قانون جذب و ثروت


 

ماه چهارم دوره هفت راز خلق شاهکار زندگی با قانون جذب
نام محصول: قانون جذب و ثروت
مدرس: سعید پورندی   
 نوع محصول: دانلودی 
مدت زمان محصول: ۴۵۹ دقیقه برابر با ۷ ساعت و ۳۹ دقیقه آموزش 
 حجم محصول: ۲۱۸ مگابایت

 

راز ثروت و خوشبختی با استفاده از قانون جذب چیست؟

 حتما این پادکست های آموزشی رایگان را گوش دهید:

ارتعاش پول و ثروت

 

رازهای افزایش پول و ثروت

 

 
 
آیا می دانستید که هر چیزی در این جهان هستی دارای انرژی، فرکانس و ارتعاش منحصر بفردی است؟ آیا تاکنون شنیده بودید که افکار و احساسات شما مانند هر جسم فیزیکی دارای انرژی است، هر فکری در ذهن شما می گذرد، چه مثبت و چه منفی، ارتعاشی از خود ساطع می کند و جهان هستی در پاسخ به این ارتعاش شما راتعاشی از جنس همان ارتعاش به زندگی شما بازمی گرداند؟

چگونه می توانید همچنان ارتعاش فقر و نداری، استرس و نگرانی، درد و بیماری و یا هر نوع ناخواسته دیگری را بفرستید و منتظر ورود سلامتی، آرامش عشق و ثروت در زندگی خود باشید؟ وقتی به خواسته هایتان فکر می کنید چه احساسی دارید؟ چه افکاری در ذهن شما می گذرد؟ چگونه می توانید با کنترل افکار، احساسات و ارتعاشات خود به خواسته های خود دست پیدا کنید؟ 

قانون ارتعاش چیست و چه ارتباطی با قانون جذب دارد؟ راز میلیونر شدن چیست؟ چگونه می توان با شناخت قانون ارتعاش به ثروت رسید؟ چرا با وجود مطالعات زیاد در مورد قانون جذب و موفقیت، داشتن هدف و برنامه و تلاش و پشتکار زیاد هنوز به خواسته های خود نرسیده اید و یا اینکه چرا اینقدر دیر به آنها می رسید؟ آیا ثروت خواسته ای غیرقابل دسترسی است یا سرنوشت با شما سر ناسازگاری دارد؟ آیا به اندازه کافی لایق میلیونر شدن نیستید؟ 

پیشنها ما برای شما:

برای رسیدن به پاسخ سوالات خود و در ک بهتر مجموعه آموزشی ارتعاش، فرکانس و جذب ثروت را برای شما آماده کرده ایم. این مجموعه آموزشی با ۱۳ فایل آموزشی صوتی شما را در شناخت قانون ارتعاش، قانون جذب، نقش احساسات و هماهنگی ارتعاشات با خواسته ها در نیل به آرزوها و میلیونر شدن و جذب ثروت و پول و دیگر خواسته ها یاری می رساند.

محتوای این پکیج :

    قانون ارتعاش چیست

    قانون ارتعاش قانون اولیه، قانون جذب قانون ثانویه

    نقش احساسات و ارتعاش در رسیدن به موفقیت

    دلایل نرسیدن به خواسته ها

    بخشش گذشته

    نقش ارتعاش در جذب ثروت و پول

    رازهای پنهان پول و ثروت

شما با آموزش های فوق العاده این دوره و استفاده ازقانون جذب و ارتعاش ثروتمند خواهید شد.

احتمالا تاکنون فیلم راز را دیده باشید و یا چیزهایی در مورد موفقیت و قانون جذب مطالعه کرده باشید. شاید هم مطالبی درمورد قانون ارتعاش مطالعه کرده باشید. اما دراین دوره با آموزش های ارتعاش و فرکانس استاد پورندی یاد میگیرید با کنترل توجه، تمرکز، احساسات و افکار خود تمام آرزوها و رؤیاهایتان را تیک بزنید.

مزایای دوره ارتعاش، فرکانس و جذب ثروت:

آموزش های جامع این دوره در یک ماه به عنوان گام چهارم خلق شاهکار زندگی به شما اعضای شایسته خود این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید:

۱ـ درک درستی از قانون ارتعاش، فرکانس و جذب خواسته ها به دست آورید.

۲ـ دلیل اینهمه تاخیر در رسیدن به خواسته های خود را دریابید.

۳ـ ارتعاشات مثبت یا منفی را که دائما از خود ساطع می کنید شناسایی کنید.

۴ـ مدار ارتعاشی خود را تغییر دهید و با خواسته های خود به هماهنگی ارتعاشی برسید.

۵ـ احساسات منفی را بشناسید و آنها را کنترل کنید تا به اهداف خود برسید

۶ـ با تغییر ارتعاشات خود ارتعاشات هماهنگ با خواسته های خود را ساطع نمایید و به آرزوهای مطلوب خود دست یابید.

