عشق به خویشتن و قانون لیاقت


 

ماه دوم دوره 7 راز قانون جذب
نام محصول:  عشق به خویشتن و قانون لیاقت
 مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی
مدت زمان محصول: 362 دقیقه برابر با 6 ساعت آموزش   
 حجم محصول: ۲۱۲ مگابایت   
 

معجزه عشق به خویشتن و قانون لیاقت در رسیدن به موفقیت، جذب اهداف و آرزوها، افزایش اعتماد به نفس، عزت نفس و خلق ذهن قدرتمند

 

حتما این پادکست آموزشی  را گوش دهید:

عاشق خودت باش

 

عشق به خویشتن و قانون لیاقت مهمترین راز موفقیت

آیا می دانستید که عشق به خویشن مهمترین راز موفقیت در زندگی است؟ چقدر به خودتان، ارزشمندی و شایستگی هایتان ایمان دارید؟ آیا می توانید هم اکنون 20  ویژگی خوب خود را نام ببرید؟ آیا فکر می کنید حقیقتا لایق رسیدن به آرزوهایتان هستید؟
 
دومین گام و یکی از مهم ترین رازهای اصلی در مسیر خلق شاهکار زندگی شما چه می تواند باشد؟ سرنوشت شما را چه کسی رقم می زند؟ رسالت تان دراین دنیا چیست؟ قرار است چکار خوبی انجام دهید؟ چطور می توانید این دنیا را جایی برای بهتر زیستن کنید؟ چطور می توانید ذهن موفقی داشته باشید؟

اثر اهمیت دادن به خواسته ها در انتخاب های زندگی

چقدر در اتفاقات و انتخاب های گذشته تان خود را مقصر می دانید؟ در انتخاب های بزرگ و کوچک زندگی چقدر به خواسته های خودتان اهمیت می دهید؟ چگونه می توانید با عشق به خویشتن پله های ترقی را با سرعت بیشتری بالا بروید؟ 
 

ایجاد ذهنیت موفق قبل از رسیدن به موفقیت

آیا تاکنون فکر کرده بودید که قبل از اینکه شرایط و امکانات لازم برای رسیدن به یک خواسته را فراهم کنید باید ذهنیت موفقی برای خودتان بسازید؟ منظور از ذهنیت موفق چیست؟ برای ایجاد ذهن موفق باید چه مسائلی را در نظر بگیرید؟

شما کدام قسمت پازل زندگی خودتان را می توانید بهتر بچینید؟ نگرش تان به جهان هستی چگونه می تواند زندگی تان را تغییر دهد؟ چرا تا یک مرحله ای جلو می روید اما بعد از مدتی  وسط راه درجا می زنید؟ چه باورهایی به شما اجازه رشد واقعی نمی دهد؟ 

 

دوره عشق به خویشتن و قانون لیاقت شامل ​۱۰ فایل صوتی آموزشی می باشد که به شما کمک می کند بدانید به عنوان اشرف مخلوقات چگونه نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید، به خودتان عشق بورزید و حس لیاقت و شایستگی را در درون تان ایجاد کنید، ارزش وجودی تان را درک کنید، به عزت نفس و اعتماد به نفس بالا برسید، به دیگران عشق ورزی نمایید و  برای به آغوش کشیدن خدا و رسیدن به جایگاه ابدی در سرزمین ابدیت در کنار حضرت معشوق آماده شوید.

 

محتوای این دوره:

    رسالت من و خدا
    شناخت قانون لیاقت
    نحوه عشق ورزیدن به خود
    راه های افزایش اعتماد به نفس
    روش های پرورش ذهن قدرتمند
    تکنیک های ایجاد ذهن موفق

 
عشق به خویشتن  و قانون لیاقت چیست؟

شاید قبلا در مورد عشق به خویشتن چیزی نشنیده باشید. شاید قبلا دوره های موفقیت زیادی شرکت کرده اید اما تا این اندازه به اهمیت عشق به خویشتن اشاره ای نشده باشد. ممکن است مفهوم عشق به خویشتن از نظر شما خودخواهی، خودپرستی و یا خودکامگی باشد؛ اما این درست نیست.
ارزش و لیاقت شما چیست؟


شما در این دوره یاد می گیرید که ارزش و لیاقت خود شما از همه کس و همه چیز بالاتر است. شما در این مجموعه برای اولین بار می فهمید که برای خلق زندگی موفق و توام با رفاه و خوشبختی برای عزیزان تان و جلب رضایت آنها اول به رضایت، آرامش، خوشبختی، شادی، سلامت و رفاه و خواسته های عمیق خودتان توجه نمایید.
 

مزایای شرکت در دوره منحصر بفر عشق به خویشتن:

آموزش های جامع قانون لیاقت و عشق به خویشتن در ۳۰ روز به عنوان دومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ  به اهمیت و ارزش وجودی خودتان پی ببرید.
۲ـ  با خود و خدای خود آشتی کنید و و روابط خود را با دیگران بهبود بخشید.
۳ـ رسالت خود را در این زندگی پیدا کنید و مسیر دلخواه تان را بیابید.
۴ـ  به حس ارزشمندی، لیاقت و شایستگی برای جذب خواسته ها و اهداف تان برسید. 
۵ـ دریچه جدیدی از زندگی به روی تان گشوده می شود و در آن خواسته های حقیقی خود را کشف کنید و برای تصمیم های زندگی تان قاطع تر عمل نمایید.
۶ـ ذهنیت موفقی برای خود پرورش دهید و
۷ـ در نهایت از یک قربانی به انسان مقتدر و شاد تبدیل شوید و از زندگی خود لذت ببرید.سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی خالق مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر ایران شناخته شده اند. 


هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و صعود به قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب، علم روانشناسی و با بهره گیری از فرهنگ،آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است. تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر در دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند.  


نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 سوالات پرتکرار:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این دوره تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به عزت نفس، اعتماد به نفس و کشف چیستی حیات، دلیل زندگی و رسالت تان هستید می توانید به جمع اعضای بزرگ این دوره بپیوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید و به اینترنت وصل باشید.

  
۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، زنان خانه دار، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر خودشناسی، درک ارزش های درونی و عشق به خویشتن را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

 
۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت و یا اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید. 

 
۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل رسیدن به حس پوچی، بی ارزشی، نداشتن حس لیاقت و ارزشمندی، نبود عزت نفس، اعتماد به نفس پایین و عدم باور به توانایی ها را بررسی می کند و راهکارهای عملی برای رسیدن به عشق به خویشتن و درک قانون لیاقت، حس شایستگی و ارزشمندی درونی ، عزت نفس و اعتماد به نفس بالا در زندگی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت  و سرعت بیشتری بالا بروید.

 

۵ـ آیا به سؤالات من پاسخ داده می شود؟

دوست عزیز ابتدا آموزش ها را حداقل 2 بار در روز و به دقت گوش کنید. برای خودتان نکته برداری کنید. این آموزش ها را با توجه به اهدافی که دارید در زندگی تان پیاده کنید. هر سوالی حین آموزش داشتید یادداشت کنید. آموزش های مربوطه هر ماه را کامل کنید. اگر سوالی بدون پاسخ داشتید از منو پرسش و پاسخ سایت سوال خود را وارد کنید.

همچنین شما می توانید سوالات خود را با شماره موبایل 09170027686 یا آی دی تلگرام و واتس اپ همین شماره درمیان بگذارید. همکاران ما تا 24 ساعت به پرسش های شما پاسخ خواهند داد. 

درصورت نیاز سوالات شما توسط استاد پورندی بررسی و پاسخ داده می شود. اگر نیاز به مشاوره حضوری و یا تلفنی با استاد سعید پورندی داشتید می توانید با شماره 09170027686 در تماس باشید یا از منو تماس با ما پیام بگذارید.

 
 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شرکت در این دوره و استفاده ار آموزش های عشق به خویشتن و قانون لیاقت به شما کمک می کند مخازن گرانبهای گوهر درون تان را کشف کنید، به خودشناسی و حس لساقت و شایستگی برسید، رسالت تان را د راین جهان هستی پییدا کنید، عزت نفس و اعتماد به نفس تان را تقویت کنید و با استفاده از راهکارهای ایجاد ذهن موفق با گام های بلندتر و مستحم تری به سمت خلق شاهکار زندگی تان پیش بروید.

شما می توانید در هرجا که باشید به این فایل ها گوش کنید. می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.


نحوه ثبت نام در این دوره:

برای تهیه محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.

برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید. روی دورهای خریداری شده کلیک کنید. بر روی دانلود کنید. جهت دانلود فایل فشرده دوره برنامه دانلود منیجر یا IDM را دانلود و نصب کنید. جهت باز کردن فایل های فشرده از برنامه winrar استفاده کنید.

همچنین می توانید فایل ها را به صورت تک تک و جدا دانلود کنید. برای ان کار کافیست روی دانلود بزنید. در سمت راست پخس کننده فایل صوتی روی 3 نقطه کلیک کنید و سپس روی دانلود بزنید. حتما فایل ها را به ترتیب دانلود کنید. تا فایل اول را دانلود نکرده اید سراغ فایل دوم نروید.

هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با شماره موبایل 09170027686 در تماس باشید و یا در واتس اپ و تلگرام این شماره پیام دهید.

شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن 09172097686 و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.

 نکته مهم :
( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گردد و نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا فارسی زبانان از سراسر جهان می توانند در این دوره شرکت کنند. )

 

برچسب ها :

عشق به خویشتنقانون لیاقتدوره خودشناسیآیا خودتان را دوست داریددوره آموزشی عشق به خویشتندوره 7 راز قانون جذب سعید پورندیدوره جامع قانون جذبکلاس های قانون جذب سعید پورندیعاشق خودت باشذهن موفقدانلود فایل آموزشی موفقیتارتباط با خودخودت را دوست داشته باشچگونه به خویشتن عشق بورزیمعشق ورزی به خودچقدر خودتو دوست داریوقتی خودمان را دوست داشته باشیمخودتو دوست داریخرید دوره خودشناسی موفقیتراههای عملی دوست داشتن خوداول خودت رو دوست داشته باشخودت را دوست بدارپادکست موفقیتدوره های موفقیتآموزش کامل عشق به خویشتن سعید پورندیدوره خودشناسی سعید پورندیکلاس های خودشناسی و موفقیت سعید پورندیخودشناسی در قانون جذبقانون لیاقت و قانون جذبقانون ارتعاشهمه چیز درباره قانون جذبآیا قانون جذب عملا کار می کندقانون جذب سعید پورندیقانون جذب و قانون ارتعاش سعید پورندیدوره جامع آموزش موفقیت با قانون جذبتکنیک های برتر خودشناسی و عشق به خویشتندانلود پادکست آموزشی موفقیتحس لیاقت و شایستگیذهنیت موفقچگونه ذهنیت موفق بسازیمرسالت من در زندگی چیستقانون جذب و موفقیتتغییر را از خودتان شروع کنیدحس ارزشمندی درونخرید دوره های آموزشی موفقیت با قانون جذب

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.