.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

قانون جذب و احساس درونی

قانون جذب و احساس درونی

آیا باور دارید آنچه را به آن معتقدید در مهار دارید؟ آیا می دانید که قدرت مهار کردن اتفاقات خوب و بد زندگی را دارید؟ آیا سعی دارید هر اوضاع و احوالی را که به نظرتان تهدیدآمیز است مهار کنید تا بتوانید خوشبخت باشید؟ می دانستید که هر چه بیشتر در برابر ناخواسته ها تلاش کنید ارتعاش ناخواسته ها را بیشتر به زندگی داخل می کنید؟ نوع احساس شما چگونه می تواند معیار شادکامی شما باشد؟

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1397/05/15
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

قانون جذب و احساس درونی

بیشتر مردم باور ندارند آنچه را به آن معتقدند در مهار دارند. آنها رویدادهای زندگی را به خوب و بد تقسیم می کنند اما اغلب نمی دانند که قدرت مهار کردن آن اتفاقات را هم دارند. بسیاری از افراد سعی دارند هر اوضاع و احوالی را که به نظرشان تهدیدآمیز است مهار کنند تا بتوانند بهروزی و خوشبختی خود را حفظ کنند. 

 

هر چه بیشتر در برابر ناخواسته ها تلاش کنید ارتعاش ناخواسته ها را بیشتر به زندگی داخل می کنید و باورتان در مورد بد بودن ناخواسته ها قوت می گیرد.  هرچه  از باورهای تان بیشتر دفاع کنید قانون جذب بیشتر به شما کمک می کند آنها را به بیرون بازتابانید. 

 

با توجه کردن به هر چیزی سرانجام تجلی مادی می یابد و این تجلی چه دلخواه باشد چه نباشد «حقیقت» نامیده می شود. پس حقیقت از آن رو وجود دارد که کسی به آن توجه نشان داده است.

 

وقتی تمرکز زیاد ی بر افکار خود ندارید ارتعاشات اولیه هنوز کوچک هستند و شاید چیزی دال بر خواسته تان نمی بینید اما افکار دیگری را جذب می کنید که با آن افکارتان هماهنگی ارتعاشی دارند در نتیجه آن فکر قوی می شوند و ارتعاشات مشابه به آن ملحق می شوند و زمانی که فکرتان قدرت می یابد از نظر احساسی به این اشراف می رسید که چقدر ارتعاش فکر در حال رشدتان با منشأ خوشبختی هماهنگ است.

 

 

 
نوع احساس شاخص شفاف و درستی از پیوند داشتن و نداشتن با منشأ بهروزی است.

احساس تان به شما اجازه می دهد به منشأ هستی وصل شوید یا مقاومت کنید. با تمرکز بیشتر روی افکار تمرکز برایتان راحت تر می شود و احساس شما گسترده می شود و از نظر ارتعاشی به نقطه عطف می رسید.

 


حالت روحی نمایشی است از ورود آنچه که به زندگی تان دعوت می کنید.

هرگاه هر موضوعی در درونتان تحت تأثیر محیط فعال شود بی درنگ ارتعاش تان به بهترین مکان ارتعاشی یا نقطه عطف تان جهش می یابد. عادت فکر تان در مورد هر خواسته یا همان نقطه عطف احساسی تان چیزی است که سالها فکر شما در مورد آن خواسته بوده است.

 

نقطه عطف احساسی شما می تواند تغییر کند زیرا رویدادهای مهم زندگی فقط با توجه به موضوعی و از طریق افکار تمرین شده متجلی می شود. ما قدرت انتخاب آگاهانه افکار را داریم.


وقتی در انتظار چیزی باشید همان از راه خواهد رسید. ممکن است جزئیات آن به شکلی متفاوت انجام شود اما ماهیت ارتعاشی آن همیشه در هماهنگی دقیق قرار دارد.

 


وقتی واقعا و عمیقا چیزی را می خواهید و در مورد آن فکر می کنید، ارتعاش فکر شما به آن خواسته پیوند می خورد  و بی وقفه و بدون هیچ مقاومتی جریانی در شما و در راستای خواسته تان جاری می شود. به این هنر گشودن در می گوییم.

 

اما گاهی می بینید با وجود اینکه خواهان چیزی هستید احساس خشم و یأس می کنید. دلیلش اینست که بر خلاف میل و خواسته تان تمرکز کرده اید.  و ارتعاشی ناهماهنگ تولید کرده اید و در واقع در برابر خواسته مقاومت می کنید و در را نمی گشایید و به خواسته تان نمی رسید.


یاد بگیرد به احساسات خود توجه نشان دهید.

احساسات قوی هستند چه خوب و چه بد. وقتی احساستان ضعیف است میل و خواسته تان قوی نیست. اگر احساس خوب باشد امکان شکوفایی خواسته فراهم می شود و اگر بد باشد- قوی یا ضعیف – نمی کذارید خواسته تان شکوفا شود. احساسات کمک می کنند بفهمید آیا به خواسته تان امکان شکوفایی می دهید یا نه.


احساس منفی دال بر اینست که فکر انتخابی تان ارتعاشی ناهماهنگ ایجاد می کند. احساسات چیزی ایجاد نمی کنند بلکه آنچه را جذب می کنید نشان می دهند. برای رسیدن به احساس مثبت باید پیوسته ارتعاشی هماهنگ بفرستید.

 

شما می توانید احساس تان را به هر سو که تصمیم بگیرید تغییر دهید و از چیزی ناخواسته دور و به چیزی دلخواه معطوف کنید. تغییر الگوی ارتعاشی دشوار نیست. می توانید با تمرین بیشتر هر بار اندکی تغییر ایجاد کنید.

 

فایل آموزشی احساسات منفی سعید پورندی:

اگر این فایل را دوست داشتید اینجا کلیک کنید.

 

 


قانون جذب و احساس درونی

قانون جذب, قانون جذب چیست, آشنایی با قانون جذب, قانون جذب و احساس درونی, قانون جذب و احساسات, ارتعاش و قانون جذب, تغییر احساسات

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.