عشق به خویشتن و قانون لیاقت


 

ماه دوم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول:  عشق به خویشتن و قانون لیاقت
 مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی
مدت زمان محصول: 362 دق برابر با 6 ساعت آموزش   
 حجم محصول: ۲۱۲ مگابایت   

 

معجزه عشق به خویشتن و قانون لیاقت در رسیدن به موفقیت، اعتماد به نفس و خلق ذهن قدرتمند

 

عاشق خودت باش

حتما این پادکست موزشی را گوش دهید:

 

 
 
آیا می دانستید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟ چقدر به خودتان، ارزشمندی و شایستگی هایتان ایمان دارید؟ آیا می توانید هم اکنون بیست ویژگی خوب خود را نام ببرید؟ با این ویژگی ها آیا حقیقتا لایق رسیدن به آرزوهایتان هستید؟ چقدر در اتفاقات و انتخاب های گذشته تان خود را مقصر می دانید؟ در انتخاب های بزرگ و کوچک زندگی چقدر به خواسته های خودتان اهمیت می دهید؟ چگونه می توانید با عشق به خویشتن پله های ترقی را با سرعت بیشتری بالا بروید؟ 
 
اولین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه میتواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ قرار است چکار خوبی انجام دهید؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟ چطور می توانید ذهن موفقی داشته باشید؟ تاکنون فکر کرده بودید که قبل از اینکه شرایط و امکانات لازم برای رسیدن به یک خواسته را فراهم کنید باید ذهنیت موفقی برای خودتان بسازید؟ منظور از ذهنیت موفق چیست؟ برای ایجاد ذهن موفق باید چه مسائلی را در نظر بگیرید؟
 
شما کدام قسمت این پازل زندگی خودتان را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چرا تا یک مرحله ای جلو می روید اما بعد از مدتی  وسط راه درجا می زنید؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟ 
 
دوره عشق به خویشتن و قانون لیاقت شامل ۱۰ فایل صوتی آموزشی می باشد که به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید و به دیگران نیز عشق ورزی نمایید و  برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق اماده شوید.
 

محتوای این پکیج :

    رسالت من و خدا

    شناخت قانون لیاقت

    نحوه عشق ورزیدن به خود

    راه های افزایش اعتماد به نفس

    راه های پرورش ذهن قدرتمند

    راه های ایجاد ذهن موفق

 

آموزش های عشق به خویشتن این دوره فوق العاده اثرگذار است.

شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. شاید دوره های موفقیت زیادی قبل از این شرکت کرده اید اما تا این اندازه به اهمیت عشق به خویشتن اشاره ای نشده باشد. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.
 
شما در این دوره یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. شما در این مجموعه برای اولین بار می فهمید که برای خلق زندگی موفق و توام با رفاه و خوشبختی برای عزیزان تان و جلب رضایت آنها اول به رضایت، آرامش، خوشبختی، شادی، سلامت و رفاه و خواسته های عمیق خودتان توجه نمایید.
 
 

مزایای شرکت در دوره منحصر بفرد این دوره:

آموزش های جامع قانون لیاقت و عشق به خویشتن در ۳۰ روز به عنوان دومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به اهمیت وجودی شخص خودتان پی ببرید.

۲ـ  با خود و خدای خود آشتی کنید.

۳ـ رسالت خود را در این زندگی پیدا کنید و مسیر دلخواه تان را بیابید.

۴ـ  به خود ارزش قائل باشید و روابط خود را با دیگران بهبود بخشید. 

۵ـ دریچه جدیدی از زندگی به روی تان گشوده می شود و در آن خواسته های حقیقی خود را کشف کنید و برای تصمیم های زندگی تان قاطع تر عمل نمایید.

۶ـ ذهنیت موفقی برای خود پرورش دهید و

۷ـ در نهایت از یک قربانی به انسان مقتدر و شاد تبدیل شوید و از زندگی خود لذت ببرید.

 

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.
  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید. 
 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.
 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.
 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

  (این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گردد و نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

عشق به خویشتنعاشق خودت باشذهن موفقدانلود فایل آموزشی موفقیتارتباط با خودخودت را دوست داشته باشچگونه به خویشتن عشق بورزیمعشق ورزی به خودچقدر خودتو دوست داریوقتی خودمان را دوست داشته باشیمخودتودوست داریراههای عملی دوست داشتن خوداول خودت رو دوشت داشته باشخودت را دوست بدارپادکست موفقیتدوره های موفقیتآموزش کامل هدفگذاری سعید پورندیدوره موفقیتسعید پورندینکاتی برای موفقیتقانون جذبقانون ارتعاشهمه چیز درباره قانون جذبآیا قانون جذب عملا کار می کندقانون جذب سعید پورندیقانون جذب و قانون ارتعاش سعید پورندیدرس های زندگیدانلود فایل انگیزشیموفقیت در زندگیپادکست آموزشی موفقیتراز موفقیت در زندگیبرای دل خودت زندگی کنهدف گذاریتکنیک های برتر هدفگذاریهدف گذاریتعهد در رسیدن به اهدافامید به زندگیروابط موفقجذب پول و ثروتشکرگزاریتکنیک های برتر موفقیتمهارت های زندگیرازهای شاد زیستندانلود پادکست آموزشی موفقیتچگونه ثروتمند شویمباورسازیباورهای مثبت و منفیچگونه باورها شما را موفق می کندارتعاش و فرکانستصویرسازیتخیل و تجسمخیالبافیدوپینگ موفقیتمدیریت انرژیچگونه با انرژی باشیماصول عشق و شادی در زندگیروابط فوق العادهموفقیت در روابطنقش افکار و احساسات در موفقیتهدفگذاری در زندگیزندگی هدفمندچگونه به اهداف خود برسیمتعهد و اشتیاقایمان و باور موفقیتقانون جذب و موفقیتتغییر در زندگیروابط موفقپول و ثروتزندگی شادتغییر زندگیزندگی بهترراهکار زندگی هدفمند و موفقزندگی بی هدفاحساسات منفیانرژی منفیانرژی مثبتاحساسات منفی و مثبتخواسته و ناخواستهآرزوها و اهدافزندگی بی هدفسرگردانی در زندگیزندگی پوچ و بی هدففرکانس مثبتپادکست آموزش زندگی موفقاصول موفقیت در زندگیمهارت های زندگیهدف تو چیهخرید دوره های آموزشی موفقیت با قانون جذب

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.