هدف گذاری


 

ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب مدرسین موفقیت
نام محصول: روش های هدفگذاری 
مدرس:  سعید پورندی   
نوع محصول: دانلودی 
مدت زمان محصول: 550 دقیقه برابر با ساعت و 10دقیه آموزش  
حجم محصول: ۲۶۹ مگابایت   

چگونه در ۳۰ روز با روش های هدفگذاری و قانون جذب از سردرگمی و بی هدفی خلاص شوید و قله های موفقیت را به سرعت فتح کنید؟

 

این پادکست آموزشی را حتما گوش دهید.
 
​مهمترین تکنیک هدفگذاری در زندگی

 

3 سد بزرگ برای نرسیدن به خواسته ها و اهداف

 

 
 
آیا می توانید فارغ از گذشته تلخ و از میان همه ناکامی ها راهی نو به سوی رؤیاهایتان بیابید و با استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری آینده ای بسازید که هیچ شباهتی به گذشته تان نداشته باشد؟ آیا شما هم جزو آن دسته افرادی هستند که رؤیاهای زیادی در سردارید اما تاکنون نتوانسته اید اهداف خویش را در زندگی واقعی محقق سازید؟
 
با چه روش هایی می توانید از این زندگی خسته کننده که توام با شکست و ناکامی است خلاص شوید و با هدفگذاری اصولی به زندگی سرشار از موفقیت، ثروت و کامیابی دست یابید؟ با استفاده از چه تکنیک هایی برای هدفگذاری می توانید یکی از ۳٪ مردم موفق و ثروتمند جامعه باشید و تمام آرزوهای خود را تیک بزنید؟ ثروتمندان، قهرمانان ورزشی المپیک، سیاستمداران، و صاحبان برندهای برتر جهانی از چه روش هایی برای هدفگذاری استفاده می کنند؟
 
 پکیج روش های هدف گذاری ماه اول دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی شامل ۱۴ فایل صوتی آموزشی است که به شما کمک کند با ابعاد مختلف هدف گذاری، تعهد به اهداف و روش های تعیین هدف آشنا شوید و نحوه نوشتن اهداف خویش و راه های رسیدن به آنها را فراگیرید و جزو ۳٪ افراد هدفمند و پیروز جامعه باشید. 

روش های هدفگذاری 

همه ما در زندگی خویش ناکامی هایی داشته ایم. شکست های بسیار خورده ایم. به درهای بسته زیادی خورده ایم. گره های بزرگی در زندگی خویش داشته ایم. همه ما رویاهای قشنگی داریم تلاش های بسیاری کرده ایم، اما علیرغم کوشش طاقت فرسا موفق نشده ایم و هنوز هم تلخی این ناکامی ها را در زندگی خویش احساس می کنیم. 
 
اگر واقعا تشنه موفقیت هستید؟ اگر می خواهید در زندگی خویش تغییرات بزرگی ایجاد کنید؟ اگر برای رسیدن به اهداف خویش متعهد هستید و حاضرید بهای موفقیت های بزرگ را بپردازید؟ اگر حقیقتا خواستار رسیدن به این آرزوها و اهداف خویش هستید این مجموعه یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.
 
اگر میخواهید قوانین حاکم بر نظام هستی را فرا گیرید و با استفاده از این قوانین به سمت رویاهایتان قدم های بزرگی بردارید تعلل نکنید همین الان تصمیم بگیرید و به خودتان قول دهید این قوانین را یادبگیرید و در زندگی تان پیاده کنید. شما لایق رؤیاهای تان هستید
 
کافیست تصمیم بگیرید، تصمیمی قاطع برای تغییر سرنوشت خویش و تا با یادگیری و اجرای این آموزش ها با ما همراه شوید تا نه تنها به آرزوهایتان برسید بلکه به الگوی بزرگی برای دیگران تبدیل شوید و خود مدرس موفقیت شوید.

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد هدفگذاری:

آموزش های جامع هدفگذاری در ۳۰ روز به عنوان اولین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید: 
 

۱ـ برای زندگی خود هدفگذاری کنید و متعهد می شوید برای رسیدن به اهداف خود گام های محکمی بردارید.

