برای افتادن در دام حرص و طمع است. هر جا که می رویم با پیام هایی رو به رو می شویم که می گویند چیزهای بیشتری نیاز داریم و آنچه داریم کافی نیست. اما شادی چیزی نیست که از مادیاتی مثل ماشین و لوازم وخانه بزرگ بدست آید. شادی از عناوین شغلی و اعتباری که دیگران به شما می دهند نیز نمی آید.

 

 تجارب متفاوت زندگی به ما کمک می کنند هویت خود را شکل دهیم و خاطرات به یاد ماندنی بسازیم که تکرار ناپذیرند. شادی یعنی انجام کارهایی که دوست داریم نه اینکه ارزش خود را بر اساس نتایج یا نظرات دیگر قرار دهیم.

 
۴ـ افراد موفق دوستان شان را خود انتخاب می کنند.

شما همان چیزی می شوید که در محیط اطراف خود دارید. دوستان شما بر روحیه، قالب فکری و نگرش تان به زندگی تأثیر گذارند. اگر محیط شما مثبت و جاه طلبانه باشد و زندگی را غرق فراوانی نعمت ببینید شما هم اینگونه می شوید، اما اگر عکس این باشد خود را اندوهگین و شکست خورده خواهید یافت.

افراد موفق وقت خود را با کسانی می گذرانند که به آنها انرژی و انگیزه می دهند و آنها را از قبل شادتر و بهتر می کنند. آنها می دانند که اجتناب از افراد منفی در زندگی ممکن نیست اما با این حال تعامل خود را با آنها به حداقل می رسانند.۵ـ افراد موفق همیشه رویاهای بزرگی در سر می پرورانند.

انسانهای موفق نمی گذارند مسائل کوچک و جزئی زندگی، شادی آنها را از بین ببرد. آنها می دانند که نمی توانند همه چیز را کنترل کنند بنابراین اجازه نمی دهند آن موقعیت ها فضای ذهنی گرانبهای شان برای مسائل مهم را اشغال نمایند. آنان می دانند موانع بخش عادی زندگی هستند و در دوران سختی روشن بینی کلید حفظ شادی است.


سؤال مهمی که آنها از خود می پرسند این است که آیا این موضوع در طرح والای زندگیشان اهمیتی دارد؟ اگرنه، موقعیت را می پذیرند اما نمی گذارند شادی آنها را از بین ببرد. وقتی تلاش می کنند شادتر باشند تأیید دیگران یا استفاده بیشتر از داشته ها وسوسه انگیز است اما شادمانی ماندگار در زندگی در جهان بیرون ساخته نمی شود بلکه از درون می آید.  

 
شما نیز می توانید با با اجرای این ۵ عادت زندگی موفق داشته باشید و مهمتر از همه زندگی شادتری برای خود بسازید.

برای دوپینگ موفقیت و رسیدن به زندگی شاد کلیک کنید.

 

 


پنج عادت شادی در افراد موفق

شادی, چگونه شاد باشیم, افراد موفق و شادی, شادمانی, پنج عادت افراد شاد, شادمانی دائمی, پنج عادت شادی در افراد موفق, شادی و موفقیت,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.