.: به نام خدا :. .: کاربران عزیز وب سایت دهکده جهانی با قالب گرافیکی جدید جهت دسترسی راحت به اطلاعات راه اندازی شد :.

سفر از بدبختی تا خوشبختی

سفر از بدبختی تا خوشبختی

سفر شما از هرجایی که هستید به هر جایی که می روید، از هر آنچه دارید به آنچه که واقعا خواستار آن هستید ساده است. آنچه باعث می شود سفر از بدبختی به خوشبختی، از ورشکستگی به رفاه مادی، از طلاق به رابطه ای عاشقانه، از خشم و نفرت به دوستی و محبت و از بیماری به سلامت کامل و شادابی برایتان سخت باشد عدم آگاهی شما از قدرت افکار و گفتارتان است.

دسته بندی : مقالات - مقالات موفقیت
تاریخ انتشار : 1396/12/14
حجم فایل :
زمان فایل :
توضیحات

 زندگی همه ما پر از اتفاقات خوب و بدی است که متناسب با خواسته ها، افکار، باورها و تصمیماتی که در راستای اهداف خود اتخاذ می کنیم جذب زندگی ما می شوند. گاه اتفاقات زندگی بر وفق مرادتان هستند و گاه رویدادهای ناخوشایندی برایتان میفتد. اما حقیقت اینست که همه این رخدادها انعکاس افکار و احساسات خودتان هستند.

 

 خداوند صاحب نعمت و فضل و کرم بی نهایت است و به هرکه بخواهد از فضل خویش عطا می کند. مهم اینست که چه می خواهید و دایما احساس و افکار شما با چه اتفاقاتی همراستا و هماهنگ است. باید اهداف و خواسته های خود را مشخص کنید و آنها را از خداوند طلب کنید و با همه ایمان و باورتان منتظر تجلی آنها در زندگی تان باشید. خداوند میفرماید: چون بندگان از من از من پرسند، بدانند که من نزدیکم و دعای دعا کننده را اجابت کنم (بقره، آیه ۱۲۸).

 

اگر بندگانم کنندت سؤال        تو را ز استجابت از آن ذوالجلال

به آنها بگو هست ایزد قریب     مبادا خورید از شیطان فریب

اگر خود نماید مرا کس خطاب    دعای و را می کنم مستجاب

 

کافیست بخواهید تا خداوند خواسته شما را اجابت کند. همه شما فرصت و امکان کافی دارید افکارتان را به رویدادهای خوش زندگی تبدیل کنید. دنیای ما دنیای فراوانی و بهروزی و خوشبختی است و این تنوع امکان انتخاب آگاهانه افکار و زندگی دلخواه را به شما می دهد. اتفاقات زندگی شما نتیجه انتخاب های خودتان است. شما همیشه قدرت رقم زدن چند و چون زندگی تان را دارید. شما قادرید سکان زندگی خویش را در دست بگیرید و سرنوشت خویش را همانطور که می خواهید رقم بزنید.

 

 شما باید تصمیم بگیرید چه می خواهید. وقتی خواهان چیزی باشید که گمان نمی کنید امکان دستیابی به آن فراهم باشد با آن هماهنگ نیستید. وقتی خواهان چیزی هستید اما از نداشتن آن آزرده هستید بازهم با آن هماهنگ نیستید. زمانیکه بدانید چه می خواهید باید توجه خود را به هم تراز کردن افکار و احساسات تان با آن خواسته و اولویت های خود معطوف کنید و هوشیارانه مسیرتان را به سمت همسویی با خواسته ها بکشید. در مورد هر چیزی افکاری را در سر بپرورانید که به شما احساس خوبی می دهند.

 

  تنها علتی که باعث می شود به چیزی غیر از خواسته تان برسید اینست که به ناخواسته توجه می کنید. قانون جذب همیشه توازن افکار را نشان می دهد. هیچ استثنایی وجود ندارد. شما به آنچه درباره اش می اندیشید، چه بخواهید و چه نخواهید، دست می یابید. زیرا قانون جذب دقیقا به ارتعاشی پاسخ می دهد که ساطع می کنید.

 

اگر همه توجه شما به خواسته تان معطوف شود ارتعاش آن را ساطع می کنید و در نتیجه آن خواسته جذب زندگی شما می شود. و اگر همه توجه و تمرکز شما بر نرسیدن به آن خواسته و یا ناخواسته هایتان باشد بازهم چیزی را جذب می کنید که ارتعاش آنرا ساطع می نمایید و درنتیجه آنچه در زندگی تان متجلی می شود و رنگ حقیقت به خود می گیرد همان ناخواسته است.

 

سفر شما از هرجایی که هستید به هر جایی که می روید، از هر آنچه دارید به آنچه که واقعا خواستار آن هستید ساده است. آنچه باعث می شود سفر از بدبختی به خوشبختی، از ورشکستگی به رفاه مادی، از طلاق به رابطه ای عاشقانه، از خشم و نفرت به دوستی و محبت و از بیماری به سلامت کامل و شادابی برایتان سخت باشد عدم آگاهی شما از قدرت افکار و گفتارتان است. 