۲ـ برای رسیدن به اهداف خود اشتیاق سوزانی داشته باشید.

۳ـ در مسیر اهداف خود به خود و خدای خود ایمان داشته باشید و باورهای درستی برای خود بسازید.

۴ـ روابط خود را با دیگران بهبود بخشید و به خود ارزش قائل باشید.

۵ـ مسئولیت صد درصد زندگی خود، عملکردها، رفتار: رخدادها و نتایج کارها و تصمیم های خود را به عهده گیرید.

۶ـ برای تغییر زندگی خویش قبل از هر چیز از خودتان شروع کنید.

۷ـ در نهایت به همه آزوها و اهداف خود دست یابید.  

 


این دوره فراتر از یک دوره هدفگذاری ساده است.

شاید قبلا در دوره های آموزش هدفگذاری شرکت کرده باشید، کتاب های زیادی خوانده باشید، و روش های مختلفی را برای هدفگذاری برای زندگی تان ازموده باشید اما با این وجود موفق به خلق نتایج دلخواه خود نشده اید.
 
شما با آموزش های هدفگذاری استاد پورندی دلیل تمام ناکامی های خود را به دقت بررسی می کنید و به ریشه یابی اصولی ناکامی های خویش و شناخت نقطه ضعف هایتان و استفاده از تکنیک های برتر هدفگذاری صحیح در تمام حوزه های زندگی خود چون روابط، کسب و کار، تحصیلات و ثروت فتح قله های رفیع موفقیت را پیروزمندانه جشن می گیرید.

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از 10000 نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 
 

سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید.
همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند. 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان تهیه فرمایید. 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید. 

۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گردد و نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا فارسی زبانان سراسر جهان می توانند در این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

روش های هدف گذاریدانلود فایل آموزشی موفقیتهدف گذاریتکنیک های برتر هدفگذاریهدف گذاریتعهد در رسیدن به اهدافپادکست موفقیتدوره های موفقیتآموزش کامل هدفگذاری سعید پورندیدوره موفقیتخرید دوره موفقیتخرید آموزش هدفگذاریف تکنیک های هدفگذاریسردرگمبی هدفی در زندگیچگونه از بی هدفی خلاص شویمپوچیسعید پورندینکاتی برای موفقیتموفقیت با قانون جذبقانون ارتعاشهمه چیز درباره قانون جذبآیا قانون جذب عملا کار می کندقانون جذب سعید پورندیقانون جذب و قانون ارتعاش سعید پورندیدرس های زندگیموفقیت در زندگیپادکست آموزشی موفقیتراز موفقیت در زندگیهدف در زندگیهدفگذاری در زندگیزندگی هدفمندچگونه به اهداف خود برسیمتعهد و اشتیاقروابط موفقجذب پول و ثروتشکرگزاریتکنیک های برتر موفقیتمهارت های زندگیرازهای شاد زیستندانلود پادکست آموزشی موفقیتچگونه ثروتمند شویمباورسازیباورهای مثبت و منفیچگونه باورها شما را موفق می کندارتعاش و فرکانستصویرسازیتخیل و تجسمخیالبافیدوپینگ موفقیتمدیریت انرژیچگونه با انرژی باشیماصول عشق و شادی در زندگیروابط فوق العادهموفقیت در روابطعشق به خویشتنعاشق خودت باشذهن موفقنقش افکار و احساسات در موفقیتایمان و باور موفقیتقانون جذب و موفقیتتغییر در زندگیروابط موفقپول و ثروتزندگی شادتغییر زندگیزندگی بهترراهکار زندگی هدفمند و موفقزندگی بی هدفاحساسات منفیانرژی منفیانرژی مثبتاحساسات منفی و مثبتخواسته و ناخواستهآرزوها و اهدافزندگی بی هدفسرگردانی در زندگیزندگی پوچ و بی هدففرکانس مثبتپادکست آموزش زندگی موفقاصول موفقیت در زندگیمهارت های زندگیهدف تو چیهخرید دوره های آموزشی موفقیت با قانون جذب

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.