باورها بال های قدرتمند پرواز


 

ماه سوم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون
نام محصول: باورها بال های قدرتمند پرواز
 مدرس: سعید پورندی  
 نوع محصول: دانلودی 
مدت زمان محصول: 386 دقیقه برابر با 6 ساعت و 26 دقیقه آموزش  
 حجم محصول:  ۲۵۹ مگابایت

 

چگونه نیروی ایمان و باورهای درون خویش را فعال کنیم و  با قانون جذب هنر ورود خوشبختی را کسب کنیم؟  

 

دانلود پادکست آموزشی رازهایی در مورد باور:

 

 

دانلود پادکست آموزشی نقش قدرت باور و ایمان در رسیدن به موفقیت:

 

 

وقتی آرزوها و رویاهای خود را به یاد می آورید چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟ در مورد رسیدن به آرزوی خود چه باورها و اعتقاداتی دارید؟ می توانید شیرینی رسیدن به آنها را احساس کنید؟ یا اینکه مدام افکار منفی و محدودکننده به فکرتان می رسد؟ این افکار و باورها پای اراده تان را سست و قدرت تصمیم گیری و اقدام شما را فلج کرده اند؟

 
خوب فکر کنید. رویاهای خود را مرور کنید. این افکار که دائما در ذهن شما می گذرند همان باورهای شما هستند. آیا فکر می کنید رسیدن به آنها امکان پذیر است؟ چه موانعی سر راه شما وجود دارد؟ فکر غالب شما در مورد این رویاها چیست؟ 
 
فکر می کنید افراد دیگری نیستند که در شرایط سخت تر از شرایط شما بوده اند ولی موفق شده اند؟ خب، پس چه چیزی یا چه کسی جلوی شما را گرفته است؟ درست است. باورهایتان قدرت و ابتکار عمل را از شما سلب کرده است. اما چرا؟ تا کی می خواهید تسلیم باورهای محدود کننده شوید و خود را اسیر غل و زنجیر این باورها سازید؟
 
تا کی می خواهید دست روی دست بگذرید و تا ابد در حسرت رویاهای خود بمانید؟ آیا شما لایق زندگی خوشبخت، آرامش، عشق، ثروت، سلامت و رشد معنوی نیستید؟ اهداف شما ارزش آن را ندارد که برخیزید و در برابر این اعتقادات منفی و باورهای محدود کننده قد علم کنید و این بار شما باورهای منفی را غل و زنجیر کنید و باورهای قدرت بخشی در وجود خویش ایجاد کنید؟ وقت آن نرسیده است که به خود و خدای خود ایمان بیاورید؟ 
 
چه کسی است که نخواهد رویاهای خویش را در واقعیت ببیند؟ اما این شمایید که تصمیم گیرنده نهایی هستید. فکر می کنید به اندازه کافی قدرت تصمیم گیری برای تغییر دارید؟ چگونه می توانید باورهای نیروبخشی برای خود ایجاد کنید؟ چگونه می توانید باور رسیدن به روابط عالی، ثروت، نعمت، سلامت و فتح قله های بلند موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را در وجود خود ایجاد کنید و تا اخرین لحظه زندگی قدرتمند به پیش روید، یا نه، به پیش بتازید؟
 
 

راه چاره چیست؟

مسلم است که ساخت باورهای قدرتمند کار ساده ای نیست. باورهایی که هم اکنون دارید در طول سالیان دراز از کودکی تا امروز در ذهم شما شکل گرفته اند. شما باید باورهای محدودکننده خود را بشناسید و آنها را با باورهای درست جایگزین کنید اما چگونه؟ 
 
مجموعه حاضر با ۱۲ فایل آموزشی به شما کمک می کند با شناخت نقش معجزه گر باورهای خویش دلایل اتفاقات خواسته و ناخواسته زندگی خویش را کشف کنیم و با تغییر باورها و ایجاد باورهای قدرتمند و سازنده هنر ورود خوشبختی به زندگی خویش را کسب کنیم و با قدرت ایمان و باور در آسمان رؤیاهای خویش به پرواز درآییم.
 

  محتوای این پکیج :

     شناخت باور

     رازهایی در زمینه باور

     دلیل تکرار اتفاقات ناخواسته در زندگی شما

     تاثیرات همنشین در زندگی شما

     هنر ورود خوشبختی به زندگی شما

     ایمان و باور دو بال قدرتمند پرواز

 
با آموزش های خارق العاده این دوره باورهای قدرتمند را جایگزین باورهای کهنه و محدودکننده خود کنید.
آیا قبلا در دوره های موفقیت شرکت کرده اید؟ آیا مقالات یا کتاب های زیادی خوانده اید ولی نتیجه دلخواه را نگرفته اید؟ آموزش های باورسازی این دوره به شما کمک می کند باورهای بازدارنده خود را بشناسید، راز ایجاد باورهای قدرتمند را دریابید و زندگی خود را حقیقتا دگرگون نمایید.
 

مزایای شرکت در  این دوره شگفت انگیز:

 
آموزش های جامع باورسازی در ۳۰ روز به عنوان سومین گام خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:
 

۱ـ  به شناخت عمیقی از قدرت باورهای محدودکننده و باورهای قدرتمند کننده برسید. 

۲- مهمترین رازهای باور خواسته هایی چون ثروت، سلامت و عشق در روابط را دریابید.

۳ـ مفهوم ایمان واقعی به خود و خدای  خود را با همه وجود درک کنید.

۴ـ  تکنیک های تغییر باورهای منفی به باورهای عمیق مثبت را فراگیرید.

۵ـ با کنترل افکار و احساسات تکار شونده در ذهن خود اتفاقات مطلوب را وارد زندگی خود کنید.

۶ـ در صورت وقوع اتفاقات ناخواسته و نامطلوب با کنترل واکنش ها و باروهای خود به جای برخورد نادرست به دنبال بهترین راه حل ها باشید.

۷ـ با تمرین و تکرار در ایجاد باورهای مثبت دنیا را از نگاه جدیدی ببینید و با ارتباط با خدای قدرتمند و منبع لایزال هستی خودتان هنر ورود خوشبختی را کسب کنید و به رضایت و آرامش و عشق و خوشبختی برسید.  

 

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از 10000 نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند. 
 

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول:

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.
  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنید. همه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.
 

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید. 
 

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.
 

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.
 

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.
 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.