 

 

 وقتی آگاهی تان از نوع احساس تان شفافیت و وضوح داشته باشد دیگر سرگردان نمی شوید، با آگاهی در مسیر حرکت می کنید و از سفر خود لذت می برید. شما موجودی کامل و رو به پیشرفت در دنیایی کامل و رو به پیشرفت هستید. وقتی خوسته ای در درونتان شکل می گیرد فراخوان جریان نامتناهی هستی بی درنگ به سوی خواسته تان جاری می شود و عالم هستی فراخ و گسترده می شود. پیشرفت شما موهبت است و گسترش عالم نیز یک نعمت است و اگر هوشیارانه با این روند هماهنگ شوید بیش اندازه برایتان رضایت بخش خواهد بود.

  

 وقتی عالم هستی گسترش می یابد گوناگونی و میل و خواسته شما افزایش می یابد و اجابت خواسته هایتان افزون تر می شود و با اجابت هر خواسته دیدگاهی تازه به دست می آورید و خودبخود دوباره درخواست می کنید. اگر قدرت تجسم داشته باشید یا حتی درباره آن فکر کنید کائنات از این فکر و توان برخوردار است که آن را به تمامی به شما بگستراند.

 

برای آنکه خواسته تان را دریافت و درک کنید باید بدانید چه می خواهید. زیرا برای آنکه قادر باشید انتخاب کنید و بر آن متمرکز شوید باید هر دو مفهوم را درک نمایید. شما برای درست کردن دنیایی آشفته نیامده اید. هر موجودی در عالم هستی در کار رقم زدن سرنوشت همکار و یار شماست و شما با درک و پذیرش این موضوع به گوناگونی خواسته ها ارج می نهید و تجربه هایی خوشایندتر خواهید داشت.

 

 خود را سرآشپز رستورانی بزرگ بدانید که هر چه بخواهید در دست دارید. وقتی می خواهید غذایی تهیه کنید می دانید چه موادی لازم دارید و از انبوه مواد موجود چه موادی به کارتان می آید و چه موادی نه. ولی وجود مواد دیگر شما را ناراحت نمی کند، چون می دانید هیچ کدام از آنها به مواد شما افزوده نمی شوند مگر اینکه خودتان بخواهید. این نکته جالبی است که به شما این درک را می دهد که تنوع خواسته ها مانع رسیدن شما به خواسته هایتان نیست. تنها چیزی که اهمیت دارد تمرکز شما بر اولویت های زندگی تان است.

 

در عالم هستی برای همه افکار، اهداف، رؤیاها و رویدادها جای کافی وجود دارد. لازم نیست رویدادها و باورها و خواسته های گوناگون را که به افراد دنیای تان تعلق دارد حذف کنید یا در مهار بگیرید. شما می توانید بدون اینکه مانع ابتکارات دیگران شوید زمام زندگی و ابتکار خود را در دست بگیرید. پذیرش گوناگونی مسیرهای ویژه درون را پیش چشم شما قرار می دهد و همچنین ممکن است دیگران انتخاب هایی متفاوت داشته باشند و این تعیین کننده درست یا غلط بودن مسیر شما یا دیگران نیست.

 


سفر از بدبختی تا خوشبختی

موفقیت, رشد شخصی, قانون جذب, انگیزه, انگیزشی, فایل های انگیزشی, سعید پورندی, قرار عاشقی, ویدئو موفقیت, جذب بدبختی یا خوشبختی, قانون جذب, عاشقانه با خدا, هدف گذاری, قانون جاذبه, تغییر, نجواهای عاشقانه, ارتباط با خدا, مقاله, مقاله موفقیت, آهنگ انگیزشی، روانشناسی, کسب و کار, خوشبختی, تصمیم, روابط, تحول, صبح شاد, انگیزشی صبح,

مقالات مرتبط


نظرات و پیشنهادات
کاربر گرامی: لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نظرات و پیشنهادات :

موضوع :  

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:  

آدرس ایمیل :  
 

متن :  

تصویر امنیتی:

لطفا تا ثبت شدن فرم و نمایش عبارت تایید شکیبا باشید.

سبد خرید( 0 )
عضویت/ورود
ارجاع به بالا تماس با ما
 
راههای تماس با دهکده جهانی موفقیت
 
 
 
پیام مدیر Label

دهکده جهانی موفقیت سعید پورندی برترین سایت موفقیت و انگیزشی در ایران

.:: Powered By KSPgroup.ir ::. اخبار سایت آخرین مقالات آرشیو اخبار آخرین خبر تخفیف ویژه به مناسبت میلاد امام رضا(ع)

تخفیف ویژه به تمامی عزیزانی که مصصم به ایجاد تغییر بزرگ در زندگی خود هستند.

آخرین فرصت را از دست ندهید.