سعید پورندی کیست؟

استاد سعید پورندی بنیانگذار مجموعه قرارهای عاشقی و ارتباط با خدا و ارائه کننده پادکست های انگیزشی رایگان و مشاور ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی ۱۲ سال است که در عرصه موفقیت مشاوره می دهند و از سال ۹۵ تاکنون ۳ سال متوالی به عنوان مرد انگیزشی و آموزش موفقیت برتر این شناخته شده اند. هدف اصلی استاد سعید پورندی و تیم دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی و کمک به مردم خویش برای رسیدن به آرامش الهی و اوج قله های موفقیت با استفاده از قانون جذب و با بهره گیری از آیات و روایات و ادبیات غنی ایرانی است و تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از دوره های آموزشی ایشان شرکت کرده اند و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته اند

نظرات افراد شرکت کننده در این دوره:

 


سوالات متداول: 

۱ـ پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

پیش نیاز شرکت در این تعهد بالا، تشنگی برای تغییر و داشتن انگیزه کافی برای تغییر زندگی است. اگر شما مصمم به تغییر زندگی خویش و رسیدن به اعتماد به نفس بالا هستید می توانند  به جمع اعضای بزرگ این دوره بپوندید. کافیست یک گوشی موبایل یا کامپیوتر داشته باشید وبه اینترنت وصل باشید.  

۲ـ آیا شرکت در این دوره محدودیت زمانی و مکانی و سنی دارد؟

خیر. شما در هر جای دنیا که باشید و در هر برهه زمانی یا در هر سن و یا موقعیت اجتماعی که باشید می توانید در این دوره شرکت کنیدهمه اقشار جامعه در هر موقعیت اجتماعی چون همسران، والدین، فرزندان، دانش آموزان و دانشجویان، فروشندگان و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک، رؤسا و مدیران شرکت ها، اساتید و معلمین و وکلا و همه افرادی که می خواهند در حوزه فعالیت خود برای کسب موفقیت های بیشتر تکنیک های برتر هدفگذاری را یاد بگیرند می توانند در این دوره شرکت نمایند.

۳ـ کلاس های آموزشی این دوره درکجا برگزار می شود؟

این کلاس ها غیرحضوری هستند و شما تنها با دسترسی به اینترنت می توانید مجموعه آموزش ها را به صورت ماهانه و یا یک جا از طریق سایت دهکده جهانی موفقیت ایرانیان تهیه فرمایید

۴ـ تفاوت این دوره با دیگر دوره های موفقیت چیست؟

ما به شما آموزش های کاملا کاربردی ارائه می دهیم. آموزش های ما دلایل ریشه ای شکست ها و ناکامی های افراد و نقش عوامل مختلفی چون تعهد، باور و ایمان، سپاسگزاری و خواسته ها را بررسی می کند و راکارهای عملی برای هدفگذاری اصولی در زندگی به شما می دهد. تا بتوانید پله های موفقیت را با دقت بیشتر و راهبردی تر بالا بروید.

۵ـ آیا به سؤالات احتمالی پاسخ داده می شود؟

آموزش های این دوره کامل و جامع است و هیچ جایی برای سؤال باقی نمی گذارد. در صورتی که سؤالی داشتید که در آموزش ها پاسخ خود را نگرفتید می توانید برای مشاوره حضوری یا تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ تماس بگیرید.

 ۶ـ شرکت در این دوره چه مزیت های دیگری دارد؟

شما می توانید در هرجا که باشید به فایل ها گوش کنید. حتی می توانید مشغول کارهای روزانه باشید، در مسیر خانه و محل کارتان باشید، آشپزی کنید و در حال رانندگی وحتی پیاده روی باشید، در اتوبوس یا مترو باشید و به فایل های آموزشی گوش کنید.

 

نحوه ثبت نام در این دوره:

برای دانلود محتوای آموزشی این دوره کافیست عضو سایت شوید و این مجموعه را به صورت یک جا و یا ماهانه خریداری نمایید.
 
برای دانلود فایل ها وارد منو کاربری خود شوید و از بخش گزارش خرید محصولات دانلودی فایل های آموزشی را دریافت نمایید. اگر دانلود منیجر نداشتید می توانید فایلها را یک به یک از لینک توضیحات نتیجه دانلود نمایید.
 
هرگونه سؤالی در مورد این محصول، نحوه عضویت، پرداخت آنلاین و یا دریافت فایل های دانلودی داشتید با آی دی تلگرام @vipmovafaghiat و یا شماره موبایل ۰۹۳۹۶۹۶۱۷۳۴ در تماس باشید.
 
شما می توانید پس از تهیه دوره اپلیکیشن دهکده جهانی موفقیت ایرانیان را دانلود و نصب کنید. برای دریافت فایلها از طریق اپلیکیشن با شماره تلفن ۰۹۱۷۲۰۹۷۶۸۶ و یا آی دی تلگرامی همین شماره @sabtnam7raz در تماس باشید.
 

نکته مهم :

( این دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می گرددو نیازی به حضور فیزیکی در کلاس نمی باشد و تمامی ایرانیان یا  فارسی زبانان  از سراسر جهان می تواننددر این دوره شرکت کنند. )
 

برچسب ها :

اگر این مطلب را می پسندید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.